forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:30:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nasze pupile.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 230 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nasze pupile.  (Przeczytany 1470859 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #40 : 2009-10-01, 22:16:57 »

Wszystko przemyślałam i dzisiaj złagodniałam. Nie wsadzę tych much na dożywocie, bo potem żadna mi nie wpadnie do domu i moje koty nie będą miały za czym biegać i dokazywać. Komary też są niewinne, bo komar nic mi w życiu złego nie zrobił, a jedynie komarzyca mi krwi utoczyła i to nie dla siebie, ale dla małych, to trudno mieć jej za złe.
Krowa to w ogóle inny temat i jej to bym nigdy nie zamknęła, bo jak ona potrafi łzy lać biedulka, to by mi serce prędzej by pękło patrząc na taką smutną minkę i te wielkie oczy.
Nie wiem, ale taka dzisiaj jakaś dobra jestem <łaskawca> ha,ha  Laughing

Przegapiłam amnestię Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #41 : 2009-10-02, 17:41:24 »

Dzisiaj, po raz kolejny, nasz piesek zadziwił mnie swoją "inteligencją". Otóż dałam mu białka od jajek gotowanych, a on - popatrzył na nie, po czym powachał je i...odszedł sobie  Shocked. Była u mnie akurat znajoma i powiedziała, że jej pies robi tak samo: żółtka zjada, a białka nie ruszy Shocked. Byłam bardzo zdumiona taką jego intuicją. My to musimy się uczyć, sprawdzać, eksperymentować co naszemu zdrowiu służy - a taki piesek od razu wie co dla niego dobre  Very Happy I my się uważamy za najbardziej rozwinięty gatunek na Ziemi?  Very Happy
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #42 : 2009-10-02, 18:26:10 »

A moje koty żółtka nie ruszają, a białka czasem się napiją.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #43 : 2009-10-02, 18:33:41 »

Koty - to w ogóle są jakieś dziwne  Laughing Mojej teściowej kot, to tłustego mięsa nie ruszył, tylko czerwone, chude. Widocznie koty nie są optymalne.  Very Happy
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #44 : 2009-10-02, 18:44:37 »

Koty - to w ogóle są jakieś dziwne Laughing

Nie dziwne... Normalne... http://www.youtube.com/watch?v=vmf5LaKpqHY
Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #45 : 2009-10-02, 19:24:04 »

No ale ten to chyba już nie jest normalny?  Shocked ..kręćka dostał - czy co?  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=J8NNHwWK4eo&NR=1
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #46 : 2009-10-02, 19:31:41 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #47 : 2009-10-02, 19:36:44 »

No ale ten to chyba już nie jest normalny?  Shocked ..kręćka dostał - czy co?  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=J8NNHwWK4eo&NR=1
Tutaj to jednak nie było miłe dla kotka zakończenie..i mój śmiech jest nie na miejscu.. Confused Nie wiadomo jakie mogły być skutki takiego uderzenia?
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #48 : 2009-10-02, 20:04:06 »

Jaka jest pierwsza czynność wykonywana przez właściciela kota po wstaniu z łóżka?
Karmienie kota.
Dlaczego?
Każdy kociarz wie Laughing dlaczego Laughing

Moje koty nie lubią jajek, jeżeli już mają coś zjeść, to odrobinę gotowanego żółtka z majonezem. Nie lubią tłustego mięsa, uwielbiają drobiową wątróbkę i surowe ryby. Poza tym pieczone, soczyste mięsa. Wiedzą co dobre, bo nieustannie wtulają się w nasze ciała, mruczą i przybierają rozkoszne pozy. Wszystko po to, żeby je zauważyć i pieścić Laughing  Ja i inne koty to uwielbiamy Laughing <żart>
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #49 : 2009-10-02, 20:31:39 »

Mój "pupil" podpadł mi dzisiaj dwa razy. Wszystkie śmieci rozsypał po pokoju i kuchni  Sad . Po pierwszym razie nie miałam nauczki i nie poszłam wyrzucić smieci - no to miałam powtórkę z "rozrywki". Ja sobie siedzę spokojnie na górze przy komputerze, a on na dole rządzi. Confused
Może ktoś chce kupić psa?  Cool Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #50 : 2009-10-02, 22:09:35 »

Pupile tak mają gdy się nudzą. A mógł iść z Tobą na górę  Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #51 : 2009-10-02, 22:20:28 »

On na górę też często zagląda, ale ja siedząc przy komputerze często o nim (i o bożym świecie) zapominam. Dopiero jak coś usłyszę, albo po coś zejdę, to  Shocked za głowę się łapię. Dzisiaj akurat przyszla moja mama, jak podłoga była "wystrojona", ja nic, tylko wzięłam miotłę i do roboty.. a moja mama nie mogła nadziwić się, że ja taka spokojna - nawet na psa nie krzyknęłam - no cóż do wszystkiego można się przyzwyczaić  Laughing .. i tak go lubię - tego wariata  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #52 : 2009-10-02, 22:23:51 »

Najbardziej podoba on mi się rano - jak robi obchód po domu i zagląda do każdego łóżka i znowu kładzie się spać. Musi być na bieżąco - kto jest?.. a kogo brakuje?  Laughing
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #53 : 2009-10-02, 22:28:50 »

Jaka jest pierwsza czynność wykonywana przez właściciela kota po wstaniu z łóżka?
Karmienie kota.
Dlaczego?
Każdy kociarz wie
łooo tak. bo każdy kociarz ma do wyboru - karmienie kota albo dziurę w mózgu

Za to kotki odwdzięczają mi się i częstują mnie gołębiami, szczurami, sikorkami, kwiczołami, wróblami. To duże z ich strony wyrzeczenie, wiem. Nie wiem czemu nie przyniosły mi jeszcze wrony, kawki, sroki... orła
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #54 : 2009-10-02, 22:31:10 »

Najbardziej podoba on mi się rano - jak robi obchód po domu i zagląda do każdego łóżka i znowu kładzie się spać. Musi być na bieżąco - kto jest?.. a kogo brakuje?  Laughing

O! dba o morale rodziny  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #55 : 2009-10-02, 22:34:29 »


O! dba o morale rodziny Cool
..ktoś powinien.. Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #56 : 2009-10-02, 22:41:10 »

Ja się nieraz zastanawiałam, czy taki pies wie, że on nie jest pełnoprawnym członkiem rodziny?..czy on myśli, że jest najważniejszy? Sprawia wrażenie najważniejszego - jak mąż nieraz woła dzieci - to pies biega pierwszy - a jak ktoś kogoś przytula, to on pcha się w środek.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #57 : 2009-10-03, 00:15:53 »

Nie wierzę, że nie jest pełnoprawnym, nie wierzę  Smile  To niemożliwe.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #58 : 2009-10-03, 08:32:49 »

Jego zachowanie nie mieści się w żadnych kategoriach prawa  Laughing  Ma względy szczególne. Nawet mój mąż, który udaje twardziela, ma do niego słabość. Ten piesek potrafi robić takie niwinne, smutne oczy, że nie można go nie kochać.
Ale on nie jest połnoprawnym członkiem rodziny, on stoi ponad prawem - jemu wszystko (prawie) wszystko.  Very Happy
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nasze pupile.
« Odpowiedz #59 : 2009-10-03, 13:41:15 »

I tak jest dobrze. Po ludzku. Ja Kiciusi też nie wadzę, żeby nie myślała że mój pobyt w domu to dla niej katorga.

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 230 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.