forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 14:21:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660420 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 317 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1834297 razy)
tetryk
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #240 : 2007-06-09, 18:27:58 »

A wiecie gdzie leży Wąchock?

Jak jedną nogę postawisz w Krakowie, a drugą w Gdańsku, to tam 'przyrodzenie' wskaże: Wąchock.

Hmm... na Księżycu? Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #241 : 2007-06-09, 18:49:39 »

A wiecie gdzie leży Wąchock?

Jak jedną nogę postawisz w Krakowie, a drugą w Gdańsku, to tam 'przyrodzenie' wskaże: Wąchock.

Hmm... na Księżycu? Wink
Tak Ci wyszło tetryku?  Smile
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #242 : 2007-06-09, 21:52:04 »

Z tonącego okrętu na falach oceanu pływają kufry, bagaże, fortepian, a po jego klawiszach
nocnik przemknął, więc oburzony fortepian krzyczy:
- Czy ty wiesz, kto na mnie grał?
- Nie słyszę, bo mi ucho zalało!!!

***


-Smiecie mówić, żeśmy śmiecie.My nie śmiemy, a wy śmiecie.
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #243 : 2007-06-09, 22:25:19 »

Tak Ci wyszło tetryku?  Smile

Pytanie retoryczne, ale podejmę zabawę. Wink
Każdy zapalony poszukiwać-astronom, aby mieć kontakt z ciałami niebiańskimi, musi umieć skierować swój "teleskop" ku gwiazdom. Nie można mieć ciągle "nosa" na kwintę, bo to oznaka choroby. Według instrukcji/dowcipu, Wąchocka należy więc szukać na niebie, tuż nad horyzontem (no może trochę więcej jak tuż Smile).
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #244 : 2007-06-09, 22:41:51 »


Pytanie retoryczne, ale podejmę zabawę. Wink
Każdy zapalony poszukiwać-astronom, aby mieć kontakt z ciałami niebiańskimi, musi umieć skierować swój "teleskop" ku gwiazdom. Nie można mieć ciągle "nosa" na kwintę, bo to oznaka choroby. Według instrukcji/dowcipu, Wąchocka należy więc szukać na niebie, tuż nad horyzontem (no może trochę więcej jak tuż Smile).

No ja Tetryku nie próbowałam z oczywistych wzgledów  Wink,ale mąż to "przećwiczył" i mu wyszło ,że "celuje" w Mizara i Alcora z Wielkiej Niedźwiedzicy   Wink
Nomen omen to Jeździec i Rumak  Smile

Ps. Ponoć w Armi Napoleońskiej te dwiazdy służyły do testowania wzroku  Cool
Dziś widać ,że służą do testowania inny organów np. wspomnianego "nosa"  Wink
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #245 : 2007-06-09, 22:44:45 »

Dwóm przyjaciólkom po dlugich namowach, udalo sie wreszcie przekonac mezów, zeby zostali w domu i same wychodza na kolacje do knajpy, zeby przypomniec sobie "dawne czasy". Po zabawnie spedzonym wieczorze, dwóch butelkach bialego wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczaja restauracje calkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi "nagla potrzeba", moze dlatego, ze duzo wypily. Nie wiedzac gdzie isc sie wysikac, bo bylo juz bardzo pózno, jedna wpada na pomysl i mówi do drugiej: - Wejdzmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie bedzie. Wchodza na cmentarz, najpierw jedna sciaga majtki, sika, wyciera sie tymi majtkami i oczywiscie je wyrzuca... Widzac to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie droga, markowa bielizne i szkoda by ja bylo tak wyrzucic. Sciaga wiec majtki, wklada je do kieszeni, sika i zrywa kokarde z pierwszego lepszego wienca, zeby sie "podetrzec". Na drugi dzien maz pierwszej, dzwoni do meza drugiej: Jurek, nawet sobie nie wyobrazasz co sie stalo! To koniec mojego malzenstwa! - Dlaczego? - Moja zona wrócila o 5-tej rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek. Od razu wywalilem ja z domu. Na to drugi: - Marek, to jeszcze nic, wiesz co do wykombinowala moja? Nie tylko przyszla pijana i bez majtek, ale miala wlozona w tylek czerwona kokarde z napisem: "Nigdy Cie nie zapomnimy. Lukasz, Ignac, Staszek i pozostali przyjaciele z silowni".
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #246 : 2007-06-09, 22:59:45 »

 Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #247 : 2007-06-09, 23:33:32 »

Dwóm przyjaciólkom po dlugich namowach, ..... "Nigdy Cie nie zapomnimy. Lukasz, Ignac, Staszek i pozostali przyjaciele z silowni".

rewelacja !!!!
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #248 : 2007-06-13, 21:40:43 »

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,488388,00.html

Rzućcie okiem na filmik. Prezydent Sarkozy po spotkaniu z Putinem zachowywał się jak, nie przymierzając, Prezio po charkowskiej wizycie...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #249 : 2007-06-13, 21:44:55 »

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,488388,00.html

Rzućcie okiem na filmik. Prezydent Sarkozy po spotkaniu z Putinem zachowywał się jak, nie przymierzając, Prezio po charkowskiej wizycie...

Ty jako Gruzin tego nie rozumiesz  Wink A prawda się ma tak;Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki  Cool
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #250 : 2007-06-13, 21:46:00 »

http://youtube.com/watch?v=arvqPw3rt3Q
Zabawa w skojarzenia:

Clinton- afera rozporkowa
Bush - afera zegarkowa (patrz wyżej)
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #251 : 2007-06-13, 21:52:41 »

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,488388,00.html

Rzućcie okiem na filmik. Prezydent Sarkozy po spotkaniu z Putinem zachowywał się jak, nie przymierzając, Prezio po charkowskiej wizycie...

Ty jako Gruzin tego nie rozumiesz  Wink A prawda się ma tak;Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki  Cool

Prezio to nie Polak. Prawda, Ali?

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #252 : 2007-06-13, 21:52:52 »

  Wobec tego w przyszłości należy się spodziewać agresji USA na Albanię... Wink
           Kradzież zegarka to jeszcze nic wobec kradzieży na oczach świata.

Tomek
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #253 : 2007-06-13, 22:05:14 »

Sein Zustand war ganz offensichtlich nicht normal, aber er trinkt doch nie", sagt einer seiner ständigen Medienbegleiter am Mittwoch erstaunt

JEZELI CHODZI O SARKOZY;TO WIESZ CO NAPISALI -TLUMACZE CO PO WYZEJ;

jego zachowanie bylo rzeczywiscie nie normalne,ale on nigdy nie pije,powiedziala w srode zdziwiona , jedna z  osob medialnych, stale towarzyszaca Sarkozy
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #254 : 2007-06-13, 22:18:06 »

Sein Zustand war ganz offensichtlich nicht normal, aber er trinkt doch nie", sagt einer seiner ständigen Medienbegleiter am Mittwoch erstaunt

JEZELI CHODZI O SARKOZY;TO WIESZ CO NAPISALI -TLUMACZE CO PO WYZEJ;

jego zachowanie bylo rzeczywiscie nie normalne,ale on nigdy nie pije,powiedziala w srode zdziwiona , jedna z  osob medialnych, stale towarzyszaca Sarkozy

Widzę, że się tworzy komitet w obronie Sarkozy'ego. A więc wyjaśniam:

1) Dobrze, że przetłuamczyłaś, bo ten szwabski nigdy mi w szkole dobrze nie szedł- nie przykładałem się- to za 39 i E. Steinbach.
2) Tu akurat zrozumiałem- "Frankreich hat endlich seinen Jelzin" napisał jeden z bloggerów- przynajmniej jedno słowo - Jelcyn- a cała reszta to już background knowledge
3) Przypominam, że jest to wątek Humor- możliwe, że z Sarkozym, jest jak z zegarkiem Busha- na youtube znajdziecie filmiki, które pokazują, że to nie była kradzież, ale to moja wina- zapomniałem dodać -  Wink

PS. A tak już poważnie. Spiegel jest lewicowy, Sarkozy tzw. prawicowy, więc dlatego tak to wyeksponowali
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #255 : 2007-06-13, 22:25:23 »

Cytuj
Frankreich hat endlich seinen Jelzin" napisał jeden z bloggerów- przynajmniej jedno słowo - Jelcyn- a cała reszta to już background knowledge


Szymon, tutaj to ciebie nie rozumiem-oni napisali po prostu,ze Francja ma nareszcie tez swojego Jelzina,wiecej nic Smile
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #256 : 2007-06-13, 23:03:32 »

no, wiesz Kodar, chciałem wskazać na jedność triumwiratu Jelcyn, Sarkozy, Prezio jako symbol jedności słowiańsko-ugrofińsko- polskiej (bądź aszkenazyjskiej- wersja dla wtajemniczonych Wink )
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #257 : 2007-06-15, 14:20:35 »

oto czarny humor..... nie jestem rasistką!

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #258 : 2007-06-15, 14:25:44 »

Po pierwsze to z filmu " Agent XXL"  Jest to mężczyzna w kostiumie.  Smile
Oglądałaś Krystyno ten film?
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #259 : 2007-06-15, 15:29:20 »

Wiem , Ze to facet przebrany i z jakiego filmu.XXL2 tylko chciałam sprawdzić Wasze poczucie humoru Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 317 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.