forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:43:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zmarł Karol Braniek.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zmarł Karol Braniek.  (Przeczytany 94408 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #40 : 2009-06-04, 23:09:19 »

 Serdeczne wyrazy współczucia dla najbliższej Rodziny

Krystyna

Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #41 : 2009-06-05, 08:47:01 »

.....szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciol  zmarlego  Morgano ! ......
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #42 : 2009-06-05, 12:27:02 »

Ja rowniez skladam Kondolencje dla rodziny Morgano,
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #43 : 2009-06-05, 16:51:58 »

"Wszystkie uciechy
Na świecie giną,
Wszystko potędze
Czasu podpada.
Tam tylko chwile
Szczęśliwie płyną,
Gdzie szczera przyjaźń
Sercami włada "...


Przyjaciel , który  zawsze był i będzie między Nami ...
Zapisane
carver
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #44 : 2009-06-16, 06:53:56 »

Odszedl od nas bezinteresowny uczynny i pracowity. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE...
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #45 : 2009-06-16, 09:54:59 »

Odszedl od nas bezinteresowny uczynny i pracowity. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE...



A dlaczego WIECZNY ODPOCZYNEK?
bIBLIA MÓWI O ZMARTWYCHWSTANIU , oczywiscie w swoim czasie.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #46 : 2009-06-16, 10:07:38 »

Odszedl od nas bezinteresowny uczynny i pracowity. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE...



A dlaczego WIECZNY ODPOCZYNEK?
bIBLIA MÓWI O ZMARTWYCHWSTANIU , oczywiscie w swoim czasie.




Przepraszam, pomyliłam się w pisowni Biblia miało być z dużej litery a reszta z małej..
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #47 : 2009-06-16, 20:24:48 »

Szkoda człowieka - szczególnie, że umarł w wieku 68 lat.
Natomiast szkoda, że obserwujemy dwie tendencje wśród użytkowników, którzy twierdzą
a) stosował złe proporcje, ergo nie był na ŻO
b) był na ŻO, ale ciszej nad tą trumną...

Moim zdaniem, żadna z dróg nie jest dobra. Mnie osobiście bardzo poruszyła jego śmierć, bo choćby pozycja na tym forum pokazuje, że w środowisku tzw. Optymalnych miał dosyć znaczącą pozycję. I jeśli umiera ikona ruchu optymalnego...
Ja jestem na diecie ŻO 5 lat, a mam tych latek 28. Zupełnie szczerze - nie wiem, co o tym myśleć...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #48 : 2009-06-16, 20:40:25 »

Mi tęż nie podobają się te spekulacje "nad trumną". Rozumiem również obawy osób stosujących ŻO. Ale przecież można na tą sprawę spojrzeć z innej strony. Z tego co wiem i poznałam osobiście, osoby przechodzące na DO mają najczęściej uciążliwe choroby, a często i takie , z którymi medycyna konwencjonalna sobie nie radzi. Nie wiemy czy Morgano bez ŻO nie skończyłby życia w wieku np. 58 lat ?
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #49 : 2009-06-17, 19:00:09 »

Zupełnie szczerze - nie wiem, co o tym myśleć...

A znasz lepszą alternatywę?
Alternatywę, gdzie badania naukowe pokrywają się z faktami?
Stety/niestety wyboru musimy dokonać sami.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #50 : 2009-06-17, 23:17:05 »

Nie znam, co nie znaczy, że ich nie ma. Nie przeceniam swoich zdolności poznawczych.
Być może ŻO jest najlepsza lub najlepsza ze znanych... Być może niekoniecznie.

Mi chodzi o to, że umarł człowiek, który stanowił ikonę żywienia optymalnego. Pana Jana Kwaśniewskiego cytował niemal z pamięci. I okazuje się, że żył krótko, bardzo krótko, umierając na chorobę, o której można było przeczytać w publikacjach p. Kwaśniewskiego, że wynikają ze zbyt dużej ilości zjedzonych węglowodanów. Szczególnie dziwne, jeśli choroba dotyczy układu trawiennego, który miał być nieobciązony nadmiarem pokarmu.

Trudno cokolwiek więcej napisać na podstawie lakonicznej informacji. Chcę tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz: nie można wykluczać, że ŻO sprzyja zapadalności na np. raka prostaty. Choćby trafił się choć jeden taki przypadek (a trafił się), trzeba to sprawdzić, przebadać... Wszyscy propagujący ŻO - jakieś organizacje, lekarze, mają moralny obowiązek, bo inaczej popełniają grze - grzech zaniechania.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #51 : 2009-06-17, 23:32:37 »

Nie wiem, skąd mi się wziął rak prostaty. Zresztą to i tak tylko przykład.
Zapisane
Wacław
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #52 : 2009-06-18, 08:53:34 »

Można być entuzjastą DO a jednocześnie zajadać się
słodkimi bułeczkami. Znamy takich.
To mogło dotyczyć MORGANO.

Prawdę zna rodzina, i niech będzie to jej słodka tajemnica.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #53 : 2009-06-18, 09:52:55 »

przestańcie pierd...
Można być entuzjastą DO a jednocześnie zajadać się
słodkimi bułeczkami. Znamy takich.
To mogło dotyczyć MORGANO.



Prawdę zna rodzina, i niech będzie to jej słodka tajemnica.


Wacław zanim coś się napisze dobrze jest się zastanowić... Shocked
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #54 : 2009-06-18, 09:55:22 »

ten nagłówek przez nieopatrzność, nie miało być tak ostro...
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #55 : 2009-06-18, 09:58:44 »

De mortuis aut bene, aut nihil (nie dotyczy wyjątkowych skur*****ów). Umarł człowiek, requiescant in pace. Jest rzeczą wysoce niekulturalną, aby prowadzić jałowe dyskusje na temat przyczyn (każdy z dyskutantów nic w tej sprawie nie wie). Czytam ten temat i myślę, że byłoby mi przykro, gdybym był kimś z rodziny Morgano.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #56 : 2009-06-18, 11:35:54 »

Chcę tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz: nie można wykluczać, że ŻO sprzyja zapadalności na np. raka prostaty...

Rozumiem Twoje rozterki. Mną "tąpneło" dobre parę lat temu gdy zmarła znajoma mojej mamy, którą miałem przyjemność znać osobiście - długoletnia optymalna. Nigdy nie chorowała, żadnych L4, a tu nagle "trzask prask" wylew i ...  Sad Nie powiem żeby mnie to nastroiło optymistycznie, ale musiałem odpowiedzieć sobie na kilka pytań, na spokojnie i jestem nadal na ŻO (czy prawie na ŻO).
Dodam, że wśród moich krewnych jesteśmy jedynymi odżywiającymi się w ten sposób. Cała moja rodzina, wśród której jest sporo lekarzy jest bardzo przeciwna ŻO (w niektórych przypadkach skrajnie) i prawie wszyscy chorują! By-passy, rak, miażdżyca, otyłość to u nas norma -  i co oni mi chcą zaproponować? Jak na razie to tylko słyszę, że jesteśmy wyjątkowi, a nasze dzieci, które robią furorę to takie fajne bo mamy szczęście  Laughing ale choroby nas nie miną - poczekamy zobaczymy Wink
Wyniki badań naukowych powinny byc gdzieś tutaj http://www.dr-kwasniewski.pl/ Oprócz tego OSBO http://www.optymalni.org.pl/ cały czas dąży do kolejnych badań. Myślę, że jak napiszesz do nich to na pewno prześlą Ci wyniki.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #57 : 2009-06-18, 13:08:27 »

Też bym chciała, aby przeprowadzono, na większą skalę badania dotyczące wpływu ŻO na zdrowie. Wiem, że to nie jest prosta sprawa, ale by było "czarno na białym". Bez takich badań, nawet jak się wyleczy z choroby (u mnie Hashimoto), to lekarz powie, że choroby nie było, albo, że wyniki są błędne, bo choroba cofnać się nie może.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #58 : 2009-06-18, 13:55:15 »

"adminie", może Ty coś wiesz na ten temat, czy są przeprowadzane, lub planowane, jakieś badania, długoletniego wpływu ŻO na zdrowie? Dla mnie jest ważne już samo to, że wielu  wyleczylo się z chorób "niewyleczalnych".
Zapisane

Szymon
Go


Email
Odp: Zmarł Karol Braniek.
« Odpowiedz #59 : 2009-06-18, 18:36:33 »

Ciekaw jestem, jakie miałeś przemyślenia po tej śmierci... Szczególnie, że powód jej był taki...

Badania są - DO nie powoduje miażdżycy. Ale czy nie powoduje raka dwunastnicy? Lub nie powoduje innych chorób? To pytanie wydaje się bezsensowne w obliczu tego, co pisze p. Kwaśniewski, ale czy zupełnie bezpodstawne w obliczu tego, co się trafia co jakiś czas? Czy zawsze można zrzucić wszystko na słodkie bułeczki lub odesłać do chowu klatkowego? Nie wszystko da się zamieść pod dywan.

Pan, Panie Michale, chyba do końca nie rozumie. To nie dyskusja o Morgano. To dyskusja o tym, by takich przypadków jak Morgano było jak najmniej.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.