forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:04:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 297 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1824690 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #220 : 2009-09-09, 21:11:49 »

Cytuj
...że ona jest prawdopodobnie Al Puciano...
- to już jest zupełne rozdwojenie jaźni Smile)
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #221 : 2009-09-09, 21:14:51 »

To forum jest bardzo silne i taka skromna osóbka jak ja nie jest w stanie go w najmniejszym stopniu "rozwalić", ale pisz nie krępuj się.
Jak już skupisz swój umysł na skleceniu paru zdań, to przynajmniej postaraj się, żeby to nie był Twój zwykły bełkot pyszałka. Potrafisz?


Opal, dlaczego reagujesz tak nerwowo i napisalbym "w niezbyt wyszukany" sposob?
Czy nie potrafisz ze spokojem przyjac kilka obiektywnych uwag na temat
swojej destrukcyjnej dzialalnosci?

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #222 : 2009-09-09, 21:27:34 »

Jednak znowu bełkot pyszałka Sad Dlaczego myślisz, że to jest nerwowa reakcja? Żeby się zdenerwować powinnam emocjonalnie zareagować na to co piszesz, a ja jestem wobec tego jedynie obojętna. Tak samo jak nie pozwalam wielu osobom w swoim życiu mną rządzić, tak samo sama wybieram obiektywne uwagi od osób, które szanuję. Możesz pisać, ale po mnie to spłynie, bo Ty do tych wybranych osób nie należysz. Chyba ze zwyklej grzeczności poświęcam Ci znowu tak dużo czasu. Żeby zagrać na moich emocjach musiał byś uderzyć w inne struny. Jak masz jakieś problemy z moją tutaj obecnością, to napisz o tym prywatnie do naszego Admina. Ona zawsze może mnie usunąć, ale nie Ty.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #223 : 2009-09-09, 21:30:42 »

Ona

Oczywiście ON (nasz Admin).
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #224 : 2009-09-09, 21:53:10 »

...Jak masz jakieś problemy z moją tutaj obecnością, to napisz o tym prywatnie do naszego Admina. Ona zawsze może mnie usunąć, ale nie Ty...

Opal, to nie chodzi o to, za ja mam "problemy" i mialbym zamiar grac role donosiciela i swinic
poza plecami zainteresowanych osob, bo tak postepuja tylko kreatury pokroju "intelektualistow z pom-u".

Ja chcialbym po prostu ukazac "szkodliwe zjawiska", ktore "podgryzaja zdrowe korzenie" !
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #225 : 2009-09-09, 22:03:19 »

Opal, to nie chodzi o to, za ja mam "problemy" i mialbym zamiar grac role donosiciela i swinic
poza plecami zainteresowanych osob, bo tak postepuja tylko kreatury pokroju "intelektualistow z pom-u".

Nasze wpisy bardziej nadają się do wątku humorystycznego, a nie "Rozmaitości" Laughing Skoro myślisz, że jak mi tutaj napiszesz jak i co sobie wyobrażasz, a nie do Admina prywatnie, to z donisicielstwem i świnieniem nic nie będzie miało wspólnego - moja odpowiedź - pisz śmiało. Już wiesz gdzie ja to mam, a Admin nawet tą drogą się dowie Laughing Przegiąłeś dzisiaj z moim czasem, masz wolną wolę, a ja mam dużą dozę tolerancji - działaj.
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #226 : 2009-09-10, 10:41:21 »

A ja nie rozumiem, co ciebie "renia" tak ten Jarmołowicz boli?
Każdy swój rozum ma i wolną wolę, więc może wybierać świadomie i co zechce.
Jeśli komu pasuje "formuła jarmołowiczowa", to niech ją sobie stosuje - na własny użytek. Wink

PS
jeśli ktoś czuje się obrażany przez bzdety wypisywane przez Witka - zawsze może się zwrócić do Prokuratury ze stosownym wnioskiem.

Drogi Adminie,
a ja uważam, że Zarząd OSBO powinien zadziałać zdecydowanie odnośnie poczynań na Dobrej Diecie.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw Optymalnych jest organizacją pożytku publicznego, celem jego jest niesienie nieocenionych i jeszcze nie wpełni  docenionych korzyści dla ludzkości i wszelkie działania dyskredytujące OSBO poprzez kłamstwa, ośmieszanie, wypaczanie wiedzy, podłe ataki personalne osób funkcyjnych i wiele innych perfidii nie powinno zostać bezkarne.
Proponuję, abyś zasugerował panu Prezesowi Janemu, aby na najbliższym Zebraniu Zarządu przedyskutować problem i podjąć stosowne kroki prawne.
DD wyrządza zbyt ogromne szkody, aby pokornie  dalej pobłażać negatywne działania DD. Rozumiem, że pan Prezes Jany w swojej daleko idącej kulturze i opanowaniu nie reaguje na ataki na Jego osobę, ale biernym do końca mógłby być jako osoba prywatna. Skoro pełni funkcję Prezesa powinien działać, rozumiem, że w niezręcznej sprawie!!!!
Ja osobiście czuję się dotknięta wieloma wpisami na DD i bardzo proszę o stosowne działania.
Pozdrawiam
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #227 : 2009-09-11, 20:08:59 »

Drogi Adminie,
nie tylko ja się zastanawiam, że nie ustosunkowałeś się do mojego wniosku. Otrzymałam kilka prywatnych wiadomości, gdzie piszący zastanawiają się dlaczego nie odpowiadasz w tym temacie.
Tak sobie myślę, że jesteś nieodrodnym SYNEM swojego OJCA i dlatego tak wiele znosisz!!
Ale ja nadal (dużo myślałam na ten temat) obstaję za wnioskiem do Zarządu, aby podjęli działania.
Szkody wyrządzane przez tendencyjne działania na DD są przeogromne i trzeba to przerwać.
Korci mnie aby osobiście napisać oficjalny wniosek do Zarządu. Ja też wiele znoszę, ale „ co za dużo , to .....
Pozdrawiam
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #228 : 2009-09-11, 21:01:50 »

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #229 : 2009-09-12, 16:02:31 »

Malgosia – pustostan mózgowia niektórych sąsiadów, zwłaszcza tych ofutrzonych lub tych ze sztucznymi nogami, nie powinien mieć wpływu na Twoje życie. Oni urodzili się ułomni psychicznie i nawet dieta im nie pomoże Smile  O naszym forum to już tam nie tylko bajki krążą, ale nawet domniemania szpilkowania ha,ha…..  Mamy piękny dzień i szczęśliwych ludzi obok – to jest wspaniałe Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #230 : 2009-09-12, 19:54:15 »

Widać, że "admin" nie chce kontynuować tematu, z pewnością jego kultura osobista nie pozwala mu zniżać się do poziomu piszących te oszczerstwa na forum DD i woli nie pisać co o nich myśli. Chciałabym podkreślić, iż na tamtym forum dużo osób pisze bardzo obiektywnie, jedynie garstka osób zarzuca tamto forum lawiną jadu do DO.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #231 : 2009-09-12, 20:25:51 »

Chciałabym podkreślić, iż na tamtym forum dużo osób pisze bardzo obiektywnie, jedynie garstka osób zarzuca tamto forum lawiną jadu do DO.

Dlatego napisałam "niektórych sąsiadów". Całe szczęście, że nie wszyscy popierają idiotyczne posty nieszczęśników upośledzonych umysłowo.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #232 : 2009-09-13, 09:06:52 »

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #233 : 2009-09-13, 18:24:03 »

Drogi Adminie,
nie tylko ja się zastanawiam, że nie ustosunkowałeś się do mojego wniosku. Otrzymałam kilka prywatnych wiadomości, gdzie piszący zastanawiają się dlaczego nie odpowiadasz w tym temacie.
Tak sobie myślę, że jesteś nieodrodnym SYNEM swojego OJCA i dlatego tak wiele znosisz!!
Ale ja nadal (dużo myślałam na ten temat) obstaję za wnioskiem do Zarządu, aby podjęli działania.
Szkody wyrządzane przez tendencyjne działania na DD są przeogromne i trzeba to przerwać.
Korci mnie aby osobiście napisać oficjalny wniosek do Zarządu. Ja też wiele znoszę, ale „ co za dużo , to ...

A jeśli na Zarządzie zdecydują, że należy się sprawą zająć, to nie mam nic na przeciwko. Mogę tylko doradzić, jak zabrać się za problem zgodnie z prawem i skutecznie.
Ale proszę nie oczekiwać, że będę się osobiście angażował w takie plugastwa!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #234 : 2009-09-13, 18:27:59 »

Dzisiaj dostałam bardzo dobrą wiadomość i jestem na prawdę szczęśliwa Smile)
Moja mama przyszła mi powiedzieć, że dzwoniła moja najstarsza siostra z Hamburga aby podzielić się radością, że ona od pięciu dni stosuje Dietę Oprymalną i "odżyła". Ona już od kilku lat, praktycznie nie wychodziła z domu. Mieszka sama, jest wdową. Chyba już o niej pisałam, że ona miała raka piersi, operację (usunięcie samego guza), chemioterapię i naświetlania. Nie ma przerzutów, ale bóle i depresję. Książkę ("Dieta Optymalna" )dałam jej córce w niedzielę, a w poniedziałek ona już ją miała. Nie wierzyłam, że ona odważy się spróbować, jej się już nic nie chciało, nawet żyć. Mówiła, że już piekła ciasto z przepisu (nie wiem jakie), że tak dobrze się czuje, że już nie pamięta, kiedy tak się czuła. Jest szczęśliwa, mówiła, że jeśli tak się będzie dalej czuła, to jeszcze w tym roku przyjedzie do Polski i wybierze się na grzyby Smile). Ja już rok temu dałam taką książkę drugiej siostrze, również z Hamburga, ale ona jej nawet nie przeczytała, ani nie wspomniała o niej drugiej siostrze. Wieczorem jeszcze do niej zadzwonię i pogadam. Smile)
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #235 : 2009-09-13, 18:36:02 »

Admin,

a gdyby do sprawy podejść pragmatycznie? Odszkodowanie, jak i sama sprawa przed sądem mogłyby służyć dobrej sprawie, czyli popularyzacji możliwości ratowania zdrowia dzięki DO.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #236 : 2009-09-13, 18:37:22 »

Dzisiaj dostałam bardzo dobrą wiadomość i jestem na prawdę szczęśliwa Smile)
Moja mama przyszła mi powiedzieć, że dzwoniła moja najstarsza siostra z Hamburga aby podzielić się radością, że ona od pięciu dni stosuje Dietę Oprymalną i "odżyła". Ona już od kilku lat, praktycznie nie wychodziła z domu. Mieszka sama, jest wdową. Chyba już o niej pisałam, że ona miała raka piersi, operację (usunięcie samego guza), chemioterapię i naświetlania. Nie ma przerzutów, ale bóle i depresję. Książkę ("Dieta Optymalna" )dałam jej córce w niedzielę, a w poniedziałek ona już ją miała. Nie wierzyłam, że ona odważy się spróbować, jej się już nic nie chciało, nawet żyć. Mówiła, że już piekła ciasto z przepisu (nie wiem jakie), że tak dobrze się czuje, że już nie pamięta, kiedy tak się czuła. Jest szczęśliwa, mówiła, że jeśli tak się będzie dalej czuła, to jeszcze w tym roku przyjedzie do Polski i wybierze się na grzyby Smile). Ja już rok temu dałam taką książkę drugiej siostrze, również z Hamburga, ale ona jej nawet nie przeczytała, ani nie wspomniała o niej drugiej siostrze. Wieczorem jeszcze do niej zadzwonię i pogadam. Smile)

dla takich chwil warto żyć...gratuluje!:-)
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #237 : 2009-09-13, 18:38:26 »

Reniu, gratuluję!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #238 : 2009-09-13, 18:39:35 »

..dla takich chwil warto żyć...gratuluje!:-)
Dokładnie.. Smile)
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #239 : 2009-09-13, 18:39:52 »

a gdyby do sprawy podejść pragmatycznie? Odszkodowanie, jak i sama sprawa przed sądem mogłyby służyć dobrej sprawie, czyli popularyzacji możliwości ratowania zdrowia dzięki DO.

Napisałem:
"Mogę tylko doradzić, jak zabrać się za problem zgodnie z prawem i skutecznie."
Ale decyduje Zarząd!
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 297 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.