forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-06-26, 00:35:54

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
480073 wiadomoÂci w 3914 w▒tkach; wys│ane przez 61 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: dariusz73
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 186 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: HUMOR :)  (Przeczytany 386854 razy)
Halina Ch.
GoŠ

Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #20 : 2006-04-24, 15:22:02 »

Co┼Ť z dbsurdu:

Siedzi babcia na ławce dziadek też ma sandaly jaki z tego morał?
Lato...   Very Happy
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2006-05-01, 20:16:37 »

Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2006-05-13, 21:10:58 »

Jeden z lot├│w Ryanair. Nagle kapitan m├│wi: -
-Prosz─Ö zapi─ů─ç pasy
Po dziesi─Öciu momentach prosi stewardes─Ö:
-Powiedz wszystkim by usiedli w bezpiecznej pozycji, jak zwykle mamy problemy z silnikiem, mo┼╝emy si─Ö rozbi─ç...
Po dziesi─Öciu minutach pyta stewardesy:
-I jak?
Stewardesa:
-Wszyscy siedz─ů poza prawnikami. Ci ┼éa┼╝─ů i rozdaj─ů wizyt├│wki.
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2006-05-13, 21:13:19 »

Najniebezpieczniejsze organizacje w Polsce:
- Szalikowcy Wisły Kraków
-Kółka Różańcowe Radia Maryja
-Klub Przewo┼║nik├│w Tanich Linii Lotniczych
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2006-05-13, 21:17:28 »

Pierwszy skok ze spadochronem

1000m

1500m

2000m

Jeden ze skoczk├│w pyta:
- Je┼╝eli nie otworzy mi si─Ö spadochron...
Instruktor:
nooooo
Skoczek:
-I nie otworzy mi si─Ö zapasowy...
Instruktor:
Nooooo
Skoczek:
To jak długo będę spadał?????
Instruktor:
-Do końca życia
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2006-05-13, 21:44:43 »

Facet dzwoni do domu. W słuchawce obcy kobiecy głos. Facet pyta:
-Kto m├│wi?
Kobieta odpowiada.
-Jestem s┼éu┼╝─ůc─ů.
Facet:
-Ale my nie mamy s┼éu┼╝─ůcej... Czy mog─Ö rozmawia─ç z ┼╝on─ů?
Kobieta:
-Zosta┼éam wynaj─Öta tylko na dzi┼Ť... A pani domu jest na g├│rze... z m─Ö┼╝czyzn─ů o kt├│rym my┼Ťla┼éam ┼╝e jest jej m─Ö┼╝em
Cisza
.
.
.
Facet:
-A chcesz zarobi─ç extra 50,000 Dolc├│w?
Kobieta
-....no tak
Facet:
-We┼║ pistolet z lewej sz├│flady mojego biurka i zastrzel obydwoje...
Cisza...... Po chwili BANG BANG
Kobieta:
-Co mam zrobi─ç  z cia┼éami?
Facet:
-Wrzu─ç do basenu....
Kobieta:
-Jak tu nie ma basenu
Facet:
-....... czy to numer 5798-5287?
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2006-05-13, 21:54:46 »

Rodzina Amiszów pojechała do miasta. Poszli na poczte gdzie syn zobaczył dziwny twór. Srebrne wrota które potrafiły się same otwierać i zamykać.
-Co to jest Ojcze?  - Zapyta┼é syn.
-Nie mam pojęcia - Odparł ojciec.
Obserwowali te dziwne srebrne wrota jak zaczarowani. Nagle do Wr├│t podtoczy┼éa si─Ö starowinka na w├│zku inwalidzkim. Stara schorowana babcia, ledwo  ┼╝ywa... z nadziej─ů spogl─ůdaj─ůca na drzwi. Nacisne┼éa jaki┼Ť guzik i jak za dotkni─Öciem czrodziejskiej r├│┼╝d┼╝ki... wrota si─Ö rozwar┼éy. Babcia wtoczy┼éa si─Ö do ┼Ťrodka i pomacha┼éa zaciekawionym Amiszom. Wrota si─Ö zamkn─Ö┼éy a babcia pojecha┼éa do g├│ry srebrnym tunelem i znikn─Ö┼éa...
Ojciec z synem stoj─ů jak wryci. Nagle ojciec szepcze rozgor─ůczkowany do ch┼éopca:
-Le─ç szybko po mamusi─Ö...
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2006-05-13, 22:28:29 »

Twoja mama jest tak stara ┼╝e, ma bibli─Ö z autografem Jezusa
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2006-05-14, 12:56:05 »

Drogie panie pami─Ötajcie o tym dokonuj─ůc usprawniania wersji .
Ostatniego roku zmieni┼éam program Ch┼éopak wersja 5.4 na program M─ů┼╝
wersja 1.0 i zauważyłam, że wywołało to niespodziewane zmiany software'u i
poważnie ograniczyło dostęp do niektórych aplikacji, takich jak: garderoba;
kwiaty, biżuteria, które to aplikacje działały bez zarzutu z programem Chłopak 5.0.
W instrukcji użytkownika nie znalazłam o tych wadach nowego programu
ani s┼éowa. Na dodatek M─ů┼╝ 1.0 deinstaluje wiele innych; warto┼Ťciowych program├│w, takich jak: Zata┼äczmy 7.5, Pop┼éy┼ämyWRejs 2.3 i Wiecz├│rWOperze 6.2, instaluje za┼Ť inne, niepo┼╝─ůdane, takie jak: Pokerowy Wiecz├│r 1.3, SobotniFutbol 5.0, Golf 2.4 i Wsz─ÖdzieBa┼éagan 4.5.
Niestety, program Rozmowy 8.0 już nie działa (jego uruchomienie
powoduje tylko zawieszanie się systemu). Próbowałam uruchomić program Zrzędzenie
5.3 w celu naprawienia Męża 1.0, ale efekty były żadne. Proszę o pomoc!!!

POZDRAWIAM, J.

Droga pani J.

Ma Pani ten sam problem, co wiele kobiet. A wszystko przez niedoinformowanie. U┼╝ytkowniczki programu Ch┼éopak 5.0 nie maj─ů zwykle poj─Öcia, ┼╝e jest on jedynie pakietem ROZRYWKOWYM. Natomiast M─ů┼╝ 1.0
jest SYSTEMEM OPERACYJNYM zaprojektowanym po to, by mógł wykonywać tak mało operacji, jak to tylko możliwe.
Niestety, nie mo┼╝e Pani usun─ů─ç M─Ö┼╝a 1.0, przywracaj─ůc Ch┼éopaka 5.0.
Ukryte pliki operacyjne mog─ů sprawi─ç, ┼╝e Ch┼éopak 5.0 zacznie emulowa─ç M─Ö┼╝a 1.0.
Nie da si─Ö zdeinstalowa─ç ani wyczy┼Ťci─ç plik├│w operacyjnych z systemu, kiedy mia┼éa ju┼╝ miejsce instalacja. Jakiekolwiek nowe pliki systemowe mog─ů
by─ç zainstalowane tylko raz na rok, gdy┼╝ M─ů┼╝ 1.0 ma ograniczon─ů pami─Ö─ç.
Kobiety cz─Östo za wszelk─ů cen─Ö chc─ů uruchomi─ç ulubione staro┼Ťwieckie aplikacje b─ůd┼║ wprowadzi─ç do pracy nowe. Zdarzaj─ů si─Ö pr├│by
instalowania Chłopaka 6.0 lub Męża 2.0. Powoduje to jednak jeszcze więcej problemów
w systemie (patrz instrukcja obsługi pod: ?Grupy Wsparcia:
Rozw├│d/Dzieci").
Mo┼╝emy natomiast poleci─ç Pani lektur─Ö instrukcji u┼╝ytkownika, a
dok┼éadniejej cz─Ö┼Ťci po┼Ťwi─Öconej B┼é─Ödom W Partnerstwie (BWP). To bardzo u┼╝yteczna aplikacja M─Ö┼╝a 1.0, potajemnie zainstalowana przez firm─Ö macierzyst─ů
jako integralna cz─Ö┼Ť─ç systemu operacyjnego. M─ů┼╝ 1.0 musi wzi─ů─ç na siebie
CA┼ü─ä odpowiedzialno┼Ť─ç za WSZYSTKIE b┼é─Ödy i problemy; niezale┼╝nie od ich pierwotnych przyczyn. W celu uruchomienia tej rewelacyjnej w┼éa┼Ťciwo┼Ťci nale┼╝y wprowadzi─ç komend─Ö ?C:\MY┼ÜLA┼üAM, ┼╗E MNIE KOCHASZ?. Czasami w tym samym czasie musi by─ç uruchomiony program P┼éacz 6.2. Po czym┼Ť takim M─ů┼╝ 1.0 powinien uruchomi─ç Przeprosiny 12.3 i Kwiatki/Czekoladki 7.8.

WSKAZ├ôWKA TECHNICZNA! Radzimy unika─ç zbyt cz─Östego korzystania z tej aplikacji, gdy┼╝ mo┼╝e to by─ç przyczyn─ů dodatkowego, powa┼╝niejszego BWP,
i wtedy to Pani b─Ödzie zmuszona do uruchomienia komendy ?C:\WYBACZ MI?,
zanim system powr├│ci do zwyk┼éych czynno┼Ťci. Nadu┼╝ywanie aplikacji mo┼╝e
r├│wnie┼╝ uruchomi─ç Zrz─Ödliw─ůCisz─Ö 2.5 albo ? co gorsza ? Piwko 6.0. Piwko 6.0 to bardzo z┼éy program, uruchamiaj─ůcy w M─Ö┼╝u 1.0 archiwalny plik
PiwnyBebech oraz plik d┼║wi─Ökowy Chrapanie, kt├│ry bardzo trudno usun─ů─ç. Radzimy wi─Öc pami─Öta─ç - system b─Ödzie dzia┼éa┼é g┼éadko, we┼║mie na siebie ca┼é─ů win─Ö za
BWP, ale rzadko kiedy będzie wykonywał operacje typowe dla Chłopaka 5.0.
M─ů┼╝ 1.0 to wspania┼éy program, ma jednak ograniczon─ů pami─Ö─ç i nie
potrafi szybko uczy─ç si─Ö nowych aplikacji. Mo┼╝e Pani rozpatrzy─ç zakup
dodatkowego oprogramowania w celu zwi─Ökszenia wydajno┼Ťci. Polecamy: Ciep┼ée┼╗arcie
3.2, Bielizn─Ö 5.3 i Cierpliwo┼Ť─ç 10.1. Te programy u┼╝ytkowe, zastosowane wszystkie naraz, mog─ů sprawi─ç, ┼╝e M─ů┼╝ 1.4 b─Ödzie dzia┼éa┼é g┼éadko i
sprawnie. Po kilku latach u┼╝ywania M─ů┼╝ 1.0 b─Ödzie przetarty i znajdzie w nim Pani wiele nabytych, warto┼Ťciowych program├│w, takich jak NaprawToCoZepsute
1.0, PrzytulMnie 4.2 i B─ůd┼║MoimPrzyjacielem 7.6.
Ostatnia przestroga: NIGDY, pod ┼╝adnym pozorem nie nale┼╝y instalowa─ç programu Te┼Ťciowa 1.0. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e te uwagi okaza┼éy si─Ö
przydatne.
Dzi─Ökujemy, ┼╝e wybra┼éa Pani do instalacji program M─ů┼╝ 1.4 i ┼╝yczymy wszystkiego dobrego
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2006-05-14, 12:58:39 »

PRZYGOTOWANIA
Pi─ůtkowa noc doskonale, w opinii Polaka, nadaje si─Ö do seksu. Wracaj─ůc z pubu po spo┼╝yciu tradycyjnego polskiego afrodyzjaka - 10 kufli piwa oraz trzech kie┼ébasek ze sma┼╝on─ů cebul─ů, my┼Ťli on ju┼╝ tylko o jednym. MI┼üO┼Ü─ć! Przysuwaj─ůc si─Ö do nie┼Ťwiadomej swego losu ma┼é┼╝onki tudzie┼╝ dziewczyny, szepce jej do ucha pe┼éne nami─Ötno┼Ťci "Mo┼╝e by..." Ta dobra kobieta, do szale┼ästwa podniecona zapachem piwa i zmys┼éow─ů wizj─ů tkwi─ůcej miedzy z─Öbami cebulki, kokieteryjnie odpowiada: "Odwal si─Ö".

GRA WST─śPNA
Gra wst─Öpna jest, bezdyskusyjnie, bardzo wa┼╝na. Zasadniczo sprowadza si─Ö do zdj─Öcia przez m─Ö┼╝czyzn─Ö nieco zalanej podejrzanymi p┼éynami odzie┼╝y. Oczywi┼Ťcie na oczach podnieconej tym ma┼é┼╝onki/dziewczyny. Nast─Öpnie lotem ┼Ťlizgowym z elementami korkoci─ůgu dociera on do ┼é├│┼╝ka, ┼Ťpiewaj─ůc "Hej dziewczyny w g├│r─Ö kiecki..."(bo wi─Öcej nie pami─Öta). Tu dramatycznym gestem wskazuj─ůc na swego "ma┼éego (!) przyjaciela" m├│wi co┼Ť o 20 centymetrach. Jest to klasyczny przyk┼éad podw├│jnego widzenia po alkoholu.

POCZ─äTKOWE PROBLEMY
Po 10 kuflach zdarza si─Ö, ┼╝e "ma┼éy przyjaciel" jest dziwnie pow┼Ťci─ůgliwy. Impotencja jest ciosem dla m─Ö┼╝czyzny i obowi─ůzkiem ┼╝ony/dziewczyny jest taktowne zachowanie. Powinna wyrazi─ç ┼éagodn─ů zach─Öt─Ö s┼éowami "Mleczarzowi si─Ö to nigdy nie przytrafi┼éo". Seks oralny r├│wnie┼╝ mie┼Ťci si─Ö w kr─Ögu zainteresowa┼ä typowego przedstawiciela gatunku. Zwraca si─Ö on do ┼╝ony/dziewczyny z bezczeln─ů propozycj─ů "Mo┼╝e wbijesz w to z─ůbki?" Ta rado┼Ťnie zgadza si─Ö, wskazuj─ůc na stoj─ůc─ů przy ┼é├│┼╝ku szklank─Ö ze sztuczn─ů szcz─Ök─ů - "Jasne, skarbie, obs┼éu┼╝ si─Ö, tylko daj mi spa─ç"

PRZECHODZIMY DO RZECZY
Nadchodzi w ko┼äcu moment skonsumowania czu┼éej mi┼éo┼Ťci. I zn├│w alkohol powoduje syndrom podw├│jnego widzenia, w efekcie m─Ö┼╝czyzna nie wie, kt├│r─ů z partnerek wybra─ç. Mo┼╝e to doprowadzi─ç do przedwczesnego wytrysku. Zwraca si─Ö on wtedy do ┼╝ony/dziewczyny czule " O ku**a! Wszystko posz┼éo". Bardzo wa┼╝ne jest, aby obja┼Ťni┼é on jej to zjawisko, u┼╝ywaj─ůc czu┼éych komplement├│w w stylu "Jeste┼Ťcie najlepszymi laskami z jakimi mnie to spotka┼éo".

Jako nami─Ötny kochanek, Polak zapewne s┼éysza┼é, ┼╝e kobiety lubi─ů, gdy im si─Ö szepcze do ucha spro┼Ťno┼Ťci, np. :Pie**na chu**nia" Kobietom wtedy odejmuje mow─Ö i m─Ö┼╝czyzna mo┼╝e spokojnie cieszy─ç si─Ö chwil─ů. Kobieta, w ramach zach─Öty, pyta niekiedy "Czy jeste┼Ť pewny, ┼╝e wszed┼é?" B─Öd─ůc ekspertem w sprawach seksu, Polak prezentuje w takiej chwili udawany orgazm, co objawia si─Ö g┼éo┼Ťnymi okrzykami.

Kiedy jest ju┼╝ po wszystkim Polak przetacza si─Ö na drugi bok i zasypia z g┼éo┼Ťnym chrapaniem - istny demon seksu.

Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2006-05-14, 12:59:37 »

SŁOWA BARDZO TRUDNE DO WYMÓWIENIA PO SPOŻYCIU AKOHOLU:

1. Wyindywidualizowany entuzjasta.
2. W czasie suszy szosa sucha.
3. Jola lojalna Lojalna Jola.

SŁOWA ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE DO WYMÓWIENIA PO SPOŻYCIU AKOHOLU:

1. Nie, dzięki chłopaki, mi już nie polewajcie...
2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie b─Öd─Ö ┼Ťpiewa┼é...
3. Przykro mi pi─Ökna nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks ...
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2006-05-16, 10:31:26 »

Motto lekarzy pogotowia ratunkowego:
"Im p├│┼║niej przyjedziesz, tym trafniejsza diagnoza"
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2006-05-16, 12:09:07 »

Panie doktorze co mi jest?
-Nie jestem pewny, serce chyba, nich się pan nie martwi. Sekcja zwłok wszystko wykarze...
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2006-05-16, 13:16:57 »

Ostatnio dowiedzia┼éem si─Ö, ┼╝e mi┼éo┼Ť─ç to g┼é├│wnie kwestia chemii.
Z pewno┼Ťci─ů dlatego moja ┼╝ona trktuje mnie jak odpady toksyczne.
wojteks
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2006-05-16, 19:28:59 »

Operacja powodła się doskonale, ale operowany zmarł.
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2006-05-23, 23:30:12 »

Czarny humor z tematu, jak funkcjonuje rodzina, przyjaciele i urzędy. A ten telewizor to był na pewno markowy. Cool

http://dziennik.pap.com.pl/index.html?dzial=ROZM&poddzial=ZAG&id_depeszy=18785796
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2006-05-25, 20:34:15 »

Dyrektor du┼╝ej fabryki wzywa do swego gabinetu sekretark─Ö.
- Pani Jolu! Czy, tak jak prosiłem, dała pani do gazety ogłoszenie, że poszukujemy nocnego stróża?
- Oczywi┼Ťcie, panie dyrektorze. Zrobi┼éam, jak pan prosi┼é!
- I jaki efekt?
- Natychmiastowy. Ostatniej nocy okradziono nasz magazyn.
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2006-05-25, 22:46:47 »

Do lekarza przychodzi robotnik z dwoma workami cementu.
- Po co pan przyni├│s┼é ze sob─ů te dwa worki? - pyta lekarz
- A co? Dwa, to za mało? - odpowiada zdziwiony robotnik

Za autobusem biegnie facet z dwoma wielkimi arbuzami pod pachami.
biegnie co sil w nogach,
az mu jeden z nich wypada...
Facet nie odpuszcza i biegnie jeszcze szybciej!
Cala sytuacje obserwuja pasazerowie i zaczynaja pekac ze smiechu.
Zdenerwowany facet w biegu traci drugiego arbuza
ale jeszcze bardziej przyspiesza
Jeden z pasazerow krzyczy
-koles zgubiles juz wszystkie arbuzy a my ze smiechu pekamy
-zaraz sie posracie, bo ja jestem kierowca tego autobusu.
Na tajnej konferencjii miedzy FBI,KGB i MOSADEM.
Postanowiono ustalic ktory wywiad bedzie w tym roku uznawany za najlepszy. Wspolnie uzgodniono, ze kto pierwszy przyprowadzi wielblada na Alaske ten wygrywa.

Po 2 dniach stoja ageci FBI w ustalonym miejscu, trzymaja zmeczone i wyziebione zwierze...ale ciagle zywe...i czekaja.
Po chwili Mosad przyprowadza rodzine wielbadzia w opaskach na oczach po eskorta czalgow i helikopterow...
Po kilku chwilach, nagle pojawiaja sie rosjanie i prowadza jakiegos dziwologa.
Ni to wielblad ni slon.....Przyklejone 2 garby, odcieta traba, przerazone oczy...
Amerykanie mowia
- co wy k...przyprowadziliscie? Przeciez to jakas masakra slonia!
A slon na to
-Panowie!Prosze!Przeciez jestem wielbladem!Ja juz nie moge

Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2006-05-25, 22:50:25 »

Pewien m┼éody proboszcz podczas spotkania z biskupem poprosi┼é o rad─Ö, jak prawi─ç kazanie, aby nie by┼éo nudne i zaciekawi┼éo ludzi. Do┼Ťwiadczony duchowny pomy┼Ťla┼é chwil─Ö i rzek┼é:
- Zacznij tak: "Zakocha┼éem si─Ö...", zr├│b kr├│tk─ů przerw─Ö i kontynuuj: "...w m─Ö┼╝atce...", poczekaj, a┼╝ ludzie poszemraj─ů i dodaj: "z dzieckiem". I znowu po chwili doko┼äcz: "...na imi─Ö jej Maryja". Tym przyci─ůgniesz ich uwag─Ö.
Proboszcz wrócił i w niedzielę na mszy zastosował się do rady:
- Biskup się zakochał!...
- ...w m─Ö┼╝atce...
- ...z dzieckiem...
- Mówił, jak jej na imię, ale zapomniałem

"Tu amerykanski krazownik, zejdzcie nam z drogi!", "Tu kanadyjska latarnia morska, nie ustapimy."

Okulista zasiadaj─ůcy w komisji wojskowej pyta poborowego:
- Czy widzicie tam jakie┼Ť litery?
- Nie widz─Ö.
- A widzicie w og├│le tablic─Ö?
- Nie widz─Ö.
- I bardzo dobrze, bo tam nic nie ma! Zdolny
Uponstar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2006-05-25, 22:55:33 »

Uwa┼╝jacie:

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, r─Öce mu si─Ö trz─Ös─ů na kierownicy. Wyprzedzi┼éo go BMW, dziadek si─Ö wystraszy┼é. BMW zatrzyma┼éo si─Ö na swiat┼éach, dziadek z tego strachu nie da┼é rady, przywali┼é w ty┼é beemki. Wysiada z niej dw├│ch byk├│w:
- I co dziadek, prz....┼Ť...
- Tak (cienkim wystraszonym głosem)
- Masz kas─Ö?
- Nie
- A ubezpieczenie?
- Nie
- A syna?
- Mam
- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...
Dziadek zadzwoni┼é, podje┼╝d┼╝aj─ů 3 Mercedesy S-klasa, wysiada
kilku byk├│w i jeden z nich m├│wi:
- I co tatu┼Ť???? P.........┼é jak cofa┼é?
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 186 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.