forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:07:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660291 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.  (Przeczytany 60288 razy)
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #40 : 2009-06-08, 20:19:32 »

..bo w kamieniach coś jest...moim 'przewodnikiem' jest jaspis i wiesz ? sprawdza się  Smile .
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #41 : 2009-06-08, 20:32:11 »

Św Jan w Apokalipsie użył jaspisu, jako symbolu Chrystusa-Boga w Ap 4,3; Ap 21,18-19.
Ciepłyyyyyy kamień ochronny, wzmacnia naszą wolę i sprzyja realistycznemu myśleniu, wpływa pozytywnie na rozwój duchowy i pozwala postrzegać zjawiska pozazmysłowe Wink Wyrównuje biopole - aurę człowieka.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #42 : 2009-06-08, 20:44:38 »

tylko skąd wiesz, że mam loczki?  Shocked W dodatku czarne nieznośniki niesforne ciągle rozrabiają Laughing

To było dla mnie Twisted Evil
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #43 : 2009-06-08, 20:49:19 »

trzeba kliknąć na fotkę, wówczas obraz otworzy się w większym oknie....

Ładna sukienka... Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #44 : 2009-06-08, 20:56:05 »

bardzo ladnie wygladasz Violka, z 20 lat mlodziej
niezla szmula z Ciebie
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #45 : 2009-06-08, 21:07:35 »

jeśli uważacie że nie jest najgorzej to myślę że warto .... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #46 : 2009-06-08, 21:12:11 »

Viola - pewnie, że warto - brawo dla Ciebie Smile


To było dla mnie Twisted Evil

Skąd te diabliki w oczach ?  Cool Naiwnie spytam, czy to o tego czarnego Opala chodziło? Wink  http://www.opale.pl/szlachetne.html
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #47 : 2009-06-08, 23:42:25 »

..bo w kamieniach coś jest...moim 'przewodnikiem' jest jaspis i wiesz ? sprawdza się  Smile .
 

Ciekawe, ze nie tylko Twoim!!!!! Razz

Ja tez potrafie wycigac wnioski z polslowek ( slowa prawie nie wypowiedziane )
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #48 : 2009-06-09, 13:28:20 »

..bo w kamieniach coś jest...moim 'przewodnikiem' jest jaspis i wiesz ? sprawdza się  Smile .
 

Ciekawe, ze nie tylko Twoim!!!!! Razz

Ja tez potrafie wycigac wnioski z polslowek ( slowa prawie nie wypowiedziane )

Ups! , muszę na Ciebie uważać !  Pytanie :
-czy aby na pewno jestem dla Ciebie 'czytelna' nawet w niewypowiedzianych ?..kurcze! to samo mówi mąż! Shocked.

please..czapka niewidka pilnie potrzebna  Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #49 : 2009-06-09, 13:36:22 »

..bo w kamieniach coś jest...moim 'przewodnikiem' jest jaspis i wiesz ? sprawdza się  Smile .
 

Ciekawe, ze nie tylko Twoim!!!!! Razz

Ja tez potrafie wycigac wnioski z polslowek ( slowa prawie nie wypowiedziane )

Ups! , muszę na Ciebie uważać !  Pytanie :
-czy aby na pewno jestem dla Ciebie 'czytelna' nawet w niewypowiedzianych ?..kurcze! to samo mówi mąż! Shocked.

please..czapka niewidka pilnie potrzebna  Laughing
 

Jestes jak otwarta ksiazka Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #50 : 2009-06-09, 17:06:26 »

Mari, ludzie o podobnej świadomości, na przynajmniej zbliżonym poziomie pojmowania rzeczywistości, zawsze będą się rozumieli i wzajemnie odczytywali swoje myśli. To rozumienie, to jest jak wspólnota dusz, wtedy i półsłówka tworzą całe zdania, a międzywiersze są zapełnione czarnymi znakami. Jeżeli spotykasz kogoś, kto po jednym wyrazie wie co chciałaś powiedzieć, to jest cudowne zgranie i nie ma się czego obawiać. Gorzej jest, gdy Ty starasz się coś powiedzieć, przedstawić swoje emocje, a druga strona ni w ząb nie rozumie o co chodzi Laughing nie czai czaczy, nie kuma o co kiełbasi, czy pyta o co loto Laughing
Są sytuacje, gdy pewnym ludziom nic nie chcemy powiedzieć, ale mistrzostwo tutaj jest oparte na oszukaniu wykrywacza kłamstw, noszeniu pokerowej twarzy. Czapka niewidka, to mentalna bariera osłaniająca obawiającą się czegoś osobę, to symbol łona matki, w którym dziecko czuje się najbezpieczniej. Wszystko to, co daje człowiekowi uczucie bezpieczeństwa, jest też takim azylem. Ja bardzo cenię sobie bardzo dobre porozumienie z mężem, bo każde z nas potrafi nawet wiedzieć co które pomyśli i w związku z czym. Taka więź bardzo zbliża i scala związek.

Trochę jeszcze o kamieniach, dla zrozumienia symboli:

Opal
jest kamieniem psychicznej świadomości, mogącym wzmocnić nasze uczucia i pomóc w zrozumieniu cudzych emocji. Albo zachwyca i pociąga, albo przeraża i odtrąca. Opal to kamień złudzeń, iluzji. Zamyka w sobie dwa światy. Jeden świat rzeczywisty i drugi świat rzeczy nieuchwytnych. Symbolizuje wierność oraz przyjaźń. Pobudza intelekt i pamięć. Podczas pełni księżyca nabiera mocy. Dodaje otuchy i odwagi. Uczy służenia drugim, ofiarnie, bezinteresownie.

Dzisiaj udało mi się kupić śliczny okaz Onyksu, dlatego może teraz nie wszyscy mnie dobrze zrozumieją - jest jak osłona przed złem Wink

Onyks
bywają jego liczne odmiany. W naturze spotykamy onyks czarny, zielony i złoty. Największa moc ujawnia onyks czarny. Onyks to kamień fatalistyczny. Niesie wibracje wiedzy i intelektu. Kamień ten zawiera spokój i harmonię. Chroni od niesławy i upodlenia. Jest przyjacielem ludzi wybranych, którzy dążą do poznania i pogłębiania życia. Przynosi szczęście i równowagę. Za to innych niszczy i zabiera bliskich. Dawca odrodzenia i śmierci. Onyks nazywany jest też kamieniem czarnoksiężników. Noszą go osoby rozumiejące mroczną stronę życia.
 



Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #51 : 2009-06-09, 17:28:09 »

Opal cudnie to ujęłaś  Smile, a słowa "Czapka niewidka, to mentalna bariera osłaniająca obawiającą się czegoś osobę, to symbol łona matki, w którym dziecko czuje się najbezpieczniej". bardzo zaskoczyły !.
Przyznaję , masz rację.




Adam! z Tobą nie gadam ,bo niedługo będziesz wiedział o mnie więcej jak ja sama Embarassed Wink !
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #52 : 2009-06-09, 20:19:07 »

Opal cudnie to ujęłaś Smile, a słowa "Czapka niewidka, to mentalna bariera osłaniająca obawiająca się czegoś osobę, to symbol łona matki, w którym dziecko czuje się najbezpieczniej". bardzo zaskoczyły !.
Przyznaję , masz rację.

Najwyraźniej - rozumiemy się Smile nawet bez słów Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #53 : 2009-07-01, 10:02:11 »

"powitanie słońca" cwiczenia te wykonuję  codziennie rano w 20 powtórzeniach....świetnie działa na sylwetkę, kondycję i emocje.... Very Happy

http://www.nasportowo.webpark.pl/lekcja2.htm

http://www.krainazdrowia.ovh.org/powitanie%20slonca.htm

http://www.tipy.pl/artykul_video_412,jak-zrobic-pozdrowienie-slonca-surya-namaskar.html
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #54 : 2009-07-01, 10:31:25 »

Mysle że "powitanie słońca" jest świetną alternatywą jeśli chodzi o bieganie w przypadku gdy     
warunki atmosferyczne są niesprzyjające zwłaszcza dla niewprawionych w biegach podczas np. zimna, deszczu ...ćwiczenia te działają na wszystkie grupy mięśni "od stóp do głów" i co ważne a na co  niektórzy nie zwracają uwagi, również rozciągają...przez co trudno o kontuzję... Smile

Poza tym ćwiczenia te w pewnym sensie pozwalają sprawować kontrole nad autonomicznym układem nerwowym (niezależnym od naszej woli) przez układ podwzgórzowo-limbiczny osiągając  równowagę pomiędzy układem sympatycznym i parasympatycznym.

Jeśli miałabym polecać literature to :
"Joga lecznicza" Ravi Javalgekar
"Joga sposób na stres"Swami Shivapremananda
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #55 : 2014-02-22, 19:06:37 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #56 : 2015-01-29, 09:11:15 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #57 : 2015-03-31, 15:45:37 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #58 : 2015-03-31, 15:56:28 »

 Laughing Laughing Laughing
Ważne żeby to ... w tańcu "mamy" nie przeszkadzało, podobnie jak muzyka. Laughing Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Uroda i piękno kobiet efektem mądrych działań.
« Odpowiedz #59 : 2015-03-31, 15:57:29 »

Masz brodę Radziu? Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.