forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-08-21, 08:41:03

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
485015 wiadomoÂci w 3916 w▒tkach; wys│ane przez 51 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Zofia
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 193 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: HUMOR :)  (Przeczytany 403799 razy)
adammo
GoŠ

Email
HUMOR :)
« : 2005-06-08, 22:01:27 »

Postanowi┼éem stworzy─ç temat troch─Ö weso┼éawy. Tutaj piszcie wszystko co ┼Ťmieszne, czyli: kawa┼éy, dowcipy, linki do ┼Ťmiesznych stron, zdj─Öcia.

Mo┼╝ecie tak┼╝e zamieszcza─ç tak┼╝e ciekawe historie z Waszego ┼╝ycia (My optymalni spotykamy si─Ö z r├│┼╝no┼Ťciami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile
A.G.Bednarczyk
GoŠ

Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #1 : 2005-06-09, 06:39:55 »

Spisane ze starego numeru,,Optymalni":

1(Po jednej stronie piknik optmalny wszyscy si─Ö ┼Ťwietnie bawi─ů, co nie kt├│┼╝y zajadaj─ů grila. A po drugiej stronie idzie dzieciak z matk─ů(cali poubierani )
-MAMO! Czemu nie mog─Ö bawi─ç si─Ö na placu zabaw?
-Przecież lekarz zabronił ci chodzić po trawie z powodu uczulenia. Zjedz lepiej bananka.

2)Przychodzi pacj─Ötka do Lekarza z wynikami:
-Nie rozumiem, dlaczego taka osoba ma wy┼╝szy cholesterol, ni┼╝ przewiduj─ů normy.
-Ale┼╝ panie doktorze-tylko ca┼ékowity jest wy┼╝szy, a poszczeg├│lne funkcje s─ů dobre.
-Sk─ůt pani o tym wie Very Happy ?
-Bo ┼╝ywi─Ö si─Ö optymalnie.

Gra┼╝yna
A.G.Bednarczyk
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2005-06-09, 09:36:36 »

Cd. humoru z archiwum ,,Optymalni"(2000r.)

By─ç kobiet─ů..."optymaln─ů"
:W┼éasn─ů,,wolno┼Ťci─ů" ┼╝yj─Ö, czuj─Ö siebie i bezkres ch┼éon─ů─ç szeroko dusz─Ö, umiem dostrzega─ç z┼éo, wiedz─ůc jak dobro wygl─ůda, ┼Ťwiat ┼éatwiej analizuj─Ö. Tak ┼╝yciem ca┼éym si─Ö ciesz─ůc, niemal lewituj─Ö.
By─ç kobiet─ů ,,korytkow─ů"
:Jestem jak kwiat ┼Ťcinany w rozkwicie by rotacja by┼éa wi─Öksza. Dumnie paraduj─Ö na elitarnych galach w domu wci─ů┼╝ przy,,garach"

KLINIKA PRYWATNA:
-Panie doktorze-może pan mi wreszcie pomoże. Mam dolegliwe,częste afty oraz od kilku lat krwawienie dzięseł.
-Prosz─Ö codziennie my─ç z─Öby past─ů,,BISA" oraz p┼éuka─ç jam─Ö ustn─ů wywarem z zi├│┼é mojego przepisu.
-Dzi─Ökuj─Ö, ale dlaczego ka┼╝dy lekarz poleca mi na te schorzenia inn─ů past─Ö i zestaw zi├│┼é.
-Bo dobry lekarz ma swój własny styl.......

SZPITAL:
-Pani doktor, prosz─Ö mi powiedzie─ç prawd─Ö. Na co choruje moje jedyne dziecko?..
-Jeszcze trudno nam to zdiagnozować,gdyż jest to,,zjawisko" patologiczne, lecz na pocieszenie powiem pani, że mamy już więcej tego typu schorzeń.

STOMATOLOG:
-Pani doktor-mam paradontoz─Ö, prosz─Ö mi dobre lekarstwo.
-Niestety na to nie ma lekarstwa, tak┼╝e m├│j 5-letni wnuk ma paradontoz─Ö. Najlepsi lekarze w Stanach Zjednoczonych badali go, lecz nie polecili skutecznego leczenia.
-To mo┼╝e pos┼éucha─ç s─ůsiadki, kt├│ra poleci┼éa diet─Ö optymaln─ů?
-Ja bym pani tego nie poleca┼éa, gdy┼╝ t┼éuszcz zniszczy pani w─ůtrob─Ö.

Gra┼╝yna
adammo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2005-06-09, 13:23:00 »

No widzę, że Grażynka zabrała się do roboty Smile

W ramach przerywniku, co┼Ť g┼éupszego Very Happy

Jad─ů dwie mr├│wki na motorze. W pewnej chwili jedna do drugiej m├│wi: -Wpad┼éa mi mucha do oka
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2005-06-09, 17:22:33 »

Fryzjer do klienta:
-Wypadaj─ů panu w┼éosy.Czy by┼é pan u lekarza?
-Nie one same zaczęły wypadać.
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2005-06-09, 17:31:45 »

Psychiatra zadaje pacjentowi pytania:
- Ile n├│g ma pies?
- Cztery.
- A ile ma uszu?
- Dwoje!
- A oczu?
- Przepraszam, panie doktorze, czy pan nigdy nie widział psa?
maf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2005-06-09, 22:00:54 »

Pewnie to znany dowcip, ale przypomne.
W restauracji dwoch klientow zamawia obiad
- schabowy, ale bez ziemniakow
kelnerka do kuchni
-dwa razy kwasniewski!
Pozdrawiam
maf
www.optymalny.tk
adammo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2005-06-09, 23:01:39 »

Cytuj z: maf
Pewnie to znany dowcip, ale przypomne.
- schabowy, ale bez ziemniakow
kelnerka do kuchni
-dwa razy kwasniewski!
Pozdrawiam
maf
www.optymalny.tk

DOBRY KAWAŁ Smile
mama
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2005-06-10, 09:02:40 »

A mo┼╝e taka wersja:
- Kapu┼Ťniak z podw├│jn─ů kapust─ů.
kelnerka do kuchni
-dwa razy Olek!
adammo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2005-06-10, 11:11:18 »

Wniosek? czego to ludzie nie wymy┼Ťl─ů Razz
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2005-06-13, 17:57:07 »

Cytuj z: jck
W jednym z ostatnich Optymalnik├│w jest ciekawy artyku┼é dr. Ponomarenki o nowotworach. Pod koniec tego artyku┼éu doktor pisze o r├│┼╝nego rodzaju wizjonerach, prorokach, kt├│rzy zwykle umieraj─ů wcze┼Ťnie, pozostawiaj─ůc swoich wyznawc├│w "na lodzie".

Je┼Ťli kto┼Ť jest zaznajomiony z tym co pisze dr Ponomarenko, to wie, ┼╝e obawia si─Ö on sytuacji, w kt├│rej okaza┼éoby si─Ö, ┼╝e nawet Optymalni choruj─ů na nowotwory.

To wszystko mo┼╝na potraktowa─ç jako pewien element walki konkurencyjnej. Ale... Dr Ponomarenko jest przecie┼╝ zwi─ůzany wi─Özami rodzinnymi z dr. Kwa┼Ťniewskim. Obaj panowie na pewno dobrze si─Ö znaj─ů.

Czy nie jest interesuj─ůce, ┼╝e w nied┼éugim czasie dr Ponomarenko tak gwa┼étownie zmieni┼é pogl─ůdy na ┼╗O? Mo┼╝e to, ┼╝e pisze on o "tych co wcze┼Ťnie wymieraj─ů" jest tylko ukryt─ů pr├│b─ů poinformowania Optymalnych o tym, ┼╝e dr Kwa┼Ťniewski jest chory? I to na chorob─Ö ┼Ťmierteln─ů? Wiadomo, ┼╝e ka┼╝dego lekarza obejmuje tajemnica lekarska. Wi─Öc wprost ┼╝aden lekarz nie mo┼╝e niczego powiedzie─ç... Szczeg├│lnie publicznie.

Oczywi┼Ťcie wszystko poka┼╝e czas... By┼éoby to bardzo ironiczne je┼Ťli dr Kwa┼Ťniewski okaza┼éby si─Ö ofiar─ů nowotworu...Skoro sam pisa┼é o tym, ┼╝e Optymalnym nowotwory nie gro┼╝─ů.

Czego to nie wymy┼Ťl─ů Question ! Laughing
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2005-06-13, 19:10:37 »

Kod:
[quote="jck"]W jednym z ostatnich Optymalnik├│w jest ciekawy artyku┼é dr. Ponomarenki o nowotworach. Pod koniec tego artyku┼éu doktor pisze o r├│┼╝nego rodzaju wizjonerach, prorokach, kt├│rzy zwykle umieraj─ů wcze┼Ťnie, pozostawiaj─ůc swoich wyznawc├│w "na lodzie".

Je┼Ťli kto┼Ť jest zaznajomiony z tym co pisze dr Ponomarenko, to wie, ┼╝e obawia si─Ö on sytuacji, w kt├│rej okaza┼éoby si─Ö, ┼╝e nawet Optymalni choruj─ů na nowotwory.

A wi─Öc czarnowidz z tego jasnowidza Laughing  Laughing  Laughing Laughing  Laughing  

Kod:
Wiadomo, ┼╝e ka┼╝dego lekarza obejmuje tajemnica lekarska. Wi─Öc wprost ┼╝aden lekarz nie mo┼╝e niczego powiedzie─ç... Szczeg├│lnie publicznie.

jck-sam chyba nie wierzysz w co piszesz. Przed wieloma laty jak umiera┼éa s─ůsiadka na raka, to do ko┼äca nikt jej nie powiedzia┼é na co choruje. Obecnie lekarze tak sie wycfanili, ┼╝e z "g├│ry" wmawiaj─ů cz┼éowiekowi chorob─Ö. Ostatnio, m┼éodej, 33-letniej kobiecie lekarz zdiagnozowa┼é nowotw├│r bez bada┼ä i od razu j─ů o tym poinformowa┼é. Z pewno┼Ťcia mia┼é dobro pacjentki na uwadze??????????

Kod:
Oczywi┼Ťcie wszystko poka┼╝e czas... By┼éoby to bardzo ironiczne je┼Ťli dr Kwa┼Ťniewski okaza┼éby si─Ö ofiar─ů nowotworu...Skoro sam pisa┼é o tym, ┼╝e Optymalnym nowotwory nie gro┼╝─ů.

Oczywi┼Ťcie wszystko poka┼╝e czas, ale oczywi┼Ťcie nie wszystkim.
neox
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2005-06-17, 16:00:50 »

Cytuj z: adammo
Postanowi┼éem stworzy─ç temat troch─Ö weso┼éawy. Tutaj piszcie wszystko co ┼Ťmieszne, czyli: kawa┼éy, dowcipy, linki do ┼Ťmiesznych stron, zdj─Öcia.

Mo┼╝ecie tak┼╝e zamieszcza─ç tak┼╝e ciekawe historie z Waszego ┼╝ycia (My optymalni spotykamy si─Ö z r├│┼╝no┼Ťciami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile

Zapraszam te┼╝ do czytania dowcip├│w na mojej stronie  Laughing Jest te┼╝ mo┼╝┼éiwo┼Ť─ç wpisywania swoich na forum  Arrow www.wawa.webd.pl
adammo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2005-06-17, 16:56:01 »

Cytuj z: neox

A więc do dzieła Smile

Zapraszam te┼╝ do czytania dowcip├│w na mojej stronie  Laughing Jest te┼╝ mo┼╝┼éiwo┼Ť─ç wpisywania swoich na forum  Arrow www.wawa.webd.pl

(krypto)REKLAMA?
neox
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2005-06-17, 18:35:46 »

Cytuj z: neox

A więc do dzieła Smile

(krypto)REKLAMA?

Nie- zaproszenie  Very Happy
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2006-02-28, 14:30:58 »

ZNAWCY ┼╗O!
Na pewnym forum tycz─ůcym mam i dzieci:

"cos dla milosnikow diet 
http://www.dr-kwasniewski.pl/
strona mojego idola ktory wymyslil zupe z kapuchy na odchudzanie"

Aleksander opu┼Ťci┼é stronk─Ö www.prezydent i przeni├│s┼é si─Ö na www.dr- Shocked Exclamation Question
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2006-02-28, 23:17:14 »

Ile nog ma mezczyzna?
 1,1
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2006-04-17, 23:37:40 »

baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2006-04-17, 23:51:24 »

Flawia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2006-04-23, 20:22:39 »

skoro dowcipy kr─Öc─ů si─Ö wok├│┼é restauracji to prosz─Ö:
"Kole┼╝anki um├│wi┼éy si─Ö na kaw─Ö w kawiarni. Zaj─Ö┼éy stolik, m├│wia kelnerowi co sobie ┼╝ycz─ů, ┼╝e kaw─Ö i na koncu jedna dodaje "Tylko prosz─Ö ┼╝eby by┼éo w czystej fili┼╝ance!"
wraca kelner z kawami i pyta: "Która z pań chciała w czystej filiżance?"
Cool
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 193 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 17 zapytaniami.