forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:15:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY  (Przeczytany 96934 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #60 : 2009-07-19, 21:42:18 »

Za Lublińcem w kierunku na Poznań - Lasy Zborowskie.
Dodam przy okazji, że ziemię też mają fatalną - nie znam się na tym, ale słyszałem, że nie muszą płacić za nią podatku - sam piach.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #61 : 2009-07-19, 21:45:47 »

A to przez to, że płacą KRUS, a nie normalną ZUS-owską stawkę.  Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #62 : 2009-07-19, 21:46:19 »

Woda "mineralna", produkty mleczne (masło, sery, smietanka) warzywa, owoce no sorry ja różnicy w stosunku do innych sklepów po za ceną nie widzę. Na stoisku miesnym sprzedawczyni na widok mojej żony woła z daleka - mam dla Pani przerośniętą karkówkę jak zawsze Laughing Taaak nie ma to jak Biedronka Wink lub inne dyskonty mnie tam wsio ryba  Cool

nie wiem, nie upieram sie, w biedronce sensu stricte nie bylam od wiekow
ale widze i czuje roznice w serach i smietance powiedzmy z Borough Market (taki rynek), nie znam sie na cenach, ale nie jem przeciez tyle, zeby to robilo realna roznice (nawet wliczajac kolacje dla gosci)
jakby mi przyszlo do glowy kiedys rodzic dzieci, to moze inaczej by to wygladalo...
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #63 : 2009-07-19, 21:49:04 »

jakby mi przyszlo do glowy kiedys rodzic dzieci...

...a to jeszcze sztucznych łon tam nie macie?  Shocked Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #64 : 2009-07-19, 21:51:01 »

A to przez to, że płacą KRUS, a nie normalną ZUS-owską stawkę.  Wink

A to pewne Smile
Teraz wyprzedają głównie działki letnikom, ale to się kiedyś skończy - co nastepne pokolenia będą wyprzedawać?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #65 : 2009-07-19, 21:57:44 »

jakby mi przyszlo do glowy kiedys rodzic dzieci...

...a to jeszcze sztucznych łon tam nie macie?  Shocked Wink

mamy "Real", i Łonę tez mamy:
http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
http://www.youtube.com/watch?v=V31q5YGtn48

ale to gdzie indziej
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY (i innych wycieczkach)
« Odpowiedz #66 : 2009-07-27, 14:45:42 »

Wczoraj przegoniłem towarzycho na Pilsko Wink
Rano bez wyjatku jajecznica na boczku dla każdego. Do plecaka woda, kabanosy, żólty ser i pół tabliczki czekolady.
Na miejscu w Korbielowie dokupilismy smietankę w pierwszym lepszym markecie. U góry była kawa i herbata - co kto chciał bo zimnawo się zrobiło, oraz jagody prosto z krzaczka Smile))
Na wieczór kluseczki http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=44 i po kawałku arbuza (do woli). Nikt nie był głodny, humory dopisywały (dziewczyny dzielnie pięły sie w góre) i nikt nie wie ile czego zjadł (no, może prawie Smile)) Skomplikowane to "ŻO" ale jak sie powiedziało A... Wink Smile)))
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY (i innych wycieczkach)
« Odpowiedz #67 : 2009-07-27, 14:57:42 »

dokupilismy smietankę w pierwszym lepszym markecie...

To dobrze, że udało się wam odszukać skep z optymalną żywnością... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #68 : 2009-07-27, 15:03:07 »

Wczoraj przegoniłem towarzycho na Pilsko Wink
Rano bez wyjatku jajecznica na boczku dla każdego. Do plecaka woda, kabanosy, żólty ser i pół tabliczki czekolady.
Na miejscu w Korbielowie dokupilismy smietankę w pierwszym lepszym markecie. U góry była kawa i herbata - co kto chciał bo zimnawo się zrobiło, oraz jagody prosto z krzaczka Smile))
Na wieczór kluseczki http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=44 i po kawałku arbuza (do woli). Nikt nie był głodny, humory dopisywały (dziewczyny dzielnie pięły sie w góre) i nikt nie wie ile czego zjadł (no, może prawie Smile)) Skomplikowane to "ŻO" ale jak sie powiedziało A... Wink Smile)))
Jak te dziewczyny sie pięły? Na drzewa? Wink
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #69 : 2009-07-27, 15:40:25 »

Wracając do sklepów - ostatnio miałem bardzo duży kłopot w wyborze serów i śmietanki!
Znaczy z serami trochę mniej, ale ze śmietanką to było!
Wchodzę do sklepu, a tu cała lada chłodnicza ze śmietanką w słoiczkach szklanych, kubeczkach plastikowych, kartonikach o pojemnościach od 100 do 500ml, a do tego na żadnym opakowaniu nie piasło ile ma taka śmietanka %, tylko podane w 100g. A wybór - od 9 do 42%. O cenach nie wspominam, ale można z powodu asortymentu i ilości producentów się pogubić! I tylko jedno masło serwatkowe 82%, do tego białe. Ale kto by jadł masło przy takim wyborze śmietanek. Mniam, co za piękny sklep. Szkoda, że tak daleko od Włocławka. Sad
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #70 : 2009-07-27, 15:48:51 »

Mniam, co za piękny sklep.

Oni tam, a szczególnie ci co mieszkaja na górze nawet nie wiedzą, że są na ŻO Smile
A co do naszych sklepów to naprawde jest nieźle - smiało mozna jechac na dowolna wycieczkę nie zabierając prowiantu z domu.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #71 : 2009-07-27, 15:53:13 »

Jak te dziewczyny sie pięły? Na drzewa? Wink

Z Hali Szczawiny na Miziową jest naprawde ostre podejście. Wejdziesz spokojnie ale nie na raz. Troche musiałem pościemniać, że za tym zakretem to już jest szczyt lecz po piątym razie juz nie dało rady Smile)))
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #72 : 2009-07-27, 16:04:52 »

Śmietanka w kartoniku - to dopiero fast food. :-O
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #73 : 2009-07-27, 16:10:03 »

Śmietanka w kartoniku - to dopiero fast food.

A to od przepustowości gardła już głównie zależy, ale kto się by spieszył pijąc takie pyszności zakąszane ementalerem! Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY (i innych wycieczkach)
« Odpowiedz #74 : 2009-07-27, 18:48:36 »

Na wieczór kluseczki http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=44 i po kawałku arbuza (do woli).

(Do woli) dotyczyło tylko klusek! I po kawałku arbuza.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #75 : 2009-07-27, 19:12:19 »

Tylko jeszcze trzeba pamiętać o Fromule nr 2,
cyt:
"Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia."

PS
Dokładne brzmienie wszystkich 10 Formuł w linku: http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #76 : 2009-07-27, 20:12:48 »

Tylko jeszcze trzeba pamiętać o Fromule nr 2,
cyt:
"Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia."

Czy my już nie mantrujemy? Wink Smile)
Ja wiem, gramowicze nas nie kochaja, ale my ich bedziemy taaaak długo kochac, aż oni nas pokochają Wink Smile)))
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #77 : 2009-07-27, 20:17:53 »

Jak te dziewczyny sie pięły? Na drzewa? Wink

Z Hali Szczawiny na Miziow± jest naprawde ostre podej¶cie. Wejdziesz spokojnie ale nie na raz. Troche musiałem po¶ciemniać, że za tym zakretem to już jest szczyt lecz po pi±tym razie juz nie dało rady Smile)))
Ja tak się pytałam żartem, bo nie wiedziałam, że w górach byliście (albo tam mieszkacie?).
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #78 : 2009-07-27, 20:24:23 »

Ja tak się pytałam żartem...

wiem Smile))) ale zabiłaś mi niezłego cwieka z tym "pięły" Wink Naprawdę zacząłem się zastanawiac czy to poprawnie? Sam już zresztą nie wiem :/ Na moje oko tak Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #79 : 2009-07-27, 20:31:07 »

Tylko jeszcze trzeba pamiętać o Fromule nr 2,
cyt:
"Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia."

Czy my już nie mantrujemy? Wink Smile)
Ja wiem, gramowicze nas nie kochaja, ale my ich bedziemy taaaak długo kochac, aż oni nas pokochają Wink Smile)))

Może i tak, ale zaraz ktoś tu z błędnie zrozumianą, a mantrowaną przez Witka, Formułą "30g" wyjedzie...
Trzeba powtarzać do skutku (cytuję za prof.dr med. Wolfgangiem Lutz'em) - o "złotej formule życia" (http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=802), aby nieroztropni sobie krzywdy nie zrobili.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.