forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-06-28, 17:58:14

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
480290 wiadomoÂci w 3914 w▒tkach; wys│ane przez 61 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: dariusz73
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nasze pupile.
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 141 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Nasze pupile.  (Przeczytany 297413 razy)
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 39511

Nasze pupile.
« : 2009-06-07, 20:22:47 »

Przedstawi─Ö tu nasze zwierzaki. Mamy czteromiesi─Öcznego kr├│lika "miniaturk─Ö" (Tygrysek pr─ů┼╝kowany mojej c├│ry), kt├│ry ma ju┼╝ ze dwa kilogramy i chyba nadal ro┼Ťnie┬á Shocked . Pewnie b─Öd─Ö musia┼éa kogo┼Ť poprosi─ç o przepis na potrawk─Ö┬á Wink .Jest jeszcze piesek trzymiesi─Öczny, wszystko┼╝erny (┼é─ůcznie z butami). On przepada za kr├│likiem, tylko nie wie jak si─Ö do niego dobra─ç, ogl─ůda klatk─Ö z wszystkich stron i jako┼Ť jeszcze nie wykapowa┼é, jak j─ů otworzy─ç┬á Rolling Eyes. Kr├│lik tak g┼éo┼Ťno tupie na niego, ┼╝e pocz─ůtkowo piesek ucieka┼é. Moja mama proponowa┼éa nam, ┼╝eby┼Ťmy dokupili jeszcze ma┼ép─Ö, to by┼éby cyrk Shocked . Ja uwa┼╝am, ┼╝e nie trzeba, bo ju┼╝ jest Laughing .

renia
Hero Member

Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #1 : 2009-07-06, 18:59:59 »

viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2009-07-06, 19:38:52 »

W sobot─Ö na moich oczach w ┼Ťrodku miasta du┼╝y pies "wali┼é kup─Ö"┬á Very Happy Very Happy a Pan sta┼é przy nim trzymaj─ůc smycz....dos┼éownie na deptaku tam gdzie chodz─ů ludzie .... haha mamma mia, oczywi┼Ťcie ludzie zareagowali bardzo gwa┼étownie, mnie oczywi┼Ťcie zebra┼é ┼Ťmiech, uwielbiam takie widowiska,┬á Pan stwierdzi┼é ┼╝e zaraz to sprz─ůtnie,┬á Very Happy Very Happy obserwowa┼éam jego reakcje przez moment┬á ciekawa praktycznej strony owego przedsi─Öwzi─Öcia, zauwa┼╝y┼éam i┼╝ Pan posiada opr├│cz pieska du┼╝a torb─Ö.... Very Happy Very Happy haha jak my┼Ťlicie przyda┼éa si─Ö.....? Very Happy Very Happy Very Happy haha
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 1040

[email protected]

« Odpowiedz #3 : 2009-07-06, 19:43:45 »

http://www.youtube.com/watch?v=stRVgu_3mhc&hl=pl -  Very Happy

We W┼éoc┼éawku na blokowisku nie da si─Ö przej┼Ť─ç trwanikiem, aby - "nie mie─ç szcz─Ö┼Ťcia".  Very Happy
Chc─Öby─çzdrowy
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2009-07-06, 20:09:11 »

To pos┼éuchajcie co pies mo┼╝e narobi─ç w windzie  Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=AnDCCGw9I0s
renia
Hero Member

« Odpowiedz #5 : 2009-07-06, 20:09:44 »

renia
Hero Member

« Odpowiedz #6 : 2009-07-06, 20:11:02 »

michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2009-07-06, 20:15:05 »

W sobot─Ö na moich oczach w ┼Ťrodku miasta du┼╝y pies "wali┼é kup─Ö"┬á Very Happy Very Happy a Pan sta┼é przy nim trzymaj─ůc smycz....dos┼éownie na deptaku tam gdzie chodz─ů ludzie .... haha mamma mia, oczywi┼Ťcie ludzie zareagowali bardzo gwa┼étownie, mnie oczywi┼Ťcie zebra┼é ┼Ťmiech, uwielbiam takie widowiska,┬á Pan stwierdzi┼é ┼╝e zaraz to sprz─ůtnie,┬á Very Happy Very Happy obserwowa┼éam jego reakcje przez moment┬á ciekawa praktycznej strony owego przedsi─Öwzi─Öcia, zauwa┼╝y┼éam i┼╝ Pan posiada opr├│cz pieska du┼╝a torb─Ö.... Very Happy Very Happy haha jak my┼Ťlicie przyda┼éa si─Ö.....? Very Happy Very Happy Very Happy haha

http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2009-07-06, 20:57:59 »

Popieram wysokie kary za psie kupy. Mam dosy─ç spacerowania zygzakiem w celu unikni─Öcia wdepni─Öcia. Zw┼éaszcza po zimie obraz jest w mie┼Ťcie katastroficzny. Tylko ludzie odpowiedzialni powinni posiada─ç zwierz─Öta. Ja bym nawet po 1000 zl wlepia┼éa mandatu dla leniwc├│w obrzydliwc├│w. Kociarze wiedz─ů, ┼╝e na kupkach naszych pupili nikt si─Ö nie po┼Ťlizgnie Smile
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2009-07-06, 21:06:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg

michal ta "kupka" tego pieska z filmu to ma┼éy piku┼Ť do tego 2 kilogramowego "kupska" z deptaka....haha , a M. Konrad by┼é "odjazdowy" w tym filmie.... Very Happy
renia
Hero Member

« Odpowiedz #10 : 2009-07-06, 22:59:39 »

michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2009-07-06, 23:08:20 »

Ja bym nawet po 1000 zl wlepia┼éa mandatu dla leniwc├│w obrzydliwc├│w. Kociarze wiedz─ů, ┼╝e na kupkach naszych pupili nikt si─Ö nie po┼Ťlizgnie Smile

Prawo fajne, tylko nie ma jak egzekwowa─ç -- trzebaby zwerbowa─ç dwa razy tyle policji i wszystkich pos┼éa─ç na patrole po osiedlach ┼╝eby dogl─ůdali trawnik├│w. Smile Jak z t─ů ustaw─ů o katowaniu dzieci...

Je┼╝eli lokalne spo┼éecze┼ästwo to banda troglodyt├│w, kt├│ra lubi ┼╝y─ç w syfie, to ┼╝adna Policja tego nie zmieni, tym bardziej, ┼╝e niejeden pan policjant przed wyj┼Ťciem do pracy te┼╝ na szybko musi wykaka─ç swojego pupila pod klatk─ů, bo poza osiedle wyj┼Ť─ç nie ma czasu. Normalnie to powinno si─Ö zaraz zjawi─ç kilku ┼éawkowych blokers├│w, wzi─ů─ç delikwenta pod ko┼énierz i pokaza─ç mu jak to jest mie─ç kup─Ö swojego pupila na buzi... Wink
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2009-07-06, 23:13:09 »

Normalnie to powinno si─Ö zaraz zjawi─ç kilku ┼éawkowych blokers├│w, wzi─ů─ç delikwenta pod ko┼énierz i pokaza─ç mu jak to jest mie─ç kup─Ö swojego pupila na buzi... Wink

Dokładnie Smile
Teresa Stachurska
Sr. Member
wiadomoÂci: 15857

« Odpowiedz #13 : 2009-07-09, 21:15:24 »

Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2009-07-09, 21:46:32 »

renia
Hero Member

« Odpowiedz #15 : 2009-07-09, 22:03:29 »

My naszego kr├│lika "miniaturk─Ö", oddali┼Ťmy znajomej. C├│ra tylko zajmowa┼éa si─Ö psem, a kr├│likiem to ju┼╝ jej si─Ö znudzi┼éo. Sad (s┼éowo, ┼╝e go nie zjedli┼Ťmy Wink )

renia
Hero Member

« Odpowiedz #16 : 2009-08-20, 09:21:25 »

Dzisiaj nasz pies rozpoczyna tresur─Ö (jego b─Öd─ů tresowa─ç, nie on nas). Do popo┼éudnia nie mo┼╝na mu nic poda─ç do jedzenia, bo ma wykonywa─ç komendy, wzamian za jedzenie. ┼╗al mi pieska, chodzi g┼éodny po mieszkaniu, w─Öszy, patrzy na nas tymi jego smutnymi oczami i liczy na lito┼Ť─ç. My┼Ťl─Ö, ┼╝e troch─Ö si─Ö zlituj─Ö, bo nie podoba mi si─Ö taka metoda.

renia
Hero Member

« Odpowiedz #17 : 2009-08-20, 10:37:18 »

A jeszcze jedno, nie mamy mu ju┼╝ podawa─ç ┼╝adnego naturalnego jedzenia, tylko odpowiedni─ů karm─Ö dla psa. Ma by─ç pos┼éuszny za przysmaki (nie wiem jeszcze jakie). Uwa┼╝am, ┼╝e to mu na dobre nie wyjdzie.

Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2009-08-20, 20:01:39 »

A jeszcze jedno, nie mamy mu ju┼╝ podawa─ç ┼╝adnego naturalnego jedzenia, tylko odpowiedni─ů karm─Ö dla psa.

Kup dobr─ů ksi─ů┼╝k─Ö o behawiory┼║mie ps├│w + ┼╝arcie o jakim pisa┼é Admin.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #19 : 2009-08-20, 20:11:48 »

To jest teoretycznie pies mojego syna, a praktycznie to my się nim cały dzień zajmujemy, bo on "nie ma czasu" Sad
Behawioryzm, to ja przerabia┼éam dla siebie i nie da┼éo efekt├│w, to ju┼╝ psu dam spok├│j. Dzisiaj na tresurze psa, syn pozna┼é, ┼╝e pieska  podkarmia┼éam, bo nie by┼é tak pos┼éuszny, jak inne psy. Nie by┼é taki wyg┼éodnia┼éy.
Ten pies jest biedny. Syn go karmi karm─ů dla ps├│w, ale ja cz─Ö┼Ťciej daj─Ö mu jajka i mi─Öso.
A o ┼╝arciu pisanym przez "admina" nic mi nie wiadomo. Poszukam.

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 141 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.234 sekund z 19 zapytaniami.