forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:58:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie  (Przeczytany 55689 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #60 : 2009-06-16, 09:04:09 »

To nie jest przygoda
Jestem optymlny od 12 lat i nie wyobrazam sobie innego sposobu zywienia - Prosty - skuteczny - tani

Masz Pytania ??
Znam osobiscie i przyjaznie sie z kilkoma lekarzami optymalnymi


Mam do Ciebie "marian" pytanie, jeśli oczywiście mogę pytać, chciałabym wiedzieć jak wpłynęło 12 lat ŻO na Twój stan zdrowia? Rzadko tu piszą osoby z tak dużym, Optymalnym stażem.
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #61 : 2009-06-16, 10:15:23 »

Halo Reniu!  Oczywiscie ze mozesz pytac.
Do ZO doszedlem bedac po operacji serca, najpierw wiezylem w lekarzy jadlem chudo z margaryna, powiedzieli mi ze jeszcze za tlusto wiec bylem rok jaroszem(od urodzenia kochalem tluste miesa).Czulem sie roznie najczesciej kiepsko - no i grzecznie "lykalem" leki.Pewnego dnia dostalem w prezecie od mojego brata ksiazke dr. Kwasniewskiego Dieta optymalna, przeczytalem ja trzy razy. Za pierwszym razem byl to dla mnie szok, ale postanowilem rozpoczac nowe zycie - miedzy innymi - mialem juz dosyc ziela. Po paru miesiacach stosowania pojechalem do Arkadii w Jastrzebiej Gorze i na dwutygodniowym turnusie poglebilem wiedze o ZO poznalem tam lekarzy optymalnych z ktorymi do dzis utrzymuje kontakty.  Poprawia zdrowia nastapila po ok. szesciu miesiacach, po roku juz nie bralem lekow.
Pozdrawiam - innym razem napisze wiecej , nie chce zanudzac
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #62 : 2009-06-16, 10:27:59 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jest to optymistyczna wiadomość dla wszystkich początkujących Optymalnych, którzy jeszcze mają obawy, czy wybrali dobrą drogę. Cieszę się, że miałeś to szczęście spotkać na swej drodze DO i jesteś zdrowy. Pozdrawiam i czekam na następne posty.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #63 : 2009-06-16, 13:24:11 »

Jedno jest pewne, każda istota ma swoją Aure Wink która jest jej wyznacznikiem, nie ma się co dziwić w takim razie że spotykaja ją rzeczy zgodne z nią, a co jeąli tę aurę możnaby zmienić ??

Czy wpłynęłam na zmianę Twoje Aury? Jeżeli tak, to ciekawa jestem czy w sensie pozytywnym, czy... Wyjaśnienie zostawiam, w krótkiej części artykułu:

Odczyt Aury

W jaki sposób można nauczyć się rozróżniać tak wiele zjawisk w AURZE ?  Są na to sposoby znane w Indiach od starożytności. Po prostu wczuwaj się w cudze emocje, myśli i intencje, bo towarzyszą im różne zjawiska w AURZE. Jeśli wywołasz u siebie lub u kogoś innego określone emocje, to w subtelnej materii AURY powstaną odpowiednie kształty, barwy i strukturo kształty.   AURA przeciętnego człowieka, szczególnie w stanie wzburzenia, przypomina chaotyczną mieszaninę. Pamiętaj: w jakich emocjach i schematach myślowych się utwierdzasz, takim stajesz się Ty i Twoja AURA.

Gdy pracujesz nad sobą, wówczas chaotyczny ruch cząstek w AURZE zamienia się w ruch uporządkowany, zanika gonitwa myśli, pojawia się coraz więcej harmonijnych kształtów i świetlistych barw, a człowiek staje się zdolny do rozumienia coraz to wyższych idei. Przekonasz się o tym, gdy zaczniesz medytować i nauczysz się widzieć AURĘ.

Widzenie AURY jest przyrodzoną człowiekowi jasnowidzenia mocą mistyczną, która na przestrzeni tysiącleci została zepchnięta w podświadomość w miarę rozrastania się w świadomości społeczeństw różnych egoistycznych systemów mentalnych.  Widzenie AURY już funkcjonuje u większości ludzi i jest przez nich wykorzystywane na poziomie nieuświadomionym. Wielu ludzi wstydziłoby się tego, co wokół siebie tworzą, gdyby zdawali sobie sprawę, że inni to widzą.  Widząc AURĘ stajesz się świadom różnych energetycznych działań, które podejmują ludzie w twoim otoczeniu (pozytywnych i negatywnych). Możesz unikać ludzi, którzy stwarzają dla ciebie niekorzystne sytuacje. Na przyjaciół dobierasz sobie ludzi najbardziej odpowiednich. Jeśli jesteś bioterapeutą , uzyskujesz pewność, że energie, którymi się posługujesz są czymś realnym.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #64 : 2009-06-16, 16:11:38 »



Odczyt Aury

W jaki sposób można nauczyć się rozróżniać tak wiele zjawisk w AURZE ?  Są na to sposoby znane w Indiach od starożytności. Po prostu wczuwaj się w cudze emocje, myśli i intencje, bo towarzyszą im różne zjawiska w AURZE. Jeśli wywołasz u siebie lub u kogoś innego określone emocje, to w subtelnej materii AURY powstaną odpowiednie kształty, barwy i strukturo kształty.   AURA przeciętnego człowieka, szczególnie w stanie wzburzenia, przypomina chaotyczną mieszaninę. Pamiętaj: w jakich emocjach i schematach myślowych się utwierdzasz, takim stajesz się Ty i Twoja AURA.


hola hola mościa dobrodziejko
o jakiej aurze mówimy?
o tej widzianej  na zdjęciach Kirianowskich będącej biopolem
czy widzianej holistycznie i sprzedawanych na kolorowych fotkach będącą odbiciem chwilowych emocji?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #65 : 2009-06-16, 16:14:31 »

 Smile o tej widzianej  na zdjęciach Kirianowskich będącej biopolem
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #66 : 2009-06-16, 16:21:39 »

Jedni potrzebują dobrego oka, inni dobrego "szkiełka", ale właściwie skoro "szkiełko" coś udowodniło , to o co się sprzeczać..

  http://free.of.pl/z/zlabs/technika/hv/kamera/kamera.htm 
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #67 : 2009-06-16, 17:21:37 »

Marianie, chcę wykorzystać już część swojego karnetu na zadawanie pytań. Opisałeś dość ogólnikowo swoje poprzednie problemy z sercem, przechodząc zaraz do opisu czasu w Arkadii. Mnie interesuje (to nie wścibskość, jeżeli nie chcesz - nie odpowiadaj) czego dotyczyła, jaka była przyczyna operacji serca. Jakie potem podjąłeś kroki dotyczące ułożenia diety. Z reguły po takiej operacji występuje obawa przed każdym niewłaściwym postępowaniem. Czy później problemy "sercowe" dawały o sobie znać, jaki rodzaj jedzenia najbardziej Ci służy? Chodzi o ty, czy jesz całe zbilansowane, czy polecono Ci szczególny dobór składników? Jak wygląda Twój dzienny jadłospis?  Chyba za duża pytań na raz Wink Uff Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #68 : 2009-06-16, 17:59:46 »

Czy wpłynęłam na zmianę Twoje Aury? Jeżeli tak, to ciekawa jestem czy w sensie pozytywnym, czy...
No niestety nie wpłynełaś Sad ale fajnie że ją "czujesz" a co z moim pytaniem ??
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #69 : 2009-06-16, 18:00:13 »

Smile o tej widzianej  na zdjęciach Kirianowskich będącej biopolem

pomieszałaś pojęcia
na zdjęciach  kirianowskich stanu emocjonalnego nie zobaczysz tylko siłę biopola
stan emocjonalny to inna bajka
coś takiego mi się kiedyś utrwaliło
ps.
musiałbym odszukać podręcznik i odświeżyć info żeby wdawać się w dalsze dyskusje
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #70 : 2009-06-16, 18:02:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=6ETpLsbjg8I&hl=pl - prawdziwa aura czasem jest przydatna   Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #71 : 2009-06-16, 18:12:20 »

[No niestety nie wpłynełaś Sad

Dlaczego niestety? Ja wiem, że tak właśnie powinno być Smile


pomieszałaś pojęcia
na zdjęciach  kirianowskich stanu emocjonalnego nie zobaczysz tylko siłę biopola
stan emocjonalny to inna bajka
coś takiego mi się kiedyś utrwaliło
ps.
musiałbym odszukać podręcznik i odświeżyć info żeby wdawać się w dalsze dyskusje

Ali, ja niczego nie pomieszałam Smile Zdjęcie jest robione na dany moment i oddaje dany stan chorobowy, emocjonalny. To pstryk w ułamku sekundy. Chyba nie rozgraniczasz emocji od choroby, bo przecież i jedno i drugie mają na siebie ogromny wpływ. Różnica pomiędzy "fotografem" a bezpośrednim operatorem jest taka, jak rozmowa o mleku, podczas gdy jeden nie wypił ani łyka, ale o nim słyszał, a drugi wie jak smakuje. Tłumaczyć można wiele, czy jednak tak łatwo jest wytłumaczyć komuś obcy smak, zapach?
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #72 : 2009-06-16, 19:39:38 »

Hej Opal! Postaram sie odpowiedziec na nawalnice Twoich pytan w kilku etapach, po pierwsze nie chce zanudzac, po drugie w Kol. jest piekna pogoda i chce wyskoczyc na rowerku nad morze.

Przyczyna op. byla choroba wiencowa, dostalem cztery bypassy(Krolewska Klinika Kardiologiczna w Londynie). po op rechabilitacja(Niemcy) szesc tygodni zabiegi i cwiczenia fizyczne ale przede wszystkim pranie mozgu (wtedy o tym nie wiedzialem) dietetyczki ulozyly diete - oczywiscie tylko chude miesa i sery, tluszcze roslinne i to w nie wielkich ilosciach, duzo warzyw i owocow-- a bedzie dobrze. Wyniki na tej diecie powiedzialy: HDL na dolnym pulapie - LDL dwokrotnie za wysoki -  Cholesterol 250 za duzo - chyba pacjet oszukuje i podzera tlustosci. Przeszedlem na diete wegetarianska, z bialek zwierzecych tylko chuda ryba i sery(cierpialem). Wyniki krwi bez zmian. Pomimo dziennego treningu fizycznego - jazda rowerem w czasie niepogody rowerek treningowy w domu - kondycja fizyczna raczej mierna.(to co opisalem rozgrywalo sie w okresie ok 4 lat)
Wreszcie dowiedzialem sie o istnieniu Diety optymalnej....cdn jade nad moze pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #73 : 2009-06-16, 20:10:53 »

 Smile Czekam na cdn. Smile Ja po wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu, wybieram jedynie odpoczynek w wannie. Do przeczytAnia Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #74 : 2009-06-16, 22:53:45 »

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #75 : 2009-06-17, 00:43:14 »



zobacz to
http://www.youtube.com/watch?v=emN3KRJPSeg&feature=related

gdzie widzisz aure i działanie energii?
tylko u podłączonego do elektrod maszyny widać tą aure
prawdziwe zdjęcia kirianowskie pokazują aure/biopole bez tego ustrojstwa i jest ona  widoczna  tylko ok 2-3 cm od osobnika
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #76 : 2009-06-17, 02:04:33 »

Hej Opal!  pojechalem za daleko - dotarlem do Mzerzyna wrocilem pozno , jesli lubisz czytac  w wannie musisz odlozyc lekture-(lektore???) do dzis wieczora(polnische Sprache schwere Sprache) OK dostalem ksiazke - czytalem trzy razy - nasz doktorek pisze niezbyt dosadnie - myslalem ze kopnol mnie osiol, najpierw zrobil z ziemniaka bloto a pozniej powiedzial ze to najlepszy weglowodan.  ---- Zrozumialem. Moja dieta ze wzgledu na to ze jestem osoba leniwa polega na tym aby w kazdym posilku b-t-i,w byly w proporcjach- ok -1:3,5:08 - jem dwa razy dziennie sniadanie - o swicie godz. 9:00  zoltka- (od szczesliwych kur masz tabele to sobie policzysz)jako wegiel ziemniak (w kostke sfrytowany na smalcu) dla poprawienia smaku ok 30 gr wedzonego boczku (120g zoltek) - obiad ok 17:00 mieso (karkowka albo lopatka- zdaza sie golonka)jako tluszcz smalec, -ziemniak i dodatki(marchewka zasmazana, brokuly na masle, fasolka szparagowa(uwaga na troch. bialka) staram sie nie przekraczac 50gr bialka na dzien. ( wykwintne posilki - krewetki , dorsz, losos, sledz, kalamary. --  na sposob "mediterane")liczymy bialko, jako tluszcz do smazenia - smalec -olej z oliwek do salatek - wegiel - zukini - karczochy (grilowane (opracowalem super przepis) sdn Pozdrawiam
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #77 : 2009-06-17, 08:12:45 »

staram sie nie przekraczac 50gr bialka na dzien.
czemu starasz się nie przekraczać 50 g białka? prowadzisz dość aktywny tryb życia z tego co widzę, nie masz większego zapotrzebowania? czy jest inny powód...czy lekarze optymalni mówili Ci coś na ten temat?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #78 : 2009-06-17, 09:17:18 »

Z uwagi na ślub syna i związany z tym brak czasu - wycofuję się chwilowo z uczestnictwa na forum.
Pozdrawiam wszystkich Smile

Ps. Marianie, dziękuję za odpowiedź. Wrócimy do tematu za pewien czas.
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Spotkanie
« Odpowiedz #79 : 2009-06-17, 10:34:30 »

Halo Viola!

Te 50 gramow bialka  zalecili mi moi lekarze i jest mi z tym dobrze poza tym jem bialka wysokowartosciowe z zoltek i podrobow  ( w mojej poprzedniej wypowiedzi napisalem obiad-karkowkw- lopatka-golonka)  staram sie trzy razy w tygodniu jesc podroby tzn watrobka, serca,nerki, albo robie z tych produktow pasztet i "zazywam"go jak lekarstwo- dlatego wystarcza 50 gramow- bialko nie ma nic wspolnego z aktywnoscia fizyczna, nie jest paliwem a ja nie robie nic aby zwiekszyc mase miesni chce zeby te ktore mam dostaly dosyc budulca i te 50 gramow wystarcza na ich utrzymanie.

Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.