forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:10:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Grzybki...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Grzybki...  (Przeczytany 44617 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #20 : 2009-09-14, 22:20:15 »

No coz, dawno juz w lesie na grzybach nie bylem......brak czasu.
Wlasnie wrocilem z Polski i musze przyznac, ze bardzo malo ludzi stoi przy drodze i sprzedaje grzyby-chyba macie za sucho. Jedyne co sprzedaja w tej chwili to kantarella.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #21 : 2009-09-14, 22:25:21 »

Cały czas jest u nas ciepło i ostatnio było mało deszczu, ale za dwa ,trzy tygodnie sytuacja się zmieni. Czekam na to... nasza polska jesień jest przepiękna.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #22 : 2009-09-15, 15:46:18 »

No coz, dawno juz w lesie na grzybach nie bylem......brak czasu.
Wlasnie wrocilem z Polski i musze przyznac, ze bardzo malo ludzi stoi przy drodze i sprzedaje grzyby-chyba macie za sucho. Jedyne co sprzedaja w tej chwili to kantarella.
Adam,pod koniec lipca,gdy wracalam z Polski juz grzybiarze stali przy drogach z mnostwem grzybow i jagod.Sierpien i wrzesien a nawet pazdziernik,to  jeszcze sezon grzybowy.Wschodnia Polska,to moje rodzinne strony i tam w tej chwili jeszcze pelny wysyp.Tylko pozazdroscic.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #23 : 2009-09-15, 16:03:38 »

Moja córa znalazła dzisiaj trzy rydze w ogródku na trawniku pod choinkami. Smile
Tylko co zrobić z taką ilością? :/
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #24 : 2009-09-15, 16:13:48 »

Tylko co zrobić z taką ilością? :/

Dorzucić do gotowanej kapusty z mięsem Smile

Ja niestety do pokazywanego pensjonatu nie pojadę, bo jak się okazało, to dzisiaj mieli bardzo dużo telefonów z rezerwacjami i cały październik już zajęty Sad Ciekawa jestem dlaczego? Całe szczęście znalazłam równie dobre miejsce gdzie indziej, wszyscy się pomieścimy i prosiak faszerowany kaszą i warzywami będzie i tańce będą i grzyby też mają być - w każdym razie zamówione są Wink Podobno w Borach Tucholskich dopiero się sezon zaczyna i powinien się rozkręcić niedługo.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #25 : 2009-09-15, 16:29:05 »

No to szykuje się pyszna zabawa. Tylko zwierzyny, to trochę tam zostawcie Wink)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #26 : 2009-09-15, 16:39:57 »

Przed zwierzyną inną niż pieczona, to ja sama będę zwiewać w te pędy. Dopiero się okaże kto z nas będzie szybszy Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #27 : 2009-09-15, 16:41:18 »

No chyba, że byłby to jakiś przystojny jeleń  Wink)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #28 : 2009-09-15, 16:45:19 »

No chyba, że byłby to jakiś przystojny jeleń  Wink)

ha,ha,ha Laughing Wink))
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #29 : 2009-09-15, 16:49:46 »

...pożartować dobrze, ale Ty przecież będziesz grzeczniutka u boku męża i nie będziesz oddalać się na krok, żeby nie stacić orientacji w lesie Smile A kiedy się wybieracie?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #30 : 2009-09-15, 18:43:11 »

...warto by sprawdzić prognozę pogody na ten czas.. dobrze by było, żeby teraz solidnie popadało, a potem było słonecznie..
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #31 : 2009-09-15, 20:18:14 »

...pożartować dobrze, ale Ty przecież będziesz grzeczniutka u boku męża i nie będziesz oddalać się na krok, żeby nie stacić orientacji w lesie Smile A kiedy się wybieracie?

Jasne, że będę grzeczniutka. Jednak co do oddalania się, to pojawia się problem. Gdy są grzyby – nie widzę męża <zdziwiona> Biedaczysko, to on nie może spuścić mnie z oczu, albo na odległość głosu. Jedziemy 3-4 października, pogodę sprawdzę przy okazji.

Grzybobranie to wspaniały moment, cudowny relaks. Normalnie gdyby mi ktoś kazał chodzić z pięć godzin po lesie bez łyka wody, to bym mu powiedziała co o nim myślę Wink
Gdy w lesie są grzyby, to zapominam o czasie, wodzie. Górki, dołki, przeskoki rowów, czołganie się, ukłucia igieł, noranie w błocie i otrzepywanie z pajęczyny – nic mi nie przeszkadza. Nie znoszę robali, a tu mi pająki przed oczami przebiegają i lepiej niech to szybciej robią, bo mi grzyby zasłaniają Wink))  Jak już nogami nie mogę powłóczyć, to jeszcze dociągnę do samochodu i w czasie jazdy zdrowieję na tyle, że potem to wszystko zdołam obrać i w większości przerobić. Gdy wykończona, z zaróżowionymi polikami kładę się spać i zamykam oczy, to widzę najpiękniejsze egzemplarze i miejsca ich zbioru.  No i już się nie mogę doczekać wypadu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #32 : 2009-09-15, 20:33:50 »

Ja już dawno przestałam z moim mężem chodzić na grzyby. On zasuwa jak mały motorek Smile) Ja to lubię spokojnie chodzić, zajrzeć pod każdy krzaczek i chodzić po raczej równym terenie. A on szybkim tempem po największych górach maszeruje i w dodatku ma zawsze więcej grzybów ode mnie... Sad Ja później to już bardziej patrzałam, żeby się nie zgubić, niż żeby znaleźć grzyby. Obierać grzybów w domu nie bardzo lubię, ale z widokiem grzybów po zamknięciu oczu mam tak samo Smile) Moja córa to ma "kota" na punkcie zbierania grzybów i to w dodatku tą samą metodą co mój mąż Smile)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #33 : 2009-09-15, 20:41:49 »

Moja córa to ma "kota" na punkcie zbierania grzybów i to w dodatku tą sama metoda co mój mąż Smile)

To jam mam dwa rasowe koty w domu, "kota" na punkcie grzybów i jeszcze dużo różnych pasji - "kotów".
Najwyraźniej wielka kociara ze mnie Laughing Wink))
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #34 : 2009-09-15, 20:44:35 »

... i jeszcze dużo różnych pasji - "kotów"...

Opal, czy Ty sie przypadkiem nie "zagalopowalas"? Smile

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #35 : 2009-09-15, 20:49:23 »

A czy ja jestem koniem?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #36 : 2009-09-15, 20:49:51 »

A czy ja jestem koniem?

hahahaha
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #37 : 2009-09-15, 20:53:06 »

gdyby ktoś zwrócił się do mnie o poradę na kiepski nastrój, bez wahania odpowiedziałabym, wejdź na forum dr-Kwaśniewski ...haha
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #38 : 2009-09-15, 20:55:56 »

..bo tu jest humor optymalny... Smile))
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Grzybki...
« Odpowiedz #39 : 2009-09-15, 20:58:35 »

Może dlatego, że Optymalni mają w sobie radość życia, która przejawia się pogodą ducha, szczęściem rodzinnym, chęcią dzielenia się swoim szczęściem z innymi. Smutasy i nadęte bubki powinni trzymać się innego forum Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.