forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-04, 21:24:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
664753 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 319 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1882462 razy)
marian05
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #760 : 2009-06-26, 19:43:32 »

"marian", teraz piszę z "innej beczki", może napisałbyś coś w wątku o Arkadiach, jakie jest Twoje zdanie o Arkadii "Lido"? Chciałabym wiedzieć co mnie czeka.  Smile


Hej Reniu gdzie mam pisac?? nie widze nigdzie watku o Arkadiach
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #761 : 2009-06-26, 19:46:18 »

Maz pyta zone : kochanie czym nafaszerowalas tego kurczaka?? Jak to czym w nim nie bylo juz miejsca
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #762 : 2009-06-26, 19:47:52 »

"marian", teraz piszę z "innej beczki", może napisałby¶ co¶ w w±tku o Arkadiach, jakie jest Twoje zdanie o Arkadii "Lido"? Chciałabym wiedzieć co mnie czeka.  Smile


Hej Reniu gdzie mam pisac?? nie widze nigdzie watku o Arkadiach
Zaraz odezwę się w tamtym wątku, tylko go poszukam. Ps.Dostałam dzisiaj 5 z Urbanizacji. Very Happy
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #763 : 2009-06-26, 19:53:48 »

Przyjmij prosze moje gratulacje , wiedzialem ze jestes zdolna
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #764 : 2009-06-26, 19:58:57 »

Dzięki, to samo powiedział mi mój mąż.  Very Happy
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #765 : 2009-06-26, 20:12:19 »

. Ps.Dostałam dzisiaj 5 z Urbanizacji. Very Happy

"Leciała" kiedyś taka  polska komedia "poszukiwany, poszukiwana", miedzy innymi w akcji dyrektor od Urbanizacji i jego żona....

http://www.youtube.com/watch?v=-fBcthvWFz8&feature=related

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to bylo po prostu piękne, uśmiałam sie wówczas do łez...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #766 : 2009-06-26, 20:49:17 »

 Very Happy Nie ma to jak baca  Laughing

- Baco, macie w waszej miejscowości jakieś atrakcje dla turystów?
- Mieliśmy, ale niedawno wyszła za mąż.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #767 : 2009-06-26, 21:09:20 »

Dyplomata to jest taki ktoś, kto Ci mówi SPIEPRZAJ, ale robi to w taki sposób, że z podniecenia myślisz o przyjemnej podróży.

***************

Przewodnik po Rzymie oprowadza po mieście bogatego, amerykańskiego turystę:
- To jedyny w swoim rodzaju gmach...
- Też mi coś! - przerywa mu Amerykanin. - U nas, w Ameryce, mamy tysiąc takich gmachów!
- Bardzo możliwe, bo to dom wariatów.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #768 : 2009-06-26, 23:43:28 »

Chyba najstarszy tekst w polskim Internecie, czyli Z pamiętnika bieszczadnika Smile

----------------------------------------------------------------------------------------------------
12 sierpnia, imieniny: Lecha Euzebii
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października, imieniny: Alana Kaliksta
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi!!! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. jakie wspaniale!!! Jestem pewien, ze to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba, czemu wcześniej nie wpadłem na pomysł aby się tutaj przeprowadzić?!!

11 listopada, Święto Niepodległości
Wkrótce zaczyna się sezon myśliwski. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, ze wreszcie zacznie padać śnieg, wtedy myśliwym trudniej będzie wytropić zwierzynę.

2 grudnia, imieniny: Balbiny Bibianny
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na dwór, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżna (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Bieszczady.

12 grudnia, imieniny: Dagmary Aleksandry
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia, imieniny: Gabrieli Dariusza
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia, imieniny: Zenona Honoraty
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuz za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!
25 grudnia, Boże Narodzenie
Wesołych pierdolonych świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego, przysięgam na Boga, zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia, imieniny: Teofili Godzislawa
Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod góra białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia, imieniny: Jana Maksyma
Meteorolog mylił się! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem, kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnia rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia, imieniny: Elżbiety Anieli
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pieprzony jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód za trzy tysiące złotych!!! Powinni powystrzelać te cholerne zwierzaki. Że też myśliwy nie rozwalili wszystkich w sezonie.

3 maja Święto Konstytucji
Zawiozłem samochód do serwisu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi!

18 maja, imieniny: Eryka Feliksa
Przeprowadziłem się do Warszawy. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na takim zadupiu jak Bieszczady lub Beskid Niski.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #769 : 2009-06-27, 06:29:09 »

michal a Ja Go czytałam pierwszy raz w życiu

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #770 : 2009-06-27, 11:57:31 »

Gdyby kobiety rządziły światem...
Wszystkie toalety miałyby deski poprzybijane lub poprzyklejane na stałe.
Bary dla samotnych bylyby wyposażone w wykrywacze metalu, żeby wykryć ukryte w kieszeniach obrączki.
Mężczyzna nigdy nie uzyskałby określenia: "dobra partia" tylko dlatego że oddycha.
Idealna waga dla kobiety zostałaby określona na poziomie 80 kg.
Zakupy zostały by uznane jako dyscyplina olimpijska.
Reputacja mężczyzn byłaby określana w taki sposób, jak w tej chwili kobiet.
Kobiety z zimnymi rękami badałyby prostatę.
Okres byłby niepodważalnym dowodem niewinności dla sądu.
Zabroniono by mężczyznom jedzenia, na mniej niż dwie godziny przed snem, potraw powodujących wytwarzanie gazów.
Małe dziewczynki czytałyby "Królewna Śnieżka i Siedmiu Chłopów Na Schwał"
Mężczyźni zarabialiby 70 centów w porównaniu do 1 dolara dla kobiety na tym samym stanowisku.
Mężczyźni musieliby kupować PLAYBOY'A dla artykułów, ponieważ zdjęć nie byłoby w nim w ogóle.
Mężczyźni byliby zmuszeni do nauki i częstego używania zwrotów: "Przepraszam", "Kocham Cię", "Jesteś piękna", "Ależ absolutnie! Wcale nie wygladasz grubo w tej sukience".   Mężczyźni byliby całkowicie osądzani po wyglądzie, natomiast kobiety wyłącznie po osiągnięciach.
Mężczyźni byliby zmuszeni poświęcać kobietom tyle uwagi, ile poświecają swoim samochodom.
Wiadomości sportowe w TV nie trwałyby dłużej niż 60 sekund/24h.
Wszyscy mężczyźni byliby zmuszeni do spędzenia co najmniej jednego miesiąca w SSP czyli Symulatorze Stresu Przedmiesiączkowego.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #771 : 2009-06-27, 14:35:28 »

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #772 : 2009-06-27, 14:57:54 »

Michał Smile dziękuję za podanie tych linków. Uwielbiam tego gościa i teraz znowu popłakałam się ze śmiechu Laughing Miłego dnia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #773 : 2009-06-27, 17:11:34 »

Dla odmiany dowcip o ...bacy Laughing

Pasie baca dwie krowy: czarną i białą.
Przechodzący turysta zagaduje:
-Baca, a jedzą dużo trawy te krowy?
-Ta carna tak. -Odpowiada baca.
-A ta biała?- Pyta turysta.
-Ta bioła tys.
-A dają one chociaż dużo mleka?- Kontynuuje turysta
-Ta carna tak.- Mówi baca.
-A biała?- Pyta dalej przechodzień.
-Bioła tys.
-A czemu to baco ciągle o tej czarnej krowie mówicie?- Pyta już zdziwiony turysta.
-Bo ta carna jest moja.
-A biała?
-Bioła tys.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #774 : 2009-06-27, 18:43:55 »

Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #775 : 2009-06-27, 19:36:53 »

Idzie baca przez krupowki i ciagnie za soba sznurek, turysta pyta: baco a dlaczego ciagniecie ten sznurek,  Aco mom go pchac??
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #776 : 2009-06-27, 19:46:08 »

- Baco dach ci przecieka.
- Wim...
- To dlaczego nie naprawisz??
- Ni mogę, przecież dysc pada.
- To dlaczego nie naprawisz kiedy nie pada??
- A bo wtedy nie cieknie...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #777 : 2009-06-27, 19:48:38 »

Baca słyszy krzyki z podwórka:
- Czego tam?
- Bacoooo! Potrzebujecie drewna?
- Nieeee! Przecie mom!
Rano baca budzi się, wychodzi na podworko, patrzy:
- O kurde! Gdzie moje drewno?!
--------------------------------------------------------------------------
Sprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego - górala:
- Zawód?
- Mechooptyk.
- Co?
- Mechooptyk!
- A co pan robi?
- Optykam chałupy mchem...
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #778 : 2009-06-27, 19:53:39 »

Postepowy baca jedzie ciagnikiem, wyprzedza go policja i zatrzymuje  -  baco nie macie prawego kierunkowskazu przy ciagniku musicie to naprawic, baca oglada sie za siebie i mowi
Kierunkowskaz w siagniku nie dzialo?? a gdziye jest moja przyczepa??
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71275


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #779 : 2009-06-27, 19:57:05 »

"marian05", a kogo weźniemy na "tapetę", jak o bacy kawały się wyczerpią?  Confused Będziemy sami improwizować?  Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 319 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.