forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 06:56:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
657706 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 317 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1805844 razy)
adammo
Go


Email
HUMOR :)
« : 2005-06-08, 22:01:27 »

Postanowiłem stworzyć temat trochę wesoławy. Tutaj piszcie wszystko co śmieszne, czyli: kawały, dowcipy, linki do śmiesznych stron, zdjęcia.

Możecie także zamieszczać także ciekawe historie z Waszego życia (My optymalni spotykamy się z różnościami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #1 : 2005-06-09, 06:39:55 »

Spisane ze starego numeru,,Optymalni":

1(Po jednej stronie piknik optmalny wszyscy się świetnie bawią, co nie któży zajadają grila. A po drugiej stronie idzie dzieciak z matką(cali poubierani )
-MAMO! Czemu nie mogę bawić się na placu zabaw?
-Przecież lekarz zabronił ci chodzić po trawie z powodu uczulenia. Zjedz lepiej bananka.


2)Przychodzi pacjętka do Lekarza z wynikami:
-Nie rozumiem, dlaczego taka osoba ma wyższy cholesterol, niż przewidują normy.
-Ależ panie doktorze-tylko całkowity jest wyższy, a poszczególne funkcje są dobre.
-Skąt pani o tym wie Very Happy ?
-Bo żywię się optymalnie.

Grażyna
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #2 : 2005-06-09, 09:36:36 »

Cd. humoru z archiwum ,,Optymalni"(2000r.)

Być kobietą..."optymalną"
:Własną,,wolnością" żyję, czuję siebie i bezkres chłonąć szeroko duszę, umiem dostrzegać zło, wiedząc jak dobro wygląda, świat łatwiej analizuję. Tak życiem całym się ciesząc, niemal lewituję.
Być kobietą ,,korytkową"
:Jestem jak kwiat ścinany w rozkwicie by rotacja była większa. Dumnie paraduję na elitarnych galach w domu wciąż przy,,garach"

KLINIKA PRYWATNA:
-Panie doktorze-może pan mi wreszcie pomoże. Mam dolegliwe,częste afty oraz od kilku lat krwawienie dzięseł.
-Proszę codziennie myć zęby pastą,,BISA" oraz płukać jamę ustną wywarem z ziół mojego przepisu.
-Dziękuję, ale dlaczego każdy lekarz poleca mi na te schorzenia inną pastę i zestaw ziół.
-Bo dobry lekarz ma swój własny styl.......

SZPITAL:
-Pani doktor, proszę mi powiedzieć prawdę. Na co choruje moje jedyne dziecko?..
-Jeszcze trudno nam to zdiagnozować,gdyż jest to,,zjawisko" patologiczne, lecz na pocieszenie powiem pani, że mamy już więcej tego typu schorzeń.

STOMATOLOG:
-Pani doktor-mam paradontozę, proszę mi dobre lekarstwo.
-Niestety na to nie ma lekarstwa, także mój 5-letni wnuk ma paradontozę. Najlepsi lekarze w Stanach Zjednoczonych badali go, lecz nie polecili skutecznego leczenia.
-To może posłuchać sąsiadki, która poleciła dietę optymalną?
-Ja bym pani tego nie polecała, gdyż tłuszcz zniszczy pani wątrobę.


Grażyna
Zapisane
adammo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #3 : 2005-06-09, 13:23:00 »

No widzę, że Grażynka zabrała się do roboty Smile

W ramach przerywniku, coś głupszego Very Happy

Jadą dwie mrówki na motorze. W pewnej chwili jedna do drugiej mówi: -Wpadła mi mucha do oka
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #4 : 2005-06-09, 17:22:33 »

Fryzjer do klienta:
-Wypadają panu włosy.Czy był pan u lekarza?
-Nie one same zaczęły wypadać.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #5 : 2005-06-09, 17:31:45 »

Psychiatra zadaje pacjentowi pytania:
- Ile nóg ma pies?
- Cztery.
- A ile ma uszu?
- Dwoje!
- A oczu?
- Przepraszam, panie doktorze, czy pan nigdy nie widział psa?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #6 : 2005-06-09, 22:00:54 »

Pewnie to znany dowcip, ale przypomne.
W restauracji dwoch klientow zamawia obiad
- schabowy, ale bez ziemniakow
kelnerka do kuchni
-dwa razy kwasniewski!
Pozdrawiam
maf
www.optymalny.tk
Zapisane
adammo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #7 : 2005-06-09, 23:01:39 »

Cytuj z: maf
Pewnie to znany dowcip, ale przypomne.
W restauracji dwoch klientow zamawia obiad
- schabowy, ale bez ziemniakow
kelnerka do kuchni
-dwa razy kwasniewski!
Pozdrawiam
maf
www.optymalny.tk


DOBRY KAWAŁ Smile
Zapisane
mama
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #8 : 2005-06-10, 09:02:40 »

A może taka wersja:
W restauracji dwoch klientow zamawia obiad
- Kapuśniak z podwójną kapustą.
kelnerka do kuchni
-dwa razy Olek!
Zapisane
adammo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #9 : 2005-06-10, 11:11:18 »

Wniosek? czego to ludzie nie wymyślą Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #10 : 2005-06-13, 17:57:07 »

Cytuj z: jck
W jednym z ostatnich Optymalników jest ciekawy artykuł dr. Ponomarenki o nowotworach. Pod koniec tego artykułu doktor pisze o różnego rodzaju wizjonerach, prorokach, którzy zwykle umierają wcześnie, pozostawiając swoich wyznawców "na lodzie".

Jeśli ktoś jest zaznajomiony z tym co pisze dr Ponomarenko, to wie, że obawia się on sytuacji, w której okazałoby się, że nawet Optymalni chorują na nowotwory.

To wszystko można potraktować jako pewien element walki konkurencyjnej. Ale... Dr Ponomarenko jest przecież związany więzami rodzinnymi z dr. Kwaśniewskim. Obaj panowie na pewno dobrze się znają.

Czy nie jest interesujące, że w niedługim czasie dr Ponomarenko tak gwałtownie zmienił poglądy na ŻO? Może to, że pisze on o "tych co wcześnie wymierają" jest tylko ukrytą próbą poinformowania Optymalnych o tym, że dr Kwaśniewski jest chory? I to na chorobę śmiertelną? Wiadomo, że każdego lekarza obejmuje tajemnica lekarska. Więc wprost żaden lekarz nie może niczego powiedzieć... Szczególnie publicznie.

Oczywiście wszystko pokaże czas... Byłoby to bardzo ironiczne jeśli dr Kwaśniewski okazałby się ofiarą nowotworu...Skoro sam pisał o tym, że Optymalnym nowotwory nie grożą.


Czego to nie wymyślą Question ! Laughing
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #11 : 2005-06-13, 19:10:37 »

Kod:
[quote="jck"]W jednym z ostatnich Optymalników jest ciekawy artykuł dr. Ponomarenki o nowotworach. Pod koniec tego artykułu doktor pisze o różnego rodzaju wizjonerach, prorokach, którzy zwykle umierają wcześnie, pozostawiając swoich wyznawców "na lodzie".

Jeśli ktoś jest zaznajomiony z tym co pisze dr Ponomarenko, to wie, że obawia się on sytuacji, w której okazałoby się, że nawet Optymalni chorują na nowotwory.

A więc czarnowidz z tego jasnowidza Laughing  Laughing  Laughing Laughing  Laughing  

Kod:
Wiadomo, że każdego lekarza obejmuje tajemnica lekarska. Więc wprost żaden lekarz nie może niczego powiedzieć... Szczególnie publicznie.

jck-sam chyba nie wierzysz w co piszesz. Przed wieloma laty jak umierała sąsiadka na raka, to do końca nikt jej nie powiedział na co choruje. Obecnie lekarze tak sie wycfanili, że z "góry" wmawiają człowiekowi chorobę. Ostatnio, młodej, 33-letniej kobiecie lekarz zdiagnozował nowotwór bez badań i od razu ją o tym poinformował. Z pewnościa miał dobro pacjentki na uwadze??????????

Kod:
Oczywiście wszystko pokaże czas... Byłoby to bardzo ironiczne jeśli dr Kwaśniewski okazałby się ofiarą nowotworu...Skoro sam pisał o tym, że Optymalnym nowotwory nie grożą.

Oczywiście wszystko pokaże czas, ale oczywiście nie wszystkim.
Zapisane
neox
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #12 : 2005-06-17, 16:00:50 »

Cytuj z: adammo
Postanowiłem stworzyć temat trochę wesoławy. Tutaj piszcie wszystko co śmieszne, czyli: kawały, dowcipy, linki do śmiesznych stron, zdjęcia.

Możecie także zamieszczać także ciekawe historie z Waszego życia (My optymalni spotykamy się z różnościami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile

Zapraszam też do czytania dowcipów na mojej stronie  Laughing Jest też możłiwość wpisywania swoich na forum  Arrow www.wawa.webd.pl
Zapisane
adammo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #13 : 2005-06-17, 16:56:01 »

Cytuj z: neox
Cytuj z: adammo
Postanowiłem stworzyć temat trochę wesoławy. Tutaj piszcie wszystko co śmieszne, czyli: kawały, dowcipy, linki do śmiesznych stron, zdjęcia.

Możecie także zamieszczać także ciekawe historie z Waszego życia (My optymalni spotykamy się z różnościami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile

Zapraszam też do czytania dowcipów na mojej stronie  Laughing Jest też możłiwość wpisywania swoich na forum  Arrow www.wawa.webd.pl


(krypto)REKLAMA?
Zapisane
neox
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #14 : 2005-06-17, 18:35:46 »

Cytuj z: adammo
Cytuj z: neox
Cytuj z: adammo
Postanowiłem stworzyć temat trochę wesoławy. Tutaj piszcie wszystko co śmieszne, czyli: kawały, dowcipy, linki do śmiesznych stron, zdjęcia.

Możecie także zamieszczać także ciekawe historie z Waszego życia (My optymalni spotykamy się z różnościami, np: Smalec Light Very Happy)

A więc do dzieła Smile

Zapraszam też do czytania dowcipów na mojej stronie  Laughing Jest też możłiwość wpisywania swoich na forum  Arrow www.wawa.webd.pl


(krypto)REKLAMA?


Nie- zaproszenie  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #15 : 2006-02-28, 14:30:58 »

ZNAWCY ŻO!
Na pewnym forum tyczącym mam i dzieci:

"cos dla milosnikow diet 
http://www.dr-kwasniewski.pl/
strona mojego idola ktory wymyslil zupe z kapuchy na odchudzanie"

Aleksander opuścił stronkę www.prezydent i przeniósł się na www.dr- Shocked Exclamation Question
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #16 : 2006-02-28, 23:17:14 »

Ile nog ma mezczyzna?
 1,1
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #17 : 2006-04-17, 23:37:40 »

Zapisane
baska
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #18 : 2006-04-17, 23:51:24 »

Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #19 : 2006-04-23, 20:22:39 »

skoro dowcipy kręcą się wokół restauracji to proszę:
"Koleżanki umówiły się na kawę w kawiarni. Zajęły stolik, mówia kelnerowi co sobie życzą, że kawę i na koncu jedna dodaje "Tylko proszę żeby było w czystej filiżance!"
wraca kelner z kawami i pyta: "Która z pań chciała w czystej filiżance?"
Cool
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 317 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.