forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 17:48:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659846 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Tak chciałem się zapytać...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Tak chciałem się zapytać...  (Przeczytany 51902 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #20 : 2009-06-13, 12:06:07 »

Dzięki Viola  Very Happy Już mi ulżyło, bo dawałam 75 dag na 3 kg owoców po odlaniu większości soku. Jest aromatyczny i taki lekko kwaskowy. Fajnie, biegnę dalej.  Laughing
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #21 : 2009-06-13, 12:20:04 »

Panowie tutaj sobie psychoanalizy robią, ja w tej kwesti tylko dodam, że "Michałku" też jest ładnie. Tak w końcu Baśka Wołodyjowska mówiła do swojego męża i nie wynikało to z lekceważenia Wink

Tylko że Mały Rycerz, ku obopólnej radości, nasyciwszy się kolacją, mógł powiedzieć jej, w niczym nie ujmując: a pójdźże no Luba do łożnicy, i tam Cię pochędożę -- czy to oznacza, że mógł się tak zachowywać względem innych kobiet? Smile Gdybym wszystkim kobietom pozwalał mówić na siebie "Michaś", to te wyróżniane przeze mnie nie wyróżniałby się w tym względzie od inny -- a powinny. Wink

To jeszcze wytlumacz mita czesc Twojej wypowiedzi i bedziemy wiedziec kto po ktorej stronie stoi!
Cytuj
chyba, że liczysz na pobłażliwe traktowanie również z mojej strony (materiału dostarczasz, tylko nie bardzo wiem po co mielibyśmy to robić).

Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie. Wygłupy zdarzają się również mnie -- nobody's perfect. Lubimy to samo jedzenie, tę samą muzykę, sport, więc nie ma o czym mówić. Nie przyjmuję tu żadnej postawy obronnej (?) -- to, że czasem się rozminiemy, nie wadzi. Pisałeś gdzieś wcześniej, że masz problem z krytyką pod swoim adresem (jeśli o taką nie prosiłeś) -- postaram się o tym pamiętać i ugryzę się w język następnym razem.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #22 : 2009-06-13, 12:54:51 »

Panowie tutaj sobie psychoanalizy robią, ja w tej kwesti tylko dodam, że "Michałku" też jest ładnie. Tak w końcu Baśka Wołodyjowska mówiła do swojego męża i nie wynikało to z lekceważenia Wink

Tylko że Mały Rycerz, ku obopólnej radości, nasyciwszy się kolacją, mógł powiedzieć jej, w niczym nie ujmując: a pójdźże no Luba do łożnicy, i tam Cię pochędożę -- czy to oznacza, że mógł się tak zachowywać względem innych kobiet? Smile Gdybym wszystkim kobietom pozwalał mówić na siebie "Michaś", to te wyróżniane przeze mnie nie wyróżniałby się w tym względzie od inny -- a powinny. Wink

To jeszcze wytlumacz mita czesc Twojej wypowiedzi i bedziemy wiedziec kto po ktorej stronie stoi!
Cytuj
chyba, że liczysz na pobłażliwe traktowanie również z mojej strony (materiału dostarczasz, tylko nie bardzo wiem po co mielibyśmy to robić).

Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie. Wygłupy zdarzają się również mnie -- nobody's perfect. Lubimy to samo jedzenie, tę samą muzykę, sport, więc nie ma o czym mówić. Nie przyjmuję tu żadnej postawy obronnej (?) -- to, że czasem się rozminiemy, nie wadzi. Pisałeś gdzieś wcześniej, że masz problem z krytyką pod swoim adresem (jeśli o taką nie prosiłeś) -- postaram się o tym pamiętać i ugryzę się w język następnym razem.

Oki, "topory" zakopalismy.
...byc moze jestsmy klonami i czasami..............
 Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #23 : 2009-06-13, 16:19:02 »

Gdybym wszystkim kobietom pozwalał mówić na siebie "Michaś", to te wyróżniane przeze mnie nie wyróżniałby się w tym względzie od inny -- a powinny. Wink

Nie powiedziałam nigdy "Michaś", ale raz powiedziałam "Michałku drogi". Obiecuję poprawę i to, że już więcej nie przeczytasz w necie takiego nazwania Wink
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #24 : 2009-06-15, 09:33:04 »

Jeśli w książkach jest napisane, jak się odżywiać, to po co wykłady? Pytam, bo chciałem jechać do jadnej z Arjadii i nie mam zdania na temat, czy jechać, czy nie.
Nooo ...
Gdziś trzeba wydawać zaoszczędzone na smalcu pieniądze.  Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #25 : 2009-06-15, 09:38:07 »

Dobre pytanie. Jezeli sa ksiazki to po co sa wyklady? Dobre!! Na prawde dobre.!!!
Np. w Jastrzębiej Górze.  Jest dobre 'żarcie', czegoś się dowiesz, piękna plaża, stara knajpa KREDENS  (dają dobrą Tekilę), itd.
Same plusy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #26 : 2009-06-17, 13:28:00 »

Dobre pytanie. Jezeli sa ksiazki to po co sa wyklady? Dobre!! Na prawde dobre.!!!
Np. w Jastrzębiej Górze.  Jest dobre 'żarcie', czegoś się dowiesz, piękna plaża, stara knajpa KREDENS  (dają dobrą Tekilę), itd.
Same plusy.


Halinka dobrze wiesz, ze to nie prawda. Zawsze tam gdzie sa plusy sa tez i minusy. Takie jest zycie. Wiec dawaj te minusy!!!!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #27 : 2009-06-17, 14:07:02 »

Wysokie schody z plaży. Sad
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #28 : 2009-06-17, 14:17:23 »

Wysokie schody z plaży. Sad
 

Ej znam te wysokie schody w Lisim Jarze, ale za to jakie widoki!!!! Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #29 : 2009-06-17, 14:56:46 »

Po takich schodach, to już ani basenu, ani biegu, nie trzeba zaliczać. Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #30 : 2009-06-17, 15:00:33 »

Po takich schodach, to już ani basenu, ani biegu, nie trzeba zaliczać. Very Happy


a ja po tych schodach zbiegalem na dol aby wlasnie poplywac!!! Very Happy
Ale to bylo dawno...............i jak to sie mowi  i nie prawda : Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #31 : 2009-06-17, 15:04:45 »

W dół, to ja też potrafię biegać... Very Happy , ale pływać w morzu nie lubię.  Confused
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #32 : 2009-06-17, 15:07:45 »

W dół, to ja też potrafię biegać... Very Happy , ale pływać w morzu nie lubię.  Confused
 

Ja to sie musze za Ciebie wziac. Plywac nie lubi!!!! Popatrzcie tylko!!!! Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #33 : 2009-06-17, 15:12:00 »

Pływać lubi, tylko nie w morzu, bo fala zakrywa. A jak byś się za mnie wziął?  Laughing Rzucił na głęboką wodę ? Laughing
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #34 : 2009-06-17, 15:52:43 »

Halinka dobrze wiesz, ze to nie prawda. Zawsze tam gdzie sa plusy sa tez i minusy. Takie jest zycie. Wiec dawaj te minusy!!!!!
Wsztystko zależy od tego co szukasz.' Równoważnia' musi być, co to za życie TYLKO 'lukrowane' ...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #35 : 2009-06-17, 15:54:02 »

Wysokie schody z plaży. Sad
Dlatego jest tak pięknie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #36 : 2009-06-17, 16:15:57 »

Schody to szczegół, tylko przedrzeźniam "adampia" Mr. Green . Piękny jest widok z klifu o zachodzie słońca... Cool
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #37 : 2009-06-19, 11:17:14 »

Wy też macie dziś takie niskie ciśnienie? 90/58 tęno 72 , pije kawę bo innego wyjścia nie ma..
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #38 : 2009-06-19, 11:39:08 »

pije kawę bo innego wyjścia nie ma..

męża nie ma? Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Tak chciałem się zapytać...
« Odpowiedz #39 : 2009-06-19, 12:02:25 »

pije kawę bo innego wyjścia nie ma..

męża nie ma? Wink
Very Happy Very Happy w tym momencie nie ma i w tym cały problem, znałam takie małżeństwo gdzie gdy żona była w potrzebie to dzwoniła do męża, ten urywał się z pracy i... Very Happy Very Happy Very Happy

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.