forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-18, 14:09:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
663617 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 318 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1866842 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #360 : 2008-02-15, 09:53:06 »

Wszystkich zainteresowanych Dietą Optymalną zapraszam na: www.  Shocked Very Happy



Może parę osób powinno Lubelli uświadomić, że nadużywa słowa?  W końcu jakiś cukrzyk i/lub posiadacz nowotworu zechce odszkodowania...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #361 : 2008-02-15, 10:14:33 »

Wszystkich zainteresowanych Dietą Optymalną zapraszam na: www.  Shocked Very Happy



Może parę osób powinno Lubelli uświadomić, że nadużywa słowa?  W końcu jakiś cukrzyk i/lub posiadacz nowotworu zechce odszkodowania...

Ktoś mi tutaj pisał już dawno na Forum,że Dieta Optymalna nie jest nazwą zastrzeżoną (czy coś w tym stylu).
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #362 : 2008-02-15, 10:56:40 »

Humor ma być? To to mi się kojarzy z naszym obecnym rządem. hehe
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #363 : 2008-02-15, 10:58:06 »

Humor ma być? To to mi się kojarzy z naszym obecnym rządem. hehe


Miało być to:

http://www.ret.pl/motylek/
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #364 : 2008-02-15, 17:21:14 »

Hit polskiego internetu-prawie 2mln wejść .Czeska piosenka sprzed 30 lat.

http://pl.youtube.com/watch?v=v9MTGNaEXGM&NR=1

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #365 : 2008-02-15, 17:28:50 »

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #366 : 2008-02-15, 17:59:46 »

Hit polskiego internetu-prawie 2mln wejść .Czeska piosenka sprzed 30 lat.

http://pl.youtube.com/watch?v=v9MTGNaEXGM&NR=1


HA HA HA. Laughing Laughing

Ale ta wersja jest lepsza!!! Laughing Laughing Laughing

http://pl.youtube.com/watch?v=quxE9dpcRxA&feature=related
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #367 : 2008-02-17, 17:22:09 »

Mój ulubiony z filmoteki Remi'ego:

Świnka rzuca pieczywem w sprzedawcę mięsa

no i ten też:

Polowanie na zające

A jak komuś się nudzi w ten zimny wieczór to polecam większość filmików z tej stronki:

http://www.nimportequi.com
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #368 : 2008-02-22, 20:43:30 »

http://wiadomosci.onet.pl/1697676,12,1,1,item.html - Włoskiemu operatorowi telefonicznemu Telecom Italia nie wystarczył wniosek rodziny zmarłej klientki o odłączenie jej linii. Wysłał do denatki list, w którym prosi ją o odpis aktu zgonu lub własnoręcznie podpisane oświadczenie, że nie żyje.
    Romolo Molini, syn zmarłej, 8 stycznia napisał do Telecom Italia list z prośbą o wykreślenie z rejestru jego matki, która zmarła 25 grudnia 2007 r. Prawie miesiąc później biuro obsługi klienta wystosowało do zmarłej - na jej adres oraz jej imię i nazwisko - pismo, w którym informuje, że "próbowało się z nią skontaktować przez telefon, niestety bez powodzenia".
   Telecom Italia pisze do zmarłej, że "informacje, które przysłała, są niewystarczające" i "prosi" ją o przedstawienie (nie sprecyzowano w jaki sposób) następujących dokumentów: "odpisu aktu zgonu lub własnoręcznie podpisanego oświadczenia". Firma zapewnia denatkę, że w razie wątpliwości "jest do jej dyspozycji".
O "surrealistycznej reakcji" Telecom Italia opowiedział dziennikowi "Corriere della Sera" syn zmarłej.
Firma zapewnia, że doszło do "pomyłki", a list miał być wysłany do syna. "Skontaktujemy się z rodziną zmarłej najszybciej, jak to możliwe, by ją przeprosić" - zapewnia Telecom Italia.

  Shocked Confused - nawet mistrz Mrożek, by tego nie wymyślił.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #369 : 2008-02-26, 03:26:31 »

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #370 : 2008-02-26, 06:04:11 »

Toż to teoria spiskowa – pierwsza klasa – i jaka super niepoprawna politycznie.
Prawie jak ta reklama z dr Walką w telewizorni Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #371 : 2008-02-26, 13:41:39 »

w/g teorii pana Mikke,jakoby kobiety upodobnialy sie do mezczyzn poprzez  zasmiecanie kobiecych drog rodnych pozostalosciami, niewiasty zmieniaja sie i upadabniaja do swych oblubiencow,to znaczy,ze ich gospodarka hormonalna ma tendencje wzrostu w strone meskosci.Gdyby tak bylo,kobiety chodzilyby zarosniete tu i tam,a tym samym dawaly swiadectwo na intensywne zasmiecanie. Laughing Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #372 : 2008-03-01, 19:24:53 »

Spotyka się dwóch kolegów ze studiów i opowiadają sobie przy wódce o starych studenckich czasach .
W pewnym momencie jeden z nich mówi : Jak sobie pomysle,że jestem inżynierem ,to aż się boję iść do lekarza.
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #373 : 2008-03-03, 12:34:14 »

Jestem pewien, ze wielu forumowiczow zna angielski wiec pozwole sobie wkleic cos w tym jezyku.

Indian Chief     

A female reporter, interviewing an American Indian chief, asked the significance of the varied number of feathers in Indian headdresses.

"Feathers show number of sexual partners," the chief replied. Indicating a nearby young brave, he continued,
"Him?  One woman, one feather.  Him?" pointing to a second, older man, "Three women, three feathers."

The reporter looked at the Chief's headdress. "But you have so many feathers!"

The Chief proudly slapped his chest. "Me Chief. Sleep with all women. Big, small, fat, tall."

Horrified, the female reporter said, "You ought to be hung!"

The Chief said, "Damn right. Me hung big like buffalo, long like snake."

The offended reporter said, "You don't have to be hostile!"

The Chief replied, "Hoss-style, dog-style, any bloody style!"

The reporter cried, "Oh, dear!"


"No deer", said the Chief. "Ass too high, run too fast!"


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #374 : 2008-03-09, 17:00:10 »

Już po optymalnym obiadku?


Tak?


Bo ten osobnik dopiero co zaczyna się zabierać za swój optymalny obiadek   Shocked
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #375 : 2008-03-12, 10:46:09 »

 Kobiety dzielą się na trzy rodzaje: piękne, wierne oraz piękne i
wierne, ale nadmuchiwane.


Jak uprawiać seks, żeby nie było dzieci?
- Wysłać je do dziadków.


Dlaczego chrząszcz brzmi w trzcinie?
- A co? Wolałbyś w rzeżusze?
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #376 : 2008-03-12, 14:41:06 »

Z cyklu: czuly_wojtek radzi...  Laughing

...czyli jak się rozwodzić wg Wojtka Wink

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
To tylko w Hollyłut morze dojśc do rozwodu. 
 
Hollyłut to zepsute środowisko.
Knucia, podhody, intrygi  Jako prawnik po Jale gdzie studiował Clinton i oba Busze wiem coś o tym,
jak np. w tym środowisku załatwia się sprawy rozwodowe i podział majątku. Sam się rozwodziłem pare razy
i zawsze moje ex dostawały na nowe życie durzo. Ale było z czego dawać. Aktorzy jak się rozwodzom
to sobie skaczom do oczu - te sprawy są najtrudniejsze i taki mecenas wie, źe jak ugra coś to dostanie
30 nowych spraw, a jak nic nie ugra albo mało, to jest w paleszcze stracony. Ja będac mecenasem pszes
krutki czas wziołem pare spraw rozwodowych w kraju i wszystkie wygrałem. Np. taka sprawa - do podziału
milion, ale ona chce go wycyckać na 800 tys., mimo, źe całom kasiorke zarobił on, a ona była rzoną tylko
rok i przyszła mieszkać do jego 700 metrowej willi w jednej koszuli. On bierze dobrego adwokata i ten
adwokat muwi mu, źe ona na sprawie nie dostanie ani grosza. I on ma racje! Bo jej się nie nalerzy.

Ale co ona wtedy robi? Idzie do kancelarii prawniczej Czuły Wojtek Ent Kąpany i muwi: jak to códem wygrasz,
to z tych 800 dla ciebie 10%. Ja muwie 20% i przystempuje do sprawy. Zbieram na takiego gościa chaki.
Najlepsza jest zdrada, ja znajde świadkuw to jusz 200 w mojej kieszeni. A znajde, bo tera wszyscy się zdradzajom.
Potem dowodze, źe ona z tego powodu cierpiała psychicznie. Wysyłam ją do lekaźa po stosowny świstek.
Potem udowadniam znęcanie psychiczne. To to jusz łatwe bo nawet jak on na nią raz ryknął to jusz wystarczy.
No i ona znowu idzie do lekarza po świstek, najlepiej od psychiatry i jest nowy dowud. Potem udowadniam
źe była ponirzana, upokarzana i tak dalej. Na pierwszom sprawe mam jusz taki materiał  źe ona jusz ma
w kieszeni 500 tau zenuw. Na wokandzie odpalam swoje gadane, dowodze źe to on doprowadził do rozwodu
(jeszcze musze tuszować jej fagasa), przedstawiam kwity od doktoruw, obdukcje i inne swoje triki, tak źe ona
wychodzi te 800 lekko. Potem ja kasuje z tego 20% i jade na Hawaje z ksierzniczkom moją.

Ona plarza 24 na dobe a ja sórfink. Wracamy do kraju, jusz czeka kolejna sprawa. A źe wygrałem jusz pare takich,
to ludzie do mnie walom dżwiami i oknami bo wiedzom, że ja wyciągam najlepsze odszkodowania.
Oj puściło się jusz paru dzianetów w ostatniej koszuli. Potem zrezygnowałem z tego zawodu, bo powiem
wam szczeże - jusz miałem za durzo. Ale po znajomości mogę karzdej z was załatwić bardzo atrakcyjny
finansowo rozwud. I nie za kesz, teraz robie to tylko dla pszyjemności.

czuly_wojtek@poczta.onet.pl , 25.07.2007 09:29

http://muzyka.onet.pl/1,202,8,32740403,88948619,3982424,0,forum.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Laughing 
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #377 : 2008-03-12, 15:27:28 »

I kto powiedział, że wódka szkodzi?...   Confused Wink

>  |^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\\
>  | ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\\__,_
>  | ______________ ||__..|I__|__I___ |)
>  |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)
>
>  To jest samochód z zimna wódka, zadbaj o to by dojechał dziś do
>  każdego! Dziś jest dzień najlepszych przyjaciół, ziomali. Wyślij to do
>  wszystkich osób na liście i do mnie z powrotem ( nawet gdy będę
>  niedostępny). Poczekaj ile dostaniesz odpowiedzi. Jeśli więcej niż osiem
>  to znaczy, ze jesteś lubiany i się dziś opijesz lub najpóźniej jutro.
>
>***************************************************
>
>  Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym
>  mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z
>  około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około
>  10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych...  Shocked
>
>  Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych, czyli człowiek może bez obawy
>  o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki...  Cool
>
>  Przeliczamy:
>  1 butelka (750 g) = 3 szklanki,
>  zatem:
>  2 700 000 szklanek/3 szklanki = 900 000 butelek.
>
>  Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat,
>  a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu...  Cool
>
>  Przeliczamy lata na dni:
>  40 x 365 = 14600 dni picia   Surprised
>
>  Zatem jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe, to:
>
>  900000/14600 = 61,6 butelek wódki dziennie!  Surprised  Shocked
>
>  Wniosek:
>  Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić
>  - po 20 butelek wódki na śniadanie,
>  - 20 na obiad i
>  - 21 - na kolację...  Smile
>
>  KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH !  Very Happy  Laughing
>
>  Podaj dalej, żeby ludzie nie żyli w nieświadomości...  Cool Idea  Mr. Green
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #378 : 2008-03-12, 15:36:09 »

Poprawka!

>  Wniosek:
>  Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić więcej, niż:
>  - po 20 butelek wódki na śniadanie,
>  - 20 na obiad i
>  - 21 - na kolację... 

 Smile
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #379 : 2008-03-13, 17:41:04 »

Z cyklu: czuly_wojtek opowiada...   Laughing

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Macie sętyment do swojego pierwszego ałta albo pojazdu?

Ja mam. To była zwykła furmanka z koniami. Dyszel cały w hromie, a na końcu aerodynamiczna szpica.
Pozłacane homonta dla dwuch koniuw. Na kołach alófelgi i opony 170x130x90. Na plandece wymalowany
z jednej strony Lewiatan a drugiej Behemot, czyli dwa smoki. Konstrókcja obnirzona, by wuz miał linię
sportową, mimo, że z dziatkiem woziliśmy nim mleko po wsiach. Boksy na kanki były z błyszczącego
aluminium. Lejce były sterowane komputerowo, takrze furman nie miał nic do roboty. GPS monitował
drogę i ałtomatycznie wydawał komędy typu: hetta, nazat, wjo, prrr! Na wszelki wypadek furmanka
miała pod pod woziem zainstalowanom lufę, bo gdyby na przykład dziadka w polu zastała wojna to co?
Ale wojny nie było, to woziliśmy mleko. O piątej rano dziadek zawsze doił krowy, a ja czyściłem akcesoria
pastom polerskom. Kiedyś jechaliśmy z mlekiem do sąsiedniej wsi. Było około szustej rano. Lato i jusz
robił się gorąc. Dwuch studętów wraca z dyskoteki i zatrzymuje nas na stopa. Dziadek przychamował
konie z piskiem opon 170x130x90 i muwi: wsiadejta. Oni byli bardzo wdzienczni, bo jeszcze mieli
5 kaem z buta. No to otworzyli puł litra. My z dziadkiem tacy zaspani, to po jednej szklance usneliśmy.

I oni wtedy przejęli lejce. GPS zgłupiał a komputer wywiuzł ich do lasu. Oba konie w szoku! Coś nacisnęli
nie tak i lufa się wysunęła. Dobrze, że odłamkowy nie wypalił. Ja się w tym lesie obudziłem i na szczęscie
zawróciliśmy do wsi, ale tam znowu mi polali i znowu my posnęli z tym dziadkiem. Obudziliśmy się
w jakimś mieście na osiedlu. Nasz wuz zaparkowany miedzy dwoma merolami. Ja pacze na zegarek,
mleko nierozwiezione a tu jusz 10-ta wybija. Po studętach ani śladu, tylko butelke zostawili.
Budze dziadka i muwie, ze wiocha wyszła, bo tu jusz 10-ta, mleko kwasnieje w upale,a  my w mieście.
I muwię: dziadek co jest? A dziadek muwi: nie przejmuj się, odpalaj konie, jak jusz my są w mieście,
to jedziemy rwać dziewuchy. I wiecie ile na ten chrom wyrwaliśmy lasek? Nie powiem co dziadek
wyprawiał, bo obiecałem, ze babce nie powiem, ale miał pałera wtedy jakby miał ze 20 lat. Ech, to były czasy.
Potem dziadek sprzedał tą fure i w nocy uciekł od babki. Teraz szaleje gdzieś nad morzem z 40-tkami.
Czyli jak jego wnuczek. Szkoda fury. Szkoda tesz koni, bo je dziadek rospił i szypko kojtły.
Teraz człowiek jeździ porszakami, alfami, ale jednak się łeska kręci jak pomyśleć o dziadkowej furmance hromowanej.

czuly_wojtek 13.03.2008

http://7fb.gu.ma/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 318 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.777 sekund z 17 zapytaniami.