forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:04:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  WAKACJE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WAKACJE  (Przeczytany 78344 razy)
Rudka
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #20 : 2009-07-09, 00:58:31 »

 Renia -wcale się nie dziwie ,ja nigdy mężowi o swoim wyjeżdzie nie powiedziałam wcześniej -jak dzień przed..
   a czasami w ostatnim dniu -jak już pakuje walizki .
    Musze sobie i jemu zaoszczędzić  stresu .
     W tym roku tez mam wypad -ale na 3 -4 dni ,ale czekam na pogode bo szkoda kasy na deszczysko.
       
     
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #21 : 2009-07-09, 10:41:15 »

To ja jednak nie jestem odosobniona w wypoczynku bez ( i od ) męża Smile .Przez chyba 15 lat namawiałam go na wspólny wyjazd, ale skoro bez niego w pracy "świat się zawali", to trudno, nawet nie wspominam  Laughing . Z dzieciakami też może być fajnie. Dzisiaj mamy przemeblowanie, miały być wymienione tylko 2 łóżka, a wyleciała prawie połowa mebli. Teraz, to wszystko poukładać, powywalać niepotrzebne ciuchy, jest co robić. Confused
Ja nie mogę czekać z wyjazdem na pogodę, bo rezerwację mamy już parę miesięcy temu zrobioną.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #22 : 2009-07-18, 09:05:48 »

Jadę dzisiaj na wczasy optymalne, miałam jechać w sierpniu, ale zamieniłam się na lipiec. Laptopa biorę ze sobą, tak że nie dam wam odpocząc ode mnie. Cool
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #23 : 2009-07-18, 09:41:53 »

............udanego pobytu i  smacznych potraw , duzo slonca........ Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #24 : 2009-07-18, 10:02:45 »

Miłego pobytu, Pani Reniu!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #25 : 2009-07-18, 10:09:37 »

Diękuję. Smile
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #26 : 2009-07-18, 12:05:04 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #27 : 2009-07-18, 17:54:10 »

Leje jak z cebra  Confused , a tego laptopa bez myszki trudno mi się obsługuje. Na obiad był gulasz "Tomka", placek ziemniaczany i kapusta. Jest z nami szwagra córka z US, nic nie jadła, bo to niedobre  Sad .Zje w mieście  Sad.
Mi się tu bardzo podoba, najbardziej, to masażysta  Wink
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #28 : 2009-07-18, 18:17:57 »

Leje jak z cebra

I to jest najgorsze nad naszym morzem, jak leje kompletnie nie ma co robic.
"Gulasz Tomka" ? Chyba wiedzą z jakiego forum jesteś Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #29 : 2009-07-18, 22:40:22 »

"Gulasz Tomka", to jest według przepisu z "Książki Kucharskiej" JK. Bardzo smaczny gulasz wieprzowy z papryką. Rano 7:30 mamy gimnastykę na plaży  Confused Jutro ma być zimniej niż dzisiaj. Jest tu dr Kania, miał bardzo ciekawy wykład, nawet moje dzieci słuchały z zaciekawieniem. Szwagra córka się nudziła  Confused O Forum nie rozmawiałam, bo dzisiaj było tyle zajęć, że czaswu na rozmowy nie starczyło. Smile
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #30 : 2009-07-19, 10:06:53 »

"Gulasz Tomka"

"ali"
tantiemy mi uciekają za mój przepis, a ty nie grzmisz?  Shocked

PS
Znalazłeś mi już jakąś dobrą Kancelarię ?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #31 : 2009-07-19, 11:34:44 »

Te tantiemy, moim zdaniem, to powinni tu odprowadzać za korzystanie, nie tylko z przepisów optymalnych, ale przede wszystkim z całej wiedzy dr Jana Kwaśniewskiego. Dla mnie lepiej, że nie płacą, bo pewnie płacilibyśmy więcej za pobyt. Smile


Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #32 : 2009-07-20, 10:23:08 »

.......a  ty renia  jestes w JASTRZEBIEJ  GORZE ? ....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #33 : 2009-07-20, 10:31:41 »

Jestem w Jastrzębiej Górze w Arkadii "Lido". Jestem pod wrażeniem i nie wiem co napisać. Muszę najpierw zweryfikować moje myśli. Teraz idę na prądy selektywne, a potem z dziećmi na plażę. Pogoda się poprawiła.  Very Happy
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #34 : 2009-07-20, 10:53:14 »

...........opowiadaj , bo  interesuja mnie wiadomosci o  takie arkadii,bo  jeszcze nigdy nie bylem , wiem najlepiej przekonac sie  osobiscie -  musze  kiedy sie  wybrac tez- pozdr...........
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #35 : 2009-07-20, 11:51:40 »

Jak byłam na prądach to znowu się rozpadało, a rano na plaży mieliśmy gimnastykę w pięknym słońcu. W zeszłym roku, jak byłam w "Aurze", to tam żadnej gimnastyki nie było. W ogóle wszystko jest jnaczej. W sobotę przyjmował nas lekarz optymalny Wojciech Kania, a tydzień wcześniej był tu dr Pala. Wyznaczył nam wszystkim dzienne porcje BT i W w gramach i zalecił stosowanie odpowiednich prądów. Mamy tu o 9-tej śniadanie, o 12-tej deser (wczoraj był naleśnik z bitą śmietaną i owocami),a o 17- tej jest obiado-kolacja. Jedzenie jest pyszne. W domu nie chciało mi się bawić ze zrazikami i z deserami. Jest tu dużo dzieci, z czego moja dwójka jest zadowolona. Może tak akurat wyszło, bo instruktor na gimnastyce mówił, że tyle dzieci to tu jeszcze nie było. Codziennie mamy wykłady z dietetyczką, z lekarzem był jeden wykład i więcej nie będzie, a w "Aurze" były z lekarzem codzienne wykłady. Muszę kończyć, bo dzieci wołają mnie na deser. Pozdrawiam- Renia
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #36 : 2009-07-20, 13:34:55 »

Renia......Jest oczywiste,ze lekarza optymalnego poinformowalas o wynikach z krwi. Razz
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #37 : 2009-07-20, 13:40:02 »

Oczywiście wyniki konsultuje się tu z lekarzem, ja tak zrobiłam, a osoby, które nie miały ze sobą aktualnych wyników, mogły wykonać je na miejscu.
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #38 : 2009-07-20, 13:49:06 »

Renia......Jest oczywiste,ze lekarza optymalnego poinformowalas o wynikach z krwi. Razz

...............pozdrawiam ciebie i pieknie polozona Jastrzebia Gore(w 20001 bylam tam na wczasach,a dr Glowacki byl naszym opiekunem).A dla wszystkich plaza http://www.youtube.com/watch?v=O4078zly21A
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: WAKACJE
« Odpowiedz #39 : 2009-07-20, 14:22:08 »

To byłaś w "Aurze"? Jestem pod wrażeniem "cudów", bo chociażby odstswienie insuliny u cukrzyka jest rzeczą "niemożliwą", nie mówiąc o SM. Pani sprzątaczka tego ośrodka, będąca dwa lata na ŻO, nie ma blizn na sercu,będąc po dwóch zawałach.Lubię tu rozmawiać z wieloletnimi Optymalnymi, całkiem inny klimat i treść rozmów, niż na Forum.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.