forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 14:01:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660413 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  choroby kobiece
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: choroby kobiece  (Przeczytany 7829 razy)
maria
Go


Email
choroby kobiece
« : 2009-06-11, 22:01:48 »

chciałam zapytać czy prądy selektywne mogą pomóc przy dolegliwościach kobiecych jakimi są obniżenie i wysuwanie się narządów rodnych . zaznaczam ze chodzi o osobę na diecie optymalnej i osobę nieoptymalna . proszę o odpowiedzi
Zapisane
maria
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #1 : 2009-06-13, 16:07:24 »

zapytam jeszcze raz. Moze ktoś podpowie gdzie szukać odpowiedzi na poruszony przeze mnie temat ?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #2 : 2009-06-13, 16:18:16 »

Ja uważam, że ta sprawa jest na tyle poważna, że należałoby szukać odpowiedzi u lekarza optymalnego. Może zadzwonić do jakiejś Arkadii?
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #3 : 2009-06-13, 16:23:52 »

chciałam zapytać czy prądy selektywne mogą pomóc przy dolegliwościach kobiecych jakimi są obniżenie i wysuwanie się narządów rodnych . zaznaczam ze chodzi o osobę na diecie optymalnej i osobę nieoptymalna . proszę o odpowiedzi

Bardzo mi przykro, ale nie mogę pomóc. Nie mam pojęcia co to jest za choroba i ponieważ nie dotyczy mnie, ani nikogo znajomego - nie interesowałam się nią.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #4 : 2009-06-13, 16:49:06 »

...obniżenie i wysuwanie się narządów rodnych ...

Jedno jest raczej pewne, ze nie zaszkodzi.   Cool
Ale lekarz bedzie wiedzial jak i co
w przeciwienstwie do "domowego wynalazcy" amatora mocnych wrazen.

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #5 : 2009-06-13, 16:53:19 »

...Nie mam pojęcia co to jest za choroba i ponieważ nie dotyczy mnie, ani nikogo znajomego - nie interesowałam się nią...

Opal czy zartujesz, czy powaznie piszesz?
To jest niezmiernie czesta przypadlosc wszystkich kobiet rodzacych "dolem"!!!  Shocked Confused

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #6 : 2009-06-13, 17:07:54 »

Piszę poważnie, więc i Ty sobie ze mnie nie żartuj. Rodziłam naturalnie, ale nie mam takiej choroby, czy przypadłości - obojętnie jakby to zwał. W ogóle z tym "rzeczami" jest super - mrrr.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #7 : 2009-06-13, 18:24:47 »

To jest niezmiernie czesta przypadlosc wszystkich kobiet rodzacych "dolem"!!!  Shocked Confused

Grizlly, skoro jesteś taki obeznany w tym zagadnieniu - to dlaczego nie odpowiedziałeś i nie pomogłeś Marii, tylko mnie? Przecież to ona jest tutaj osobą najbardziej zainteresowaną. Ja nie potrzebuję pomocy, ale ona najwyraźniej jej szuka.
Zapisane
maria
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #8 : 2009-06-14, 20:40:13 »

Cytuj
Ja uważam, że ta sprawa jest na tyle poważna, że należałoby szukać odpowiedzi u lekarza optymalnego. Może zadzwonić do jakiejś Arkadii?  Tak mi napisała Renia .

Właśnie miałam nadzieję że forumowicze ocierający się o arkadie słyszeli o tym problemie i możliwościach leczenia .
Mimo wszystko dziękuję za wypowiedzi
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #9 : 2009-06-14, 20:56:08 »

Ja tylko raz słyszałam o takim problemie i wiem, że ta kobieta miała robioną operację ginekologiczną, lub jak to teraz nazywają - zabieg.
Zapisane

barja
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #10 : 2009-06-14, 21:14:19 »

Nie mogę wypowiadać się na temat prądów selektywnych, ale mogę polecić proste ćwiczenie izometryczne. Siedząc, należy napiąć mięśnie pośladków przez 6 sekund, tak mocno, jak tylko się da, cały czas spokojnie oddychając. Następnie rozlużnić się i za chwilę ćwiczenie powtórzyć. Im częściej, tym lepiej.Cudów nie zdziała, ale wzmocni mięśnie i problem nieco się zmniejszy. Zaletą tego ćwiczenia jest, że można go wykonywać w czasie konferencji naukowej, spotkania biznesowego, w pociągu, a nawet w kościele i nikt niczego nie zauważy.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #11 : 2009-07-14, 13:45:34 »

chciałam zapytać czy prądy selektywne mogą pomóc przy dolegliwościach kobiecych jakimi są obniżenie i wysuwanie się narządów rodnych . zaznaczam ze chodzi o osobę na diecie optymalnej i osobę nieoptymalna . proszę o odpowiedzi
a co na to lekarka????
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: choroby kobiece
« Odpowiedz #12 : 2009-07-14, 14:52:44 »

chciałam zapytać czy pr±dy selektywne mog± pomóc przy dolegliwo¶ciach kobiecych jakimi s± obniżenie i wysuwanie się narz±dów rodnych . zaznaczam ze chodzi o osobę na diecie optymalnej i osobę nieoptymalna . proszę o odpowiedzi
a co na to lekarka????

Jeśli forumowa, to zapewniam że zaleci jak zwykle placki ziemniaczane. Może z domieszką marchwi. W temacie głównym niestety nie pomogę ale wydaje mi się, że to problem niezależny od układu wegetatywnego.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.