forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-08-19, 05:21:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
666777 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  HUMOR :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 319 Do dou Drukuj
Autor Wtek: HUMOR :)  (Przeczytany 1911068 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71643


Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #940 : 2009-08-16, 09:54:25 »

To lepiej by pasowało do wątku "TRAGEDII" niż "HUMORU". Ale jeśli takiego nie ma ...to zostało tylko się z tego pośmiać...
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #941 : 2009-08-16, 10:15:32 »

Boszzz tam chyba ogrzewanie podłogowe puściło i było niezłe przebicie :>
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #942 : 2009-08-16, 11:40:19 »

http://www.youtube.com/watch?v=8cw6hWGEoiE&hl=pl - nieprzemyślana likwidacja konta internetowego może doprowadzić u dzieci do ... Wink

Świetnie pokazane ujarzmianie negatywnych emocji, plusem było to iż odreagowywał w swoim pokoju na swoich poduchach, ja na miejscu rodziców kupiłabym mu worek treningowy, szkoda łóżka, bardzo ładnie widać brak w tym domu werbalnego kontaktu z dziećmi....
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #943 : 2009-08-16, 11:47:06 »

"viola44"
akurat to asolutnie nie tyczy ciebie, a Adasia, który samodzielnie podjął dziś decyzję o likwidacji konta na tym Forum, choć jego wiek biologiczny wskazuje, że to ponoć dorosły "mencizna".
Miałem nawet pisać ci wyjaśnienie na priva, bo miałem obyawy, że może weźmiesz to do siebie, ale... Wink
Widzę jednak, że nie ma na szczęście co wyjaśniać ... Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #944 : 2009-08-16, 12:10:30 »

...szkoda łóżka...

To faktycznie jest smieszne i nadaje sie do dzialu "humor". Smile

BTW
Viola usmiechnij sie  i przeczytaj jeszcze raz  ....... !
Zycie jest piekne! Smile

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #945 : 2009-08-16, 12:32:38 »

"viola44"
akurat to asolutnie nie tyczy ciebie, a Adasia, który samodzielnie podjął dziś decyzję o likwidacji konta na tym Forum,...

A Viola44 nie podjęła samodzielnie decyzji kilka dni temu w podobnej kwesti? Adam już raz wrócił po likwidacji konta, więc jeszcze pewnie wiele razy go poczytamy. To są typy ludzi, które same nie wiedzą czego chcą. Jak dzieci zabierają zabawki z piaskownicy, a potem znowu wracają bawić się i psocić. Na opinii dzieci jednak niewielu oprze swoje zdanie, zbyt mała wiarygodność.


Pomijając powyższe pytanie, na przedstawionym filmie widać jakim wielkim uzależniaczem jest komp i obojętnie z czego ktoś rezygnuje, to pomocą mogą służyć jedynie egzorcyzmy Wink To mi zresztą przypominała scenka w filmie.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #946 : 2009-08-16, 12:39:00 »



A Viola44 nie podjęła samodzielnie decyzji kilka dni temu w podobnej kwesti? Adam już raz wrócił po likwidacji konta, więc jeszcze pewnie wiele razy go poczytamy. To są typy ludzi, które same nie wiedzą czego chcą. Jak dzieci zabierają zabawki z piaskownicy, a potem znowu wracają bawić się i psocić. Na opinii dzieci jednak niewielu oprze swoje zdanie, zbyt mała wiarygodność.

owszem Viola44 zlikwidowała konto ale szczegółów nigdy nie będzie Ci dane poznać dlatego pozostają Ci domysły i bełkot.....ble ble ble ....

admin wie co pisze.....Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #947 : 2009-08-16, 12:45:13 »

jeszcze pewnie wiele razy go poczytamy...

Wątpię, ponieważ od stycznia to ja decyduję, kto może tu zakładać sobie konto. Decyzję o likwidacji - pozostawiam Użytkownikom.

PS
ilość zatwierdzonych rejestracji drastycznie spadła, ale nie jest to dla mnie żadne zmartwienie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #948 : 2009-08-16, 12:50:22 »

Ale jesteś zarozumiała Laughing
Szczegóły dotyczące Ciebie kompletnie mnie nie interesują, jesteś najmniej interesującą osobą na tym forum. Już dawno Cię przejrzałam. Ciekawiło mnie jedynie podejście admina do obu identycznych przypadków likwidacji konta.
Pytanie nie było do Ciebie, więc racz trzymać gębę na kłódkę.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #949 : 2009-08-16, 12:53:45 »

[Wątpię, ponieważ od stycznia to ja decyduję, kto może tu zakładać sobie konto. Decyzję o likwidacji - pozostawiam Użytkownikom.

OK, ale to po styczniu tego roku adam319 już wrócił, zresztą nieodosobniony w tym procederze, więc pomyślalam, że historia może się powtórzyć.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #950 : 2009-08-16, 12:57:54 »

"Opal"
ale twoja odpowiedź dla "viola44" nie jest zbyt uprzejma! A szkoda, bo po co zadrażniać atmosferę?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #951 : 2009-08-16, 13:01:14 »

adam319 już wrócił, zresztą nieodosobniony w tym procederze, więc pomyślalam, że historia może się powtórzyć.

Powrót był niefortunny... Tak, może i subiektywnie, oceniam. Ale jestem tu tylko "adminem" Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #952 : 2009-08-16, 13:02:31 »

Wybacz admin moją szczerość, tak myślę i tak napisałam. Zresztą w odpowiedzi na jej :

nie będzie Ci dane poznać dlatego pozostają Ci domysły i bełkot.....ble ble ble ....

Niech ta osoba lepiej nie wchodzi mi w drogę, bo zawsze negatywne reakcje wywołują u mnie dwulicowce, nieszczere, zakłamane....... Przez grzeczność nie dokończę.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #953 : 2009-08-16, 13:07:30 »

"Racja fizyka, a Kaśka butów nie ma" Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #954 : 2009-08-16, 13:12:44 »

Tak, może i subiektywnie, oceniam. Ale jestem tu tylko "adminem" Wink

Każdy z nas ocenia Smile to tak czysto ludzkie jest Wink
Ja staram się nie angażować emocjonalnie bo to "tylko" internet, ale jednak czasami... Wink Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #955 : 2009-08-16, 13:22:24 »

...dwulicowce, nieszczere, zakłamane....... Przez grzeczność nie dokończę...

Na "niezbyt szczegolnie upartego" to kazdy z nas ma "pierwiastki" wspomniane w cytacie! Smile
Wiec po co to cale uniesione "oburzenie"?

Inaczej sprawa "siema" np. z wygladem,
to sa najczesciej sprawy "nieodwracalne" dlatego tak potrafia "rozbudzic emocje" Smile

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #956 : 2009-08-16, 13:34:30 »

Powrót był niefortunny... Tak, może i subiektywnie, oceniam. Ale jestem tu tylko "adminem" Wink

ale dlaczegóż, jesli mozna wiedziec, "niefortunny"? mnie sie z Adamem bardzo dobrze pisalo ;]]
i do tego to pomocny kolega, kazdy o tym wie. ostatnio mamy jakos malo rejestracji i pytan od "n00b'ów", wiec moze nie bylo tego widac za bardzo, ale Adam zwykle z anielska cierliwoscia tlumaczy podstawowe zasady
btw, to troche tak jakby pietnowac nieboszczyka ;]
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #957 : 2009-08-16, 13:35:54 »

naczej sprawa "siema" np. z wygladem,
to sa najczesciej sprawy "nieodwracalne" dlatego tak potrafia "rozbudzic emocje" Smile

Rozumiem, że piszesz o swoim wyglądzie, który pewnie w wyniku nie lub szczęśliwego wypadku przyniósł skutki nieodwracalne. Zawsze wiedziałam, że jesteś brzydki duszą, więc dodatkowe relacje, że również okropny ciałem - nie są mi potrzebne.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #958 : 2009-08-16, 14:09:40 »

Spokojnie, to tylko wytwór wyobraźni... Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: HUMOR :)
« Odpowiedz #959 : 2009-08-16, 14:13:01 »

mnie sie z Adamem bardzo dobrze pisalo

Nic straconego. Adaś właśbnie do Witka trafiło! Smile
Witek się ucieszy i ja też... Smile))
Zapisane
Strony: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 319 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.