forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:42:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  internet
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: internet  (Przeczytany 39827 razy)
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #40 : 2009-06-29, 19:45:47 »


Dokladnie, niech tak "trzymaja", bede mogl kupic taniej maslo Lurpak, ktore u nas jest bardzo drogie. Ale od jakiegos czasu robia przeceny nawet o 50 % poniewaz nikt nie kupuje. Smietane 38% w pol-litrowych kartonikach juz skasowali bo tez nikt nie kupuje. A jak ja wchodze do sklepu i biore 10 paczek masla ( tylko tyle mozna po tanszej cenie) to patrza na mnie jak na kosmite.

Super lubie takie wyniki badan, ktorych jeszcze nie przeprowadzono!!!!
"adampio", zdradź, na co teraz oszczędzasz . Chyba już wszystko masz  Wink Ps. Jak motorek się sprawuję?  Very Happy


Oszcedzam na zdrowiu Wink Biegac nie potrafie. Ale plywac tak...najbardziej w dlugach. Dzis zrobilem rachunek sumienia i widze, ze jestem winny 2 mln.

A poza tym nie dolewaj do ognia!!! Lepszy dobry pokoj niz kiepska wojna.

A propos, Adam319, czy w dalszym ciagu zjadasz pol kg miesa dziennie i liczysz tygodniowe BTW? ( Zart)
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #41 : 2009-06-29, 19:47:22 »


Dokladnie, niech tak "trzymaja", bede mogl kupic taniej maslo Lurpak, ktore u nas jest bardzo drogie. Ale od jakiegos czasu robia przeceny nawet o 50 % poniewaz nikt nie kupuje. Smietane 38% w pol-litrowych kartonikach juz skasowali bo tez nikt nie kupuje. A jak ja wchodze do sklepu i biore 10 paczek masla ( tylko tyle mozna po tanszej cenie) to patrza na mnie jak na kosmite.

Super lubie takie wyniki badan, ktorych jeszcze nie przeprowadzono!!!!
"adampio", zdradź, na co teraz oszczędzasz . Chyba już wszystko masz  Wink Ps. Jak motorek się sprawuję?  Very Happy


Oszcedzam na zdrowiu Wink Biegac nie potrafie. Ale plywac tak...najbardziej w dlugach. Dzis zrobilem rachunek sumienia i widze, ze jestem winny 2 mln.

A poza tym nie dolewaj do ognia!!! Lepszy dobry pokoj niz kiepska wojna.

A propos, Adam319, czy w dalszym ciagu zjadasz pol kg miesa dziennie i liczysz tygodniowe BTW? ( Zart)

A wracajac do tematu watku, jakie macie polaczenie internetowe i ile to kosztuje w PL.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #42 : 2009-06-29, 19:57:24 »

Tak na serio, to ja wojen nigdy nie lubiałam i nie lubię, ale o tym wzajemnym "poklepywaniu" się przy bezsensownych postach to musiałam napisać, bo to absurd. Mam być bardzo delikatną i milczeć, przymykać oczy, żeby komuś, coś się przypadkowo nie spodobało? A mnie w ogole nie oszczędzają, tylko atakują jak się da. I to jest w porządku?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #43 : 2009-06-29, 20:01:44 »



Oszcedzam na zdrowiu Wink Biegac nie potrafie. Ale plywac tak...najbardziej w dlugach. Dzis zrobilem rachunek sumienia i widze, ze jestem winny 2 mln.

A poza tym nie dolewaj do ognia!!! Lepszy dobry pokoj niz kiepska wojna.

A propos, Adam319, czy w dalszym ciagu zjadasz pol kg miesa dziennie i liczysz tygodniowe BTW? ( Zart)
Na pewno kiepska wojna jest gorsza od dobrego pokoju  Laughing , ale kiepski pokój też nie jest dobry. Confused
 A z tymi milionami, to chyba, nie na poważnie? Confused
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #44 : 2009-06-29, 20:08:48 »

Na pewno kiepska wojna jest gorsza od dobrego pokoju  Laughing , ale kiepski pokój też nie jest dobry. Confused

renia, odpowiedź mi proszę na jedno pytanie: co to jest "kiepski pokój"? Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #45 : 2009-06-29, 20:10:48 »

A co do Forum, to takie wzajemne "cukrzenie" (aż mdli) ¶miesznie się czyta.  Laughing "Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje. Laughing Ps. Mam nadzieję na burzę, bo jest strasznie parno. Cool
To jest kiepski pokój.
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #46 : 2009-06-29, 20:19:03 »

"Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje[/b]. Laughing

No tak, ale to taki ogólnik który nie wiemy nawet czy istnieje... Smile Mogłabyś "przyoblec go w ciało" podając konkretny przykład takiej forumowej "grupy wzajemnej adoracji", czy będziemy na poziomie małych dzieci (e.g. "coś bym ci powiedział, ale nie powiem", "wiem kto to ukradł, ale nie powiem")? Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #47 : 2009-06-29, 20:23:01 »



Oszcedzam na zdrowiu Wink Biegac nie potrafie. Ale plywac tak...najbardziej w dlugach. Dzis zrobilem rachunek sumienia i widze, ze jestem winny 2 mln.

A poza tym nie dolewaj do ognia!!! Lepszy dobry pokoj niz kiepska wojna.

A propos, Adam319, czy w dalszym ciagu zjadasz pol kg miesa dziennie i liczysz tygodniowe BTW? ( Zart)
Na pewno kiepska wojna jest gorsza od dobrego pokoju  Laughing , ale kiepski pokój też nie jest dobry. Confused
 A z tymi milionami, to chyba, nie na poważnie? Confused


Jak najbardziej na powaznie. Tu sie kupuje wszystko na kredyt. Dom, samochod, motor..... wszystko na kredyt. W Polsce tez juz tak jest, mniemam. Najgorsze jest to, ze ceny domow spadly u nas o 20 %, co prawda obnizyli stopy oprocentowania do takich jakich jeszcze w Danii po wojnie nie bylo, ale , ale na tym to tylko ja cierpie. Take jest zycie. Jak papier toaletowy, dlugie i ........

Damy se rade. Inie tylko w tym temacie! Very Happy Prawda Reniu?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #48 : 2009-06-29, 20:24:31 »

"Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje[/b]. Laughing

No tak, ale to taki ogólnik który nie wiemy nawet czy istnieje... Smile Mogłaby¶ "przyoblec go w ciało" podaj±c konkretny przykład takiej forumowej "grupy wzajemnej adoracji", czy będziemy na poziomie małych dzieci (e.g. "co¶ bym ci powiedział, ale nie powiem", "wiem kto to ukradł, ale nie powiem")? Smile
Nie będę rozwijała tego tematu. Ten kto należy do "grupy wzajemnej adoracji", doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #49 : 2009-06-29, 20:27:06 »

"Grupa wzajemnej adoracji" jest bardzo solidarna i nawet na bezsensy, wzajemnie sobie  przytakuje[/b]. Laughing

No tak, ale to taki ogólnik który nie wiemy nawet czy istnieje... Smile Mogłabyś "przyoblec go w ciało" podając konkretny przykład takiej forumowej "grupy wzajemnej adoracji", czy będziemy na poziomie małych dzieci (e.g. "coś bym ci powiedział, ale nie powiem", "wiem kto to ukradł, ale nie powiem")? Smile


Michal, najlepsze bylo Twoje stwierdzenie w innym temacie  dotyczacego tanca: "cimci-rymci" bezbledne. Ale tu tez pasuje. CIMCI-RYMCI.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #50 : 2009-06-29, 20:32:22 »


 A z tymi milionami, to chyba, nie na poważnie? Confused

Chodzi o kredyty  Very Happy ,kto ich nie ma. My ciągle bierzemy i inwestujemy. Jak do tej pory, zawsze dobrze na tym wychodziliśmy. Może teraz być inaczej, ale najgorzej, jak ktoś bierze kredyt na "przejedzenie", to ciężko potem spłacać, ale jak się dobrze lokuje pieniądze, to źle nie powinno być.
Jak masz dobrą pracę, to myślę, że sobie poradzisz. Gorzej, jak ktoś ma kredyt i straci pracę  Sad
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #51 : 2009-06-29, 20:36:18 »

A wracajac do tematu watku, jakie macie polaczenie internetowe i ile to kosztuje w PL.

15,5 ojro za 2 MB/s - telewizja osiedlowa
telekomuna jeszcze droższa Sad
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #52 : 2009-06-29, 20:40:59 »

A wracajac do tematu watku, jakie macie polaczenie internetowe i ile to kosztuje w PL.

15,5 ojro za 2 MB/s - telewizja osiedlowa
telekomuna jeszcze droższa Sad


Ja mam internet 50/50 z telewizja digitalna plus telefonia "digitalna", ktorej nie uzywam bo jedziemy tylko na "komorkach, za jedyne 150 euro. Duzo, ale tu na wsi nie wiecej ofert.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #53 : 2009-06-29, 20:48:54 »

To jest piekielnie szybko  Cool
W Polsce najszybszą ofertę jaką widziałem to 15MB/s za ok. 130 euro
Telefon stacjonarny mamy tylko ze względu na babcie Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #54 : 2009-06-29, 20:51:10 »

Ja mam telefon stacjonarny tylko po to, żeby krewnym zza granicy nie było za drogo dzwonić na komórkę.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #55 : 2009-06-29, 20:57:15 »

To jest piekielnie szybko  Cool
W Polsce najszybszą ofertę jaką widziałem to 15MB/s za ok. 130 euro
Telefon stacjonarny mamy tylko ze względu na babcie Smile

 Jest szybko. Powiem Ci tylko tak, jak zciagam film DVD 4,3 G z nieautoryzowanej strony to zajmuje mi to okolo 10 minut!!!

Ostatnio sciagnalem cala dyskografie Queen´u, wszystkie plyty, w czasie okolo 35 minut. Szok Shocked
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #56 : 2009-06-29, 21:07:20 »

Telefony stacjonarne uwazam za przezytek. W Danii musze zaplacic abonament kwartalny okolo 70 euro za to, ze mam plus to co przegadam. Majac rodzine w Polsce wiadomo, ze sie dzwoni z aparatu najblizej lezecemu, czyli tam gdzie jest telewizja. Od czasu kiedy skasowalismy ten telefon sa nasze rachunki duzomniejsze.
Wiem, ze w Polsce abonament nie kosztuje wiele zlotowek, ale kazda zaoszczedzona jast zarobiona.
Kiedys uzywalwalem skypa, teraz  od wielu lat mam firmowy telefon, czyli za darmo. Ale w kazdym waszym przypadku nie oplaca sie miec "ze wzgledu na babcie". Niech Oni maja numery do Was na komorke. Tych pare telefonow, ktore Oni do Was wykonuja jest, jak to sie mowi w polskich reklamach, " pikus " !!!Zawsze Wy dzwonicie, albo inaczej, przewaznie WY/MY DZWONIMCIE/MY. Skasujcie te aparaty....chyba, ze abonament na stacjonarny jest darmowy, wowczas sie oplaca.   
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #57 : 2009-06-29, 21:15:49 »

Masz całkowitą rację, tylko, że mi jakoś niezręcznie przed rodziną skasować stacjonarny telefon. On mnie również wkurza, jak kilka razy dziennie dzwonią i zapraszają na jakąś prezentację. Wiem, że takie postępowania są w niektórych krajach zabronione np. w Niemczech. Ja musiałabym sobie zastrzec numer, żeby mieć spokój.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: internet
« Odpowiedz #58 : 2009-06-29, 21:20:32 »

Masz całkowitą rację, tylko, że mi jakoś niezręcznie przed rodziną skasować stacjonarny telefon. On mnie również wkurza, jak kilka razy dziennie dzwonią i zapraszają na jakąś prezentację. Wiem, że takie postępowania są w niektórych krajach zabronione np. w Niemczech. Ja musiałabym sobie zastrzec numer, żeby mieć spokój.


Nie kochana Reniu, nie zastrzegac.......................skasowac!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dajesz im numer komurkowego i z glowy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: internet
« Odpowiedz #59 : 2009-06-29, 21:24:49 »

Dobrze kochanie... Wink Embarassed Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.