forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 04:07:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 297 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1825019 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #200 : 2009-09-07, 20:31:54 »

Miało być Witold Jarmołowicz..
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #201 : 2009-09-09, 08:08:30 »

Na forum DD, tamtejszy admin, Pan Witold Jarmułowicz wylewa rzekę złości i krytyki w stosunku do DO i osoby dr J. Kwaśniewskiego. Uważa, iż dieta autorstwa W Lutza jest dużo zdrowsza, czego dowodem jest sprawność prof. Lutza, mimo jego 96 lat. Nawet brzmi to przekonywująco. Tylko czemu Pan JW nie wspomniał, że W.Lutz od 2000 roku jest na Żywieniu Optymalnym, a to chyba dużo mówi. Nie wierzę w to, iż tamtejszy admin o tym nie wie. Uważam, iż celowo wprowadza swoich forumowiczów i internautów czytających tamto forum w błąd. Taka osoba nie jest dla mnie osobą wiarygodną.

Reniu,
swoją wypowiedzią sprowokowałaś mnie do zerknięcia na Dobrą Dietę i zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami. Jednak mnie już nie dziwią prowokacje pana Jarmołowicza i kilka innych osób tam piszących. Przecież działają oni w myśl założenia:

§ 10. Jak owładnąć opinią społeczną?

Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.


DEZORIENTACJA!!!!
Aby więc  z dezorientować osoby chcące zapoznać się z Dietą Optymalną tworzy się fałszywe teorie, pojęcia, czasopisma w nazewnictwie bardzo podobne do WŁAŚCIWYCH Np.:
Czasopismo „Optymalni” i czasopismo „Optymalnik”
Dieta Optymalna i Dobra Dieta
Dieta Optymalna i Dieta Niskowęglowodanowa
Prowadzi się dezinformujące kontrowersyjne dyskusje na temat szczegółów DO, gdzie mało zorientowany czytelnik nie wie o co chodzi.
 I o to im chodzi!

Prostackie ataki personalne na prawych, dobrych ludzi  Pana Tomasza, Prezesa Janego i innych to nie tylko brak osobistej kultury , przyzwoitości i poszanowania drugiego człowieka.
To poprzez te OSOBY niszczenie wzniosłej, decydującej dla ludzkości idei DIETY OPTYMALNEJ i jej TWÓRCY PANA DOKTORA JANA KWAŚNIEWSKIEGO .

Ale jestem dobrej myśli i od dziecka jestem przekonana o zwycięstwie dobra nad złem, prawdy nad fałszem!
Przykre tylko, że to człowiek człowiekowi......
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #202 : 2009-09-09, 09:18:11 »

Cieszę się Małgosiu, że masz podobne zdanie na temat forum DD i również uważasz, że najważniejsza jest prawda, a nie jakieś prywatne złości, czy zazdrości "admina" z tamtego forum. Pan Jarmołowicz swoje poglądy wygłasza na nieudowodnionych przypuszczeniach, że DO po iluśtam latach zaszkodzi (a wiadomo, że są Optymalni z bardzo długim "stażem" cieszący się doskonałym zdrowiem). Nie liczy się to, że dzięki DO, wiele osób już "nie powinna" żyć - a żyje, ani to, że tyle osób "nie miało prawa" wyzdrowieć, - a wyzdrowiało.
Do Pana Jana Kwaśniewskiego, powinny być kierowane słowa szacunku i uznania, za tak ważne odkrycie, a niestety, część forumowiczów z forum DobraDieta za swoim "adminem" (w ich języku tzw.owieczki) obraża i wyśmiewa dr. Kwaśniewskiego, a takie zachowanie źle znświadczy o nich, a nie i o osobie obrażanej.
Działanie to jest podobne, do działania koncernów farmakologicznych, które rownież często kierują się własnym interesem, a nie prawdą i dobrem ogółu. Takie zatajania prawdy, dezorientacje, a nawet nieprawdy są tam na porządku dziennym.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #203 : 2009-09-09, 10:25:08 »

..Nie liczy się to, że dzięki DO, wiele osób, już "nie powinna" żyć - a żyje, ani to, że tyle osób "nie miało prawa" wyzdrowieć, - a wyzdrowiało.
Powinno być:
....Nie liczy się to, że dzięki DO, wiele osób, które już (według medycyny konwencjonalnej) "nie powinny" żyć - a żyją, ani to, że tyle osób "nie miało prawa" wyzdrowieć, - a wyzdrowiało.

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #204 : 2009-09-09, 11:26:52 »

Tutaj mam cytat z dzisiejszej "wypowiedzi" na forum DD pana Jarmołowicza, skierowanej do osoby odżywiającej się optymalnie:

"...Będzie Pan jeszcze bardziej zdziwiony, gdy przy takim sposobie żywienia za pięć lat pojawi się osłabienie, nadmierna utrata mięśni, degradacja układu kostnego manifestująca się klekotaniem stawów przy każdym poruszeniu, tłuczenie się serca i arytmia, trudności w koncentracji i rozchwianie emocjonalne, być może zmiany miażdżycowe. Nie życzę Panu tego wszystkiego, ale ma Pan to jak w banku, jeżeli po schudnięciu, za kilka lat nie zracjonalizuje Pan swojego jadłospisu. Spotka Pana to, co przed laty spotkało Józefa Turostowskiego, który właśnie zalecał podobny sposób żywienia.
JW
PS. 70g białka jest normą dla dojrzewającej dziewczynki. To nie jest żadne wysokobiałkowe żywienie. Więcej białka, oczywiście roślinnego, spożywają w pełnoziarnistym chlebie ortodoksyjni wegetarianie. 70g białka, to ledwo wystarcza dla dobrze zbudowanej kobiety na żywieniu niskowęglowodanowym."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy pan Jarmołowicz nie wie, że dojrzewająca dziewczynka potrzebuje więcej białka, niż dorosły mężczyzna? Ja, bedąc zwykłym laikiem w tym temacie, wiem, że najwięcej białka potrzebują dzieci, potem młodzież, a najmniej ludzie dojrzali.  - Czyli kolejne straszenie i wprowadzanie w błąd, oparte na fałszywych przesłankach.
A straszenie różnymi chorobami, łącznie z miażdżycą, niczym nie uzasadniał. Czy dla takiego człowieka zdrowie, a nawet życie innych nic nie znaczy?
Nadmiar białka przecież jest szkodliwy - zostaje on przetworzony na glukozę, której z kolei nadmiar odkłada się w tętnicach w postaci trójglicerydów i przyczynia się do miażdżycy. Ale, według Pana Jarmołowicza, Optymalni będą chorować na miażdżycę, chodziaż życie pokazuje coś zupełnie odwrotnego. U Optymalnych miażdżyca się cofa, a ludzi jedzący dużo białka (np. Eskimosi) szybciej się starzeją i żyją krócej.
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #205 : 2009-09-09, 11:57:46 »

Reniu,
a ja merytorycznie nie dyskutuję z ludzmi, którzy nie mają dobrej woli, nie chodzi im o prawdę tylko zamęt.
Pozdrawiam 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #206 : 2009-09-09, 12:23:56 »

Ja jeszcze nie potrafię milczeć, widząc taką obłudę. Może się przyzwyczaję...
Pozdrawiam również - Renia
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #207 : 2009-09-09, 12:45:20 »

A ja nie rozumiem, co ciebie "renia" tak ten Jarmołowicz boli?
Każdy swój rozum ma i wolną wolę, więc może wybierać świadomie i co zechce.
Jeśli komu pasuje "formuła jarmołowiczowa", to niech ją sobie stosuje - na własny użytek. Wink

PS
jeśli ktoś czuje się obrażany przez bzdety wypisywane przez Witka - zawsze może się zwrócić do Prokuratury ze stosownym wnioskiem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #208 : 2009-09-09, 13:13:20 »

A ja nie rozumiem, co ciebie "renia" tak ten Jarmołowicz boli?
Każdy swój rozum ma i woln± wolę, więc może wybierać ¶wiadomie i co zechce.
.
Ale osoby, które chcą się zapoznać z szczegółami Diety Optymalnej, a jeszcze bardziej z opiniami osób ją stosujących, jeśli trafią na forum DD, to na pewno nie odważą się na spróbowanie tego rodzaju żywienia i niepotrzebnie będą cierpieć dalej. Jednak nie każdy tym się przejmuje Sad
Ja w początkowym okresie DO, sama miałam obawy o swoje zdrowie po przeczytaniu ich opinii. Dopiero poprawiajace się wyniki mnie uspokoiły.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #209 : 2009-09-09, 16:05:46 »

Renia, daj sobie spokój, bo taka jedna - gotująca w kamiennych garach i jadająca z glinianej miski drewnianą łyżką nic dzisiaj przez Ciebie nie ugotuje i męża zdenerwuje. Jeszcze on sobie poszuka potem takiej ze stalowymi garami i dopiero będzie klops... ha,ha. Przecież tam niedługo od cytatów z tego forum to im miejsca zabrakie na własne wpisy Laughing Wink))
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #210 : 2009-09-09, 16:57:34 »

Dobra rada Wink ..żal mi tego męża... Smile
..a cytaty później zobaczę, na razie muszę zadbać o sprawy dzieciaków (wywiadówki) . Co się odwlecze, to nie uciecze...jeszcze przybędzie..  Smile)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #211 : 2009-09-09, 19:59:00 »

Dobra rada Wink ..żal mi tego męża... Smile

No pewnie, że żal Smile Jak sobie pomyślę, że on tylko drewnianą łyżkę do ust wkłada, bo stalowa niezdrowa, a w dodatku ktoś mu ją na stosie może spalić Sad ojjj żal.
Zresztą co tam łyżka. Ona mu do kurczaka, albo i innego ptaka elektrody dokłada i sprawdza napięcie. Normalnie to u mnie "gęsią" skórkę wywołuje i pomyśleć, że ja inaczej napięcie u męża wyczuwam...ha,ha,ha... Wink)))
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #212 : 2009-09-09, 20:12:46 »

 Wink..i jak tu nie płakać?.. Co to ludzie nie wyprawiają z ptakami! ...tym to normalnie jacyś ekolodzy powinni się zająć!  Wink)
Albo ten mąż powinien też mieć trochę fantazji z elektrodami i na jakimś zwierzątku futerkowym wypróbować, może to by poskutkowało i powstrzymało takie procedury.... Wink)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #213 : 2009-09-09, 20:25:40 »

Wink..i jak tu nie płakać?.. Co to ludzie nie wyprawiają z ptakami! ...tym to normalnie jacyś ekolodzy powinni się zająć!  Wink)
Albo ten mąż powinien też mieć trochę fantazji z elektrodami i na jakimś zwierzątku futerkowym wypróbować, może to by poskutkowało i powstrzymało takie procedury.... Wink)

Świetny pomysł, mało się nie udusiłam ze śmiechu. Jednak ekolodzy jak się zajmą ptakami, to potem może będą chcieli "doczepić" się i do futerek, tylko czy to już nam się opłaca...hmmm.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #214 : 2009-09-09, 20:46:18 »

Nam nie, lepiej się do tego nie mieszajmy, po co to nam?..dobrze jest - jak jest  Smile) ..niech sami robią sobie eksperymenty. Z takim to na przyklad ptakiem, łatwiej jest elektrody wypróbowywać w kamiennym garze Wink Jeśli ktoś potrzebuje takich silnych doznań, to czemu nie? Wink) Różne da preferencje..
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #215 : 2009-09-09, 20:54:08 »

Przeczytałam jeszcze, że ona jest prawdopodobnie Al Puciano, czy Pudziano - jakoś tak, to już teraz mnie w związku z nią (nimi trzema) - nic nie zdziwi.

Ps. Tak, lepiej się nie mieszać i nie zaplątać w sieci takich eksperymentów Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #216 : 2009-09-09, 21:00:28 »

Mam czas teraz poczytać nowe wiadomości na DD, pewnie sporo się tego nazbierało..to może być naprawdę interesujące i zabawne... Smile)
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #217 : 2009-09-09, 21:02:35 »

...No pewnie, że żal Smile Jak sobie pomyślę, że...

Droga Opal, chcialbym cos napisac i mam nadzieje,
ze nikt tego nie bedzie usilowal kasowac?

Te pare slow mam zamiar napisac na temat
Twojego wkladu w "ROZWALANIE" tego sympatycznego forum!!!

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #218 : 2009-09-09, 21:08:42 »

To forum jest bardzo silne i taka skromna osóbka jak ja nie jest w stanie go w najmniejszym stopniu "rozwalić", ale pisz nie krępuj się.
Jak już skupisz swój umysł na skleceniu paru zdań, to przynajmniej postaraj się, żeby to nie był Twój zwykły bełkot pyszałka. Potrafisz?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #219 : 2009-09-09, 21:09:19 »

Reniu,
a ja merytorycznie nie dyskutuję z ludzmi, którzy nie mają dobrej woli, nie chodzi im o prawdę tylko zamęt.
Pozdrawiam 
Z tym zamentem to im się udaje. Jeśli ktoś nowy czyta forum DD i chce się dowiedzieć jaki sposob odżywiania jest najzdrowszy, to na pewno się nie dowie i prawdopodobnie w ogóle przestanie szukać...
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 297 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.