forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:05:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyki ciąg dalszy..  (Przeczytany 11430 razy)
Marty
Go


Email
Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« : 2009-06-19, 13:27:15 »

Witam! Kiedyś użytkownik Waldek zamieścił na tym forum artykuł o Paleoastronautyce jak również o wzmiankach na ten temat w książce Dra Kwaśniewskiego. Owa treść spowodowała małe zamieszanie i szereg opini na ten temat.. Pytanie moje brzmi? Jaki jest cel stosowania DO? Wiele osób odpowie, że zdrowie inni że również mądrość, lecz nikt też nie wspomniał o świadomości..Czy ktoś na tym forum uważa Dra Kwaśniewskiego za szarlatana, mistyka, osobę bawiącą się w wymyślanie teorii spiskowych na temat innych cywilizacji jeśli tak to nie dokońca zrozumiał sens stosowania DO.. Tematyką Paleastronautyki i zjawisk paranormalnych zajmuje się od 15 lat, doskonale wiem o co w tym chodzi i nie uznaje tego za wymyśloną bajkę..Dr. Kwaśniewski po prostu chce aby ludzie poznali prawdę aby przez prawidłową czynność mózgu zrozumieli jaki jest sens życia i jaki jest związek z Bogiem..Nakierowanie ludzi na prawdziwą drogę to często nie lada wyczyn spotykający się z ogromną ignorancją wielu środowisk..Byli i tacy, którzy stwierdzili, że "coś mu się porobiło od tego tłuszczu w głowę skoro pisze o maszynie do produkcji manny". Jeżeli ktoś szanuje Dra i jego wiedzę to nie wykaże się ignorancją i nie sklasyfikuje tego w kategoriach science fiction tylko będzie zgłębiał temat szukając prawdy .. Drodzy Pańswo to że nie jesteśmy sami i nigdy nie byliśmy to już oczywistość jednakże nadal skrywana przez rząd jak i instytucje kościelne - nie chce obrażać niczyich uczuć religijnych więc jeśli to niechybnie zrobie to z góry przepraszam.. Wiąże się z tym panika jaka może spowodować załamanie się systemu wartości nie tylko religijnych ale i życiowych bo jak to przyjąć że istnieją bardziej zaawansowane istoty od zawistnej, egocentrycznej i zorientowanej na zysk rasy ludzkiej??  Tu powstaje pewien problem oficjalnego ogłoszenia prawdy mianowicie jak to zrobić..Jednakże ta skrywana wiedza jest już powoli ujawniana ponieważ nie da się tego zachamować..Watykan już nie zaprzecza istnienia obcych a nawet potwierdza i obecność na podstawie badań i obserwacji z własnego obserwatorium.

http://www.apokalipsy.fora.pl/ufo-kosmos,12/watykan-deklaruje-obcy-istnieja,2117.html

http://vaticanobservatory.org/


Zagladając w rys historyczny niejednokrotnie obserwowano i uwieczniano ufo i obce istoty na rysunkach naskalnych i arrasach.. Ktoś kto pojmuje jak potężny jest wszechświat nie dopuści do wiadomości że na tysiące galaktyk we wszechświecie istnieje tylko jedna rasa ludzka - byłoby to marnotrawstwo przestrzeni..
Bóg jest tak poteżną inteligencją że zapewne nie tylko na ziemi powstała świadoma kreacja, ale również we wszechświecie - proszę tylko pomyśleć skąd to się wszystko wzięło?? A piktogramy w zbożu?? Proszę obejżeć ten film i jeśli ktoś powie że zrobili to ludzie powinien się mocno zastanowić czy oby na pewno nie pomylił proporcji w diecie co spowodowało likiwdację świadomości i realnego myślenia..

http://www.youtube.com/watch?v=8mAdrSvOgwI

Odnośnie roku 2012 pojawiło się wiele domniemań o końcu świata..Proszę Państwa końca świata raczej nigdy nie będzie, prędzej nastąpi koniec ludzkiej egzystencji na skutek braku wartości jadnakże kalendarz majów autentycznie kończy się w 2012 roku i następuje kolejny z wymiarów. Z czym się to wiąże zainteresowani tematem na pewno wiedzą..uruchomny realne myślenie jesteśmy tylko dziećmi Boga..


Czy ktoś z Państwa czytał książki Profesora Sedlaka traktującej o energii kwantowej?? Np" Życie jest światłem"? Profesor przemawia do rozsądku kim jesteśmy i kto jest oprócz nas we wszechświecie - nie bez przyczyny stał się autorytetem Dra Kwaśniewskiego.. Dla zainteresowanych zamieszczam link z publikacjami:

 http://www.sm.fki.pl/Sedlak/x_sedlak.php?nr=1

To wszystko nie jest dziełem przypadku..już czas zrozumieć że to co do niedawna było uznawane za bajkę i science fiction dzisiaj jest realnością.. Jestem w 100 % przekonany ze zaraz objawią się posty dyskryminujące to co pisze i pojawi się nuta ignorancji..No cóż taka jest natura człowieka, widocznie nie wszyscy czerpią świadomość wynikająca ze stosowania diety optymalnej.. Kto jest w temacie zanalizuje to co napisałem kto nie jest nie powinien się wypowiadać na ten temat..Wyznaje zasade, że jeżeli np. nie znam się na matematyce to nie dyskutuje o niej na szerszym forum by nie zrobic z siebie pośmiewiska..  Wszystko jest kwestią fizyki i nauki. Myśle że już czas by przemyśleć sprawy które dotychczas nas nie interesowały jeśli wierzymy w Boga.. Czas wychylić nos poza obszar własnego EGO i zasobności konta..Jeszcze raz przepraszam jeśli ktoś został w jakiś sposób urażony..To jest moje własne obiektywne zdanie na ten temat i szanuje to że nie każdy tak musi sądzić jak ja.. Wystarczy usiąść i zanalizować fakty..Tego nie ma w przefiltrowanej telewizji..to trzeba znaleźć samemu..

Na zakończenie podam jeszcze linki do filmów chyba najlepiej ukazujących oblicze dzisiejszego zakłamanego świata..

http://video.google.com/videoplay?docid=-2147432141700087937


http://video.google.com/videoplay?docid=-5407431706601832542







Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #1 : 2009-06-19, 14:44:41 »


.. Jestem w 100 % przekonany ze zaraz objawią się posty dyskryminujące to co pisze i pojawi się nuta ignorancji..
http://video.google.com/videoplay?docid=-5407431706601832542

Wręcz przeciwnie, to jest bardzo interesujące i zgodne z moimi poszukiwaniami, dotyczącymi tego, co mnie spotyka w życiu. Tak wiele zjawisk, na które ciągle nie mam odpowiedzi.

 http://www.sm.fki.pl/Sedlak/x_sedlak.php?nr=1

Nie czytałam Sad Ten krótki urywek podaje jednak to, co sama nieudolnie starałam się tutaj napisać.
Dobrze, że wiem co jeszcze muszę przeczytać.
"Dziękuję Ci, żeś mnie rzucił w stronę, gdzie nikt nie chodzi - na podbój życia. To światło. Żywe światło. Żeś to ostawił przy rozpalaniu dnia biosfery. Jakie to jest cudowne... Nie ma okrzyków. Jakie to bajeczne... Życie elektromagnetyczne. To samo, co światło biosfery promieniujące wiecznie. Co najwyżej, ulega przemianie energii. I o to tutaj chodzi, energia nie ginie przecież. Energia wszelka jest wiecznie żywa."

Profesorowi i Tobie Marty - wielkie podziękowania.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #2 : 2009-06-19, 16:50:09 »



Dobrze, że wiem co jeszcze muszę przeczytać.
"Dziękuję Ci, żeś mnie rzucił w stronę, gdzie nikt nie chodzi - na podbój życia. To światło. Żywe światło. Żeś to ostawił przy rozpalaniu dnia biosfery. Jakie to jest cudowne... Nie ma okrzyków. Jakie to bajeczne... Życie elektromagnetyczne. To samo, co światło biosfery promieniujące wiecznie. Co najwyżej, ulega przemianie energii. I o to tutaj chodzi, energia nie ginie przecież. Energia wszelka jest wiecznie żywa."


eeeeeeeeeeee
 przecie jak ktoś interesował się fizyką powinien dawno  był wydedukować

 że materia składa się  tylko z cząstek energii

jakaś siła inteligentna musiała je zakodować aby stanowiły taki a nie inny układ który postrzegamy
 nam się wydaje ze żyjemy w pełni realnym materialnym świecie
z powodzeniem  możemy żyć również w wirtualnym  świece owej inteligentnej siły
nigdy się  o tym nie  dowiemy
i tu kończy się cała  filozofia
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #3 : 2009-06-19, 18:43:28 »

eeeeeeeeeeee
 przecie jak ktoś interesował się fizyką powinien dawno był wydedukować

 że materia składa się tylko z cząstek energii....

Problem w tym, że fizyka mnie nie interesowała, ale do wszystkiego trzeba dojrzeć Smile
Ali - jestem pewna, że gdybyśmy razem usiedli, to jeszcze niejednego mogłabym się od Ciebie nauczyć Wink
Prawdopodobnie na tematy mnie interesujące wiesz dużo więcej ode mnie. Liczę na kontynuację naszych rozmów w wolnej chwili.

Do przeczytANIA
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #4 : 2009-06-19, 18:53:17 »

...Ali - jestem pewna, że gdybyśmy razem usiedli, to jeszcze niejednego mogłabym się od Ciebie nauczyć Wink...

Oj, Ania, co to sie dzieje? Ciekawe czy "przypadkiem"
nie chodzi o to co Ali ma ekologiczne, czyli "jajaRazz

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #5 : 2009-06-19, 19:15:29 »

Brzydalu Ty - ha,ha. Wiedziałam, że właśnie Ty wykorzystasz to zdANIE Laughing
Nawet kształt jajka mnie fascynuje, więc o co chodzi bo nie zrozumiałam??  <nieznośnica> Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #6 : 2014-08-15, 12:20:28 »

Ale perełkę wygrzebałem Wink

A ja właśnie trafiłem na dość ciekawie napisany artykuł o bioplazmie:

http://www.portal.bioslone.pl/cialo_energetyczne
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #7 : 2014-08-15, 12:24:21 »

Po lekturze nasunęła mi się myśl, że bioplazma == ciemna materia zaś bioenergia == ciemna energia...
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #8 : 2014-08-15, 12:34:26 »

Że przypomnę:

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #9 : 2017-12-02, 17:16:11 »

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #10 : 2017-12-02, 18:57:05 »

No ale gdzie są Kosmosie?  Confused Wink
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #11 : 2017-12-02, 19:00:07 »

A prawa autorskie? Etycznie może mieć prawo do korzystania ten co zakupił papierową wersję. Podaję pod rozwagę czy aby nie usunąć tego linku.  Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #12 : 2017-12-02, 19:01:18 »

No ale gdzie są Kosmosie?  Confused Wink
Pewno nasprejowali coś obraźliwego na obudowie. Wink
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #13 : 2017-12-02, 19:03:01 »

Wyżej moja omyłka . Nie do tego wątku . Przepraszam
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #14 : 2017-12-02, 19:04:34 »

No ale gdzie są Kosmosie?  Confused Wink
Pewno nasprejowali coś obraźliwego na obudowie. Wink

 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Paleoastronautyki ciąg dalszy..
« Odpowiedz #15 : 2017-12-13, 09:24:37 »

O ile SETI to nonsens wg mnie, o tyle wysłanie sondy na to dziwo, może być ciekawe:
http://m.geekweek.pl/aktualnosci/31797/tajemniczy-obiekt-z-glebi-kosmosu-pod-lupa-seti-to-sonda-obcych
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.