forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:26:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  internet
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: internet  (Przeczytany 39833 razy)
admin
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #20 : 2009-06-17, 15:13:44 »

Nie znam się na wszystykim, a na komputerach w szczególności, ale na "mój nos":
"adampio"
czy nie aktualizowałeś sobie ostatnio przeglądarki np: IE 7 na IE 8, albo Foxa 3,0 na 3,5, albo...?
Jeśli aktualizowałeś, to np: mógł zostać ci stary -teraz pętlący- wpis w rejestrze po starej przeglądarce. W IE jest poprawka KB-coś tam (poszukaj), która likwiduje takie pętle. Jak nie potrafisz to: daj komuś do przejrzenia log i będziesz miał pewność, że u ciebie jest wszystko dobrze.

PS
a jeśli chcesz się bawić sam to:
 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2686&Wise+Registry+Cleaner+4.61+Build+204 - to narzędzie jest bezpieczne i powinno wyczyścić Ci rejestr (rozwiązać problem).
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #21 : 2009-06-17, 15:47:19 »

No ale jezeli ktos chce mierzyc predkosc przekazu w decybelach to juz nie moja sprawa.

Mistrzu, nie prędkość przekazu tylko siłę sygnału, czyli to, o co pytałeś...
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #22 : 2009-06-17, 17:10:02 »

no adampio ma racje, jesli juz tak sie czepiac szczegolow
sile mierzymy na przyklad w Newtonach
no ale chyba tak sie mowi potocznie "sila sygnalu" - czestotliwosc, ktora faktycznie otrzymujesz w stosunku do tej maxymalnej
czy?

w kazdym razie "waskich gardel" moze byc sporo... na drodze do www.dr-k.pl
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #23 : 2009-06-17, 17:23:06 »

No ale jezeli ktos chce mierzyc predkosc przekazu w decybelach to juz nie moja sprawa.

Mistrzu, nie prędkość przekazu tylko siłę sygnału, czyli to, o co pytałeś...
 


Michal, rozmawialem dzis z wlascicielem servera, program nazywa sie Speedtest i nie ma nic z sila sygnala sygnalu wspolnego. Sile sygnalu mozna mierzyc bezposrednio na routerze natomiast na komputerze mierzy sie predkosc internetu......tak mnie powiedziano. Poza tym jednostka Mbit/s jest jednostka predkosci nie sily sygnalu.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #24 : 2009-06-17, 19:02:35 »

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy adampio to nie serwer, ban jak stąd do Honolulu  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

To mam zbanować wszystkich w Honolulu i po drodze?  Shocked

PS
rejestr banów na tym Forum jest PUSTY i oby tak zostało.  Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #25 : 2009-06-17, 19:42:12 »

To mam zbanować wszystkich w Honolulu i po drodze?  Shocked

w Honolulu możesz byle nie tu  Very Happy Very Happy Very Happy , na początku mojego pobytu tutaj byłam bardzo "nieopierzona", za nic nie mogłam się połapać w tych forumowych szyfrach, ktoś napisał - dać jej banana i na drzewo (coś w tym stylu),  Laughing Laughing Laughing nie mogłam pojąć dlaczego banana, pomyślałam że pewnie porównano tego kogoś do małpy, a to chodziło najprawdopodobniej o banicje z tego forum...takie oto są dzieje początkujących forumowiczów ale ile się przy tym można było ześmiać to moje... Very Happy Very Happy Very Happy

PS
rejestr banów na tym Forum jest PUSTY i oby tak zostało.  Very Happy

adminku jakby co to ja grzeczniutka jestem i wszyscy moi przyjaciele również  pamiętaj o tym Laughing Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #26 : 2009-06-17, 19:51:54 »

Od dawna nie miałem takiego "spokoju administracyjnego".  Very Happy
Nikt się nie kłóci, nikt nikogo nie obraża, nikt nie narzeka (chyba, że coś przegapiłem?), tylko cisza, spokój...
I oby tak dalej.

A wszystkim za to - jako "admin" - dziękuję. Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: internet
« Odpowiedz #27 : 2009-06-17, 20:16:33 »

"adminie", nie wywołuj wilka z lasu  Wink Mr. Green
Zapisane

wiktor
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #28 : 2009-06-29, 17:01:33 »

       Witam , przeczytajcie co donosi dziś prasa angielska w necie ,ręce opadają;
     

       Wielka Brytania PAP, PH/12:28

Tłusta dieta grozi poważnymi konsekwencjami
Spożycie dużych ilości tłuszczów zwierzęcych, wraz z mięsem lub produktami mlecznymi, ma związek z wyższym ryzykiem raka trzustki - informuje pismo "Journal of the National Cancer Institute".
Do takich wniosków doszli naukowcy z Narodowego Instytutu Badań nad Rakiem (National Cancer Institute) w Betesda, w stanie Maryland, którzy zebrali dane w grupie ponad 500 tys. osób. Dwa lata z rzędu uczestnicy badań wypełniali ankiety na temat spożycia różnych pokarmów. Stan ich zdrowia śledzono średnio przez 6 lat.

Okazało się, że rak trzustki rozwijał się o 36 proc. częściej u osób, które jadły największe ilości tłuszczów pochodzenia zwierzęcego niż u amatorów najmniej tłustej diety. W przypadku mężczyzn tłusta dieta zwiększała ryzyko raka trzustki o 53 proc., a w przypadku kobiet - o 23 proc.
REKLAMA


- Zaobserwowaliśmy związek między rakiem trzustki a ogólnym spożyciem nasyconych i jednonienasyconych tłuszczów, zwłaszcza z czerwonego mięsa i przetworów mlecznych. Nie zaobserwowaliśmy podobnego związku odnośnie wielonienasyconych tłuszczów roślinnych - napisali autorzy pracy. Ich zdaniem, wskazuje to na rolę tłuszczów zwierzęcych w rozwoju raka trzustki.

W komentarzu odredakcyjnym Brian M. Wolin z Instytutu Badań nad Rakiem Dana Farber w Bostonie oraz dr Meir J. Stampfer z Uniwersytetu Harvarda podkreślają jednak, że na razie brak dostatecznych dowodów epidemiologicznych i laboratoryjnych, które potwierdzałyby, że konsumpcja tłuszczów zwierzęcych, a nawet samego mięsa pełni ważną rolę w rozwoju raka trzustki.

Dalsze badania nad tym zagadnieniem mogą jednak dostarczyć ciekawych informacji na temat mechanizmów rozwoju raka trzustki - podsumowuje para naukowców.

Glastonbury. Zobacz galerię zdjęć festiwalowej publiczności i gwiazd muzyki. Kliknij TUTAJ
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #29 : 2009-06-29, 17:22:02 »

A mnie bardzo się podoba to doniesienie.
Dobrze "wdrukowywuje" podatnym informację, że: "mięso, tłuszcz zwierzęcy i mleczne są niejadalne", a tylko "roślinki są superrrrrr".  Very Happy
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #30 : 2009-06-29, 17:48:42 »

Od dawna nie miałem takiego "spokoju administracyjnego".  Very Happy
Nikt się nie kłóci, nikt nikogo nie obraża,
nikt nie narzeka (chyba, że coś przegapiłem?), tylko cisza, spokój...
I oby tak dalej.

A wszystkim za to - jako "admin" - dziękuję. Mr. Green

Nie bądź taki skromny, to nie zasługa użytkowników, a nowego typu administrowania zgodnie z hasłem „dziel i rządź” a wszyscy będą się wydawać szczęśliwi. Smile

<załącznik usunięty przed załączeniem>

W sumie jest dobrze a nawet coraz lepiej więc tak trzymaj.
Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #31 : 2009-06-29, 17:51:40 »

Nie ma żadnego obowiązku uczestnictwa w tym Forum.
Jeśli komuś coś nie odpowiada, to zawsze może zlikwidować swoje konto.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #32 : 2009-06-29, 18:09:40 »

W sumie jest dobrze a nawet coraz lepiej więc tak trzymaj.

jest baaaardzo dobrze
nigdy tak nie bylo
wlasnie chcialam ostatnio gdzies ten fakt odnotowac, jest bardzo milo i bardzo merytorycznie (bez cienia pochlebstwa)  Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #33 : 2009-06-29, 18:21:57 »

W sumie jest dobrze a nawet coraz lepiej więc tak trzymaj.

jest baaaardzo dobrze
nigdy tak nie bylo
wlasnie chcialam ostatnio gdzies ten fakt odnotowac, jest bardzo milo i bardzo merytorycznie (bez cienia pochlebstwa)  Very Happy
Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #34 : 2009-06-29, 18:29:56 »

A mnie bardzo się podoba to doniesienie.
Dobrze "wdrukowywuje" podatnym informację, że: "mięso, tłuszcz zwierzęcy i mleczne są niejadalne", a tylko "roślinki są superrrrrr".  Very Happy


Dokladnie, niech tak "trzymaja", bede mogl kupic taniej maslo Lurpak, ktore u nas jest bardzo drogie. Ale od jakiegos czasu robia przeceny nawet o 50 % poniewaz nikt nie kupuje. Smietane 38% w pol-litrowych kartonikach juz skasowali bo tez nikt nie kupuje. A jak ja wchodze do sklepu i biore 10 paczek masla ( tylko tyle mozna po tanszej cenie) to patrza na mnie jak na kosmite.

Super lubie takie wyniki badan, ktorych jeszcze nie przeprowadzono!!!!
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #35 : 2009-06-29, 18:40:50 »

Nie ma żadnego obowiązku uczestnictwa w tym Forum.
Jeśli komuś coś nie odpowiada, to zawsze może zlikwidować swoje konto.

Wszyscy wydają się szczęśliwi. Smile

Gdzie ja mam adres mailowy Kangura ... o jest. Smile

A tak poważniej to faktycznie miło jest czytać konstruktywne posty.
Uwagi źle przyjęte są zawsze błędem tego kto takie spostrzeżenia wypisuje.
Błąd polega na niewłaściwej ocenie sytuacji.

Przepraszam
Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: internet
« Odpowiedz #36 : 2009-06-29, 18:45:48 »


Dokladnie, niech tak "trzymaja", bede mogl kupic taniej maslo Lurpak, ktore u nas jest bardzo drogie. Ale od jakiegos czasu robia przeceny nawet o 50 % poniewaz nikt nie kupuje. Smietane 38% w pol-litrowych kartonikach juz skasowali bo tez nikt nie kupuje. A jak ja wchodze do sklepu i biore 10 paczek masla ( tylko tyle mozna po tanszej cenie) to patrza na mnie jak na kosmite.

Super lubie takie wyniki badan, ktorych jeszcze nie przeprowadzono!!!!
"adampio", zdradź, na co teraz oszczędzasz . Chyba już wszystko masz  Wink Ps. Jak motorek się sprawuję?  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: internet
« Odpowiedz #37 : 2009-06-29, 18:52:21 »

A co do Forum, to takie wzajemne "cukrzenie" (aż mdli) śmiesznie się czyta.  Laughing "Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje. Laughing Ps. Mam nadzieję na burzę, bo jest strasznie parno. Cool
Zapisane

Adam319
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #38 : 2009-06-29, 19:17:54 »

(...)"Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje. (...)

Wystarczy podać przykład (cytat) i burza murowana.

Ale jakież to mało konstruktywne.
Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #39 : 2009-06-29, 19:43:13 »

(...)"Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje. (...)

Wystarczy podać przykład (cytat) i burza murowana.

Ale jakież to mało konstruktywne.
Smile
adam319 podaj mi ten przykład na priva Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.