forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-28, 19:03:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658458 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  OSBO-jak to mozliwe...???
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: OSBO-jak to mozliwe...???  (Przeczytany 3783 razy)
lilek
Gość


Email
OSBO-jak to mozliwe...???
« : 2009-06-08, 14:14:45 »

 Sad  Hejka,niewiem czy powinnam ten watek wogole zaczynac...ale jestem tak  wkurzona i niewiem gdzie zapytac....Mieszkam w Hamburgu i tylko droga telefoniczna moge gazetki "Optymalni" zamawiac-co tez zrobilam,chcialam caly Rok 2008  , jedna Pani (bez nazwisk) powiedziala mi jaka cena bedzie, ale dla pewnosci drugi raz zadzwonilam i ta druga Pani  wyslala mi maila z innym cennikiem i ze przy sumie jaka juz zdazylam wyslac -starczy jeszcze na Styczen+Luty 2009 -Gazetki , najlepsze to ze sie czuje OSZUKANA-napisano ze Listopad+Grudzien 2008 za 2,50 zloty sa a jak gazetki przyszly to na Grudniowej wbita byla pieczatka "Bezplatny" -ja zaraz za telefon (nie chodzilo mi wcale o te 2,50) i sie pytam jak to mozliwe,a ta Pani tlumaczy ze moze komus wyslali i przyszlo spowrotem-co za BZDURY i OSZUSTWO ,tylko bo za granicami Kraju mieszkam to musi kosztowac???!!!A styczen+Luty nie wlozyli mi do paczki.... Shocked Sad Mad Mad  Gdzie ja moge zamowic bo Ja tamtym Pania poprostu juz nie Ufam?????!!!!Czy wie ktos,pozdrawiam serdecznie z Hamburga,Lilek
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: OSBO-jak to mozliwe...???
« Odpowiedz #1 : 2009-06-08, 15:24:59 »

Sad  Hejka,niewiem czy powinnam ten watek wogole zaczynac...ale jestem tak  wkurzona i niewiem gdzie zapytac....Mieszkam w Hamburgu i tylko droga telefoniczna moge gazetki "Optymalni" zamawiac-co tez zrobilam,chcialam caly Rok 2008  , jedna Pani (bez nazwisk) powiedziala mi jaka cena bedzie, ale dla pewnosci drugi raz zadzwonilam i ta druga Pani  wyslala mi maila z innym cennikiem i ze przy sumie jaka juz zdazylam wyslac -starczy jeszcze na Styczen+Luty 2009 -Gazetki , najlepsze to ze sie czuje OSZUKANA-napisano ze Listopad+Grudzien 2008 za 2,50 zloty sa a jak gazetki przyszly to na Grudniowej wbita byla pieczatka "Bezplatny" -ja zaraz za telefon (nie chodzilo mi wcale o te 2,50) i sie pytam jak to mozliwe,a ta Pani tlumaczy ze moze komus wyslali i przyszlo spowrotem-co za BZDURY i OSZUSTWO ,tylko bo za granicami Kraju mieszkam to musi kosztowac???!!!A styczen+Luty nie wlozyli mi do paczki.... Shocked Sad Mad Mad  Gdzie ja moge zamowic bo Ja tamtym Pania poprostu juz nie Ufam?????!!!!Czy wie ktos,pozdrawiam serdecznie z Hamburga,Lilek


Dlaczego nie zamowisz, jak kazdy inny, placac droga internetowa....czyli zakladasz abonament, przelewasz na konto kase i voila, mozesz sciagac z netu i czytac do woli. Problem?
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: OSBO-jak to mozliwe...???
« Odpowiedz #2 : 2009-06-08, 16:08:40 »

Sad  Hejka,niewiem czy powinnam ten watek wogole zaczynac...ale jestem tak  wkurzona i niewiem gdzie zapytac....Mieszkam w Hamburgu i tylko droga telefoniczna moge gazetki "Optymalni" zamawiac-co tez zrobilam,chcialam caly Rok 2008  , jedna Pani (bez nazwisk) powiedziala mi jaka cena bedzie, ale dla pewnosci drugi raz zadzwonilam i ta druga Pani  wyslala mi maila z innym cennikiem i ze przy sumie jaka juz zdazylam wyslac -starczy jeszcze na Styczen+Luty 2009 -Gazetki , najlepsze to ze sie czuje OSZUKANA-napisano ze Listopad+Grudzien 2008 za 2,50 zloty sa a jak gazetki przyszly to na Grudniowej wbita byla pieczatka "Bezplatny" -ja zaraz za telefon (nie chodzilo mi wcale o te 2,50) i sie pytam jak to mozliwe,a ta Pani tlumaczy ze moze komus wyslali i przyszlo spowrotem-co za BZDURY i OSZUSTWO ,tylko bo za granicami Kraju mieszkam to musi kosztowac???!!!A styczen+Luty nie wlozyli mi do paczki.... Shocked Sad Mad Mad  Gdzie ja moge zamowic bo Ja tamtym Pania poprostu juz nie Ufam?????!!!!Czy wie ktos,pozdrawiam serdecznie z Hamburga,Lilek

chciałaś za darmo? wstydziłabym się o takie grosze targować....ja płaciłam za ten miesięcznik przez neta i elegancko mam go w domu co miesiąc...
Zapisane
lilek
Gość


Email
Odp: OSBO-jak to mozliwe...???
« Odpowiedz #3 : 2009-06-08, 17:04:52 »

Adampio ,jak to idzie droga internetowa prosze??tam byl do wyslania sms-za 2 euro-za 1 gazetke -ale ja zadnej z tych podanych sieci niemam Confused
Viola44-w zadnym wypadku zadarmo,ale jak dostajesz gazetke na ktorej pieczatka-bezplatny-jest to chyba tez bys sie zastanawiala co grane,a reszte napisalam jak bylo...
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: OSBO-jak to mozliwe...???
« Odpowiedz #4 : 2009-06-09, 07:59:58 »

Adampio ,jak to idzie droga internetowa prosze??tam byl do wyslania sms-za 2 euro-za 1 gazetke -ale ja zadnej z tych podanych sieci niemam Confused
Viola44-w zadnym wypadku zadarmo,ale jak dostajesz gazetke na ktorej pieczatka-bezplatny-jest to chyba tez bys sie zastanawiala co grane,a reszte napisalam jak bylo...


Poczytaj tu

http://www.optymalni.org.pl/content.php?id=7
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.