forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 16:13:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659910 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie  (Przeczytany 57634 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #80 : 2009-06-17, 11:33:36 »

Halo Viola!

Te 50 gramow bialka  zalecili mi moi lekarze i jest mi z tym dobrze poza tym jem bialka wysokowartosciowe z zoltek i podrobow  ( w mojej poprzedniej wypowiedzi napisalem obiad-karkowkw- lopatka-golonka)  staram sie trzy razy w tygodniu jesc podroby tzn watrobka, serca,nerki, albo robie z tych produktow pasztet i "zazywam"go jak lekarstwo- dlatego wystarcza 50 gramow- bialko nie ma nic wspolnego z aktywnoscia fizyczna, nie jest paliwem a ja nie robie nic aby zwiekszyc mase miesni chce zeby te ktore mam dostaly dosyc budulca i te 50 gramow wystarcza na ich utrzymanie.

Pozdrawiam

helo marian  Smile
rozumiem, no faktycznie masz racje, skoro jadasz wysokowartościowe białko to tak jakbyś jadał 100 g tylko w mięsie, z drugiej strony nie jesteś 18 latkiem a oni faktycznie potrafią chłonąc tego białka więcej, po pierwsze rosną po drugie zależy im na masie...dobrze że o tym piszesz , to jeszcze jeden dowód na to że każdy jest inny i powinien umieć wyciągać wnioski z własnych obserwacji....myślę ze Twoja obecność tutaj jest bardzo cenna z dwóch powodów:

1) nie byłeś zdrów przechodząc na DO, sercowicze obawiaja się diety z uwagi na cholesterol, jesteś przykładem iż nie trzeba sie bać....dodajesz optymizmu
2) masz doświadczenie w stosowaniu diety, masz kontakt z lekarzami optymalnymi
myśle że jeszcze nie jedno nam powiesz co "będzie miało ręce i nogi"   Smile pozdrówka
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #81 : 2009-07-23, 16:04:42 »

Chciałem się zapytać w tym temacie czy planujecie w tym roku jakieś spotkanie forumowe , najlepiej w Warszawie ?
Chętnie bym z Wami porozmawiał na żywo w realu Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #82 : 2009-07-23, 16:06:56 »

Chciałem się zapytać w tym temacie czy planujecie w tym roku jakieś spotkanie forumowe , najlepiej w Warszawie ?
Chętnie bym z Wami porozmawiał na żywo w realu Smile

najlepiej w malopolsce...hi
kazdy by chcial u siebie...

nic mi o takich planach nie wiadomo....umów się tutaj z kimś kto mieszka najblizej i sobie pogadasz...hi
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #83 : 2009-07-23, 21:38:07 »

Halo Viola!

Te 50 gramow bialka  zalecili mi moi lekarze i jest mi z tym dobrze poza tym jem bialka wysokowartosciowe z zoltek i podrobow  ( w mojej poprzedniej wypowiedzi napisalem obiad-karkowkw- lopatka-golonka)  staram sie trzy razy w tygodniu jesc podroby tzn watrobka, serca,nerki, albo robie z tych produktow pasztet i "zazywam"go jak lekarstwo- dlatego wystarcza 50 gramow- bialko nie ma nic wspolnego z aktywnoscia fizyczna, nie jest paliwem a ja nie robie nic aby zwiekszyc mase miesni chce zeby te ktore mam dostaly dosyc budulca i te 50 gramow wystarcza na ich utrzymanie.

Pozdrawiam





helo marian  Smile
rozumiem, no faktycznie masz racje, skoro jadasz wysokowartościowe białko to tak jakbyś jadał 100 g tylko w mięsie, z drugiej strony nie jesteś 18 latkiem a oni faktycznie potrafią chłonąc tego białka więcej, po pierwsze rosną po drugie zależy im na masie...dobrze że o tym piszesz , to jeszcze jeden dowód na to że każdy jest inny i powinien umieć wyciągać wnioski z własnych obserwacji....myślę ze Twoja obecność tutaj jest bardzo cenna z dwóch powodów:

1) nie byłeś zdrów przechodząc na DO, sercowicze obawiaja się diety z uwagi na cholesterol, jesteś przykładem iż nie trzeba sie bać....dodajesz optymizmu
2) masz doświadczenie w stosowaniu diety, masz kontakt z lekarzami optymalnymi
myśle że jeszcze nie jedno nam powiesz co "będzie miało ręce i nogi"   Smile pozdrówka


Ja się (dalej okienko skacze) ) się nie bałam!
Zapisane
akazah
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #84 : 2009-12-14, 22:34:09 »

dopisuję się do listy chętnych wraz z mężem!!!!! już sobie to kiedyś pomyślałam, że fajnie byłoby się spotkać.... a tu proszę dziś wątek na forum znalazłam na temat spotkanie Smile

naprawdę jestem bardzo chętna Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70424


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #85 : 2009-12-14, 22:43:52 »

Pojedziesz z maleństwem?  Very Happy
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #86 : 2009-12-15, 07:47:47 »

Jak tylko będę dysponował programem Konferencji, to wpasujemy się ze spotkaniem forumowym tak, aby nic nie kolidowało.  Very Happy
Zapisane
akazah
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #87 : 2009-12-15, 14:25:46 »

Pojedziesz z maleństwem?  Very Happy

jak będzie trzeba to pojadę z maleństwem... hihi, ale raczej zostawię z babcią w domku..... i tak od września szykuję się na powrót do pracy, także moje wychowawcze nie potrwa długo...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #88 : 2009-12-15, 17:37:54 »

akazah, na kiedy masz termin porodu? Zostawisz takie maleństwo już w kwietniu? Będziesz miała możliwość karmić piersią po powrocie do pracy, czy od razu sztuczne mleczko?
Zapisane
akazah
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #89 : 2009-12-15, 17:57:32 »

akazah, na kiedy masz termin porodu? Zostawisz takie maleństwo już w kwietniu? Będziesz miała możliwość karmić piersią po powrocie do pracy, czy od razu sztuczne mleczko?

a spotkanie jest już w kwietniu??? to może faktycznie może być kłopot. Termin porodu mam na koniec lutego..... niestety raczej już nie będę karmić piersią jak wrócę do pracy.... do września chcę na pewno a później się zobaczy. Moją pierwszą córkę karmiłam 7 m-cy później pokarm mi sam zanikł....a jak będzie tym razem to się okaże...
Jak będzie później zorganizowane spotkanie to chciałabym się z mężem wybrać Smile zobaczymy...czas pokaże...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #90 : 2009-12-15, 18:04:34 »

W dniach 10 - 11 kwietnia 2010r.
odbędzie się Konferencja Optymalnych w Ciechocinku - w Teatrze Letnim.
Pisaliśmy o tym w innym wątku. Pewnie będą jeszcze inne spotkania, więc wybierz takie, które nie skomplikują życia Twojej rodzinie. Najważniejsza jest rodzina, dobro dzieci.
Zapisane
akazah
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #91 : 2009-12-15, 19:56:14 »

nie zwróciłam uwagi na ten post.... no to może być dla mnie za wcześnie.... Sad
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.