forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-29, 14:52:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658493 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY  (Przeczytany 96954 razy)
admin
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #20 : 2009-07-16, 09:02:50 »

To nie jest slonina peklowana...

i dlatego napisałem "lardo".
Pełnoporcjowe lardo ma warstwę około 1-2cm mięsa i się nie psuje w upale. Raczej pachnie jedzeniem, a nie śmidzi grzybem, czy zgnilizną... Rolling Eyes

Nota bene byla zakazana przez pewien czas (EU) we wloszech...

w tym czasie podobno Włosi jeździli w okolice Lugano po ten przysmak. I wcale się nie dziwię.
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #21 : 2009-07-16, 09:09:12 »

Zapisane
ali
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #22 : 2009-07-16, 10:06:00 »

To nie jest slonina peklowana...

i dlatego napisałem "lardo".
Pełnoporcjowe lardo ma warstwę około 1-2cm mięsa i się nie psuje w upale. Raczej pachnie jedzeniem, a nie śmidzi grzybem, czy zgnilizną... Rolling Eyes


soli nie stosują??????????
Zapisane
slawek
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #23 : 2009-07-16, 11:06:53 »

soli nie stosuj±??????????
Ale są inne proporcje pomiedzy S:M:T:P Wink i obróbka Wink
Zapisane
admin
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #24 : 2009-07-16, 11:10:47 »

Jak ładnie, cieniutko pokroją, to nawet na "Igusiowe okłady" się zda  Wink

PS
mam kilka zdjęć, to może na moim "Space" zamieszczę... Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70135


Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #25 : 2009-07-16, 11:16:57 »

"Igusia" Edytuje podgardle.
Zapisane

viola44
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #26 : 2009-07-16, 13:34:40 »

PS
mam kilka zdjęć, to może na moim "Space" zamieszczę... Very Happy

 Razz Razz "dowcipny" adminek  Razz Razz

Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #27 : 2009-07-16, 20:41:00 »

Ciekawe, albo jak to powiedziec aby nikogo nie zrazic, dla mne to niby wloskie lardo bylo normalnym, dziennym posilkiem. Pewnie, ze niebylo we wloskich przyprawach. Bylo w polskich. Wedzona slonine z cebula jadlo sie w gorach latami. Oczywiscie tylko Ci biedni wiedza. Bogaci jedli slonine z miesem, wiadmo. Duzo bialka. Moj dziadek jadl tylko wedzona, swoja slonine z czyms tam i cebula. Wy takich tradycji nie macie, bo wasze regiony sa za mlode aby miec jakies tradycje.....a jezeli macie to niemieckie. W gorach bylo tak: slonina, ser i maslo. Na chleb nie bylo stac.Bo skad. Z pomorza? To byli niemcy! Ze Slaska? Do dzis chca byc niemcami! Z kaszeb: toz do dzis mowia, ze maja swoja kulture..tylko nie pamietaja, ze ona zza czsow Mieszka i polska........!?  Ale lepiej aby byla .moze niemiecka.
itd itp. Ludzie czy Wy w ogole wicie czego oczekujecie?
My polacy, narod nie glupi, choc historia przedstawia przeciwne dowody, powinnismy juz zmadzec i znalesc wsolna wypadkowa. Czy to bedzie biochemia w wydaniu i zrozumieniu Violi/ Flo czy tez w przekladzie z madrymi , ale nie jego cytatami, Michala.....Nie wazne. Po trupach do celu, tak?

Dokad ide? Reasumujac....
- Nie bardzo rozumie, nie zrozumie i nie staram sie zrozumiec pewnych osob, ktore chca wprowadzic na tym formu nieprzyjemne sytuacje
- nie widze celu degenerozowania pewnych warst spolecznych tylko dlatego, ze sa wyzsze od tych, z ktorych sami pochodzimy
- grupowanie, czyli tworzenie grup, jest dobre na forach prywatnych, natomiast na forach ogolniedostepnych jest przejawem niewychowania i hamstwa.
- nie moge byc odpwiedzialny za to, ze gadamy "obok" siebie z powodu roznic klasowych, tudziez wyksztalcenia. Jestem nie kumaty, ot co!
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #28 : 2009-07-16, 21:51:55 »

adampio, co Ty możesz wiedzieć o moim rozumieniu biochemii, tym bardziej że sam twierdzisz iż nic nie kumasz, weź przedstaw jakiś konkret, wtedy wszystko będzie jasne...bo ja mam poważne problemy ze zrozumieniem o co Tobie tak naprawdę chodzi...
tworzysz długie elaboraty z których nic a nic nie wynika.... Sad czepacie sie z renią ludzi którzy po prostu są chłonni wiedzy...jednym słowem porażka, no adam weź przemyśl chłopie jeszcze raz to wszystko na spokojnie bo robisz sobie niezły obciach... Razz
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #29 : 2009-07-16, 21:58:44 »

adampio, jako ze znowu wywolales mnie do odpowiedzi ...
odpowiem wybiorczo, bo 90% z powyzszych zarzutow to dla mnie totalna abstrakcja, nic nie rozumiem, nic mi sie nie zgadza, nie widze zwiazku z rzeczywistoscia.

re: "degenerozowanie" pewnych warstw spolecznych - Adampio, ma wrazenie, ze rzeczywiscie nie zrozumiales albo celowo przeinaczyles sens mojej wypowiedzi o USA. zupelnie nie ma dla mnie znaczenia, kto z jakich "klas" pochodzi. przeciez to oczywiste, to nie stanowi o wartosci osoby. w dobie "demokracji" (przynajmniej teoretycznie) mozesz sam stanowic o sobie i ustalic poziom na ktorym czujesz sie komfortowo. zwlaszcza jesli tak jak ja na stale przebywasz na obczyznie - kwestie pochodzenia zupelnie traca na znaczeniu.

natomiast jesli ktos wazy 200 kg, to jest to ewidentny dowod, ze ta 'osoba' celowo sie unicestwia, ze nie szanuje siebie, nie szanuje spoleczenstwa w ktorym przyszlo mu egzystowac i ze nie zasluguje na szacunek. tyle.
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #30 : 2009-07-16, 22:00:32 »

W ogole Ci  sie nie dziwie.
Pogadajmy jak rowny z rownym. Ty nie wiesz kim ja jestem i ja wiem kim Ty jestes.
Masz racje.

ok
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #31 : 2009-07-16, 22:06:34 »

Czyli "flo", z Twojej dlugiej i bez sensu odpowiedzi.........jedyne madre slowo to jest...(.masz druga szanse) nie chce sam pisac, napisz sama.......jest.......
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #32 : 2009-07-16, 22:08:34 »

Jeszcze nie napisalas?
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #33 : 2009-07-16, 22:14:47 »

W ogole Ci  sie nie dziwie.
Pogadajmy jak rowny z rownym. Ty nie wiesz kim ja jestem i ja wiem kim Ty jestes.
Masz racje.

ok


a to do kogo adresowane?
czemu nie cytujesz najlepiej wybiĂłrczo, to nie jest trudne... Razz
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #34 : 2009-07-16, 22:27:19 »

W ogole Ci  sie nie dziwie.
Pogadajmy jak rowny z rownym. Ty nie wiesz kim ja jestem i ja wiem kim Ty jestes.
Masz racje.

ok


a to do kogo adresowane?
czemu nie cytujesz najlepiej wybiĂłrczo, to nie jest trudne... Razz

Nie to nie jest wybiorczo. I to nie jest trudne.....Roznia nas klasy pochodzeniowe. Mam nadzieje, ze slysszysz to. Nie ? Zadzwon, daj maila ..a pokaze Ci kim jestes!!!
Gdybym mial, za chwile 60 lat, to schowalbym sie za kwiat....czego?.....amerykanko?masz 14 dni na odpowiedz!
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #35 : 2009-07-16, 22:37:30 »

Czyli "flo", z Twojej dlugiej i bez sensu odpowiedzi.........

chyba rzeczywiscie odpowiedzialam zupelnie bezsensu i nie na temat
ale szczerze Ci powiem, taki dajesz tutaj popis ostatnio, ze w zasadzie nic juz nie wiadomo... jestes strusiem czy klocem?
nie pisz do mnie juz, nie komentuj, nie wywoluj do tablicy, pisz obok, ladnie prosze
Zapisane
viola44
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #36 : 2009-07-16, 22:41:49 »


Nie to nie jest wybiorczo. I to nie jest trudne.....Roznia nas klasy pochodzeniowe. Mam nadzieje, ze slysszysz to. Nie ? Zadzwon, daj maila ..a pokaze Ci kim jestes!!!
Gdybym mial, za chwile 60 lat, to schowalbym sie za kwiat....czego?.....amerykanko?masz 14 dni na odpowiedz!

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy...czy ktoś moĹźe mi pomĂłc, ratunku pomocy !!!  Very Happy Very Happy Very Happy

Zapisane
ali
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #37 : 2009-07-16, 23:11:17 »



 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy...czy ktoś moĹźe mi pomĂłc, ratunku pomocy !!!  Very Happy Very Happy Very Happy


bez pół litra tego nie razbieriosz
Zapisane
daniol
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #38 : 2009-07-17, 00:14:26 »

chcialbym zauwazyc ze ostatnie posty nie zawieraly jedzonka na kajak
Zapisane
Adam319
Gość


Email
Odp: JEDZENIE NA SPLYW KAJAKOWY
« Odpowiedz #39 : 2009-07-17, 01:07:59 »

Masz rację, ale weĹş sobie poczytaj historyczne posty ( te co się ostały ) – teraz to jest Wersal.
Smile
Ustrój się zmienił z pseudodemokracji na feudalizm i jest o wiele spokojniej i bardziej rzeczowo i może mniej ... zaskakująco.
Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.