forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 19:02:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660282 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.  (Przeczytany 60285 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #20 : 2009-06-06, 15:04:38 »

Ja też jestem tutaj " z doskoku" pomiędzy pracami domowymi Smile

...Opal ta książeczka jest cieniutka, można ją przeczytać w ciągu jednego dnia, dużo jest rysunków pokazujacych gdzie i jak przyłożyć palce żeby efekt był maxymalny.
...

Jest napisane, że książka ma 182 strony, ale to dobrze, że ma dużo rysunków. Zawsze łatwiej jest to wszystko rozszyfrować Smile
Viola dziękuję Ci za wprowadzenie. Porównam książkę z tym co napisałaś. Właściwie to masz tę książkę kilkanaście lat, to chyba wszystko znasz z niej na pamięć - może odsprzedaż  ją żonie Vigo? Oczywiście to tylko sugestia.

Ps. Kangur - ptaszki są piękne Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #21 : 2009-06-06, 15:14:26 »

powiem wprost, sprzedawać bym jej nie chciała. powoli, nie wierze by nie można było jej gdzieś dorwać. a ten link co podałam wcześniej,? tam trzeba sie zalogować, z tego co widze jest do kupienia.
http://www.czytelnia.edu.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=418175&catid=2&Itemid=0
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #22 : 2009-06-06, 15:17:43 »

To ja tez sie pochwale. Po ostrzyzeniu u fryzjera  mowie:
-Pension please.
W tym kraju niektore zaklady fryzjerskie emerytow strzyga taniej.
Fryzjerka:
- Are you 65?
Odpowiadam:
- I am 68.
Fryzjerka:
- You are young boy.

Jak nie wierzycie, to popatrzcie. Zdjecie bylo robione w ostatnia niedziele palmowa.

http://img390.imageshack.us/img390/4879/wcieplymlraju001.jpg



kangur ale masz świetne słoneczne pończochy  Very Happy, młodo wyglądasz
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #23 : 2009-06-06, 15:33:46 »

Opisz jak się zetknęłaś z tą książką, dlaczego zaczęłaś stosować się do zaleceń w niej zawartych?

Bardzo lubię łazic po ksiegarniach, zobaczyłam, kupiłam, czemu zaczęłam  stosować? żeby się przekonać czy to prawda czy blef, skoro efekty są widoczne więc nie widzę powodu by zaprzestać, metoda nie szkodliwa dla zdrowia, łatwa i przyjemna.  Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #24 : 2009-06-06, 15:55:18 »

Bardzo lubię łazic po ksiegarniach...
Też tak mam, ale też do mnie - do pracy sami sprzedawcy przychodzą z książkami i czasami jakiś rarytasik można trafić Smile
Robię sobię przerwę w pracach domowych na film na Polsacie Smile Z takich filmów też się można wiele nauczyć.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #25 : 2009-06-06, 16:00:05 »

Również oglądam ten biograficzny film.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #26 : 2009-06-07, 11:11:42 »

Jak nie wierzycie, to popatrzcie. Zdjecie bylo robione w ostatnia niedziele palmowa.
http://img390.imageshack.us/img390/4879/wcieplymlraju001.jpg

Uooooohoho, wspaniala poza panie Kangur.
Wygladasz jak Krokodyl Dundee w wersji light.

PS. To siem Misiek ucieszy, domagal sie niegdys fotografii.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #27 : 2009-06-08, 16:06:12 »

Książka do mnie dotarła i bardzo się zdziwiłam, bo nawet okładki nie miała zagiętej, jakby nikt jej nie czytał. Jedynie lekko kremowy papier - normalnie "nówka nieśmigana" Laughing Wink
Zafascynowała mnie cena naklejona na tylnej okładce: 34 500 zł.  Mam nadzieję, że zaraz nie zasnę (po wczorajszym przemęczeniu) przy jej czytaniu. Pierwsze strony wydają się być zachęcające.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #28 : 2009-06-08, 16:12:03 »

Opal czytaj czytaj.... Smile
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #29 : 2009-06-08, 18:31:51 »

Violuś masz kamerę ???.

Poprosimy Admina o "pozwoleństwo'' wklejenia Twojego filmu z całym ceremoniałem odnowy ..co Ty na to?  Smile
Masz misję do spełnienia dziewczyno ! .

buziaki M.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #30 : 2009-06-08, 18:37:52 »

Mari  Smile rewelacyjny pomysł. W pełni Cię popieram i dołączam do prośby.
Viola - zgódź się - please!!!
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #31 : 2009-06-08, 18:47:31 »

Opal uwierz ,że wolę nawet 2 godziny masażu ..zresztą mam do tego "niewolnika", który to uwielbia Very Happy niż jakieś błocko w salonie spa ...
Też mi się wydaję ,że Viola jest osobą w dobrym czasie i miejscu ... Może nie odmówi ..mam taką cichą nadzieję  Smile .
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #32 : 2009-06-08, 19:13:31 »

Opal uwierz ,że wolę nawet 2 godziny masażu ..zresztą mam do tego "niewolnika", który to uwielbia Very Happy niż jakieś błocko w salonie spa ...
Też mi się wydaję ,że Viola jest osobą w dobrym czasie i miejscu ... Może nie odmówi ..mam taką cichą nadzieję  Smile .

Mari Laughing wierzę i też bym tak chciała, ale ten "mój ci on", czyli ślubny -  nigdy w życiu nie wytrzyma ograniczenia się tylko do godzinnego, a co dopiero dwugodzinnego masowania. Laughing  Embarassed
Błoto to chyba niewiele kobiet lubi <bleee, brudne>, ale niektóre te borowiny muszą brać.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #33 : 2009-06-08, 19:25:34 »

Opal taki efekt był nie od razu  , ale miałam dobrą nauczycielkę , która zawsze powtarzała :
stosuj metodę kijka i marchewki .Za marchewkę  ? ...długie mrrr w oliwce ..to działa ! . Zresztą kogo ja "uczę"...ściemniasz  ,aż Ci loczki falują  Very Happy.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #34 : 2009-06-08, 19:34:08 »

...długie mrrr  ..to działa ! . Zresztą kogo ja "uczę"...ściemniasz  ,aż Ci loczki falują  Very Happy.

"Rozgryzłaś" mnie, mrrrrr - tylko skąd wiesz, że mam loczki?  Shocked W dodatku czarne nieznośniki niesforne ciągle rozrabiają Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #35 : 2009-06-08, 19:43:36 »

Dziewczyny chyba żeście powariowały Very Happy Very Happy Very Happy a admin chyba by się załamał...  Very Happy Very Happy

Ja wbrew pozorom jestem kobietą nieśmiałą, być może tu czasem mędrkuje ale tak naprawdę nie widzę się w takim scenariuszu....jeśli chodzi o kamerę to na dzień dzisiejszy nie posiadam takowej, o dziwo przestała działać i to całkiem niedawno, nawet wiem czemu, jak odkurzam kompa to prawie zawsze zwalam ją na podłogę, więc pewnie coś tam w środku strzeliło....Wy tu nie bajerujcie mnie tylko bierzcie się do roboty... Very Happy Very Happy .mam na myśli ćwiczenia buziaczków... Very Happy

Jedyne co mogę Wam udostępnić to kilka moich fotek na my space w końcu to nie tajemnica, niektóre nie są za wyraźne ale można coś tam dojrzeć, twarz według mnie  nie jest zwiędła, zauważcie że nie mam zmarszczek mimicznych .....a może jak zobaczycie przestaniecie się rozbijać za tą książką i będziecie mieć problem z głowy....Very Happy Very Happy Very Happy

trzeba kliknąć na fotkę, wówczas obraz otworzy się w większym oknie....

oto link
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=398971086&albumId=645193

Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #36 : 2009-06-08, 19:50:57 »

...długie mrrr  ..to działa ! . Zresztą kogo ja "uczę"...ściemniasz  ,aż Ci loczki falują  Very Happy.

"Rozgryzłaś" mnie, mrrrrr - tylko skąd wiesz, że mam loczki?  Shocked W dodatku czarne nieznośniki niesforne ciągle rozrabiają Laughing

Czy trzeba więcej  "Opal uważany jest za jeden z najcenniejszych i najdroższych kamieni szlachetnych. Jest symbolem spokoju, mądrości i medytacji."
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #37 : 2009-06-08, 19:54:19 »

Dziewczyny chyba żeście powariowały Very Happy Very Happy Very Happy a admin chyba by się załamał...  Very Happy Very Happy

Wy tu nie bajerujcie mnie tylko bierzcie się do roboty... Very Happy Very Happy .mam na myśli ćwiczenia buziaczków... Very Happy

..może jak zobaczycie przestaniecie się rozbijać za tą książką i będziecie mieć problem z głowy....Very Happy Very Happy Very Happy

Łatwo Ci powiedzieć , ale mi trudniej to zrobić ...brak mi tu słowa play  Sad .
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #38 : 2009-06-08, 19:55:29 »

Viola - zdjęcia są trochę mało wyraziste, ale to oznacza, że nie były obrabiane. Widać efekt ćwiczeń i myślę, że teraz zachęciłaś wiele kobiet do masażu twarzy. Dzisiaj zrobiłam sobie jednak luźniejszy wieczór, po wczorajszym, wymagającym skupienia dniu. Jutro poczytam książkę i myślę, że spróbuję kilka tych przyjemnych ćwiczeń.
Nie wiem, czy trzeba się zalogować, żeby zobaczyć więcej zdjęć, czy to już są wszystkie tutaj widoczne?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #39 : 2009-06-08, 20:04:05 »


Czy trzeba więcej  "Opal uważany jest za jeden z najcenniejszych i najdroższych kamieni szlachetnych. Jest symbolem spokoju, mądrości i medytacji."

 <zatrzepotałam rzęsami> Uwielbiam kamienie, ale nie myślałam, że jeszcze ktoś zna tutaj ich charakterologię <mile zaskoczona Opal> Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.