forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:17:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 296 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1798788 razy)
_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #60 : 2009-07-16, 22:10:08 »

Wszystko już było.
Smile

dooookladnie
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #61 : 2009-07-16, 22:11:40 »

wszystko juz bylo,niby inni ludzie pisza a problemy zdumiewajaco podobne do starych  Confused

Dlatego forum ma się dobrze - dopływ świezej krwi. Ale się powtarzam  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #62 : 2009-07-16, 22:17:09 »

Violu, znowu Ty obrażasz, nie ja.

Nigdy nikogo tutaj nie obraziłam i nigdy nie obrażę ....( zostałam tak wychowana za co jestem bardzo wdzięczna swoim bardzo mądrym rodzicom ...) i Ty reniu o tym dobrze wiesz.... nie mam w zwyczaju wyzywać, (cyt. głupa baba, bałwan, ciul, dziwka), pomawiać (płatny agent), narzucać co kto powinien tu pisać, oceniać wiedzę forumowiczów(cyt.nie osmieszaj się, a w rzeczywistosci wiedza "0") itd itd...

Klasę albo się ma albo się jej nie ma. I połknięcie kija od miotły niczego nie zmieni  Razz

a moje wnioski i przemyślenia  Razz pozostawiam dla siebie, (to tak ładnie się nazywa dyplomacja ) a jest ich nie mało właśnie dlatego ponieważ czytam, analizuje z wielu źródeł... Razz zresztą renia cóż Ci po moich przemyśleniach? Ty już wszystko wiesz.... Razz


To musi byc tylko Twoja opinia. Bo mnie obrazilas.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #63 : 2009-07-16, 22:22:14 »

wszystko juz bylo,niby inni ludzie pisza a problemy zdumiewajaco podobne do starych  Confused

Dlatego forum ma się dobrze - dopływ świezej krwi. Ale się powtarzam  Very Happy

 Razz poza tym ja nie nazywałabym tego problemami, raczej  wirtualne potyczki.... Razz

lubie Cie Blackend , Ty jakiś optymistyczno - anty malkontencki jesteś.... Razz i o to chodzi  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #64 : 2009-07-16, 22:26:36 »


To musi byc tylko Twoja opinia. Bo mnie obrazilas.

wiesz adampio mogłbyś nauczyć się cytować wybiórczo...aż tak trudne to jest ?

ładujesz całe cytaty i nie wiadomo o co Ci biega.... Shocked
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #65 : 2009-07-16, 22:29:19 »

A w ogóle to ludzie dzielą się na kloce i strusie (zależnie od grubości nóg).
Kloce są miłe i zdegenerowane, a strusie dziobią się z gracją.

 Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #66 : 2009-07-16, 22:30:39 »

anty malkontencki jesteś.... Razz

a ten "jęzor" to na zachętę Wink  Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #67 : 2009-07-16, 22:35:28 »

anty malkontencki jesteś.... Razz

a ten "jęzor" to na zachętę Wink  Laughing

 Laughing takich facetów "z jajem" na tym forum lubie.... Razz Razz
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #68 : 2009-07-16, 22:51:27 »

Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #69 : 2009-07-17, 00:29:02 »

Ja nikogo nie obrażam, piszę ogólnie co sądzę o Forum.

na przyklad to zdanie. ono nie jest zle, obludne ani falszywe.
tu po prostu brakuje elementarnej logiki. tak to zaczynam widziec.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #70 : 2009-07-17, 08:30:55 »

Klasę albo się ma albo się jej nie ma. I połknięcie kija od miotły niczego nie zmieni  Razz

Jeszcze nie spotkałem człowieka, który by stwierdził sam o sobie, że brakuje mu klasy. Poza tym wszystkiego można się nauczyć. Na forum nie jest źle, a będziesz jeszcze lepiej, bo trzeba "wierzyć w ludzi". Wink Co do galanterii o której pisałaś -- Włodzimierz Sedlak bywał mało delikatny, w moim mniemaniu trudno jednak odmówić mu jaj czy klasy. Każdy inaczej to rozumie -- dla jednych to niezłomność charakteru, konsekwencja, dążność do wiedzy i umiejętności nieszkodzenia, nawet opakowane czasem w "kartonowe i szorstkie pudełko"; dla innych to muszki, krawaty, zapach bzu, wykrochmalone kołnierzyki, kwiecista mowa i czerwone róże. Wszystko jest kwestią definicji, dlatego jak to mówili starożytni Rzymianie -- "jednym z objawów upadku jest pomieszanie pojęć"? Dziś mało kto z tych co rzucają mięsem wie co oznacza słowo "cwel" kierując je do ludzi, którzy nijak cwelami nie są; a "ciul" to jest po prostu wulgarna wersja słowa "mężczyzna"... Osobiście zawsze podobał mi się sposób wypowiedzi S. Michalkiewicza -- facet jest bardzo grzeczny w piśmie i słowie, ale to nie to świadczy o jego klasie, tylko szczerość i prawda...

1/4: http://www.youtube.com/watch?v=EPdrslPPV5A
2/4: http://www.youtube.com/watch?v=nnib9FOvCKs
3/4: http://www.youtube.com/watch?v=mzms7SsZOSk
4/4: http://www.youtube.com/watch?v=bhQ_Pao0I-M

...sama forma to mało, o czym przekonał się choćby Czerwony Kapturek względem chorej babci.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #71 : 2009-07-17, 09:55:48 »


Na forum nie jest źle, a będziesz jeszcze lepiej, bo trzeba "wierzyć w ludzi". Wink

michal oczywiscie że na forum nie jest źle....zawsze to podkreślałam  Razz Razz, zresztą na forum tak jak w życiu raz lepiej raz gorzej...


a "ciul" to jest po prostu wulgarna wersja słowa "mężczyzna".

no właśnie wulgarna wersja... Razz a wiesz co mówi regulamin tego forum....? Razz rozumiem że tego typu określenia wyrażają emocje, masz prawo wyrażać swoje emocje tego nikt nie kwestionuje, ale michał na forum obowiązują pewne zasady.... Razz

Każdy inaczej to rozumie .....Wszystko jest kwestią definicji, dlatego jak to mówili starożytni Rzymianie -- "jednym z objawów upadku jest pomieszanie pojęć"

każdy inaczej to rozumie....wg mnie "klasa" to umiejętność dostosowania swojego zachowania do sytuacji .....wulgaryzmy też są dla ludzi tylko kwestia kiedy i gdzie ....trudno żeby dziennikarz czy publicysta nie był zdystansowany do tego o czym mówi czy pisze....co to za  polityk który ulega emocjom na forum publicznym prawda? Tak samo tutaj , jakby nie było jest to forum publiczne ....

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #72 : 2009-07-17, 10:38:21 »

a "ciul" to jest po prostu wulgarna wersja słowa "mężczyzna".

no właśnie wulgarna wersja... Razz a wiesz co mówi regulamin tego forum....? Razz rozumiem że tego typu określenia wyrażają emocje, masz prawo wyrażać swoje emocje tego nikt nie kwestionuje, ale michał na forum obowiązują pewne zasady.... Razz

Viola, naprawdę wybacz mi porównanie, ale zachowujesz się względem mojego "ciula" tak, jakbyś będąc prowokacyjnie ubrana wchodziła w ciemną uliczkę wypchaną żulami i narzekała, że cię gwałcą pomimo tego, że prawo (regulamin) tego zabrania. "ali" nie dostał za darmo i nie można mieć reputacji gogusia, któremu jak się napluje w twarz to tylko się obliże. Też nie mam pretensji do Ciebie, że tak się tego uczepiłaś... Trzeba się liczyć z konsekwencjami...

Każdy inaczej to rozumie .....Wszystko jest kwestią definicji, dlatego jak to mówili starożytni Rzymianie -- "jednym z objawów upadku jest pomieszanie pojęć"

każdy inaczej to rozumie....wg mnie "klasa" to umiejętność dostosowania swojego zachowania do sytuacji .....wulgaryzmy też są dla ludzi tylko kwestia kiedy i gdzie ....

Widzisz, ja jestem osobą która w realu w ogóle nie używa wulgaryzmów, jestem spokojny, grzeczny i małomówny, bo mam dobre kontakty z ludźmi, bo unikam idiotów. Nie traktuję poważnie człowieka, którego nie widziałem, nie znam z imienia i nazwiska i który pisze do mnie jakbym był dzieckiem. Jeżeli jesteś taka urażona, to napisz do "admina", udostępni Ci moje dane osobowe i skierujesz sprawę do sądu, ale musisz liczyć się z tym, że w rzeczywistości (poza Internetem), gdzie jest prawdziwe życie, będę się starał dopasować swoje zachowanie do zaistniałej sytuacji, kupię Ci bukiet czerwonych róż i zaproszę na kolację przy świecach, żeby omówić możliwość i warunki ewentualnej ugody. Krzywdy chyba nikomu nie wyrządziłem?

OK nie chce mi się o tym więcej gadać, "aliego" przeprosiłem tylko ze względu na Ciebie i na "flo" i nie ma sprawy (a może jest?).

PS. Twoja definicja klasy to taki "ładnie brzmiący ogólnik". Na czym to dostosowanie ma niby polegać? Gdyby moja żona zachorowała na SM i miałbym z niej za mały pożytek, to wziąłbym z nią rozwód i też nazwał to "dostosowywaniem się do sytuacji", bo przecież chcę czerpać z życia pełnymi garściami... Każdą reakcję, można nazwać dostosowaniem się do sytuacji zrodzonej przez akcję. Wink Viola, proszę Cię, traktujmy się poważnie...
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #73 : 2009-07-17, 10:43:51 »

Gdyby moja żona zachorowała na SM i miałbym z niej za mały pożytek, to wziąłbym z nią rozwód i też nazwał to "dostosowywaniem się do sytuacji", bo przecież chcę czerpać z życia pełnymi garściami...

I gdyby nie było jasne, że to tylko "żart" (porównanie) a nie prawda z mojej strony, to wyjaśniam, że osobiście bym się tak nie zachował, to tylko hipotetyczny przykład. Smile Doświadczenie uczy, żeby nie prowokować. Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #74 : 2009-07-17, 11:04:59 »

michał ja muszę Ci teraz odpisać na priva co by tego dalej tutaj nie ciągnąć,,,bo faktycznie nie ma sensu.... Razz "kowal zawinił a cygana powiesili" .....  Sad
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #75 : 2009-07-17, 11:07:26 »



I gdyby nie było jasne, że to tylko "żart" (porównanie) a nie prawda z mojej strony, to wyjaśniam, że osobiście bym się tak nie zachował, to tylko hipotetyczny przykład. Smile Doświadczenie uczy, żeby nie prowokować. Wink
tylko znaj promorcjum mocim panie
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #76 : 2009-07-18, 12:14:52 »

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #77 : 2009-07-18, 14:03:01 »

S. Michalkiewicza -- facet jest bardzo grzeczny w piśmie i słowie, ale to nie to świadczy o jego klasie, tylko szczerość i prawda...

1/4: http://www.youtube.com/watch?v=EPdrslPPV5A
2/4: http://www.youtube.com/watch?v=nnib9FOvCKs
3/4: http://www.youtube.com/watch?v=mzms7SsZOSk
4/4: http://www.youtube.com/watch?v=bhQ_Pao0I-M

...sama forma to mało, o czym przekonał się choćby Czerwony Kapturek względem chorej babci.

obejrzalam sobie. bardzo fajny gosc. widac, ze troche jednak ma obsesje na punkcie zydokomuny, ale trzyma reke na pulsie
do tego, no prosze, mowi, ze juz 2000 lat temu istanial podzial na strusie i kloce  Laughing
i ma podobny poglad na dobroczynnosc jak ja.  Mr. Green
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #78 : 2009-07-19, 09:02:15 »

od siebie, szczegolnie moge polecic wiadomosci uzytkownikow "toan", "admin", "makot-ka" i "mama"

Da się jakoś wyszukać wszystkie posty użytkownika, który skasował konto? Wszystkie konta które podałaś już nie istnieją -- jak wyłuskać ich posty w jedno miejsce? Standardowe metody nie skutkują, ale może jest jakiś znawca-magik tematu i są jakieś "sztuczki"? Smile
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #79 : 2009-07-19, 13:12:23 »

nie da sie
ale mozna w wyszukiwarce wpisac cós jak "a" albo "," i dalej nazwe uzytkownika i wyskoczy nie wiem, czy wszystko, ale sporo
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 296 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.