forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 22:28:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  sentencje
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 83 Do dou Drukuj
Autor Wtek: sentencje  (Przeczytany 740506 razy)
kodar
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #180 : 2007-04-18, 14:59:17 »

Cytuj
Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego.


Zofio,to pozostalo nam zaledwie 5 lat do konca Swiata,
teraz rozumiem po co uczymy sie inaczej odzywiac ,
zeby jak najwiecej z nas przy ekstremalnie ciezkich warunkach  i minimalnej podazy przystosowalo sie do nowych warunkow  Very Happy
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #181 : 2007-04-18, 15:03:59 »

Cytuj
Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego.


Zofio,to pozostalo nam zaledwie 5 lat do konca Swiata,
teraz rozumiem po co uczymy sie inaczej odzywiac ,
zeby jak najwiecej z nas przy ekstremalnie ciezkich warunkach  i minimalnej podazy przystosowalo sie do nowych warunkow  Very Happy

To dlatego dali nam mistrzostwa Europy... Podstępne skurczybyki
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #182 : 2007-04-18, 15:38:26 »

Cytuj
Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego.


Zofio,to pozostalo nam zaledwie 5 lat do konca Swiata,
teraz rozumiem po co uczymy sie inaczej odzywiac ,
zeby jak najwiecej z nas przy ekstremalnie ciezkich warunkach  i minimalnej podazy przystosowalo sie do nowych warunkow  Very Happy

Kodar,
a gdzie Ty wyczytałeś koniec swiata?
Ja to rozumiem inaczej: że tu i teraz nastapią bardzo istotne zmiany społeczne. A jak  szerzej otworzyć oczy , to można co nieco juz zauważyć.

Uponstar,
ja tez pomyślałam dzisiaj, że mistrzostwa Europy w Polskoukrainie, to nie przypadek.
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #183 : 2007-04-18, 17:18:14 »

Cytuj
To dlatego dali nam mistrzostwa Europy... Podstępne skurczybyki

No, wiedziałem , że gdzieś musi czaić się podstęp. Po raz kolejny okazało się, że los uśmiechnął się do nas .... ironicznie. Wink Teraz będziemy żyć 5 lat nadzieją, że po raz 1wszy (!!!) wystąpimy w ME, a tu koniec świata... ehhh...
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #184 : 2007-04-18, 17:23:44 »

Cytuj
To dlatego dali nam mistrzostwa Europy... Podstępne skurczybyki

No, wiedziałem , że gdzieś musi czaić się podstęp. Po raz kolejny okazało się, że los uśmiechnął się do nas .... ironicznie. Wink Teraz będziemy żyć 5 lat nadzieją, że po raz 1wszy (!!!) wystąpimy w ME, a tu koniec świata... ehhh...

Ale juz się dostaliśmy, pierwszy raz w historii. W ogole to dwa lata cudów. Pierwszy Polak w F1, "awans" do mistrzost Europy, Małysz... szkoda bedzie
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #185 : 2007-04-18, 17:59:44 »

Jak to? na serio koniec swiata ma być ? Shocked Question Crying or Very sad Idea
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #186 : 2007-04-18, 18:42:50 »

No poważnie. Majowie czy inni Aztekowie takoż obwieścili, że jeśli papieżem - Polakiem zostanie murzyn, to ....yyyy..... oni nie mogą się mylić.
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #187 : 2007-04-18, 18:51:45 »

No poważnie. Majowie czy inni Aztekowie takoż obwieścili, że jeśli papieżem - Polakiem zostanie murzyn, to ....yyyy..... oni nie mogą się mylić.

Pomyliło Ci się:

Oni mówili, że jeżeli Polak zostanie murzynem i trzy koła różańcowe się splotą, będzie to pierwszy znak apokalipsy. Dwóch jeźdżcow bliźniaczych ma zstąpić z księżyca i rozerwać okowy teczek które owiły Polske. Wtedy to energia postkomusza uwolniona w tych teczkach rozpocznie reakcje...
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #188 : 2007-04-18, 19:26:30 »

Cytuj
1. Możesz dodać do tego całą rzesze oligarchów kościoła -od  wprowadzenia chrześcijanstwa po inkwizycje , wymordowanie milionów Indian .Obecniwe
2.   Rozpętanie wojny na Bałkanach - Iraku .itd...
3. a czarnej księgi chrześcijaństwa tam nie ma?
4. W zasadzie jakby sie tak licytować to purpuraci przelali więcej krwi
     -bo to trwa ponad 2000 lat.
5. Chrześcijanscy mistycy ,to kto ? pustelnicy czy świadkowie Jechwy?
6.    Awatar  Shocked :shock:sieje zgorszenie Shocked

1. Rudka, to wie każdy.
2.  religijna geneza wojny w Iraku pierwsze słyszę...
3. A jakże, jest
4. Przelewanie krwi w imię czegokolwiek trwa znacznie dłużej niż od momentu , kiedy purpuraci przywdziali purpurę.
5. np. Marek Jurek Wink
6. Eee tam, zgorszenie, głupi żart po prostu
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #189 : 2007-04-18, 19:29:58 »

Znam takie powiedzenie:

"Nie przystawaj z głupcem,
bo... najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem cię "pobije" swoim doświadczeniem"  Rolling Eyes
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #190 : 2007-04-18, 19:41:12 »

          W 2012 roku nie stanie się nic nadzwyczajnego , o ile ktoś bardzo niebezpieczny nie wykorzysta tego momentu.  Istnieje też bardzo niezwykłe zjawisko jak samospełniające się proroctwo, dlatego lepiej jest żyć świadomie niz popełniać nieświadome głupstwa lub dawać się wrabiać w market końców świata.
     
   Jestem przekonany, że ten nasz cyrk wciąż będzie się kręcił, może nawet sprawniej ? Skąd ta prawie pewność ? Z nikłego prawdopodobieństwa wystapienia zagłady, którą wieszczą czynniki religijne, a zatem można dalej spać spokojnie.
     Niestety, wszyscy, którzy świadomie lub nieświadomie pragną unicestwienia tego świata za własne krzywdy, zapewne poczują się w 2012 roku srodze zawiedzeni  Smile
     Ludzie, czas na życie !!! Nie liczcie na zagładę .

Tomek
         
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #191 : 2007-04-18, 20:13:14 »

Cytuj
Pomiędzy religijnym bigotą a ateistycznym psychopatą istnieje dość pokaźna grupa ludzi niewierzących. O nich cały czas piszę. Ci ludzie uważają - całkiem słusznie - że religie są aberracją i przeszkodą w drodze do poznania cżłowieka.
     Przykłady dyktatorów nie są wiążące dla całej dyskusji, bo tego rodzaju ateizm w żaden sposób nie koreluje z tzw. uwielbieniem dla życia i miejsca , gdzie zycie się toczy. 

A dlaczego nie? Obie grupy- wojujący ateiści i wojujący chrześcijanie traktowali religię instrumentalnie. psychopatów po obu stronach nie brakowało.
zgadza sie - pomiedzy pomiędzy religijnym bigotą a ateistycznym psychopatą istnieje dość pokaźna grupa ludzi .... wierzacych i zupelnie normalnych. Ostatnio wyczytałem w Dużym Formacie o jakimś odłamie protestanckim, który osiadł na południu Polski. Zaktywizował od razu siermiężną i gnuśną społeczność katolicką. Pokazał ludziskom, co to jest przedsiębiorczość, chęć do życia, własna inicjatywa, pozytywne myślenie...
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #192 : 2007-04-18, 20:22:27 »

Cytuj
"Nie przystawaj z głupcem,
bo... najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem cię "pobije" swoim doświadczeniem"  Rolling Eyes

świetny bon mot.  Surprised Mam tylko pytanie: chodziło o mnie, Uponstara, nas obu czy to tylko taka luźna dygresja... (?)  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #193 : 2007-04-18, 20:23:30 »

Szymon ,nie rozważałeś wklejenia awataru Mao Tse Tunga  Question




Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #194 : 2007-04-18, 20:27:25 »

A czy musiało o coś albo o kogoś chodzić ?  Shocked Myślisz ,że ja nie mam co robić tylko mysleć o Tobie albo o Uponstarze ?  :lol:Robie dziś cały dzień gofry  Exclamation uffff
To są sentencje ,więc wkleiłam takie sobie przysłowie ,które mi sie przypomniało  Smile
Normalka  .......
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #195 : 2007-04-18, 20:28:48 »

 Szymon, nie zapominaj, że protestanci to ludzie typu "nie spocznę , póki nie nawrócę".
                                    W USA są jeszcze bardziej przedsiębiorczy, na przykład jeden z nich próbuje pozyskać ropę z bliskiego wschodu i co tydzien rozmawia z bogiem osobiście. Tak na serio Szymonie, środowiska protestanckie są po prostu groźne. Jeszcze wspomnisz moje słowa.
                       
Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #196 : 2007-04-18, 20:29:52 »

Dziękuję za odpowiedź na pytanie. Naturalnie, Mao był jednym z moich faworytów przy wyborze awatarów. Na korzysc Józefa przeważyły względy estetyczne.
Odnośnie awatarów i tym podobnych. Zawsze lubiłem teledyski Kazika i archiwalia zawarte w nich. Bynajmniej nie jestem wyjątkiem - zapraszam na historycy.org, jest tam sporo takich osób, które mają takie niewysublimowane poczucie humoru.
Dość jednak o awatarach. Z nich jak powszechnie wiadomo prosta droga do... nazizmu- patrz inny wątek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #197 : 2007-04-18, 20:32:33 »

Cytuj
A czy musiało o coś albo o kogoś chodzić ?  Shocked Myślisz ,że ja nie mam co robić tylko mysleć o Tobie albo o Uponstarze ?

Naturalnie, przepraszam za swój prymitywizm myśleniowy - jak mogłem wpaść, że mogło chodzić o kogokolwiek.  Surprised
Wszak jest to wątek sentencje. Chciałoby się powiedzieć, ale ze mnie jełop ...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #198 : 2007-04-18, 20:35:20 »

Mnie Szymon przypadł do gustu z lekcji historii Mussolini  Cool
Lubisz tę postać historyczną? Kiedyś oglądałam film o nim....ciekawy był ....
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #199 : 2007-04-18, 20:40:08 »

Cytuj
A czy musiało o coś albo o kogoś chodzić ?  Shocked Myślisz ,że ja nie mam co robić tylko mysleć o Tobie albo o Uponstarze ?

Naturalnie, przepraszam za swój prymitywizm myśleniowy - jak mogłem wpaść, że mogło chodzić o kogokolwiek.  Surprised
Wszak jest to wątek sentencje. Chciałoby się powiedzieć, ale ze mnie jełop ...
Szymon  Very Happy  ,ja nawet nie czytałam Twoich dyskusji z Uponstarem,poprostu przypomniało mi się przysłowie i między jedną porcją gofrów a drugą napisałam je w watku sentencje  Smile
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 83 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.