forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:55:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  2 lata na ZO tak, tak i nigdy nie zrezygnuję
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: 2 lata na ZO tak, tak i nigdy nie zrezygnuję  (Przeczytany 42565 razy)
jzol.
Go


Email
2 lata na ZO tak, tak i nigdy nie zrezygnuję
« : 2009-07-17, 12:17:14 »

Jestem już ponad dwa lata na ZO i jak wcześniej pisałem a jednak to prawda co pisze w swoich
książkach Pan dr Jan Kwaśniewski ten wyrafinowany model żywienia jaki został przez niego opracowany jest tak doskonały, że obecna chora z zawiści  kadra lekarska jest sparaliżowana tą oficjalną prawdą i prostą metodą leczenia chorób jakim jest ZO. Oraz normalnym życiu bez chorób.
Moje zdanie jest takie - chyba się nigdy nie przyznają do swoich błędów i do krzywd jakie robią ludziom no cóż - stracić tak dobry dochodowy interes jak chorzy pacjenci w ich prywatnych gabinecikach i udziały ze sprzedaży coraz większej ilości leków.
Nawet mój lekarz robiąc mi ostatnie badania był zszokowany tym co odzyskałem i polecił tak trzymać - jest Pan całkowicie zdrowy „0” chorób a wyniki doskonałe żylaków brak, hemoroidów nie ma, okularów nie potrzeba ,  ciśnienie 120/80 żadnego bólu, stawy wyleczone korzonki od chyba 2 lat już zapomniałem co potrafiły ze mną zrobić, miażdżycy nie ma, chodzę dziennie około 15 km rano do pracy i z pracy biegam ważę 80 kg przy 175 wzrostu a ważyłem prawie 113 kg, żadnych leków i mam już 50 lat pewnie będę żył jeszcze następne 50 i nigdy nie zamienię się za żadne skarby na inny model żywienia niż „Żywienie Optymalne” dzięki ZO odzyskałem zdrowie
siły i inny sposób myślenia oraz patrzenia na życie polecam wszystkim normalnym ludziom.
Serdeczne Pozdrowienia i Podziękowania dla dr J. Kwaśniewskiego.
Jacek

Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.