forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:21:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  WAKACJE
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WAKACJE  (Przeczytany 77800 razy)
adampio
Go


Email
WAKACJE
« : 2009-07-03, 22:52:26 »

W koncu nadeszly, te wymarzone, wyczekiwane.......wakacje.

W niedziele jade do Paryza, odwiedzic znajomych, uwienczyc nasze ( moje i zony )  Srebrne wesele, zobaczyc, czego jeszce nie zobaczylem i przede wszystkim przezyc wspaniale chwile.
Czego i Wam zycze!!!!  Dobrych, milych, optymalnych i pelnych przemyslen wakacji.

Pozdro
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #1 : 2009-07-03, 22:58:28 »

Bawdzie się dobrze, albo i jeszcze lepiej. Dużo słońca, uśmiechów i miłości życzę Wam, nie tylko w Paryżu.  Very Happy
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #2 : 2009-07-03, 22:58:51 »

Wszystkiego najlepszego z okazji tej pięknej, wspólnie doczekanej rocznicy. Bawcie się dobrze i przyjmijcie życzenia wielu wielokrotności w wieczności tego udanego związku.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #3 : 2009-07-03, 23:23:06 »

Adampio,

sedeczne gratulacje, szczęśliwej podróży, wspaniałych wspomnień!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #4 : 2009-07-06, 21:31:21 »

Dziekuje za zyczenia i pozdrawiam z Paryza. Pogoda superowa, nie za cieplo i nie za zimno, 26 stopni z odrobina slonca. Wspaniala pogoda na chodzenie.
Dzis bylismy na Montmatrze, jytro cala Latyna.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #5 : 2009-07-06, 21:42:22 »

Siema "adampio!! nie zatrać się tam całkiem w tych miłosnych uniesieniach i pomyśl czasami o mnie  Wink Laughing
Zapisane

Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #6 : 2009-07-06, 21:44:50 »

Życzę panu przyjemnego pobytu w Paryżu Cool
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #7 : 2009-07-06, 23:43:56 »

Dziekuje za zyczenia i pozdrawiam z Paryza. Pogoda superowa, nie za cieplo i nie za zimno, 26 stopni z odrobina slonca. Wspaniala pogoda na chodzenie.
Dzis bylismy na Montmatrze, jytro cala Latyna.


.....i przywiedz z Francji jakiego dobrego szampana , to wypijemy wszyscy za zdrowie i pomyslnosc !!!.......  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #8 : 2009-07-07, 00:17:15 »

...i żebyś tej francuskiej miłości nie przedawkował  Laughing pamiętaj o proporcjach  Wink Mr. Green
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #9 : 2009-07-07, 17:47:25 »

Siema "adampio!! nie zatrać się tam całkiem w tych miłosnych uniesieniach i pomyśl czasami o mnie  Wink Laughing



Pamietam. Dowodem tego jest to, ze kupilem internet aby miec z Toba kontakt.!!! Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #10 : 2009-07-07, 17:48:31 »

Życzę panu przyjemnego pobytu w Paryżu Cool


Dziekuje bardzo. Przyjemny to msi byc, okazja nie "lada".........
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #11 : 2009-07-07, 17:50:06 »

Dziekuje za zyczenia i pozdrawiam z Paryza. Pogoda superowa, nie za cieplo i nie za zimno, 26 stopni z odrobina slonca. Wspaniala pogoda na chodzenie.
Dzis bylismy na Montmatrze, jytro cala Latyna.


.....i przywiedz z Francji jakiego dobrego szampana , to wypijemy wszyscy za zdrowie i pomyslnosc !!!.......  Confused


Maja kiepskie i te kiepskie kosztuja zbyt wiele. Ale, ale.......maja wodka! hohohoohohho, ktorej nie pije. A niech im tam.....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #12 : 2009-07-07, 20:33:13 »

Siema "adampio!! nie zatrać się tam całkiem w tych miłosnych uniesieniach i pomy¶l czasami o mnie  Wink Laughing



Pamietam. Dowodem tego jest to, ze kupilem internet aby miec z Toba kontakt.!!! Very Happy
A kwiaty żonie kupiłeś? Wink Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #13 : 2009-07-08, 10:55:47 »

"adampio", tak się zastanawiam, czy z tym Paryżem to był dobry pomysł  Rolling Eyes . Jeden facet to zafundował żonie z okazji srebrnych godów wyjazd do Australii Shocked a na złote ma zamiar kupić jej... bilet powrotny  Wink < żart,...ale pomysł dobry  Laughing > Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #14 : 2009-07-08, 18:08:10 »

Widzę Cię.. Very Happy kiedy wracasz?  Smile
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #15 : 2009-07-08, 18:17:53 »

Kupilem kwiety, zaprosilem do bardzo dobrej retsuracji i mam nadzieje, ze wrocimy razem. Laughing

Restauracja jest bardzo znana w Paryzu nazywa sie Braserie Lipp, stara i znana. Dobra atmosfera, mila obsluga no i dobre francuzkie jedzonko....a jedza prawie optymalnie. No powiedzmy prawie, bo chleb serwuja do wszystkiego ale o tym wiedzialem bo mieszkalem tu 2,5 roku kiedy nie jedlem optymalnie i opychalem sie bagietkami jak kazdy.

Jednak ich salceson bije polski na leb, no i probowalem "w koncu" grillowane swinskie nogi, ktore sa tu larytasem. Poza tym francuzi jedza duzo podrobow swisnkich i cielecych oraz baranich i kozich. Same larytasy, jak dla mnie.

Wracam w sobote 11-go w nocy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #16 : 2009-07-08, 18:23:03 »

To już niedługo  Very Happy . Wiem, że Francuzi jedzą dużo podrobów. Pasztety z wątróbek z polskich gęsi, dużo tłuszczu, a otyłych nie jest tak dużo, jak w innych krajach, a i średnia życia, też znacznie większa niż u nas.
Słoneczko macie? Smile
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #17 : 2009-07-08, 22:49:35 »

Sloneczko jest kazdego dnia, przerywane opadami na prawde mikrego deszczu. W sumie jest na prawde superowo.
Jutro zaplanowalem spedzenie dopoludnia w dzielnicy zydowskiej, kosherne jedzenie i spokojne zwiedzanie, poznie Le defense a na koniec kolacja i montparnasse!!!
Bylem guidem w Pryzu 15 lat, wiem co dobre! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #18 : 2009-07-08, 22:52:21 »

Aż miło się czyta. U nas więcej deszczu, niż słońca. Ale najważniejsza jest pogoda ducha. Życzę Wam jej od ucha do ucha Wink Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #19 : 2009-07-08, 23:00:04 »

U nas, w tym roku wyszła śmieszna sytuacja. Przez te uroczystości rodzinne i zamieszanie z gośćmi, zapomniałam powiedzieć mężowi, że jadę z dziećmi, jak co roku, na wczasy. On w szoku  Shocked, czemu mu nikt nic nie powiedział? Very Happy Ja byłam pewna, że on wie. Very Happy A z resztą, co to za różnica, jak on i tak "nie ma czasu" z nami jeździć. Bez pracy nie umie żyć  Confused
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 20 zapytaniami.