forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 18:26:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660650 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 297 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1827513 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2360 : 2014-05-30, 13:20:45 »

Zyon, piszą, że Admin obciął Ci cojones  Laughing
Dobra komedia na deszczowe popołudnie:
http://www.stachurska.eu/?p=16641#comment-16390
 Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2361 : 2014-05-30, 13:24:32 »

No jak tak maszna? Shocked Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2362 : 2014-05-30, 14:33:31 »

Zyon, piszą, że Admin obciął Ci cojones  Laughing
Dobra komedia na deszczowe popołudnie:
http://www.stachurska.eu/?p=16641#comment-16390
 Laughing

Shocked a kto taki pisze?  Laughing Znowu jakis antypaker?
Pamietasz jak to z tymi jajami. Jak sie tu zjawilismy, to Dario napisal, ze nas nie poznaje, tak jakos bez jaj piszemy. Potem napisal, ze nooo teraz to jest to, wrocily nam jaja i werwa. A jeszcze potem jak sam sie wdal w dyspute z nami, to jednak te jaja zaczely go uwierac bardzo. Tak wiec ostroznie z tymi jajami bym proponowal tym oponentom Shocked  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2363 : 2014-05-30, 14:36:16 »

Fakt, z jajami trzeba ostrożnie  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2364 : 2014-05-30, 14:38:46 »

Z tymi jajami to jak z tym starym tekstem z filmu o ZOMO....  Laughing

Ale najlepiej zapros szczekacza tutaj, zza plota to kazdy odwazny, nawet anakin  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2365 : 2014-05-30, 14:51:26 »

Gea jest świetna!
Lekkie pióro, ciekawe pomysły, fajne linki Very Happy
W zasadzie tylko ją tam warto czytać wg mnie, Grzecho to gamoń taki jak był, tylko teraz "optymalny", a Gam... no nie wiem  Laughing
EAnna jeszcze, ale mało pisze, szkoda, bystra i rozumna o praktycznej wiedzy..

Widze to troche inaczej, w kazdym razie kobitki wrzucaja fajne linki i nawet polecily mi ciekawa ksiazke, te o ktorej pisalem. Grzesko rozruszal troche towarzycho, ale tez pokazal ciekawa rzecz: ze lokalne trolle tubylcy jak adam czy dario musza miec tzw wroga dyzurnego, ktory jest dla nich pozywka, jak bakterie musza miec. Wtedy moga wrzucac durne teksty o pisaniu za pieniadze i starac sie go przepedzic. Sami z siebie raczej nic nie  "rodza", no, adam czasami wrzuca ciekawe linki ale 90% to filmy z YT, wiec nieprawda.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2366 : 2014-05-30, 14:56:10 »

Z tymi jajami to jak z tym starym tekstem z filmu o ZOMO....  Laughing

Ale najlepiej zapros szczekacza tutaj, zza plota to kazdy odwazny, nawet anakin  Laughing Laughing
Zrobiłem co mogłem, ale Admin widocznie ma swoje powody, może wszyscy są Edytami?  Very Happy
Z jednej strony fajnie jest się powygłupiać z betonostwem, ale z drugiej poznałem ten typ u Teresy, Mańki, Matti i inni, no nie wiem czy wpuszczać ich tutaj to dobry pomysł...
Nie lubię ciapciaków, co to nie umieją o siebie zadbać, sfrustrowanych i płaczliwych  Cool
Nasz gatunek przetrwał nie dlatego, że w czwartorzędzie były tak szeroko rozwinięte skrzydła socjalu i opieki medycznej, tylko, dzięki plastycznej inteligencji.
Selekcja nie jest zła  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2367 : 2014-05-30, 15:04:13 »

Po wpuszczeniu takiego anakina kazdy pomysl jest dobry Very Happy Maniek dawal odpor trollom z DD az go Wielmozny zbananowal.

Manka admin kiedys zaprosil
"maniek669"!
Bardzo dziękuję...
Jakby co, to na Forum zawsze mogę Cię zarejestrować, tylko nie pisz na www.kwasniewski.pl  Wink tylko na toan@q4.pl .  Very Happy
wiec moze sie zarejestruje, gadalem z nim ostatnio, ze ma zamiar wyslac podanie. Dzisiaj zapytam go co i jak.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2368 : 2014-05-30, 15:07:24 »

Gea jest świetna!
Lekkie pióro, ciekawe pomysły, fajne linki Very Happy
W zasadzie tylko ją tam warto czytać wg mnie, Grzecho to gamoń taki jak był, tylko teraz "optymalny", a Gam... no nie wiem  Laughing
EAnna jeszcze, ale mało pisze, szkoda, bystra i rozumna o praktycznej wiedzy..

Widze to troche inaczej, w kazdym razie kobitki wrzucaja fajne linki i nawet polecily mi ciekawa ksiazke, te o ktorej pisalem. Grzesko rozruszal troche towarzycho, ale tez pokazal ciekawa rzecz: ze lokalne trolle tubylcy jak adam czy dario musza miec tzw wroga dyzurnego, ktory jest dla nich pozywka, jak bakterie musza miec. Wtedy moga wrzucac durne teksty o pisaniu za pieniadze i starac sie go przepedzic. Sami z siebie raczej nic nie  "rodza", no, adam czasami wrzuca ciekawe linki ale 90% to filmy z YT, wiec nieprawda.
I bardzo dobrze, że inaczej Very Happy
Ciebie spiski globalne, Iluminaci i Kosmosi kręcą, co poradzić  Laughing

Zauważ, że to pewna prawidłowość, my też sobie zawsze znajdziemy chłopca do bicia, krew forum wtedy szybciej krąży, gości przybywa i wesoło jest  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2369 : 2014-05-30, 15:11:01 »

Po wpuszczeniu takiego anakina kazdy pomysl jest dobry Very Happy Maniek dawal odpor trollom z DD az go Wielmozny zbananowal.

Manka admin kiedys zaprosil
"maniek669"!
Bardzo dziękuję...
Jakby co, to na Forum zawsze mogę Cię zarejestrować, tylko nie pisz na www.kwasniewski.pl  Wink tylko na toan@q4.pl .  Very Happy
wiec moze sie zarejestruje, gadalem z nim ostatnio, ze ma zamiar wyslac podanie. Dzisiaj zapytam go co i jak.
Przestał ćwiczyć z ciężarami, biega i ma odpowiedni "metabolic adjust" to czemu nie?  Laughing
Im więcej różnych spojrzeń, tym lepiej, dobra zabawa to jest to!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2370 : 2014-05-30, 15:12:59 »

Ciebie spiski globalne, Iluminaci i Kosmosi kręcą, co poradzić  Laughing
O przepraszam, nigdy nic nie pisalem o iluminatach i spiskach, a kosmici to mieszkancy kosmosu  Cool

Zauważ, że to pewna prawidłowość, my też sobie zawsze znajdziemy chłopca do bicia, krew forum wtedy szybciej krąży, gości przybywa i wesoło jest  Very Happy
Forum powinno zyc, bo w innym wypadku zamienia sie w tablice ogloszen, gdzie kazdy lepi co chce jak np forum DD, albo przypomina impreze programistow


Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2371 : 2014-05-30, 15:14:03 »

Po wpuszczeniu takiego anakina kazdy pomysl jest dobry Very Happy Maniek dawal odpor trollom z DD az go Wielmozny zbananowal.

Manka admin kiedys zaprosil
"maniek669"!
Bardzo dziękuję...
Jakby co, to na Forum zawsze mogę Cię zarejestrować, tylko nie pisz na www.kwasniewski.pl  Wink tylko na toan@q4.pl .  Very Happy
wiec moze sie zarejestruje, gadalem z nim ostatnio, ze ma zamiar wyslac podanie. Dzisiaj zapytam go co i jak.
Przestał ćwiczyć z ciężarami, biega i ma odpowiedni "metabolic adjust" to czemu nie?  Laughing
Im więcej różnych spojrzeń, tym lepiej, dobra zabawa to jest to!
Znam wielu pakerosow, ktorzy postwili na bieganie, bo im sie paradygmaty zmienily. Mi sie nie chce, bo za duzo sprzetu nakupilem  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2372 : 2014-05-30, 15:19:18 »

Po wpuszczeniu takiego anakina kazdy pomysl jest dobry Very Happy Maniek dawal odpor trollom z DD az go Wielmozny zbananowal.

Manka admin kiedys zaprosil
"maniek669"!
Bardzo dziękuję...
Jakby co, to na Forum zawsze mogę Cię zarejestrować, tylko nie pisz na www.kwasniewski.pl  Wink tylko na toan@q4.pl .  Very Happy
wiec moze sie zarejestruje, gadalem z nim ostatnio, ze ma zamiar wyslac podanie. Dzisiaj zapytam go co i jak.
Przestał ćwiczyć z ciężarami, biega i ma odpowiedni "metabolic adjust" to czemu nie?  Laughing
Im więcej różnych spojrzeń, tym lepiej, dobra zabawa to jest to!
Znam wielu pakerosow, ktorzy postwili na bieganie, bo im sie paradygmaty zmienily. Mi sie nie chce, bo za duzo sprzetu nakupilem  Laughing
Fakt, nie pisałeś, ale nie pamiętałem, teraz już wiem  Very Happy

Znam i ja biegaczy, co przeszli na siłówkę, bo nie chcą być sflaczałymi chudzielcami  Laughing
Znam też hodowców węży, którzy zakochali się w karmówce, czyli szczurach i są obecnie gryzoniomaniakami.
Zmiany są dobre.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2373 : 2014-05-30, 15:31:43 »

Jakis czas biegalem z kolega, co teraz maratony kreci. Ok jest szczuply ale mi sie taka budowa ciala nie podobala. Do 10km nawet dawalem z nim rade, ale zeby 5 razy w tygodniu to jakos mi nie pasilo. Faktem jest ze wygladal jak obozowicz jakis, czyli slabo. A ja niestety jestem esteta jak.... Confused Confused

Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2374 : 2014-05-30, 15:52:07 »

Jakis czas biegalem z kolega, co teraz maratony kreci. Ok jest szczuply ale mi sie taka budowa ciala nie podobala. Do 10km nawet dawalem z nim rade, ale zeby 5 razy w tygodniu to jakos mi nie pasilo. Faktem jest ze wygladal jak obozowicz jakis, czyli slabo. A ja niestety jestem esteta jak.... Confused Confused

 Laughing
No wiem, wiem, rurki muszą pasować, nawet w imię zaprzestania robienia przysiadów Laughing
To ja w ogóle estetą nie jestem w takim razie...
Ale biegać nie lubię i mam to w d... raz się żyje! Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2375 : 2014-05-30, 16:52:57 »

Proszę, z drugiej strony też się dzieje:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22956&postdays=0&postorder=asc&start=585
Jestem Side'm  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2376 : 2014-05-30, 17:05:00 »

Zyon, piszą, że Admin obciął Ci cojones  Laughing
Dobra komedia na deszczowe popołudnie:
http://www.stachurska.eu/?p=16641#comment-16390
 Laughing

poczytalem hehe, no czuje sie jak w jakims Truman Show, ktos mnie obserwuje  Laughing
zarzekam sie, ze te jaja ciagle mam, wlascnie sprawdzilem  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2377 : 2014-05-30, 21:43:44 »

Zyon, piszą, że Admin obciął Ci cojones  Laughing
Dobra komedia na deszczowe popołudnie:
http://www.stachurska.eu/?p=16641#comment-16390
 Laughing

dobrze,ze nie jaja. Inaczej byloby po ptakach Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2378 : 2014-05-30, 22:18:46 »

Po wpuszczeniu takiego anakina kazdy pomysl jest dobry Very Happy Maniek dawal odpor trollom z DD az go Wielmozny zbananowal.

Manka admin kiedys zaprosil
"maniek669"!
Bardzo dziękuję...
Jakby co, to na Forum zawsze mogę Cię zarejestrować, tylko nie pisz na www.kwasniewski.pl  Wink tylko na toan@q4.pl .  Very Happy
wiec moze sie zarejestruje, gadalem z nim ostatnio, ze ma zamiar wyslac podanie. Dzisiaj zapytam go co i jak.

No i CV, zdjęcie z profilu i en face, nr buta, zaświadczenie o niekaralności, o niezaleganiu w opłatach ZUS-u skarbówki, zaświadczenie o spowiedzi wielkanocnej, ksero dowodu i paszportu, przynależność klasowa, wykształcenie, wysokość zarobków, aktualne wyniki z laboratorium, przebyte choroby, nazwiska kumpli i to by na początek starczyło... Rolling Eyes
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #2379 : 2014-05-31, 04:59:43 »

Zyon, piszą, że Admin obciął Ci cojones  Laughing
Dobra komedia na deszczowe popołudnie:
http://www.stachurska.eu/?p=16641#comment-16390
 Laughing

dobrze,ze nie jaja. Inaczej byloby po ptakach Wink

Ba! A nawet było by po ptaszętach. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 297 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.