forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 06:35:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
657705 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 296 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1795403 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Rozmaitości
« : 2009-07-04, 07:00:17 »

Idę dzisiaj na egzaminy  Sad pokićkały mi się terminy, byłam pewna, że mam pisać dopiero jutro, gdybym nie była na ŻO to pewnie padłabym na zawał Wink wczoraj o północy, jak zajrzałam do planu. Idę jak na ścięcie, może coś zwalę?  Confused
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #1 : 2009-07-04, 07:35:56 »

Ale renia, nic się nie martw. Smile A prowadzący to pan czy pani? Jak pan, to będzie OK -- mężczyznom trudno przychodzi oblanie kobiety, jeśli jest odpowiednio ubrana i uśmiechnięta. Nawet policjantom trudniej przychodzi wręczanie mandatów niewiastom. Prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiś wyjątek, który nie będzie takim pantoflarzem, jest mniej jak 1/2, ale nawet gdyby, to z doświadczeń na swoich studiach wiem (a stosunek kobiet do mężczyzn był 5 do 1), że jak kobieta mówi, że jest nieprzygotowana, to znaczy, że opanowała na pamięć TYLKO około 98% wymaganego materiału. Będzie dobrze, wszyscy trzymamy kciuki. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2 : 2009-07-04, 13:12:11 »

Z Metod Badań Socjologicznych napisałam na 5  Shocked (same "lanie wody" i kilka "mądrych" słówek dla zmyłki, bo nie umiałam) , tylko z Polityki muszę czekać do czwartku na ocenę Confused. Nie wiedziałam, w którym roku Hitler objął władzę, ale "zwaliłam", trochę umiałam, a trochę na logikę "strzelałam", bo to był test. W czwartek wakacje, albo... poprawka Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #3 : 2009-07-04, 13:28:30 »

U nas pojawiło się już sporo grzybów. Wczoraj, w lesie przy jeziorze, córa znalazła 2 duże brzozaki i dość tyle kurków. Dużo było maleńkich, na które poczekamy aż urosną, albo aż ktoś inny je znajdzie. Smile
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #4 : 2009-07-04, 16:55:53 »

Z Metod Badań Socjologicznych napisałam na 5  Shocked (same "lanie wody" i kilka "mądrych" słówek dla zmyłki, bo nie umiałam) , tylko z Polityki muszę czekać do czwartku na ocenę Confused. Nie wiedziałam, w którym roku Hitler objął władzę, ale "zwaliłam", trochę umiałam, a trochę na logikę "strzelałam", bo to był test. W czwartek wakacje, albo... poprawka Confused


Gratuluję Pani Reniu! Jakieś dobre lody opt. z bitą śmietaną polecam na taką okazję.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #5 : 2009-07-04, 17:48:52 »

Poczekam do czwartku, bo nie jestem pewna tej polityki. Szkoda, że Pani nie mogła pisać za mnie. Very Happy Wink Wtedy to będą lody i duuuży bieg z radości.  Very Happy ,  albo.. cebula, żeby nie podpadło, ze ryczę Smile . Wzruszył mnie mój teść, specjalnie zadzwonił, żeby sie spytać jak mi poszło. Pamiętał   Shocked . Jak mu powiedziałam, że nie byłam pewna, w którym roku Hitler objął władzę, to on zaraz zadowolony mi powiedział, że w 1933.  Very Happy Tak też napisałam. Był zadowolony, że wiedział lepiej. Poczciwy z niego człowiek, chociaż nie zawsze mi jego pobyt u nas pasował.  Confused  Bardzo dziękuję za gratulacje, ale.. aby nie zapeszyć  Cool                                                                                   
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #6 : 2009-07-04, 19:27:04 »

Będzie dobrze  Smile  Hitler Pani nie przeszkodzi by zdać ten egzamin jak nie teraz to chwilę później.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #7 : 2009-07-04, 19:32:44 »

On już nie Very Happy
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #8 : 2009-07-04, 19:42:24 »

Hitler Pani nie przeszkodzi by zdać ten egzamin ...

wow!
Pani Tereso! Dobre zarty! Prosimy o wiecej   Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #9 : 2009-07-04, 21:53:44 »

Dziękuję, Flo. Dziś na szczęście możemy się Hitlera już nie bać.

Pani Renia jest dzielną osobą i egzaminom spokojnie sprosta. Nie takim trudnościom (czworo dzieci!) podołała.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #10 : 2009-07-04, 21:59:38 »

...egzaminom spokojnie sprosta. Nie takim trudnościom...

Zycie to taki "nieustajacy egzamin",
dajemy wszyscy rade, ale kto lepiej "przygotowany"
ten "lepiej zdaje".  Cool

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #11 : 2009-07-04, 22:09:43 »

.
Pani Renia jest dzieln± osob± i egzaminom spokojnie sprosta. Nie takim trudno¶ciom (czworo dzieci!) podołała.
..czworo dzieci..doszła synowa (chociaż mieszkają obok)..mama w pobliżu, teść regularnie spędza u nas codrugą porę roku. Do tego królik, czteromiesięczny labrador i często goście z zza granicy. Jeszcze u nas jest zbiórka okolicznej młodzieży( koledzy i koleżanki dzieciaków). Tylko małpy brakuje. Ale mi się to podoba, bo mogę się zamknąć, gdy mam ochotę na ciszę, w swoim pokoju, a do pomocy mam zaradną panią.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #12 : 2009-07-04, 22:12:38 »

...a do pomocy mam zaradną panią...

To jest swietny "wynalazek",
ale pan rowniez moze byc?  Cool

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #13 : 2009-07-04, 22:16:25 »

ale pan rowniez moze byc?  Cool


a co miniu chcesz się zatrudnić u reni? Very Happy Very Happy Very Happy w końcu żadna praca nie hańbi a zawsze troche grosza wpaść może...haha
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #14 : 2009-07-04, 22:39:27 »

Nie potrzebuję pana, a tym bardziej niedźwiedzia.  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #15 : 2009-07-05, 09:34:55 »

Trochę poczytałam lipcowy nr "Optymalnych", są tam ciekawe artykuły. Jest artykuł o życiu i śmierci Morgano (bardzo ciepło o Nim piszą). Jest również opis przeprowadzanych badań wśród Optymalnych. Nie pamiętam nicku Pana z którym wymieniałam poglądy na temat potrzeby przeprowadzania badań, nad wpływem długoletniego stosowania ŻO na zdrowie (chyba był to "szymon"), warto by je poczytać. Chciałam przytoczyć cytaty, ale są to zbyt obszerne artykuły.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #16 : 2009-07-05, 13:02:11 »

Co jeszcze ciekawego wyczytałam? Ano, że liczbę Optymalnych szacuje się w Polsce na 1 do 2 mln osób. Nie ma nigdzie oficjalnych danych.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #17 : 2009-07-06, 10:40:03 »

Chyba nie nazywałabym się "renia", gdybym nie napisała tego co myślę  Cool .Zowu czepiam się "admina"  Razz Przygladałam się Twojej podobiźnie w nowym numerze "Optymalnych" i pomyślałam sobie, ze Ty nie wyglądasz na wiecej, niż 35 lat . Cool Jak zaczęłam sobie obliczać Twój przypuszczalny wiek, to wychodzi mi ok. 45 lat  Shocked (21 lat po ślubie... studia.. ). Jak Ty to robisz? Very Happy
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #18 : 2009-07-06, 10:53:49 »

Jak zaczęłam sobie obliczać Twój przypuszczalny wiek...

Jak fajnie nie byc adminem! Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 69991


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #19 : 2009-07-06, 10:59:10 »

Popularność jest uciążliwa  Sad ale jest na to rada. Można chodzić w kominiarce  Wink Mr. Green
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 296 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.