forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-07-09, 19:55:28

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
581083 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 38 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Maokai
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spotkanie  (Przeczytany 31438 razy)
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 59475

Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #60 : 2009-06-16, 09:04:09 »

To nie jest przygoda
Jestem optymlny od 12 lat i nie wyobrazam sobie innego sposobu zywienia - Prosty - skuteczny - tani

Masz Pytania ??
Znam osobiscie i przyjaznie sie z kilkoma lekarzami optymalnymi

Mam do Ciebie "marian" pytanie, je┼Ťli oczywi┼Ťcie mog─Ö pyta─ç, chcia┼éabym wiedzie─ç jak wp┼éyn─Ö┼éo 12 lat ┼╗O na Tw├│j stan zdrowia? Rzadko tu pisz─ů osoby z tak du┼╝ym, Optymalnym sta┼╝em.

marian05
GoŠ

Email
« Odpowiedz #61 : 2009-06-16, 10:15:23 »

Halo Reniu!  Oczywiscie ze mozesz pytac.
Do ZO doszedlem bedac po operacji serca, najpierw wiezylem w lekarzy jadlem chudo z margaryna, powiedzieli mi ze jeszcze za tlusto wiec bylem rok jaroszem(od urodzenia kochalem tluste miesa).Czulem sie roznie najczesciej kiepsko - no i grzecznie "lykalem" leki.Pewnego dnia dostalem w prezecie od mojego brata ksiazke dr. Kwasniewskiego Dieta optymalna, przeczytalem ja trzy razy. Za pierwszym razem byl to dla mnie szok, ale postanowilem rozpoczac nowe zycie - miedzy innymi - mialem juz dosyc ziela. Po paru miesiacach stosowania pojechalem do Arkadii w Jastrzebiej Gorze i na dwutygodniowym turnusie poglebilem wiedze o ZO poznalem tam lekarzy optymalnych z ktorymi do dzis utrzymuje kontakty.  Poprawia zdrowia nastapila po ok. szesciu miesiacach, po roku juz nie bralem lekow.
Pozdrawiam - innym razem napisze wiecej , nie chce zanudzac
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 59475

« Odpowiedz #62 : 2009-06-16, 10:27:59 »

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼║. Jest to optymistyczna wiadomo┼Ť─ç dla wszystkich pocz─ůtkuj─ůcych Optymalnych, kt├│rzy jeszcze maj─ů obawy, czy wybrali dobr─ů drog─Ö. Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e mia┼ée┼Ť to szcz─Ö┼Ťcie spotka─ç na swej drodze DO i jeste┼Ť zdrowy. Pozdrawiam i czekam na nast─Öpne posty.

Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #63 : 2009-06-16, 13:24:11 »

Jedno jest pewne, ka┼╝da istota ma swoj─ů Aure Wink kt├│ra jest jej wyznacznikiem, nie ma si─Ö co dziwi─ç w takim razie ┼╝e spotykaja j─ů rzeczy zgodne z ni─ů, a co je─ůli t─Ö aur─Ö mo┼╝naby zmieni─ç ??

Czy wp┼éyn─Ö┼éam na zmian─Ö Twoje Aury? Je┼╝eli tak, to ciekawa jestem czy w sensie pozytywnym, czy... Wyja┼Ťnienie zostawiam, w kr├│tkiej cz─Ö┼Ťci artyku┼éu:

Odczyt Aury

W jaki spos├│b mo┼╝na nauczy─ç si─Ö rozr├│┼╝nia─ç tak wiele zjawisk w AURZE ?  S─ů na to sposoby znane w Indiach od staro┼╝ytno┼Ťci. Po prostu wczuwaj si─Ö w cudze emocje, my┼Ťli i intencje, bo towarzysz─ů im r├│┼╝ne zjawiska w AURZE. Je┼Ťli wywo┼éasz u siebie lub u kogo┼Ť innego okre┼Ťlone emocje, to w subtelnej materii AURY powstan─ů odpowiednie kszta┼éty, barwy i strukturo kszta┼éty.   AURA przeci─Ötnego cz┼éowieka, szczeg├│lnie w stanie wzburzenia, przypomina chaotyczn─ů mieszanin─Ö. Pami─Ötaj: w jakich emocjach i schematach my┼Ťlowych si─Ö utwierdzasz, takim stajesz si─Ö Ty i Twoja AURA.

Gdy pracujesz nad sob─ů, w├│wczas chaotyczny ruch cz─ůstek w AURZE zamienia si─Ö w ruch uporz─ůdkowany, zanika gonitwa my┼Ťli, pojawia si─Ö coraz wi─Öcej harmonijnych kszta┼ét├│w i ┼Ťwietlistych barw, a cz┼éowiek staje si─Ö zdolny do rozumienia coraz to wy┼╝szych idei. Przekonasz si─Ö o tym, gdy zaczniesz medytowa─ç i nauczysz si─Ö widzie─ç AUR─ś.

Widzenie AURY jest przyrodzon─ů cz┼éowiekowi jasnowidzenia moc─ů mistyczn─ů, kt├│ra na przestrzeni tysi─ůcleci zosta┼éa zepchni─Öta w pod┼Ťwiadomo┼Ť─ç w miar─Ö rozrastania si─Ö w ┼Ťwiadomo┼Ťci spo┼éecze┼ästw r├│┼╝nych egoistycznych system├│w mentalnych.  Widzenie AURY ju┼╝ funkcjonuje u wi─Ökszo┼Ťci ludzi i jest przez nich wykorzystywane na poziomie nieu┼Ťwiadomionym. Wielu ludzi wstydzi┼éoby si─Ö tego, co wok├│┼é siebie tworz─ů, gdyby zdawali sobie spraw─Ö, ┼╝e inni to widz─ů.  Widz─ůc AUR─ś stajesz si─Ö ┼Ťwiadom r├│┼╝nych energetycznych dzia┼éa┼ä, kt├│re podejmuj─ů ludzie w twoim otoczeniu (pozytywnych i negatywnych). Mo┼╝esz unika─ç ludzi, kt├│rzy stwarzaj─ů dla ciebie niekorzystne sytuacje. Na przyjaci├│┼é dobierasz sobie ludzi najbardziej odpowiednich. Je┼Ťli jeste┼Ť bioterapeut─ů , uzyskujesz pewno┼Ť─ç, ┼╝e energie, kt├│rymi si─Ö pos┼éugujesz s─ů czym┼Ť realnym.
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #64 : 2009-06-16, 16:11:38 »

Odczyt Aury

W jaki spos├│b mo┼╝na nauczy─ç si─Ö rozr├│┼╝nia─ç tak wiele zjawisk w AURZE ?┬á S─ů na to sposoby znane w Indiach od staro┼╝ytno┼Ťci. Po prostu wczuwaj si─Ö w cudze emocje, my┼Ťli i intencje, bo towarzysz─ů im r├│┼╝ne zjawiska w AURZE. Je┼Ťli wywo┼éasz u siebie lub u kogo┼Ť innego okre┼Ťlone emocje, to w subtelnej materii AURY powstan─ů odpowiednie kszta┼éty, barwy i strukturo kszta┼éty.┬á ┬áAURA przeci─Ötnego cz┼éowieka, szczeg├│lnie w stanie wzburzenia, przypomina chaotyczn─ů mieszanin─Ö. Pami─Ötaj: w jakich emocjach i schematach my┼Ťlowych si─Ö utwierdzasz, takim stajesz si─Ö Ty i Twoja AURA.

hola hola mo┼Ťcia dobrodziejko
o jakiej aurze m├│wimy?
o tej widzianej  na zdj─Öciach Kirianowskich b─Öd─ůcej biopolem
czy widzianej holistycznie i sprzedawanych na kolorowych fotkach b─Öd─ůc─ů odbiciem chwilowych emocji?
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #65 : 2009-06-16, 16:14:31 »

Smile o tej widzianej  na zdj─Öciach Kirianowskich b─Öd─ůcej biopolem
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #66 : 2009-06-16, 16:21:39 »

Jedni potrzebuj─ů dobrego oka, inni dobrego "szkie┼éka", ale w┼éa┼Ťciwie skoro "szkie┼éko" co┼Ť udowodni┼éo , to o co si─Ö sprzecza─ç..

http://free.of.pl/z/zlabs/technika/hv/kamera/kamera.htm 
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #67 : 2009-06-16, 17:21:37 »

Marianie, chc─Ö wykorzysta─ç ju┼╝ cz─Ö┼Ť─ç swojego karnetu na zadawanie pyta┼ä. Opisa┼ée┼Ť do┼Ť─ç og├│lnikowo swoje poprzednie problemy z sercem, przechodz─ůc zaraz do opisu czasu w Arkadii. Mnie interesuje (to nie w┼Ťcibsko┼Ť─ç, je┼╝eli nie chcesz - nie odpowiadaj) czego dotyczy┼éa, jaka by┼éa przyczyna operacji serca. Jakie potem podj─ů┼ée┼Ť kroki dotycz─ůce u┼éo┼╝enia diety. Z regu┼éy po takiej operacji wyst─Öpuje obawa przed ka┼╝dym niew┼éa┼Ťciwym post─Öpowaniem. Czy p├│┼║niej problemy "sercowe" dawa┼éy o sobie zna─ç, jaki rodzaj jedzenia najbardziej Ci s┼éu┼╝y? Chodzi o ty, czy jesz ca┼ée zbilansowane, czy polecono Ci szczeg├│lny dob├│r sk┼éadnik├│w? Jak wygl─ůda Tw├│j dzienny jad┼éospis?  Chyba za du┼╝a pyta┼ä na raz Wink Uff Laughing
slawek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #68 : 2009-06-16, 17:59:46 »

Czy wpłynęłam na zmianę Twoje Aury? Jeżeli tak, to ciekawa jestem czy w sensie pozytywnym, czy...
No niestety nie wp┼éyne┼éa┼Ť Sad ale fajnie ┼╝e j─ů "czujesz" a co z moim pytaniem ??
ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #69 : 2009-06-16, 18:00:13 »

Smile o tej widzianej┬á na zdj─Öciach Kirianowskich b─Öd─ůcej biopolem

pomiesza┼éa┼Ť poj─Öcia
na zdjęciach  kirianowskich stanu emocjonalnego nie zobaczysz tylko siłę biopola
stan emocjonalny to inna bajka
co┼Ť takiego mi si─Ö kiedy┼Ť utrwali┼éo
ps.
musia┼ébym odszuka─ç podr─Öcznik i od┼Ťwie┼╝y─ç info ┼╝eby wdawa─ç si─Ö w dalsze dyskusje
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #70 : 2009-06-16, 18:02:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=6ETpLsbjg8I&hl=pl - prawdziwa aura czasem jest przydatna   Wink
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #71 : 2009-06-16, 18:12:20 »

[No niestety nie wp┼éyne┼éa┼Ť Sad

Dlaczego niestety? Ja wiem, ┼╝e tak w┼éa┼Ťnie powinno by─ç Smile

pomiesza┼éa┼Ť poj─Öcia
na zdj─Öciach  kirianowskich stanu emocjonalnego nie zobaczysz tylko si┼é─Ö biopola
stan emocjonalny to inna bajka
co┼Ť takiego mi si─Ö kiedy┼Ť utrwali┼éo
ps.
musia┼ébym odszuka─ç podr─Öcznik i od┼Ťwie┼╝y─ç info ┼╝eby wdawa─ç si─Ö w dalsze dyskusje

Ali, ja niczego nie pomiesza┼éam Smile Zdj─Öcie jest robione na dany moment i oddaje dany stan chorobowy, emocjonalny. To pstryk w u┼éamku sekundy. Chyba nie rozgraniczasz emocji od choroby, bo przecie┼╝ i jedno i drugie maj─ů na siebie ogromny wp┼éyw. R├│┼╝nica pomi─Ödzy "fotografem" a bezpo┼Ťrednim operatorem jest taka, jak rozmowa o mleku, podczas gdy jeden nie wypi┼é ani ┼éyka, ale o nim s┼éysza┼é, a drugi wie jak smakuje. T┼éumaczy─ç mo┼╝na wiele, czy jednak tak ┼éatwo jest wyt┼éumaczy─ç komu┼Ť obcy smak, zapach?
marian05
GoŠ

Email
« Odpowiedz #72 : 2009-06-16, 19:39:38 »

Hej Opal! Postaram sie odpowiedziec na nawalnice Twoich pytan w kilku etapach, po pierwsze nie chce zanudzac, po drugie w Kol. jest piekna pogoda i chce wyskoczyc na rowerku nad morze.

Przyczyna op. byla choroba wiencowa, dostalem cztery bypassy(Krolewska Klinika Kardiologiczna w Londynie). po op rechabilitacja(Niemcy) szesc tygodni zabiegi i cwiczenia fizyczne ale przede wszystkim pranie mozgu (wtedy o tym nie wiedzialem) dietetyczki ulozyly diete - oczywiscie tylko chude miesa i sery, tluszcze roslinne i to w nie wielkich ilosciach, duzo warzyw i owocow-- a bedzie dobrze. Wyniki na tej diecie powiedzialy: HDL na dolnym pulapie - LDL dwokrotnie za wysoki -  Cholesterol 250 za duzo - chyba pacjet oszukuje i podzera tlustosci. Przeszedlem na diete wegetarianska, z bialek zwierzecych tylko chuda ryba i sery(cierpialem). Wyniki krwi bez zmian. Pomimo dziennego treningu fizycznego - jazda rowerem w czasie niepogody rowerek treningowy w domu - kondycja fizyczna raczej mierna.(to co opisalem rozgrywalo sie w okresie ok 4 lat)
Wreszcie dowiedzialem sie o istnieniu Diety optymalnej....cdn jade nad moze pozdrawiam
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #73 : 2009-06-16, 20:10:53 »

Smile Czekam na cdn. Smile Ja po wyczerpuj─ůcym i pe┼énym wra┼╝e┼ä dniu, wybieram jedynie odpoczynek w wannie. Do przeczytAnia Laughing
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #74 : 2009-06-16, 22:53:45 »

ali
GoŠ

Email
« Odpowiedz #75 : 2009-06-17, 00:43:14 »

zobacz to
http://www.youtube.com/watch?v=emN3KRJPSeg&feature=related

gdzie widzisz aure i działanie energii?
tylko u pod┼é─ůczonego do elektrod maszyny wida─ç t─ů aure
prawdziwe zdj─Öcia kirianowskie pokazuj─ů aure/biopole bez tego ustrojstwa i jest ona  widoczna  tylko ok 2-3 cm od osobnika
marian05
GoŠ

Email
« Odpowiedz #76 : 2009-06-17, 02:04:33 »

Hej Opal!  pojechalem za daleko - dotarlem do Mzerzyna wrocilem pozno , jesli lubisz czytac  w wannie musisz odlozyc lekture-(lektore???) do dzis wieczora(polnische Sprache schwere Sprache) OK dostalem ksiazke - czytalem trzy razy - nasz doktorek pisze niezbyt dosadnie - myslalem ze kopnol mnie osiol, najpierw zrobil z ziemniaka bloto a pozniej powiedzial ze to najlepszy weglowodan.  ---- Zrozumialem. Moja dieta ze wzgledu na to ze jestem osoba leniwa polega na tym aby w kazdym posilku b-t-i,w byly w proporcjach- ok -1:3,5:08 - jem dwa razy dziennie sniadanie - o swicie godz. 9:00  zoltka- (od szczesliwych kur masz tabele to sobie policzysz)jako wegiel ziemniak (w kostke sfrytowany na smalcu) dla poprawienia smaku ok 30 gr wedzonego boczku (120g zoltek) - obiad ok 17:00 mieso (karkowka albo lopatka- zdaza sie golonka)jako tluszcz smalec, -ziemniak i dodatki(marchewka zasmazana, brokuly na masle, fasolka szparagowa(uwaga na troch. bialka) staram sie nie przekraczac 50gr bialka na dzien. ( wykwintne posilki - krewetki , dorsz, losos, sledz, kalamary. --  na sposob "mediterane")liczymy bialko, jako tluszcz do smazenia - smalec -olej z oliwek do salatek - wegiel - zukini - karczochy (grilowane (opracowalem super przepis) sdn Pozdrawiam
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #77 : 2009-06-17, 08:12:45 »

staram sie nie przekraczac 50gr bialka na dzien.
czemu starasz si─Ö nie przekracza─ç 50 g bia┼éka? prowadzisz do┼Ť─ç aktywny tryb ┼╝ycia z tego co widz─Ö, nie masz wi─Ökszego zapotrzebowania? czy jest inny pow├│d...czy lekarze optymalni m├│wili Ci co┼Ť na ten temat?
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #78 : 2009-06-17, 09:17:18 »

Z uwagi na ┼Ťlub syna i zwi─ůzany z tym brak czasu - wycofuj─Ö si─Ö chwilowo z uczestnictwa na forum.
Pozdrawiam wszystkich Smile

Ps. Marianie, dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼║. Wr├│cimy do tematu za pewien czas.
marian05
GoŠ

Email
« Odpowiedz #79 : 2009-06-17, 10:34:30 »

Halo Viola!

Te 50 gramow bialka  zalecili mi moi lekarze i jest mi z tym dobrze poza tym jem bialka wysokowartosciowe z zoltek i podrobow  ( w mojej poprzedniej wypowiedzi napisalem obiad-karkowkw- lopatka-golonka)  staram sie trzy razy w tygodniu jesc podroby tzn watrobka, serca,nerki, albo robie z tych produktow pasztet i "zazywam"go jak lekarstwo- dlatego wystarcza 50 gramow- bialko nie ma nic wspolnego z aktywnoscia fizyczna, nie jest paliwem a ja nie robie nic aby zwiekszyc mase miesni chce zeby te ktore mam dostaly dosyc budulca i te 50 gramow wystarcza na ich utrzymanie.

Pozdrawiam
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.