forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 05:13:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659785 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pomocy !
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pomocy !  (Przeczytany 25479 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #40 : 2009-06-24, 18:04:32 »

A to jeszcze dodatkowo miałas losek?
No to sporo tej chemii Cool ,niepowiem Laughing.

oczywiscie że byl losek...robili mi prześwietlenie z kontrastem, widziałam na monitorze jak papka(kontrast) mi się cofa z zolądka...
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #41 : 2009-06-24, 18:07:10 »

Takie przeswietlenie to sie nazywa "Pasarz" też to przechodziłam , bo 15 lat temu to nie dysponowano jeszcze rektoskopią Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #42 : 2009-06-24, 18:12:02 »

Dlatego Wiolu , jak widzisz antybiotyki mi nie pomogły wiec chciałaby uniknąc powtórki leczenia antybiotykami.Wolalaby jakąś inną metodę..
Ale czy jest inna Question
.Oto jest pytanie...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #43 : 2009-06-25, 09:26:15 »

Ja w pewnym momencie nie mogłam połykać płynów ...
W SM-ie to jest normalne, jedzenie nagle staje w gardle i dusisz się. Na tę dolegliwość medycyna konwencjonalna ma jeden sposób ... przepchać krtań wężykiem od... cewnika  Shocked
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #44 : 2009-06-25, 11:34:22 »


W SM-ie to jest normalne, jedzenie nagle staje w gardle i dusisz się. Na tę dolegliwość medycyna konwencjonalna ma jeden sposób ... przepchać krtań wężykiem od... cewnika  Shocked
a dlaczego krtań a nie przełyk, co prawda dwie rurki biegną równolegle ale to nie to samo Very Happy, jeśli się myle to wytłumacz mi o ile się orientujesz o co chodzi bo to ciekawe jest...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #45 : 2009-06-25, 11:46:19 »

Dla mnie krtań czy przełyk to jedno - znajduje się w gardle, może to ma znaczenie  medyczne, ale wybacz -  medycyna jest mi nieznana.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #46 : 2009-06-25, 12:03:23 »

Dla mnie krtań czy przełyk to jedno - znajduje się w gardle, może to ma znaczenie  medyczne, ale wybacz -  medycyna jest mi nieznana.

krtań nie znajduje się w gardle, ona łączy się od góry z gardłem przechodząc w tchawicę dalej w oskrzela, oskrzeliki i płuca  , tą częścią oddychasz...
gdy zaczynasz przełykać nagłośnia zamyka  ujście do krtani co by Ci "podgarle" trafiło do przełyku a nie do dróg oddechwych... Very Happy Very Happy

jeśli występują choroby typu SM  czy nawet refluks zołądkowo-przełykowy to wtedy coś się zacina w tym subtelnym mechanizmie i jest problem,  organizm ludzki to powiązane ze sobą podzespoły i jedno bez drugiego ani rusz... Sad
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #47 : 2009-06-25, 20:19:54 »

kriss domyśliłam się,że to było do Mnie Smile

Kiedy pytałam o kurację antybiotykową lekarza to powiedział, że bierze się dwa, chyba przez 7 dni. A Ja zapytałam czy może nie pomóc?
- może
I co wtedy?
-bierze się inny antybiotyk
I to pomoże?
-czasami nie i wtedy jest jeszcze trzeca faza z innym antybiotykiem
Bierze się osłonowe leki na żołądek?
-Nie bo osłabiły by działanie antybiotyków

Więcej pytań nie miałam. Wolałam wypróbwać dietę.

Jak możesz poszukaj w necie e booka:

"Poprzez chorobę do samopoznania'

Znajdziesz w takiej formie,że będziesz mogła ją ściąghnąć i przeczytać. Bardzo ciekawe podejście do chorób a opisy odnośnie związek organ ciała - emocje, uczucia jest bardzo ciekawy i daje do myślenia.
Niestety próbowałam znależć drukowaną i w bibliotece ale nie ma jej. Nie wiem dlaczego  jest dostępna tylko w takiej formie.


Jesli Ci ta książka nie podpasuje  to proszę pamiętaj, że Ja wiem,że mogła Ci się nie spodobać albo masz inny rodzaj akceptacji tego o czym ludzie są przekonani lub chcą się dowiedzieć. Chodzi Mi o jakieś dziwne komentarze w stylu to jest dziwne lub ,że Ja jestem dziwna, że to polecam. Po prostu Ja przekonałam się,że czasami można napisać więcej i ktoś przyjmie wiedzę bo Jej potrzebował lub nie,  a Ja  o tym nie mogę decydować bojąc się komuś coś wskazać. Raczej wolę się ustawić, że ktoś o Mnie coś złego może pomyśleć a nie,że Ja mam kogoś oceniać, że się nie nadaje do poznania czy przeczytania czegoś.

Pozdrawiam.Sylwia.

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #48 : 2009-06-28, 20:18:07 »

kriss domyśliłam się,że to było do Mnie Smile

Kiedy pytałam o kurację antybiotykową lekarza to powiedział, że bierze się dwa, chyba przez 7 dni. A Ja zapytałam czy może nie pomóc?
- może
I co wtedy?
-bierze się inny antybiotyk
I to pomoże?
-czasami nie i wtedy jest jeszcze trzeca faza z innym antybiotykiem
Bierze się osłonowe leki na żołądek?
-Nie bo osłabiły by działanie antybiotyków

Więcej pytań nie miałam. Wolałam wypróbwać dietę.

Jak możesz poszukaj w necie e booka:

"Poprzez chorobę do samopoznania'

Znajdziesz w takiej formie,że będziesz mogła ją ściąghnąć i przeczytać. Bardzo ciekawe podejście do chorób a opisy odnośnie związek organ ciała - emocje, uczucia jest bardzo ciekawy i daje do myślenia.
Niestety próbowałam znależć drukowaną i w bibliotece ale nie ma jej. Nie wiem dlaczego  jest dostępna tylko w takiej formie.


Jesli Ci ta książka nie podpasuje  to proszę pamiętaj, że Ja wiem,że mogła Ci się nie spodobać albo masz inny rodzaj akceptacji tego o czym ludzie są przekonani lub chcą się dowiedzieć. Chodzi Mi o jakieś dziwne komentarze w stylu to jest dziwne lub ,że Ja jestem dziwna, że to polecam. Po prostu Ja przekonałam się,że czasami można napisać więcej i ktoś przyjmie wiedzę bo Jej potrzebował lub nie,  a Ja  o tym nie mogę decydować bojąc się komuś coś wskazać. Raczej wolę się ustawić, że ktoś o Mnie coś złego może pomyśleć a nie,że Ja mam kogoś oceniać, że się nie nadaje do poznania czy przeczytania czegoś.

Pozdrawiam.Sylwia.



Sylwio, tak to było kierowane do Ciebie..Bardzo dziękuję Ci za radę, powiedz mi tylko czy to mogę znależdż w googlach, bo wiesz ja nie jestem tam żadną specjalistką od wyszukiwania, powiem więcej kiepsko znam się na necie ale w googlach dam radę Razz .
A co do różnych metod leczenia, to tez już nic mnie nie przekona oprucz DO.
Staram się tylko bardziej udoskonalić w jej stosowaniu.Adampio kiedys przeslał mi linka z kalkulatorem optymalnym , niestety nie potrafie go uruchomić Sad Domyslam sie że mój komputer nie ma takich funkcji potrzebnych do tego , więc pozostało mi liczyc jak za dawnych czasow...A może to i lepiej Laughing .
Czy ten kalkulator aby rzeczywiscie jest stuprocentowy? Cool, też nikt nie moze temu zaswiadczyc , prawda.?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Pomocy !
« Odpowiedz #49 : 2009-06-30, 21:32:17 »

Co do kalkulatora. To śmieszne nawet dla Mnie jak o tym myśłę ale jakoś akurat do DO, kalkulatora i proporcji BTW jestem zbyt "tępa". Nój mózg trakował to trochę jak matemtaykę i wewnętrznie nie potrafię tego stosować. Za dużo się zastanawiałam, liczyłam, nie wiedziałam czy dobrze. Myślałam,że tak 2 +2 aby było 4 a Mnie przychodził zawsze do głowy jeszcze znak zapytania. Więc po 3 miesiącach stsowania jako tako odeszłam od stosowania BTW i liczenia gdy podjęłam się stosowania diety u Mnie i u syna wg zaleceń lekarki (dr.Witoszek) Dlatego też nie mam zamiaru za ileś lat mieć ewentualnych pretensji jak zachoruję źle stosując swoją dietę i Mi się zemrze.

Very Happy

Moje obserwacje i wnioski co do organizmu wywodzą się więc z nauki swojego organizmu i mojego syna przy stosowaniu ogólnie mówiąc diety niskowęglowadnowej. Jak coś pytaj na priv bo nie chce już i tak odchodzić od tematu DO bo panoszę się w swoich wątkach wg swojego uznania z opisywaniem swojego stsowania diety.

Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.