forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:44:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 296 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1798723 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #40 : 2009-07-14, 18:27:35 »

Znalazłam ciekawy sposób na czytanie Forum. Wcześniej klikałam na "wiadomości od ostatniej wizyty" i czytałam wszystkie nowe posty. W ten sposób czyta się sporo przepychanek słownych, lub poprostu "śmieci". Wolę teraz wejść w statystyki Forum, tam jest lista użytkowników i czytać ich posty. Jest tam sporo Optymalnych z wieloletnim stażem, których posty zawierają dużo trafnych spostrzeżeń, zaobserwowanych zależności między zjawiskami, a nawet gotowych recept na naprawę sytuacji. Nic, tylko czytać i korzystać.  Smile
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #41 : 2009-07-14, 18:37:36 »

to wspaniale Renia, bo widac, ze Cie meczyly i nudzily niektore wypowiedzi ostatnio ;]
od siebie, szczegolnie moge polecic wiadomosci uzytkownikow "toan", "admin", "makot-ka" i "mama" Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #42 : 2009-07-14, 18:40:46 »

Dzięki..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #43 : 2009-07-16, 15:30:10 »

Już dawno nie pisałam o żadnych swoich spostrzeżeniach Wink, a więc czas najwyższy nadrobić zaległości  Cool. Otóż czytając stare wypowiedzi niektórych osób (nie czytam całych wątków, bo to strata czasu), widzę, że mają oni ciekawe obserwacje i wnioski nasunięte w trakcie stosowania DO. Szkoda, że przestali oni pisać na forum  Sad, mimo, iż je czytają. Zastanawiam się nad przyczynami i widzę kilka składowych: kiedyś na forum widać było więcej błędów orograficznych (które mi nie przeszkadzają, bo sama je robię), ale było również więcej
sensownych wypowiedzi, mądrych życiowo. Obecnie jest wiele "mądrych" postów z "uczonymi" słówkami, ale bez żadnej wartości, ani przydatności innym. Niektórzy nawet potrafią niegrzecznie poprawiać innym błędy, jakby wygląd postu był ważniejszy od jego treści. Następną składową są przepychanki słowne, często bardzo obraźliwe, atakujące osobę, a nie treść postu. Confused To tyle na razie mi się nasunęło.  Razz
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #44 : 2009-07-16, 15:57:07 »

Już dawno nie pisałam o żadnych swoich spostrzeżeniach Wink, a więc czas najwyższy nadrobić zaległości  Cool. Otóż czytając stare wypowiedzi niektórych osób (nie czytam całych wątków, bo to strata czasu), widzę, że mają oni ciekawe obserwacje i wnioski nasunięte w trakcie stosowania DO. Szkoda, że przestali oni pisać na forum  Sad, mimo, iż je czytają. Zastanawiam się nad przyczynami i widzę kilka składowych: kiedyś na forum widać było więcej błędów orograficznych (które mi nie przeszkadzają, bo sama je robię), ale było również więcej
sensownych wypowiedzi, mądrych życiowo. Obecnie jest wiele "mądrych" postów z "uczonymi" słówkami, ale bez żadnej wartości, ani przydatności innym. Niektórzy nawet potrafią niegrzecznie poprawiać innym błędy, jakby wygląd postu był ważniejszy od jego treści. Następną składową są przepychanki słowne, często bardzo obraźliwe, atakujące osobę, a nie treść postu. Confused To tyle na razie mi się nasunęło.  Razz

w czym upatrujesz przyczyny takowego stanu rzeczy? Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #45 : 2009-07-16, 16:00:57 »

Nie chcę wchodzić w kolejną polemikę, po prostu napisałam swoje spostrzeżenia i tyle.
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #46 : 2009-07-16, 16:28:25 »

to bardzo nie fair Renia. takimi "spostrzezeniami" obrazasz obecnych uzytkownikow tego forum, a jak sie Ciebie pytaja o konkrety, to udajesz niewiniatko i chowasz glowe w piasek.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #47 : 2009-07-16, 19:26:18 »

Od kiedy patrzycie co jest fair? Shocked Przecież lubicie "takie klimaty". Ja nikogo nie obrażam, piszę ogólnie co sądzę o Forum. Ostatnio, to tylko "kriss" miała odwagę szczerze napisać co myśli o bezsensownym wątku z tantienami. Oczywiście zastała skrytykowana "zgodnym chórem". Nie pisałam to po to, aby wywołać polemikę, tylko po to, aby można coś tu zmienić. Jeśli zdarza się krytyka złośliwa, interpersonalna (nierzadko), to nie wywołuje jakoś sprzeciwu.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #48 : 2009-07-16, 20:13:44 »

tak sie składa że Ty reniu, czy kriss jesteście ostatnimi osobami które powinny wypowiadać się na temat poziomu tego forum Razz
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #49 : 2009-07-16, 20:23:12 »

Dzięki. Każdy ma prawo wypowiadać się na temat Forum. Razz
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #50 : 2009-07-16, 20:26:04 »

Violu, znowu Ty obrażasz, nie ja.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #51 : 2009-07-16, 20:31:59 »

Dodam jeszcze, że po staremu, atakujesz osoby, a nie treść. To, że "liznęłaś" trochę biochemii, nie świadczy o Twojej mądrości. Żadnych własnych wniosków, przemyśleń, spostrzeżeń...  Confused
Zapisane

Adam319
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #52 : 2009-07-16, 20:48:57 »

A w ogóle to ludzie dzielą się na kloce i strusie (zależnie od grubości nóg).
Kloce są miłe i zdegenerowane, a strusie dziobią się z gracją.
Kto powiedział, że forum ma być studnią mądrości, a nie wyliczanką gramowo-kilometrową.

Największy problem to zadać właściwe pytanie:

(retoryczne)
Dlaczego piszesz na forum?
Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #53 : 2009-07-16, 20:58:46 »


Największy problem to zadać wła¶ciwe pytanie:

(retoryczne)
Dlaczego piszesz na forum?
Smile
Mądre pytanie.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #54 : 2009-07-16, 21:05:45 »

Może odpowiemy na nie?
Zapisane

Adam319
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #55 : 2009-07-16, 21:07:19 »

Odpowiedzcie wielowariantowo i odpowiedzialnie.
Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #56 : 2009-07-16, 21:12:43 »

Violu, znowu Ty obrażasz, nie ja.

Nigdy nikogo tutaj nie obraziłam i nigdy nie obrażę ....( zostałam tak wychowana za co jestem bardzo wdzięczna swoim bardzo mądrym rodzicom ...) i Ty reniu o tym dobrze wiesz.... nie mam w zwyczaju wyzywać, (cyt. głupa baba, bałwan, ciul, dziwka), pomawiać (płatny agent), narzucać co kto powinien tu pisać, oceniać wiedzę forumowiczów(cyt.nie osmieszaj się, a w rzeczywistosci wiedza "0") itd itd...

Klasę albo się ma albo się jej nie ma. I połknięcie kija od miotły niczego nie zmieni  Razz

a moje wnioski i przemyślenia  Razz pozostawiam dla siebie, (to tak ładnie się nazywa dyplomacja ) a jest ich nie mało właśnie dlatego ponieważ czytam, analizuje z wielu źródeł... Razz zresztą renia cóż Ci po moich przemyśleniach? Ty już wszystko wiesz.... Razz
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #57 : 2009-07-16, 21:18:48 »

Dlaczego piszesz na forum?
Smile

adam319 to pytanie powinieneś zadać w nowym wątku... Razz
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #58 : 2009-07-16, 21:23:24 »

Wszystko już było.
Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #59 : 2009-07-16, 22:08:47 »

Wszystko już było.
Smile
wszystko juz bylo,niby inni ludzie pisza a problemy zdumiewajaco podobne do starych  Confused
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 296 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.