forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-10-23, 08:20:01

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
492133 wiadomoÂci w 3928 w▒tkach; wys│ane przez 58 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Lucaes
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  sentencje
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 73 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: sentencje  (Przeczytany 202011 razy)
Zofia
GoŠ

Email
Odp: sentencje
« Odpowiedz #20 : 2004-06-19, 07:55:06 »

Evosonic,
zdaj─Ö sobie spraw─Ö z tej "anonimowo┼Ťci" z o.o. na Forum, ale najwa┼╝niejsze jest jak si─Ö czujemy. Ja si─Ö czuj─Ö dla zdecydowanej Wi─Ökszo─çi anonimowa i hulaj dusza.............................................. Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
P├│ki co, dla mnie b─Ödziesz zawsze Evosonic - NN- p┼éci???  i nie korci mnie wcale wiedzie─ç Kto┼Ť zacz. Dla mnie FORUM jest to fajna , a pouczaj─ůca zabawa.
Serdecznie pozdrawiam
o.n.ania
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2004-07-28, 18:21:18 »

D┼éugo nie mia┼éam dost─Öpu do internetu i nie mia┼éam zielonego poj─Öcia co si─Ö dzia┼éo na forum. A widz─Ö, ┼╝e piana bije z ka┼╝dego k─ůta. Czy┼╝ nie jest tak, ┼╝e gdy grupka ludzi spotyka sie "gdzie┼Ť tam" i rozmawiaj─ů, to si─Ö ┼Ťcieraj─ů - nie wszyscy nadaj─ů na tych samych falach. Jak kto┼Ť stoi w sprzeczno┼Ťci z reszt─ů, to zazwyczaj nie b─Ödzie mia┼é pos┼éuchu i odsunie sie od grupy albo sama grupa go nie przygarnie, mo┼╝e nawet odepchnie.
  Czytaj─ůc niekt├│re posty czuj─Ö si─Ö jakbym ogl─ůda┼éa "Najs┼éabsze ogniwo" i wiecznie dogryzaj─ůce Kazie Szczuki - czepiaj─ůce si─Ö ka┼╝dego s┼é├│wka tylko po to, by poni┼╝y─ç, pogr─ů┼╝y─ç, dogry┼║─ç, st┼éamsi─ç, zdo┼éowa─ç, zgnie┼Ť─ç, rozdepta─ç..... drug─ů osob─Ö.
  Nigdy bym nie przypuszcza┼éa, ┼╝e takie niewinne(cho─ç g┼é─Öbokie w swej tre┼Ťci) zdanie, wywo┼éa tak─ů burz─Ö. I niekoniecznie na temat. Cieszy─ç si─Ö czy plaka─ç?
 R├│bmy swoje, Zosiu - wida─ç, nadajemy na zbli┼╝onych falach. Forum jest dla ludzi, a pogl─ůd├│w jest tyle ilu ludzi na ┼Ťwiecie, a mo┼╝e i wi─Öcej. Je┼Ťli nie podoba sie poruszany przez nas temat, to jest prosta rada - nie czytaj. I nie m├│w za "wszystkich", a wywali─ç nas z forum mo┼╝e tylko admin, je┼Ťli ra┼╝─ůco b─Ödziemy narusza─ç zasady.
 Ja si─Ö czuj─Ö, jakbym by┼éa w kawiarence, w bibliotece czy w jakimkolwiek innym miejscu, w kt├│rym mam ochot─Ö pogada─ç z lud┼║mi podobnie my┼Ťl─ůcymi i umiej─ůcymi dyskutowa─ç, a nie czepia─ç si─Ö s┼é├│wek, by z nud├│w (czy jakichkolwiek innych powod├│w) przeszkadza─ç innym w rozmowie.
Czy to przypadkiem nie nazywa si─Ö brakiem kultury osobistej...?
....ale mo┼╝e tylko mi si─Ö tak wydaje....
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2004-08-07, 22:55:08 »

Przewa┼╝nie nie czytam post├│w kobiet, ale tym razem jest mile zaskoczony ich tre┼Ťci─ů. Pozdrawiam o.n.ani─Ö i Zofi─Ö. Daniel
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2004-08-08, 16:07:01 »

Daniel,
przypuszczam, że życie Cię jeszcze nieraz zaskoczy, zanim dojrzejesz do pełni człowieczeństwa. To tak ogólnie.
Bardzo dzi─Ökuje za uznanie.Tak jest bardzo du┼╝y post─Öp, bo przecie┼╝ nie s┼éyszy si─Ö ju┼╝ teraz o watpi─ůcych w to, ┼╝e kobiety te┼╝ maj─ů dusz─Ö, jak to przeciwnie bywa┼éo w zamierzch┼éej historii.
┼Üwiadomo┼Ť─ç za┼Ť,┼╝e poni┼╝sze powiedzenie wymy┼Ťli┼é m─Ö┼╝czyzna ┼éechce po serduszku.
"Chc─ůc uczyni─ç dzie┼éo bezpieczne i trwa┼ée nale┼╝y je powierzy─ç r─Ökom i sercu kobiety."
Serdecznie Ci─Ö pozdrawiam
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2004-08-10, 22:06:34 »

Jak kobieta zaczyna podobnie my┼Ťle─ç jak m─Ö┼╝czyzna, to znaczy, ┼╝e jest na dobrej drodze do zbawienia. Gdzie┼Ť to przeczyta┼éem, ale nie pami─Ötam gdzie. Jedno jest pewne, ┼╝e tam gdzie chcieliby┼Ťmy si─Ö znale┼Ť─ç po ┼Ťmierci, nie r├│┼╝nicuje si─Ö dusz na m─Öskie i ┼╝e┼äskie. Wszystkie dusze s─ů r├│wne. Problem jest w czym innym: czy zd─ů┼╝ymy dojrze─ç, aby spe┼énia─ç wymogi Najwy┼╝szego? Zapewniam Was jednak, ┼╝e DO jest jedn─ů z bram, przez kt├│re trzeba przej┼Ť─ç. Daniel
mama
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2004-08-11, 17:13:49 »

Cytuj z: Daniel_dn
Problem jest w czym innym: czy zd─ů┼╝ymy dojrze─ç, aby spe┼énia─ç wymogi Najwy┼╝szego? Zapewniam Was jednak, ┼╝e DO jest jedn─ů z bram, przez kt├│re trzeba przej┼Ť─ç. Daniel

Daniel!
Jeste┼Ťmy tu i teraz - co nas obchodzi Najwy┼╝szy!!!  Shocked Laughing  - ZDROWIE JEST DLA NAS TU I TERAZ NAJWA┼╗NIEJSZE. Exclamation  Exclamation  Exclamation , a tam wszyscy s─ů pono─ç r├│wni i szcz─Ö┼Ťliwi - bo zdrowi Exclamation  Laughing  Laughing  Laughing
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2004-08-11, 22:14:07 »

W zdrowym ciele zdrowy duch. Cieszmy si─Ö zdrowiem i wykorzystajmy to, bo zdrowie nie b─Ödzie wiecznie. Zdrowie ko┼äczy si─Ö, tak jak ┼╝ycie ludzkie. Optymalni te┼╝ umieraj─ů i na pewno na jak─ů┼Ť chorob─Ö.
A tam jeszcze nikogo ze ┼Ťmiertelnik├│w nie ma. Wszyscy czekaj─ů na s─ůd ostateczny. Pozdrawiam "mam─Ö", kt├│rej post jest typowo kobiecy, przyziemny. Daniel
mama
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2004-08-12, 08:19:53 »

Mo┼╝e masz i racj─Ö, ale dla mnie dzi┼Ť wa┼╝niejsze jest kupienie podr─Öcznik├│w dla dzieci, bo wrzesie┼ä si─Ö zbli┼╝a oraz jak w dw├│ch posi┼ékach dzi┼Ť zbilansowa─ç dla pociech BTW. Optymalni za┼Ť teoretycznie powinni odchodzi─ç w zdrowiu - z powodu staro┼Ťci.

PS.
"Racja fizyka, Ka┼Ťka but├│w nie ma!"
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2004-08-17, 23:03:48 »

W┼éa┼Ťnie zjad┼éem ┼Ťmietan─Ö 36% z Pi─ůtnicy i dla relaksu zajrza┼éem na forum. A tu nic ...
Jeste┼Ťmy tak zaganiani w codziennych czynno┼Ťciach, ┼╝e nie starcza nam czasu na g┼é─Öbsze przemy┼Ťlenia.
Internet to jest miejsce gdzie dusze mog─ů ze sob─ů rozmawia─ç. Wszystko co cielesne jest bez znaczenia.
Daniel
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2004-08-21, 18:43:48 »

Kod:
[quote="Daniel_dn"]
A tam jeszcze nikogo ze ┼Ťmiertelnik├│w nie ma. Wszyscy czekaj─ů na s─ůd ostateczny.

A OMAR PISAŁ:

Pos┼éa┼éem swa dusz─Ö do ┼Ťwiata niewidzialnego,
by alfabet tamtego życia poznała;
I wkr├│tce moja dusza wr├│ci┼éa, m├│wi─ůc:
" Niebem i piekłem jestem sobie sama".
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2004-08-21, 19:01:46 »

Kod:
[quote="Daniel_dn"]
Jeste┼Ťmy tak zaganiani w codziennych czynno┼Ťciach, ┼╝e nie starcza nam czasu na g┼é─Öbsze przemy┼Ťlenia.

Daniel,
a mo┼╝e to zabieganie, szczeg├│lnie w ekstremalnych sytuacjach rozwija cz┼éowieka i dzi─Öki temu, zd─ů┼╝amy spe┼énia─ç wymogi Najwy┼╝szego?
Kod:
Internet to jest miejsce gdzie dusze mog─ů ze sob─ů rozmawia─ç. Wszystko co cielesne jest bez znaczenia.

Czy usi┼éujesz krytykowa─ç Pana Boga, uwa┼╝aj─ůc,┼╝e zrobi┼é co┼Ť bez znaczenia?
Ach, jak chcia┼éabym potrafi─ç zadawa─ç odpowiednie pytania  Wink .
Podobno, dobrze postawione pytanie, to juz prawie odpowied┼║ Question
Daniel pozostawiam Ci─Ö z powy┼╝szymi pytaniami i oczywi┼Ťcie przy ┼Ťmietance z Pi─ůtnicy.
Pozdrawiam   Zofia
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2004-08-21, 22:22:51 »

Te wymogi s─ů bardzo proste, tylko my, ludzie, uczynili┼Ťmy je bardzo trudne do spe┼énienia. Bogactwo, a szczeg├│lnie pogo┼ä za zyskiem, jest jednym z g┼é├│wnych grzech├│w obecnego pokolenia.

a mo┼╝e to zabieganie, szczeg├│lnie w ekstremalnych sytuacjach rozwija cz┼éowieka i dzi─Öki temu, zd─ů┼╝amy spe┼énia─ç wymogi Najwy┼╝szego?

Tak to si─Ö w┼éa┼Ťnie odbywa. Tylko ludzie zabiegani, ┼╝yj─ůcy intensywnie, pracowici i tw├│rczy maj─ů szans─Ö znale┼Ť─ç si─Ö na w┼éa┼Ťciwej drodze. B├│g nie lubi leni.

Internet, komputery, kamery itd., to nie jest przypadek. To wyzwanie. To tak, jakbym otrzyma┼é w darze trzecie oko. Co z nim zrobi─ç?  U┼╝ywa─ç go, ale jak?
Ta ┼Ťmietanka 36% z Pi─ůtnicy jest Ci znana?
Pozdrawiam. Daniel
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2004-09-02, 23:14:07 »

Daniel napisał:
Kod:
Bogactwo, a szczególnie pogoń za zyskiem, jest jednym z głównych grzechów obecnego pokolenia.

Bogactwo samo w sobie nie jest przecie┼╝ grzechem, zysk jest  normalnym efektem dzia┼éania, bieda nie jest cnot─ů a ┼Ťwiadczy raczej o "biednych stanach" naszego umys┼éu. Wi─Öc gdzie le┼╝y problem?
Np. prze┼Ťled┼║ posta─ç Stanis┼éawa Staszica. By┼é bardzo bogatym cz┼éowiekiem, mi─Ödzy innymi inwestowa┼é na gie┼édzie w Szwajcarii, ............................
A czy mo┼╝na co┼Ť zlego na Niego powiedzie─ç??
Materia┼é do przemy┼Ťlenia??????
Pozdrawiam Zofia
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2004-09-05, 22:35:11 »

Zgadzam si─Ö, samo bogactwo nie jest grzechem. Problem tkwi w czym innym. Bogacz panuj─ůcy nad swoim maj─ůtkiem w 100%, mo┼╝e go wykorzysta─ç w r├│┼╝ny spos├│b. Ma mo┼╝liwo┼Ť─ç stania si─Ö biednym rozdaj─ůc w jednej chwili ca┼ée bogactwo. Maj─ůtek jest jednak obowi─ůzkiem i wymaga odpowiedzialno┼Ťci za sk├│tki jakie mo┼╝e wywo┼éa─ç.
Je┼╝eli maj─ůtek (pieni─ůdze) wymyka si─Ö z pod kontroli jego w┼éa┼Ťciciela, to w tym momencie otwieraj─ů si─Ö czelu┼Ťcie piek┼éa. Sytuacja zmienia si─Ö o 180 stopni. Zamiast cz┼éowiek rz─ůdzi─ç pieni─Ödzmi, to one zaczynaj─ů rz─ůdzi─ç lud┼║mi.
Powszechnie uwa┼╝a si─Ö, ┼╝e strzelanie na o┼Ťlep z ostrej amunicji jest bardzo niebezpieczne, bo mo┼╝na kogo┼Ť zabi─ç. Natomiast co do pieni─Ödzy ju┼╝ takiego przekonania nie ma. Uwolnione pieni─ůdze z pod kontroli mog─ů skrzywdzi─ç nie jedn─ů osob─Ö. Ale tego nie widzimy, a co gorsze, nie staramy si─Ö zobaczy─ç. Nie zmienia to jednak faktu, ┼╝e my b─Öd─ůcy w┼éa┼Ťcicielami pieni─Ödzy (akcji), nad kt├│rymi stracili┼Ťmy kontrol─Ö, jeste┼Ťmy winni wyrz─ůdzenia krzywdy bli┼║niemu, gdy taka wyst─ůpi z przyczyn uruchomienia z naszej inicjatywy niszcz─ůcej lawiny system├│w finansowych samonap─Ödzaj─ůcych si─Ö.
Mo┼╝e to troch─Ö zawi┼ée, ale trzeba bra─ç odpowiedzia┼éno┼Ť─ç za ka┼╝de dzia┼éanie, za ka┼╝de bezmy┼Ťlne naci┼Ťni─Öcie guzika, kt├│ry mo┼╝e si─Ö okaza─ç detonatorem b─ůby.
Pozdrawiam. Daniel
o.n.ania
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2004-09-09, 09:56:06 »

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego,
┼╝e przez d┼éugi czas obowi─ůzywa┼éy w wielu krajach.
Nie wierzcie w co┼Ť tylko dlatego, ┼╝e wielu ludzi od dawna
to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu,
┼╝e kto┼Ť inny to powiedzia┼é, ┼╝e popiera to swym autorytetem
jaki┼Ť m─Ödrzec albo kap┼éan, lub ┼╝e jest to napisane w jakim┼Ť
┼Ťwi─Ötym pi┼Ťmie. Nie wierzcie w co┼Ť tylko dlatego, ┼╝e brzmi
prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobra┼╝enia,
które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego,
co uznali┼Ťcie za prawdziwe po d┼éugim sprawdzaniu, do tego,
co przynosi powodzenie wam i innym"
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2004-09-09, 12:15:30 »

Cz┼éowiek jest istot─ů ograniczon─ů pod wzgl─Ödem biologicznym. Nie potrafi szybko liczy─ç jak np.komputer, potrzebuje energii i odpoczynku. Gdyby chcia┼é wszystko sprawdza─ç, to okazo┼éo by si─Ö, ┼╝e musia┼é by ┼╝y─ç minimum 1000 lat. Mo┼╝e kiedy┼Ť ludzie tyle ┼╝yli. Sam cz┼éowiek nic nie zdzia┼éa, ale w grupie jest pot─Ög─ů. Musi zaufa─ç swoim bli┼║nim.
Ale czy bli┼║ni mo┼╝e by─ç k┼éamc─ů i z┼éodziejem? Mo┼╝e by─ç, ale z pewno┼Ťci─ů nie powinno si─Ö go s┼éucha─ç i uwa┼╝a─ç, aby niczego nie ukrad┼é. Dlatego jak ju┼╝ wiemy, ┼╝e kto┼Ť umy┼Ťlnie k┼éamie, to powinni┼Ťmy ogranicza─ç jego prawa spo┼éeczne, aby uchroni─ç siebie i innych przed zaraz─ů. Taki cz┼éowiek nie powinnien pe┼éni─ç zaszczytnych funkcji w spo┼éecze┼ästwie bo innaczej spo┼éecze┼ästwo jest chore. A my do takiego nale┼╝ymy.
Pozdrawiam. Daniel
Ps.Przepraszam za błędy. Zauważam je wtedy, gdy nie mogę już poprawić.
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2004-09-10, 09:12:12 »

Kod:
[quote="o.n.ania"]"
Nie wierzcie w co┼Ť tylko dlatego, ┼╝e wielu ludzi od dawna
to powtarza.

Jednym z przyk┼éad├│w mo┼╝e by─ç przekonanie, szczegolnie wielu m─Ö┼╝czyzn, ┼╝e "wojny musz─ů by─ç, bo to..,to... i tamto".
Przed laty mia┼éam przechlapane u Te┼Ťcia jak sie z nim nie zgadza┼éam w tej kwestii, a jeszcze bardziej Go rozsierdzi┼éam, jak oczekiwa┼éam uzasadnienia, zadaj─ůc pytania pomocnicze i obala┼éam Jego argumentacj─Ö.
Jak to jest z tymi wojnami na ┼Ťwiecie?
Daniel_dn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2004-09-14, 21:47:43 »

Jak to jest z tymi wojnami na ┼Ťwiecie?

Mo┼╝e m├│j pogl─ůd jest odmienny ni┼╝ pozosta┼éych m─Ö┼╝czyzn, ale uwa┼╝am, ┼╝e wojna jest zaprzeczeniem wiary w Boga. Przecie┼╝ On zabroni┼é mordowa─ç bli┼║nich, ale cz┼éowiek uparcie nie chce ujrze─ç bli┼║niego z poza swego plemienia, narodu czy wyznania. Istnieje jeden B├│g, jedna prawda i jedna sprawiedliwo┼Ť─ç dla wszystkich ludzi na ziemi.
Daniel
aratorn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2004-09-18, 12:19:19 »

Cytuj z: o.n.ania
"Jutro, jutro i ci─ůgle jutro - i tak trwoni si─Ö ca┼ée ┼╝ycie" /Seneka/

Dla mnie wszystko zale┼╝y od tego, jaki si─Ö ma cel w ┼╝yciu. Je┼Ťli celem jest wy┼é─ůcznie materializm, to mo┼╝e nawet lepiej. Lecz je┼Ťli celem jest og├│lnie poj─Öty rozw├│j (materialny, a zw┼éaszcza duchowy) to ju┼╝ gorzej. Rzecz w tym, ┼╝e najcz─Ö┼Ťciej wog├│le si─Ö nie rozwijamy, i wydaje mi si─Ö, ┼╝e tego dotyczy ta sentencja.  Ciekawe, ┼╝e ┼╗O ma jednak wp┼éyw na to jaki cz┼éowiek jest. Kiedy po pi─Öciu latach powr├│ciem tego  sposobu od┼╝ywiania, wr├│ci┼éa mi ch─Ö─ç do poznawania ┼Ťwiata i ciekawo┼Ť─ç ludzi. Zawsze t┼éumaczy┼éem sobie i innym, ┼╝e na to albo na tamto nie mam czasu, albo ┼╝e jestem zm─Öczony.  Teraz wiem, ┼╝e to pierwsze i to drugie by┼éo spowodowane zamuleniem zwi─ůzanym ze z┼éym od┼╝ywianiem. Tylko jak nieoptymalny cz┼éowiek mo┼╝e to zrozumie─ç?
Dzi─Öki Ci o.n.anio za t─Ö sentencj─Ö. W przeciwie┼ästwie do niekt├│rych na tym forum, uwa┼╝am ┼╝e to jest doskona┼ée miejsce do tego typu rozwa┼╝a┼ä. Wi─Öc je┼Ťli masz ich wi─Öcej, i lubisz takie "prowokacje my┼Ťlowe"  Smile to prosz─Ö o jeszcze.
aratorn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2004-09-18, 12:40:02 »

Cytuj z: Buka
Ci, kt├│rych zajmuje szczeg├│lne ten rodzaj dyskusji, mog─ů chyba wymieniac uwagi  na priva. Strony Optymalnych niezbyt nadaj─ů sie na tak─ů misyjn─ů akcj─Ö, mimo nazwy w─ůtku.  Confused

Buka! Zupe┼énie si─Ö z Tob─ů nie zgadzam. Wszytko w ┼╝yciu jest kwesti─ů wyboru i woli. I tak jak nie rozumiem rodzic├│w, kt├│rzy usprawiedliwiaj─ů to ┼╝e ich dzieci ogl─ůdaj─ů horrory i morderstwa w telewizji, tym ┼╝e nie powinno si─Ö takich program├│w nadawa─ç (maj─ů sporo racji), tak nie rozumiem Ciebie.  Bo telewizor zawsze mo┼╝na wy┼é─ůczy─ç albo zmieni─ç kana┼é, tylko trzeba si─Ö dzieckiem interesowa─ç i rozmawia─ç z nim, a Ty zawsze mo┼╝esz nie czyta─ç post├│w, kt├│re Ci─Ö nie interesuj─ů. To jedna kwestia. Druga to taka, ┼╝e ten dzia┼é nazywa si─Ö "Wolne tematy" i jak sama nazwa wskazuje, nie ma tu wskazania jakie s─ů dopuszczalne, a jakie nie. W my┼Ťl za┼éo┼╝e┼ä administratora, mog─ů to by─ç ka┼╝de kt├│re interesuj─ů pisz─ůcego. Pami─Ötaj tak┼╝e, ┼╝e ostatecznie to forumowicze kszta┼étuj─ů forum, a nie odwrotnie.  Wi─Öc je┼Ťli ten kana┼é Ci nie odpowiada, to go po prostu zmie┼ä, ok? Smile
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 73 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.