forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 14:13:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659739 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  PODZIĘKOWANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: PODZIĘKOWANIE  (Przeczytany 48591 razy)
Mari
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #20 : 2009-06-11, 11:34:11 »

Ali ,jak na pierwsze Twoje słowa odczytane przeze mnie .to przemawia przez gorycz , bezsilność i złość ???.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #21 : 2009-06-11, 11:38:36 »


Czas leciał, gadano, gadano i przegadano...
A tu trzeba było tylko powołać Komitet Wyborczy, zebrać 1000 podpisów i dziś mielibyśmy Święto.
A tak: gadanie, gadanie, gadanie - z którego nic nie wynika. Sad
Na gadanie - szkoda czasu!

twój błąd
stanąłeś jak reszta w połowie drogi
zapomniałeś?
gadaniem przygotowuje się grunt do działania
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #22 : 2009-06-11, 11:39:24 »

"ali"
jest "groźnym typem "niszczyciela""  Wink, a tu BUDOWNICZEGO trzeba!
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #23 : 2009-06-11, 11:42:22 »

"ali"
ale trzeba zjednywać sobie ludzi, a nie rozdawać tylko gadaniem "kopniaki"  Sad
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #24 : 2009-06-11, 11:49:22 »

Wkurzyłam się, bo dużo napisałam i wszystko mi skasowało, bo w międzyczasie mnie wylogowało  Evil or Very Mad


"Opal"
"I ty... "nawiedzona"  Shocked
No to jest już was troje. Skrzyknijcie się, spotkajcie, omówcie plan działania i zameldujcie, co postanowiliście ZROBIĆ
Zrobić, a nie GADAĆ!
Jeśli będzie to rozsądny plan działania (np: jak wygrać najbliższe Wybory Prezydenckie, Wybory do Sejmu), chętnie was poprę.


Uparta jestem i napiszę jeszcze raz: Adminie - bardzo proszę zostawić na tym forum Ali/ego. Nie interesują mnie jego zapatrywania polityczne, nawet się nad tym nie zastanawiam, ale ciekawią mnie jego różne poglądy na pozostałe tematy. Jego indywidualność daje większą możliwość poznania, niż pozostała, przytakująca masa. Jeżeli byśmy byli wszyscy bardzo poprawni politycznie i życiowo, to nic - tylko czas położyć się do grobu, bo czego jeszcze można oczekiwać? To właśnie ta odmienność, indywidualizm powoduje to, że to forum przyciąga charakterem i wiedzą. On był moim pierwszym i najsurowszym tutaj rozmówcą - tego się nie zapomina. Jeszcze raz - bardzo proszę.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #25 : 2009-06-11, 11:52:42 »

stanąłeś jak reszta w połowie drogi

Bo jestem SZCZĘŚLIWY I SPEŁNIONY. Po co wbrew ROZUMOWI - mam "fikać" bezskutecznie, wsparty jedynie GADANIEM?
Żadna Idea nie jest tego warta, by narażać się na sromotę ze strony złych ludzi!
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #26 : 2009-06-11, 11:53:13 »

Opal zawsze kopiuj to co napisałas zanim wyslesz , mi też tak nie raz się zrobiło i drugi raz juz mi się nie chcialo pisać... Sad
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #27 : 2009-06-11, 11:59:04 »

Opal zawsze kopiuj to co napisałas zanim wyslesz , mi też tak nie raz się zrobiło i drugi raz juz mi się nie chcialo pisać... Sad

Masz rację, muszę tak robić, bo szkoda mojego czasu, a przecież często bez zwrotnej odpowiedzi wszystko się zamazuje.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #28 : 2009-06-11, 12:03:52 »

Jego indywidualność daje większą możliwość poznania, niż pozostała, przytakująca masa. Jeżeli byśmy byli wszyscy bardzo poprawni politycznie i życiowo, to nic - tylko czas położyć się do grobu, bo czego jeszcze można oczekiwać? To właśnie ta odmienność, indywidualizm powoduje to, że to forum przyciąga charakterem i wiedzą.

Opal, Szkoda tylko tego ,że nawet w cyberprzestrzeni zawsze musi się uwidocznić 'walka' o przywództwo i zamiast świetnej dyskusji  prędzej , czy później zaczynamy na siebie psioczyć  Sad ...życie...
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #29 : 2009-06-11, 12:06:28 »

"ali"
ale trzeba zjednywać sobie ludzi, a nie rozdawać tylko gadaniem "kopniaki"  Sad

ucz się z mądrości ponadczasowych

strzeżcie się fałszywych przyjaciół

lepiej jest mieć uczciwego wroga niż fałszywego przyjaciela

 lepiej z mądrym stracić niż z głupim znaleźć
piszesz
Bo jestem SZCZĘŚLIWY I SPEŁNONY

należysz do wyjątków
miałeś inny start
a co z pozostałymi  80 % planktonu?

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #30 : 2009-06-11, 12:11:36 »

Wkurzyłam się, bo dużo napisałam i wszystko mi skasowało, bo w międzyczasie mnie wylogowało  Evil or Very Mad

Robisz wtedy: "Poprzednia strona", zaznaczasz wszystko, "kopiuj", logujesz się jeszcze raz, "odpowiedź", "wklej" i szafa gra, nie trzeba się wtedy wkurzać, można zachować spokój i...
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #31 : 2009-06-11, 12:19:04 »


ucz się z mądrości ponadczasowych
Mam pewne podejrzenie ,że wszyscy tak robią ..jedni bałwochwalczo ..inni ze zrozumieniem.

strzeżcie się fałszywych przyjaciół

lepiej jest mieć uczciwego wroga niż fałszywego przyjaciela

 lepiej z mądrym stracić niż z głupim znaleźć
A tego nie pojmuję  Sad ..może jestem głupia? .Moje podejście jest inne ..ja nie mam wrogów i życzę tego wszystkim. Wydaje mi się ,że poprzez właśnie konstruktywną rozmowę , wymianę argumentów i ciepło osobinicze  Twisted Evil można 'wyplenić' ze słownika słowo "wróg" .

piszesz
Bo jestem SZCZĘŚLIWY I SPEŁNONY

należysz do wyjątków
miałeś inny start
a co z pozostałymi  80 % planktonu?

Też mam inne zdanie ..a któż nam 'planktonowi' zagrodził drogę , by umościć sobie gniazdko wśród elit?.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #32 : 2009-06-11, 12:24:10 »

Żadna Idea nie jest tego warta, by narażać się na sromotę ze strony złych ludzi!

Bardzo ważne słowa...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #33 : 2009-06-11, 12:28:56 »

Też mam inne zdanie ..a któż nam 'planktonowi' zagrodził drogę , by umościć sobie gniazdko wśród elit?.

To jest Boskie Smile

Żadna Idea nie jest tego warta, by narażać się na sromotę ze strony złych ludzi!

Bardzo ważne słowa...

Dobrze powiedziane Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #34 : 2009-06-11, 12:29:44 »

Żadna Idea nie jest tego warta, by narażać się na sromotę ze strony złych ludzi!
Bardzo ważne słowa...

Mój nieskończenie dobty Tata zrozumiał to po siedemdziesiątce.  Very Happy
Szkoda, że tak późno!  Sad
A i tak dla dobrych ma zawsze czas...
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #35 : 2009-06-11, 12:33:50 »



 
A tego nie pojmuję  Sad ..może jestem głupia? .Moje podejście jest inne ..ja nie mam wrogów i życzę tego wszystkim. Wydaje mi się ,że poprzez właśnie konstruktywną rozmowę , wymianę argumentów i ciepło osobinicze  Twisted Evil można 'wyplenić' ze słownika słowo "wróg" .


Też mam inne zdanie ..a któż nam 'planktonowi' zagrodził drogę , by umościć sobie gniazdko wśród elit?.
złudzenia
wrogów może nie masz ale

prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

mam co do tego własne doświadczenia

nigdy mi nie pomogli "przyjaciele" tylko obcy uczciwi ludzie

 pytasz kto zagrodził drogę planktonowi?

odpowiem krótko

fałszywi przyjaciele

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #36 : 2009-06-11, 12:35:06 »

Robisz wtedy: "Poprzednia strona", zaznaczasz wszystko, "kopiuj", logujesz się jeszcze raz, "odpowiedź", "wklej" i szafa gra, nie trzeba się wtedy wkurzać, można zachować spokój i...

Robiłam tak, ale nic mi to nie nie pomogło. Na przyszłość lepiej jest ctrl+c i potem ctrl+v, inaczej można się wkurzyć  Twisted Evil
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #37 : 2009-06-11, 12:38:58 »

[

Mój nieskończenie dobty Tata zrozumiał to po siedemdziesiątce.  Very Happy
Szkoda, że tak późno!  Sad
A i tak dla dobrych ma zawsze czas...

he he sam sobie przeczy??????
gdyby tak myślał
nigdy by nie zaistniał
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #38 : 2009-06-11, 12:44:01 »

He, he "ali", ale masz dzisiaj "kocioł we łbie".  Wink
Siedemdziesiąt lat mój Tatuś ukończył dwa lata temu i jeden dzień. Very Happy
A "zaistniał" z Dietą Optymalną już w 1968r. Propagował Ideę, aż czterdzieści jeden lat! Shocked
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: PODZIĘKOWANIE
« Odpowiedz #39 : 2009-06-11, 12:47:25 »

złudzenia
wrogów może nie masz ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie mam co do tego własne doświadczenia

nigdy mi nie pomogli "przyjaciele" tylko obcy uczciwi ludzie pytasz kto zagrodził drogę planktonowi?

odpowiem krótko fałszywi przyjaciele

Jest takie krótkie stare przysłowie ... Licz na siebie  Smile .
Przecież to normalne ,że poznaje się w biedzie , ale to wiem nawet wtedy , kiedy mam zastawiony "stół obfitości".
Na moim przykładzie mam dwoje przyjaciół prawdziwych , którzy są ..nie wiem jak to ująć.., ale są tak jakby cząstką mnie i wiem ,jestem pewna ,że zawsze będą na czas 'gotowi'.  

Co do fałszywych Przyjaciół ...nie lubię słowa fałszywych . Inaczej można ich przecież  nazwać ...ludzie nieszczęśliwi  Sad .


Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.