forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 07:27:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658486 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rozmaitości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 296 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozmaitości  (Przeczytany 1799007 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #120 : 2009-08-04, 14:05:32 »

..................oj wielkie dzieki -  odetchnolem z  ulga Wink.................
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #121 : 2009-08-08, 16:21:51 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #122 : 2009-08-09, 20:28:44 »

"Muszę" to napisać, bo trochę wkurzyłam się przez gliniarzy. Ano jechałam z dzieciakami, na wieczorną mszę, a tu pod kościołem "koledzy" mnie zatrzymują lizakiem. Co za tupet Wink)  Żadnego szacunku do miejsc Wink Ja, jak zwykle na krótkich trasach, byłam bez pasów. Jak się okazało, to "koledzy" byli "koleżanaką" i "kolegą". Dzieciaki po szkółce, jedno mądrzejsze od drugiego i każdy chciał się popisać. Zażądali dokumantów, na szczęście miałam, potem chcieli zobaczyć trójkąt ostrzegawczy i gaśnicę. Gaśnicę miałam, a trójkąta nie. "Kolega" pyta się co bym zrobiła, gdyby mi się samochód zepsuł. Od razu mówię, że dzwoniłabym po syna Smile. Szukali dalej i znaleźli brak naklejki na przedniej szybie. Nawet nie wiedziałam, że musi być. Ja się takimi sprawami nie zajmuję. Pyta się dalej czy szyba była wymieniana? Mówię , że nie wiem. Pyta się co ma zrobić. Zabrać dokumenty?, bo powinien. Mówię, że wolę mandat. Sprawdzał numery samochodu pod maską i dzwonił na komendę, w końcu łaskawie oddał mi papiery, powiedział, że tym razem będzie tylko pouczenie a, że mi wieczór popsuł to nic? A taka fajna niedziela była. Synek mój miał już łzy w oczach. Córa później mówiła, że takich nieprzyjemnych policjantów jeszcze nie widziała. Ja widziałam gorszych, a tak w ogóle to oni mieli rację nie ja. No ale kto im kazał zatrzymywać akurat mnie?  Wink)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #123 : 2009-08-09, 21:38:12 »

Też by mi się trochę ciśnienie podniosło w takiej sytuacji Smile Ja daję kluczyki od samochodu mężowi i mój samochód ma być zatankowany, umyty. W razie czego po przeglądzie, czy zmianie kół na letnie, zimowe. Nie obchodzą mnie jakieś tam trójkąty, gaśnice, apteczki i itp. Muszą być, to są. Do wymiany koła potrzebna mi jest jedynie komórka, przecież nie mam zamiaru paprać się w smarach, od czego są faceci. Mój samochodzik ma być na chodzie, bo nie poprowadzę "wielkolduda" męża, czy innych wielkich wozów synów. Kobiety nie lubią dużych samochodów, ja uwielbiam moje maleństwo.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #124 : 2009-08-09, 22:22:10 »

Tankowanie mi nie przeszkadza. Mam samochód na gaz, więc muszą mnie obsłużyć na stacji. Na myjnię jeżdżę od niedawna, bo się na tym nie znałam, robił to za mnie syn. A małe samochody mają sporo zalet. Dla mnie najważniejsze jest łatwiejsze parkowanie na parkingach.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #125 : 2009-08-09, 22:41:56 »

Czasami jestem zmuszona do prowadzenia samochodu dostawczego, jak nie ma komu jechać po towar. A bywa to nierzadko. Najszybciej pędzę, jak zabraknie w sklepie chipsów Wink)
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #126 : 2009-08-09, 22:43:26 »

"Muszę" to napisać, bo trochę wkurzyłam się przez gliniarzy. Ano jechałam z dzieciakami, na wieczorną mszę, a tu pod kościołem "koledzy" mnie zatrzymują lizakiem. Co za tupet Wink)  Żadnego szacunku do miejsc Wink Ja, jak zwykle na krótkich trasach, byłam bez pasów. Jak się okazało, to "koledzy" byli "koleżanaką" i "kolegą". Dzieciaki po szkółce, jedno mądrzejsze od drugiego i każdy chciał się popisać. Zażądali dokumantów, na szczęście miałam, potem chcieli zobaczyć trójkąt ostrzegawczy i gaśnicę. Gaśnicę miałam, a trójkąta nie. "Kolega" pyta się co bym zrobiła, gdyby mi się samochód zepsuł. Od razu mówię, że dzwoniłabym po syna Smile. Szukali dalej i znaleźli brak naklejki na przedniej szybie. Nawet nie wiedziałam, że musi być. Ja się takimi sprawami nie zajmuję. Pyta się dalej czy szyba była wymieniana? Mówię , że nie wiem. Pyta się co ma zrobić. Zabrać dokumenty?, bo powinien. Mówię, że wolę mandat. Sprawdzał numery samochodu pod maską i dzwonił na komendę, w końcu łaskawie oddał mi papiery, powiedział, że tym razem będzie tylko pouczenie a, że mi wieczór popsuł to nic? A taka fajna niedziela była. Synek mój miał już łzy w oczach. Córa później mówiła, że takich nieprzyjemnych policjantów jeszcze nie widziała. Ja widziałam gorszych, a tak w ogóle to oni mieli rację nie ja. No ale kto im kazał zatrzymywać akurat mnie?  Wink)
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #127 : 2009-08-09, 22:48:00 »

Poooleciało zanim co rzekłam, a chciałam zauważyć że dzień Reniu miałaś z policyjną przygodą. Dzieci też. Nie w kreskówce, a na żywo. Jakie to szczęście, że stres mija. Żeby akcję mijania przyśpieszyć to może jutro na śniadanie coś ekstra, albo z dziećmi do kina - jeśli lubią. Jak myślisz?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #128 : 2009-08-09, 23:01:23 »

Jutro moje dzieci zabiera na plażę synowa, (sama się zdeklarowała) bo ma dzień wolny. Tak, że ja mam spokojną perspektywę. Chyba, że znowu jacyś radarowcy mi popsują dzień. Mam trochę spraw w urzędach. Nie lubię załatwiać nic w poniedziałki, ale czasami trzeba. Smile
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #129 : 2009-08-09, 23:12:16 »

Ze mną chyba jest coś nie tak Wink
Ostatnio to więcej o dzieciach piszę, niż o sobie i ŻO. Może po wakacjach mi przejdzie i trochę pomyślę o sobie.
A jeszcze jedno, co się obawiam o dzieci, to to, że w roku szkolnym ich jedzenie się popsuje.
To sklepik szkolny, to rano nie chce się jeść śniadania, to koledzy częstują itp...a jest tak dobrze..
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #130 : 2009-08-10, 01:18:18 »

hm, z tymi autami i ich wielkoscia to mam taka teorie, ze to zalezy od kobitki - czy moze sobie pozwolic "miec jaja". jak jest opasla, to musi pozowac na mimoze. a jak jest szczupla i atrakcyjna tak jak moja mama, to moze jezdzic range rover'em na ranczo, w dzinsach i podkoszulku - i nadal wyglada niezwykle atrakcyjnie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #131 : 2009-08-11, 13:41:22 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #132 : 2009-08-14, 09:39:56 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #133 : 2009-08-14, 09:49:25 »

Najważniejsze, że takie samochody nie zanieczyszczałyby powietrza.
Ale wygląd jego mogliby poprawić Smile
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #134 : 2009-08-14, 09:50:26 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #135 : 2009-08-14, 10:25:23 »

Najważniejsze, że takie samochody nie zanieczyszczałyby powietrza.
Ale wygl±d jego mogliby poprawić Smile
Widzę, że wygląd jest tylko kwestią gustu, bo mojej córze te samochody bardzo się podobają.. Smile)
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #136 : 2009-08-14, 10:28:10 »


Ha , wiadomo gdzie jest najwięcej optymalnych i czyja to zasługa , ha.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #137 : 2009-08-14, 10:30:00 »

My o tym wiemy... Smile)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #138 : 2009-08-14, 12:45:30 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Rozmaitości
« Odpowiedz #139 : 2009-08-14, 14:24:17 »

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/hymnem-w-madonne,42245,1
To może być baaardzo ciekawy koncert.... Smile)
Ciekawe kto będzie głośniejszy...Smile)
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 296 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.