forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 02:00:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
668198 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 319 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1946240 razy)
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #860 : 2009-07-06, 19:06:04 »

Opal , chyba te Twoje czary nie zadziałały bo śniły mi się jakieś rowy przez które musiałem przejść żeby dostać się do wyznaczonego celu a jeszcze na dodatek zgubiłem klucze od domu i martwiłem się jak ja do niego wejdę. Co to może oznaczać ? Shocked

Tak to jest jak się czarodziejską różdżkę zostawia samopas Laughing Musiała skierować zaklęcie do innej, pewnie bliższej mi osoby. Hmmm, ciekawa jestem kto to jest ten szczęśliwiec, który miał dzisiaj piękny sen. Przyznawać mi się tu!!! Wink Laughing

Tak poważnie - to zapamiętałeś jeden wątek snu, a mamy ich bardzo wiele. Najwyraźniej podświadomość skupia się na troskach. Ten sen nie oznacza nic, dosłownie nic. To jest zlepek przeżywanych na jawie niepowodzeń, Twojego zamartwiania się na zapas. Czy Ty nie jesteś typem człowieka, który martwi się o wszystko na pięć lat do przodu i martwi się, że się martwi? Tutaj są ścianą niepowodzenia, brak realizacji wymarzonych celów - to Cię gryzie.

To narazie tyle Wink Właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej, a ciągle jest tak duszno, że pozostaje mi teraz jedynie zanurzyć się w wannie. Poczytam więcej, gdy się wynurzę z piany Wink
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #861 : 2009-07-06, 20:01:21 »

Czy Ty nie jesteś typem człowieka, który martwi się o wszystko na pięć lat do przodu i martwi się, że się martwi? Tutaj są ścianą niepowodzenia, brak realizacji wymarzonych celów - to Cię gryzie.
Każdy się zamartwia mniej lub bardziej o coś tam i każdego człowieka coś gryzie. Mnie ostatnio pchły bo bawiłem się z psem.  Laughing
Życzę Ci przyjemnej kąpieli  Very Happy
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #862 : 2009-07-06, 20:20:09 »

Renia, bardzo ładna bajka z morałem Smile
Dzisiaj to już masz pewne, jak w banku Laughing - zaczarowałam piękny sen. Opisz mi go jutro Wink mrrr
Opal , chyba te Twoje czary nie zadziałały bo śniły mi się jakieś rowy przez które musiałem przejść żeby dostać się do wyznaczonego celu a jeszcze na dodatek zgubiłem klucze od domu i martwiłem  się jak ja do niego wejdę. Co to może oznaczać ?  Shocked

To przenośnia Twojego kawalerstwa. Cel to małżeństwo, rowy przez które musisz przechodzić do tego celu to trudności (nieodpowiednie kandydatki, itp.), zgubione klucze oznaczają utraconą dawniej wielką miłość, z którą teraz byłoby wszystko OK; dom, do którego zgubiłeś klucze to właśnie ten udany związek, do którego nie możesz wrócić bo straciłeś kiedyś tę kobietę (zgubione klucze). Twoje zmartwienie, że nie możesz wejść do domu oznacza zmartwienie, że ktoś taki może Ci się więcej nie trafić... Wink

Opal to wiedźma, jej czary zawsze działają, nie wywiniesz się... Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #863 : 2009-07-06, 20:49:32 »

Każdy się zamartwia mniej lub bardziej o coś tam i każdego człowieka coś gryzie. Mnie ostatnio pchły bo bawiłem się z psem. Laughing
Życzę Ci przyjemnej kąpieli Very Happy

Na początek sugeruję Ci zmianę nicku, albo przynajmniej podaj swoje imię, bo to co tutaj zaklinasz jest z góry skazane na niepowodzenie. Chcieć nie zawsze oznacza móc, ale jestem zdrowy już zaklina rzeczywistość. Ty się zamartwiasz więcej niż się powinno, więc postaraj się z nami - przynajmniej w humorach - wyluzować czapeczkę.
Dzięki za życzenia, już wymoczona i nie wkur*** Ania Wink Laughing


To przenośnia Twojego kawalerstwa. Cel to małżeństwo, rowy przez które musisz przechodzić do tego celu to trudności (nieodpowiednie kandydatki, itp.), zgubione klucze oznaczają utraconą dawniej wielką miłość, z którą teraz byłoby wszystko OK; dom, do którego zgubiłeś klucze to właśnie ten udany związek, do którego nie możesz wrócić bo straciłeś kiedyś tę kobietę (zgubione klucze). Twoje zmartwienie, że nie możesz wejść do domu oznacza zmartwienie, że ktoś taki może Ci się więcej nie trafić... Wink

Proszę, proszę - ktoś tutaj ukrywał swoje zdolności  Shocked  Sama bym tego lepiej nie zrobiła.


Opal to wiedźma, jej czary zawsze działają, nie wywiniesz się... Wink

Hmmm, wszystko jasne Wink  Laughing
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #864 : 2009-07-06, 21:30:54 »

Na początek sugeruję Ci zmianę nicku, albo przynajmniej podaj swoje imię, bo to co tutaj zaklinasz jest z góry skazane na niepowodzenie. Chcieć nie zawsze oznacza móc, ale jestem zdrowy już zaklina rzeczywistość. Ty się zamartwiasz więcej niż się powinno, więc postaraj się z nami - przynajmniej w humorach - wyluzować czapeczkę.

To przenośnia Twojego kawalerstwa. Cel to małżeństwo, rowy przez które musisz przechodzić do tego celu to trudności (nieodpowiednie kandydatki, itp.), zgubione klucze oznaczają utraconą dawniej wielką miłość, z którą teraz byłoby wszystko OK; dom, do którego zgubiłeś klucze to właśnie ten udany związek, do którego nie możesz wrócić bo straciłeś kiedyś tę kobietę (zgubione klucze). Twoje zmartwienie, że nie możesz wejść do domu oznacza zmartwienie, że ktoś taki może Ci się więcej nie trafić... Wink
Miło mi  Smile Mam na imię Stanisław. Fajnie tłumaczysz sny. Zastanowię się nad tym, co napisałaś  Cool

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #865 : 2009-07-06, 21:45:35 »


Miło mi Smile Mam na imię Stanisław. Fajnie tłumaczysz sny. Zastanowię się nad tym, co napisała¶ Cool

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny.. Cool
Zapisane

Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #866 : 2009-07-06, 21:48:07 »

Wiem Very Happy Znam tę piosenkę Rosiewicza ale ja wolę dojrzałe , poważne kobiety  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #867 : 2009-07-06, 21:48:50 »

I słusznie..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #868 : 2009-07-06, 21:51:35 »

...tylko, po co poważne...?  Shocked Rolling Eyes Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #869 : 2009-07-06, 21:55:14 »

Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie.
Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji,
trochę wina, dobre jedzenie, później wspaniały sex...
Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki.
Zapisane

Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #870 : 2009-07-06, 22:00:36 »

To może ja się trochę poprawię: Poważne z poczuciem humoru  Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #871 : 2009-07-06, 22:01:43 »

Miło mi Smile Mam na imię Stanisław. Fajnie tłumaczysz sny. Zastanowię się nad tym, co napisałaś Cool

Cicho Wink bo mi jeszcze na głowę ściągniesz Urząd Skarbowy i będą mi trzepać papiery, a nie to co powinni Laughing
Narozrabiałam swoimi prośbami, bo masz takie ładne imię, że mi nijak je zdrobnić, a przecież nie będę się zwracała do Ciebie per Panie Wokulski Wink
Jak się do Ciebie zwracają znajomi?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #872 : 2009-07-06, 22:02:49 »

To może ja się trochę poprawię: Poważne z poczuciem humoru Very Happy
Teraz super  Very Happy
Zapisane

Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #873 : 2009-07-06, 22:05:43 »

Cieszę się, że się dobrze rozumiemy tylko nie wiem jeszcze do czego służą te wszystkie opcje nad emoticonami, które widzę teraz podczas pisania wiadomości  Mad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #874 : 2009-07-06, 22:22:35 »

Mąż wchodzi na wagę łazienkową i z całej siły wciąga brzuch. Żona patrzy na to z politowaniem i pyta:
- Myślisz jałopie, że ci to pomoże?
- Oczywiście, że pomoże. Tylko w ten sposób mogę zobaczyć ile ważę
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #875 : 2009-07-06, 22:22:57 »

Życie od tyłu.

>>> Wyobraź sobie jakie piękne byłoby życie, gdyby
>> > przebiegało odwrotnie niż dotychczas. Zaczyna się od tego, że kilku
>> > eleganckich gości przynosi cię w skrzyneczce i od razu trafiasz na
>> > imprezę. Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku. Stajesz się
>> > coraz młodszy. Pewnego dnia dostajesz odprawę w postaci grubszej
>> > gotówki i idziesz do pracy. He! Pracujesz jakieś 40 lat i poznajesz
>> > uroki życia. Zaczynasz pić coraz więcej alkoholu, coraz częściej
>> > chodzisz na imprezy, coraz częściej uprawiasz seks. Jak już masz to
>> > opanowane, jesteś gotów żeby trafić na studia. Potem idziesz do
>> > szkoły. Coraz mniej od ciebie wymagają, masz coraz więcej czasu na
>> > zabawę. Robisz się coraz mniejszy, aż trafiasz do... hmm, gdzie
>> > pływasz sobie ciepło przez 9 miesięcy wsłuchując się w
>> > uspokajający rytm bicia serca. A potem nagle BĘC i Twoje życie
>> > kończy się orgazmem. I czy tak nie byłoby lepiej i przyjemniej?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #876 : 2009-07-06, 22:25:51 »

Po mszy z kościoła wychodzą dwie staruszki i rozpoczynają rozmowę. Pierwsza
mówi :
- Pani, ta dzisiejsza młodzież to taka niewychowana, a jak się ubierająąą, co na
głowach mająąą - z jednej strony czerwone, z drugiej zielone, straszne .
Na to druga:
- Pani to jeszcze nic! Wczoraj wieczorem wracam od wnuczki i wchodzę do jednej
windy, a do drugiej młoda para. Jeszcze się drzwi nie zamknęły ich windy, a
słyszę : 'Jak wykręcisz żarówkę, to wezmę do buzi'. Pani, SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71932


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #877 : 2009-07-06, 22:27:52 »

Lekarz kończy badać kobietę, bierze na stronę jej męża i mówi:
- Nie podoba mi się to, jak pańska żona wygląda.
- Mi także, panie doktorze - mówi mąż - Ale jest dobrą kucharką i świetnie radzi sobie z dziećmi.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #878 : 2009-07-06, 22:39:12 »

Jeżeli Stanisław lub ktokolwiek inny chce poznać moją pokrętną Wink filozofię życiową - zapraszam do odsłuchania tematu muzycznego Smile
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #879 : 2009-07-06, 22:42:55 »

Jak się do Ciebie zwracają znajomi?
Aniu możesz mówić do mnie , jak Ci wygodnie. Każda forma mojego imienia jest przyjemna. Sama coś wymyśl  Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 319 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.241 sekund z 19 zapytaniami.