forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-19, 11:13:03

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
567207 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spotkanie  (Przeczytany 26921 razy)
grizzly
GoŠ

Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #20 : 2009-06-13, 23:17:40 »

Ile masz oberwa─ç od ┼╝ycia - tyle dostaniesz i mo┼╝esz si─Ö wymigiwa─ç, a ┼╝ycie zrobi swoje.

Opal to jakas teoria "fatalizmu"  Cool
Wbrew pozorom to jednak sporo mozna zrobic!
Zwlaszcza z "opadajacym wiekiem trumny"!  Razz

Taki np. Hamerykanin Lance Armstrong!  Shocked
Bardzo pouczajacy przypadek.

BTW
"życie zrobi swoje" Tak zwykly mawiac zdradzone i opuszczone kobiety!  Shocked
(oczywiscie nie mam nikogo konkretnego na mysli)

Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2009-06-13, 23:23:13 »

To zadziwiaj─ůce, ale to co m├│wisz jest pe┼éne optymizmu. Nie chodzi mi o opadaj─ůce wieko trumny, bo to akurat najmniej mnie zajmuje. W dodatku ani nie jestem zdradzona, ani opuszczona - ┼╝y─ç nie umiera─ç Laughing
michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2009-06-13, 23:23:58 »

NIE - mia┼éam na my┼Ťli przeznaczenie, kt├│remu si─Ö nie wywiniesz.

Faber est quisque suae fortunae, jak powiedział starożytny. Wink
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2009-06-13, 23:33:29 »

Micha┼éku drogi - ┼éami─Ö swoje s┼éowo, ale przet┼éumacz mi to co napisa┼ée┼Ť.
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2009-06-13, 23:37:48 »

Micha┼é - raz napisa┼ée┼Ť, ┼╝e masz 24 lata, wi─Öc mocno naginaj─ůc m├│g┼éby┼Ť by─ç moim synem. Dlatego pozwoli┼éam sobie... bo Ci─Ö lubi─Ö - wybacz bezpo┼Ťrednio┼Ť─ç.
michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2009-06-14, 00:57:13 »

NIE - mia┼éam na my┼Ťli przeznaczenie, kt├│remu si─Ö nie wywiniesz.
Faber est quisque suae fortunae, jak powiedział starożytny. Wink
przet┼éumacz mi to co napisa┼ée┼Ť

Ka┼╝dy jest kowalem w┼éasnego losu. Przy takim za┼éo┼╝eniu nie istnieje przeznaczenia w takim sensie, o jakim m├│wisz; oczywi┼Ťcie ka┼╝de za┼éo┼╝enie mo┼╝na odrzuci─ç, tylko pytanie, co nam to da? Zreszt─ů, nie ma co... "fizolofowa─ç". Wink

Michałku drogi - łamię swoje słowo
raz napisa┼ée┼Ť, ┼╝e masz 24 lata, wi─Öc mocno naginaj─ůc m├│g┼éby┼Ť by─ç moim synem. Dlatego pozwoli┼éam sobie... bo Ci─Ö lubi─Ö - wybacz bezpo┼Ťrednio┼Ť─ç.

Opalu┼Ť, nie ma problemu. Cool Naginaj─ůc nawet mniej ni┼╝ w przypadku matki, mog┼éaby┼Ť by─ç moj─ů dziewczyn─ů, wi─Öc tym bardziej nie ma problemu. Wink
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2009-06-14, 09:47:48 »

Ka┼╝dy jest kowalem w┼éasnego losu.[/i] Przy takim za┼éo┼╝eniu nie istnieje przeznaczenia w takim sensie, o jakim m├│wisz; oczywi┼Ťcie ka┼╝de za┼éo┼╝enie mo┼╝na odrzuci─ç, tylko pytanie, co nam to da? Zreszt─ů, nie ma co... "fizolofowa─ç". Wink

Z tym kuciem w┼éasnego losu nie do ko┼äca nam wychodzi. Zag┼é─Öbiaj─ůc si─Ö w  przesz┼éo┼Ť─ç, moja prababcia zosta┼éa zniewolona przez pana na dworze Wink Gdyby to by┼éo prawe ┼éo┼╝e, to teraz mia┼éabym kilka wsi na w┼éasno┼Ť─ç, jeziora, lasy, a tak za┼éapa┼éam si─Ö tylko na geny Wink W dodatku przewidzia┼éam ┼Ťmier─ç tej kobiety, opowiedzia┼éam rano wy┼Ťniony sen, a popo┼éudniu przyszed┼é telegram. Zmar┼éo jej si─Ö po dziewi─Ö─çdziesi─ůtym kt├│rym┼Ť tam roku ┼╝ycia. Ma┼éo tego, niejednokrotnie mia┼éam sny wybiegaj─ůce w przysz┼éo┼Ť─ç i tak ju┼╝ w pierwszej klasie technikum wiedzia┼éam jaki przedmiot b─Ödzie dodatkowym na maturze i jak─ů ocen─Ö dostan─Ö, potem jak─ů ocen─Ö z obrony pracy dyplomowej. Wszystko si─Ö oczywi┼Ťcie sprawdzi┼éo, tylko na ile ja mia┼éam wp┼éyw na oceny, a na ile inni? Ca┼ée ┼╝ycie przekonuj─Ö si─Ö, ┼╝e to co ma si─Ö wydarzy─ç, to si─Ö wydarzy, najwy┼╝ej lekko zmienione przez nas samych. Mo┼╝e takie poddawanie si─Ö nurtowi ┼╝ycia jest dla mnie wygodniejsze, a mo┼╝e to tylko taki rodzaj t┼éumaczenia, a mo┼╝e jednak karma. ┼Ümierci te┼╝ si─Ö nie boj─Ö, boj─Ö si─Ö jedynie b├│lu przed ni─ů.

Opalu┼Ť, nie ma problemu. Cool Naginaj─ůc nawet mniej ni┼╝ w przypadku matki, mog┼éaby┼Ť by─ç moj─ů dziewczyn─ů, wi─Öc tym bardziej nie ma problemu. Wink

Nawet zgrabnie wyszło Ci zdrobnienie nicku. Tak to jes,t jak nie wiesz jak mam na imię Wink Co do naginania - zdecydowanie wolę prezentowany przez Ciebie uklad Smile
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2009-06-14, 09:57:10 »

Michal serio by┼éby┼Ť w stanie afiszowa─ç si─Ö z kobiet─ů po 40 tce jako swoj─ů dziewczyn─ů? mo┼╝e miale┼Ť na my┼Ťli kochank─Ö? a to ju┼╝ troszk─Ö inna bajka....ja osobi┼Ťcie b─Öd─ůc kochank─ů m┼éodego ch┼éopaka nie mia┼éabym odwagi uczestniczy─ç w ┼╝yciu jego r├│wie┼Ťnik├│w.... Confused
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2009-06-14, 10:04:50 »

Ha, ha - Viola - ja zrozumiałam, że Michał sam jest po czterdziestce Smile i bliżej mu do mojego chłopaka, niż syna Smile
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2009-06-14, 10:10:42 »

Ha, ha - Viola - ja zrozumiałam, że Michał sam jest po czterdziestce Smile i bliżej mu do mojego chłopaka, niż syna Smile

tak my┼Ťlisz? ja Micha┼éa kojarzy┼éam z m┼éodym ch┼éopakiem... Shocked Very Happy Very Happy
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2009-06-14, 10:20:19 »

tak my┼Ťlisz? ja Micha┼éa kojarzy┼éam z m┼éodym ch┼éopakiem... Shocked Very Happy Very Happy

Ale si─Ö narobi┼éooo - Micha┼é musi sam odpowiedzie─ç, inaczej zostan─ů nam same spekulacje Laughing
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2009-06-14, 10:55:53 »

Taki np. Hamerykanin Lance Armstrong!  Shocked
Bardzo pouczajacy przypadek.

O tak Wink posk─ůpi┼é co┼Ť ostatnio na "dobrych" fizjolog├│w i prosz─Ö w ostatnim Giro nie ma go nawet w pierwszej 10  Razz
michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2009-06-14, 11:01:54 »

z kobiet─ů po 40 tce

Ka┼╝dy na forum potwierdzi, ┼╝e m─Ö┼╝czy┼║ni nie patrz─ů pi─Öknym Kobietom w metryki urodzenia, tylko w... oczy. Smile Nieliczne wyj─ůtki, jak pewien znany re┼╝yser skazany w US za pedofili─Ö (mo┼╝e nawet wygl─ůda─ç staro, byleby mia┼éa 15 lat), tylko potwierdzaj─ů t─Ö regu┼é─Ö.
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2009-06-14, 11:06:17 »

...pi─Öknym Kobietom...

Ja moge jeszcze dodac, ze "Bogatym Kobietom" rowniez!  Razz

michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2009-06-14, 11:11:30 »

Ja moge jeszcze dodac, ze "Bogatym Kobietom" rowniez!  Razz

To tutaj ja się wyłamuję -- starej daty jestem, jeszcze sprzed wojny Wink
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 58094

« Odpowiedz #35 : 2009-06-14, 19:43:33 »

By┼éam dzisiaj z dzieciakami w Jastrz─Öbiej G├│rze, ┼╝eby poszuka─ç "naszej" Arkadii. Tam ju┼╝ jest sezon w pe┼éni, masa turyst├│w, wszysko ju┼╝ czynne. Przewa┼╝aj─ů osoby starsze i te z dzie─çmi w wieku przedszkolnym. Lubi─Ö taki nastr├│j.... ludzie wolno chodz─ů, zadowoleni.. nie ma tego napi─Öcia, nie ma tego tempa i nerw├│wki, jak np. w marketach┬á Confused

ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2009-06-14, 20:23:23 »

Byłam dzisiaj z dzieciakami w Jastrzębiej Górze,
a jak tam na drodze, kork├│w jeszcze nie ma?
ps.
z Wejherowa   k─Ödy jedziesz
przez Rede?
renia
Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2009-06-14, 20:28:27 »

Je┼╝d┼╝─Ö przez Red─Ö i jeszcze kork├│w nie ma. Mo┼╝na te┼╝ jecha─ç przez Krokow─Ö, ale nie lubi─Ö tej drogi. A mog─Ö wiedzie─ç sk─ůd pochodzisz "ali"?

ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2009-06-14, 21:28:32 »

Je┼╝d┼╝─Ö przez Red─Ö i jeszcze kork├│w nie ma. Mo┼╝na te┼╝ jecha─ç przez Krokow─Ö, ale nie lubi─Ö tej drogi. A mog─Ö wiedzie─ç sk─ůd pochodzisz "ali"?
nie pochodz─Ö a mieszkam w  Starogardzie
ps.
 zawsze w sezonie droga do W┼éadys┼éawowa jest zakorkowana
my┼Ťla┼éem ┼╝e przez Krokow─ů da si─Ö szybciej przejecha─ç
renia
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2009-06-14, 21:37:20 »

To r├│┼╝nie bywa. Teraz ta droga przez Red─Ö jest poprawiona. Dorobili miejscami dodatkowe pasy i przewa┼╝nie pomimo kork├│w, mo┼╝na ni─ů dojecha─ç szybciej. A przez Krokow─Ö te┼╝ s─ů korki. Ja latem tam nie je┼╝d┼╝─Ö w weekend, chyba ┼╝e na wycieczk─Ö w ch┼éodniejsze dni.

Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.