forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 12:48:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
657744 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nasze pupile.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 230 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nasze pupile.  (Przeczytany 1467361 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Nasze pupile.
« : 2009-06-07, 20:22:47 »

Przedstawię tu nasze zwierzaki. Mamy czteromiesięcznego królika "miniaturkę" (Tygrysek prążkowany mojej córy), który ma już ze dwa kilogramy i chyba nadal rośnie  Shocked . Pewnie będę musiała kogoś poprosić o przepis na potrawkę  Wink .Jest jeszcze piesek trzymiesięczny, wszystkożerny (łącznie z butami). On przepada za królikiem, tylko nie wie jak się do niego dobrać, ogląda klatkę z wszystkich stron i jakoś jeszcze nie wykapował, jak ją otworzyć  Rolling Eyes. Królik tak głośno tupie na niego, że początkowo piesek uciekał. Moja mama proponowała nam, żebyśmy dokupili jeszcze małpę, to byłby cyrk Shocked . Ja uważam, że nie trzeba, bo już jest Laughing .
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #1 : 2009-07-06, 18:59:59 »

Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #2 : 2009-07-06, 19:38:52 »

W sobotę na moich oczach w środku miasta duży pies "walił kupę"  Very Happy Very Happy a Pan stał przy nim trzymając smycz....dosłownie na deptaku tam gdzie chodzą ludzie .... haha mamma mia, oczywiście ludzie zareagowali bardzo gwałtownie, mnie oczywiście zebrał śmiech, uwielbiam takie widowiska,  Pan stwierdził że zaraz to sprzątnie,  Very Happy Very Happy obserwowałam jego reakcje przez moment  ciekawa praktycznej strony owego przedsięwzięcia, zauważyłam iż Pan posiada oprócz pieska duża torbę.... Very Happy Very Happy haha jak myślicie przydała się.....? Very Happy Very Happy Very Happy haha
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #3 : 2009-07-06, 19:43:45 »

http://www.youtube.com/watch?v=stRVgu_3mhc&hl=plVery Happy

We Włocławku na blokowisku nie da się przejść trwanikiem, aby - "nie mieć szczęścia".  Very Happy
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #4 : 2009-07-06, 20:09:11 »

To posłuchajcie co pies może narobić w windzie  Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=AnDCCGw9I0s
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #5 : 2009-07-06, 20:09:44 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #6 : 2009-07-06, 20:11:02 »

Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #7 : 2009-07-06, 20:15:05 »

W sobotę na moich oczach w środku miasta duży pies "walił kupę"  Very Happy Very Happy a Pan stał przy nim trzymając smycz....dosłownie na deptaku tam gdzie chodzą ludzie .... haha mamma mia, oczywiście ludzie zareagowali bardzo gwałtownie, mnie oczywiście zebrał śmiech, uwielbiam takie widowiska,  Pan stwierdził że zaraz to sprzątnie,  Very Happy Very Happy obserwowałam jego reakcje przez moment  ciekawa praktycznej strony owego przedsięwzięcia, zauważyłam iż Pan posiada oprócz pieska duża torbę.... Very Happy Very Happy haha jak myślicie przydała się.....? Very Happy Very Happy Very Happy haha

http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #8 : 2009-07-06, 20:57:59 »

Popieram wysokie kary za psie kupy. Mam dosyć spacerowania zygzakiem w celu uniknięcia wdepnięcia. Zwłaszcza po zimie obraz jest w mieście katastroficzny. Tylko ludzie odpowiedzialni powinni posiadać zwierzęta. Ja bym nawet po 1000 zl wlepiała mandatu dla leniwców obrzydliwców. Kociarze wiedzą, że na kupkach naszych pupili nikt się nie poślizgnie Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #9 : 2009-07-06, 21:06:09 »

W sobotę na moich oczach w środku miasta duży pies "walił kupę"  Very Happy Very Happy a Pan stał przy nim trzymając smycz....dosłownie na deptaku tam gdzie chodzą ludzie .... haha mamma mia, oczywiście ludzie zareagowali bardzo gwałtownie, mnie oczywiście zebrał śmiech, uwielbiam takie widowiska,  Pan stwierdził że zaraz to sprzątnie,  Very Happy Very Happy obserwowałam jego reakcje przez moment  ciekawa praktycznej strony owego przedsięwzięcia, zauważyłam iż Pan posiada oprócz pieska duża torbę.... Very Happy Very Happy haha jak myślicie przydała się.....? Very Happy Very Happy Very Happy haha

http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg

michal ta "kupka" tego pieska z filmu to mały pikuś do tego 2 kilogramowego "kupska" z deptaka....haha , a M. Konrad był "odjazdowy" w tym filmie.... Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #10 : 2009-07-06, 22:59:39 »

Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #11 : 2009-07-06, 23:08:20 »

Ja bym nawet po 1000 zl wlepiała mandatu dla leniwców obrzydliwców. Kociarze wiedzą, że na kupkach naszych pupili nikt się nie poślizgnie Smile

Prawo fajne, tylko nie ma jak egzekwować -- trzebaby zwerbować dwa razy tyle policji i wszystkich posłać na patrole po osiedlach żeby doglądali trawników. Smile Jak z tą ustawą o katowaniu dzieci...

Jeżeli lokalne społeczeństwo to banda troglodytów, która lubi żyć w syfie, to żadna Policja tego nie zmieni, tym bardziej, że niejeden pan policjant przed wyjściem do pracy też na szybko musi wykakać swojego pupila pod klatką, bo poza osiedle wyjść nie ma czasu. Normalnie to powinno się zaraz zjawić kilku ławkowych blokersów, wziąć delikwenta pod kołnierz i pokazać mu jak to jest mieć kupę swojego pupila na buzi... Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #12 : 2009-07-06, 23:13:09 »

Normalnie to powinno się zaraz zjawić kilku ławkowych blokersów, wziąć delikwenta pod kołnierz i pokazać mu jak to jest mieć kupę swojego pupila na buzi... Wink

Dokładnie Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #13 : 2009-07-09, 21:15:24 »

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #14 : 2009-07-09, 21:46:32 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #15 : 2009-07-09, 22:03:29 »

My naszego królika "miniaturkę", oddaliśmy znajomej. Córa tylko zajmowała się psem, a królikiem to już jej się znudziło. Sad (słowo, że go nie zjedliśmy Wink )
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #16 : 2009-08-20, 09:21:25 »

Dzisiaj nasz pies rozpoczyna tresurę (jego będą tresować, nie on nas). Do popołudnia nie można mu nic podać do jedzenia, bo ma wykonywać komendy, wzamian za jedzenie. Żal mi pieska, chodzi głodny po mieszkaniu, węszy, patrzy na nas tymi jego smutnymi oczami i liczy na litość. Myślę, że trochę się zlituję, bo nie podoba mi się taka metoda.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #17 : 2009-08-20, 10:37:18 »

A jeszcze jedno, nie mamy mu już podawać żadnego naturalnego jedzenia, tylko odpowiednią karmę dla psa. Ma być posłuszny za przysmaki (nie wiem jeszcze jakie). Uważam, że to mu na dobre nie wyjdzie.
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #18 : 2009-08-20, 20:01:39 »

A jeszcze jedno, nie mamy mu już podawać żadnego naturalnego jedzenia, tylko odpowiednią karmę dla psa.

Kup dobrą książkę o behawioryźmie psów + żarcie o jakim pisał Admin.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70001


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #19 : 2009-08-20, 20:11:48 »

To jest teoretycznie pies mojego syna, a praktycznie to my się nim cały dzień zajmujemy, bo on "nie ma czasu" Sad
Behawioryzm, to ja przerabiałam dla siebie i nie dało efektów, to już psu dam spokój. Dzisiaj na tresurze psa, syn poznał, że pieska  podkarmiałam, bo nie był tak posłuszny, jak inne psy. Nie był taki wygłodniały.
Ten pies jest biedny. Syn go karmi karmą dla psów, ale ja częściej daję mu jajka i mięso.
A o żarciu pisanym przez "admina" nic mi nie wiadomo. Poszukam.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 230 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.