forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:52:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie  (Przeczytany 55688 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #20 : 2009-06-13, 23:17:40 »

Ile masz oberwać od życia - tyle dostaniesz i możesz się wymigiwać, a życie zrobi swoje.

Opal to jakas teoria "fatalizmu"  Cool
Wbrew pozorom to jednak sporo mozna zrobic!
Zwlaszcza z "opadajacym wiekiem trumny"!  Razz

Taki np. Hamerykanin Lance Armstrong!  Shocked
Bardzo pouczajacy przypadek.

BTW
"życie zrobi swoje" Tak zwykly mawiac zdradzone i opuszczone kobiety!  Shocked
(oczywiscie nie mam nikogo konkretnego na mysli)


Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #21 : 2009-06-13, 23:23:13 »

To zadziwiające, ale to co mówisz jest pełne optymizmu. Nie chodzi mi o opadające wieko trumny, bo to akurat najmniej mnie zajmuje. W dodatku ani nie jestem zdradzona, ani opuszczona - żyć nie umierać Laughing
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #22 : 2009-06-13, 23:23:58 »

NIE - miałam na myśli przeznaczenie, któremu się nie wywiniesz.

Faber est quisque suae fortunae, jak powiedział starożytny. Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #23 : 2009-06-13, 23:33:29 »

Michałku drogi - łamię swoje słowo, ale przetłumacz mi to co napisałeś.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #24 : 2009-06-13, 23:37:48 »

Michał - raz napisałeś, że masz 24 lata, więc mocno naginając mógłbyś być moim synem. Dlatego pozwoliłam sobie... bo Cię lubię - wybacz bezpośredniość.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #25 : 2009-06-14, 00:57:13 »

NIE - miałam na myśli przeznaczenie, któremu się nie wywiniesz.
Faber est quisque suae fortunae, jak powiedział starożytny. Wink
przetłumacz mi to co napisałeś

Każdy jest kowalem własnego losu. Przy takim założeniu nie istnieje przeznaczenia w takim sensie, o jakim mówisz; oczywiście każde założenie można odrzucić, tylko pytanie, co nam to da? Zresztą, nie ma co... "fizolofować". Wink

Michałku drogi - łamię swoje słowo
raz napisałeś, że masz 24 lata, więc mocno naginając mógłbyś być moim synem. Dlatego pozwoliłam sobie... bo Cię lubię - wybacz bezpośredniość.

Opaluś, nie ma problemu. Cool Naginając nawet mniej niż w przypadku matki, mogłabyś być moją dziewczyną, więc tym bardziej nie ma problemu. Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #26 : 2009-06-14, 09:47:48 »

Każdy jest kowalem własnego losu.[/i] Przy takim założeniu nie istnieje przeznaczenia w takim sensie, o jakim mówisz; oczywiście każde założenie można odrzucić, tylko pytanie, co nam to da? Zresztą, nie ma co... "fizolofować". Wink

Z tym kuciem własnego losu nie do końca nam wychodzi. Zagłębiając się w  przeszłość, moja prababcia została zniewolona przez pana na dworze Wink Gdyby to było prawe łoże, to teraz miałabym kilka wsi na własność, jeziora, lasy, a tak załapałam się tylko na geny Wink W dodatku przewidziałam śmierć tej kobiety, opowiedziałam rano wyśniony sen, a popołudniu przyszedł telegram. Zmarło jej się po dziewięćdziesiątym którymś tam roku życia. Mało tego, niejednokrotnie miałam sny wybiegające w przyszłość i tak już w pierwszej klasie technikum wiedziałam jaki przedmiot będzie dodatkowym na maturze i jaką ocenę dostanę, potem jaką ocenę z obrony pracy dyplomowej. Wszystko się oczywiście sprawdziło, tylko na ile ja miałam wpływ na oceny, a na ile inni? Całe życie przekonuję się, że to co ma się wydarzyć, to się wydarzy, najwyżej lekko zmienione przez nas samych. Może takie poddawanie się nurtowi życia jest dla mnie wygodniejsze, a może to tylko taki rodzaj tłumaczenia, a może jednak karma. Śmierci też się nie boję, boję się jedynie bólu przed nią.


Opaluś, nie ma problemu. Cool Naginając nawet mniej niż w przypadku matki, mogłabyś być moją dziewczyną, więc tym bardziej nie ma problemu. Wink

Nawet zgrabnie wyszło Ci zdrobnienie nicku. Tak to jes,t jak nie wiesz jak mam na imię Wink Co do naginania - zdecydowanie wolę prezentowany przez Ciebie uklad Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #27 : 2009-06-14, 09:57:10 »

Michal serio byłbyś w stanie afiszować się z kobietą po 40 tce jako swoją dziewczyną? może mialeś na myśli kochankę? a to już troszkę inna bajka....ja osobiście będąc kochanką młodego chłopaka nie miałabym odwagi uczestniczyć w życiu jego rówieśników.... Confused
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #28 : 2009-06-14, 10:04:50 »

Ha, ha - Viola - ja zrozumiałam, że Michał sam jest po czterdziestce Smile i bliżej mu do mojego chłopaka, niż syna Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #29 : 2009-06-14, 10:10:42 »

Ha, ha - Viola - ja zrozumiałam, że Michał sam jest po czterdziestce Smile i bliżej mu do mojego chłopaka, niż syna Smile

tak myślisz? ja Michała kojarzyłam z młodym chłopakiem... Shocked Very Happy Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #30 : 2009-06-14, 10:20:19 »

tak myślisz? ja Michała kojarzyłam z młodym chłopakiem... Shocked Very Happy Very Happy

Ale się narobiłooo - Michał musi sam odpowiedzieć, inaczej zostaną nam same spekulacje Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #31 : 2009-06-14, 10:55:53 »

Taki np. Hamerykanin Lance Armstrong!  Shocked
Bardzo pouczajacy przypadek.

O tak Wink poskąpił coś ostatnio na "dobrych" fizjologów i proszę w ostatnim Giro nie ma go nawet w pierwszej 10  Razz
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #32 : 2009-06-14, 11:01:54 »

z kobietą po 40 tce

Każdy na forum potwierdzi, że mężczyźni nie patrzą pięknym Kobietom w metryki urodzenia, tylko w... oczy. Smile Nieliczne wyjątki, jak pewien znany reżyser skazany w US za pedofilię (może nawet wyglądać staro, byleby miała 15 lat), tylko potwierdzają tę regułę.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #33 : 2009-06-14, 11:06:17 »

...pięknym Kobietom...

Ja moge jeszcze dodac, ze "Bogatym Kobietom" rowniez!  Razz

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #34 : 2009-06-14, 11:11:30 »

Ja moge jeszcze dodac, ze "Bogatym Kobietom" rowniez!  Razz

To tutaj ja się wyłamuję -- starej daty jestem, jeszcze sprzed wojny Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #35 : 2009-06-14, 19:43:33 »

Byłam dzisiaj z dzieciakami w Jastrzębiej Górze, żeby poszukać "naszej" Arkadii. Tam już jest sezon w pełni, masa turystów, wszysko już czynne. Przeważają osoby starsze i te z dziećmi w wieku przedszkolnym. Lubię taki nastrój.... ludzie wolno chodzą, zadowoleni.. nie ma tego napięcia, nie ma tego tempa i nerwówki, jak np. w marketach  Confused
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #36 : 2009-06-14, 20:23:23 »

Byłam dzisiaj z dzieciakami w Jastrzębiej Górze,
a jak tam na drodze, korków jeszcze nie ma?
ps.
z Wejherowa   kędy jedziesz
przez Rede?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #37 : 2009-06-14, 20:28:27 »

Jeżdżę przez Redę i jeszcze korków nie ma. Można też jechać przez Krokowę, ale nie lubię tej drogi. A mogę wiedzieć skąd pochodzisz "ali"?
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #38 : 2009-06-14, 21:28:32 »

Jeżdżę przez Redę i jeszcze korków nie ma. Można też jechać przez Krokowę, ale nie lubię tej drogi. A mogę wiedzieć skąd pochodzisz "ali"?
nie pochodzę a mieszkam w  Starogardzie
ps.
 zawsze w sezonie droga do Władysławowa jest zakorkowana
myślałem że przez Krokową da się szybciej przejechać
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #39 : 2009-06-14, 21:37:20 »

To różnie bywa. Teraz ta droga przez Redę jest poprawiona. Dorobili miejscami dodatkowe pasy i przeważnie pomimo korków, można nią dojechać szybciej. A przez Krokowę też są korki. Ja latem tam nie jeżdżę w weekend, chyba że na wycieczkę w chłodniejsze dni.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.