forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 15:28:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660259 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Certyfikaty
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Certyfikaty  (Przeczytany 6244 razy)
Marnaj
Go


Email
Certyfikaty
« : 2005-12-14, 21:58:38 »

Lista doradców żywieniowych i innych z uprawnieniami wciąż rośnie, a ja nie widzę by z niej skreślono kogoś. Lista już istnieje kilka lat, a wiem że kilka osób już nie żyje i wciąż figóruje na tych listach - dlaczego władze tego forum nie widzą, albo nie chcą widzieć bo jest im to na ręke. Jak widać boją się przyznac ile to tak zdrowych - optymalnych - na tak dobrej diecie odeszło z tego świata przedwcześnie, a mieli być tacy zdrowi - nieśmiertelni.
                                           Marnaj Shocked                                                                                                       
                                                       
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #1 : 2005-12-15, 08:41:56 »

... dlaczego władze tego forum nie widzą, albo nie chcą widzieć...                                          Marnaj Shocked                                                                                                       
                                                       

"...władze tego forum" - czyli ja - "...nie widzą..." - bo - nie mają i nie chcą mieć żadnego wpływu na kompetencje Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych. Proszę takie sprawy kierować bezpośrednio do ZG OSBO.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #2 : 2005-12-15, 09:00:08 »

O przpraszam -może lepiej do Komisji Zdrowia OSBO.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #3 : 2006-01-05, 18:52:05 »

a mieli być tacy zdrowi - nieśmiertelni. Marnaj Shocked         

No pewnie by byli, może nie nieśmiertelni, ale jak się manipuluje własną dietą w stronę koryta, albo jakiejś suplementacji, bo "Kwaśniewski nie na racji", a "inni wiedzą lepiej" - to wina Dr-a JK jest pewna! Shocked.
PS zaglądałam na stronę OSBO - kilka numerków "ustrzelili", ale chyba nie wszystkie?
Zapisane
anna -tk
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #4 : 2008-11-11, 20:04:45 »

Nigdzie sie nie doczytam,ze optymalni sa niesmiertelni!!!Dieta optymalna to nie panaceum na smierc.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #5 : 2008-11-11, 20:17:10 »

Nigdzie sie nie doczytam,ze optymalni sa niesmiertelni!!!Dieta optymalna to nie panaceum na smierc.

Gdy tutaj weszłam na Forum napisałam chyba podobnie  Smile Smierć jest czymś naturalnym ,czymś co czeka kazdego z nas i żadna dieta nas przed tym nie uchroni  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #6 : 2008-11-11, 20:19:44 »

Nigdzie sie nie doczytam,ze optymalni sa niesmiertelni!!!Dieta optymalna to nie panaceum na smierc.

Gdy tutaj weszłam na Forum napisałam chyba podobnie  Smile Smierć jest czymś naturalnym ,czymś co czeka kazdego z nas i żadna dieta nas przed tym nie uchroni  Smile


No może dla tych, co zajmują sie wsiowymi gusłami to nienaturalne  Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #7 : 2008-11-11, 21:57:48 »

Lista doradców żywieniowych i innych z uprawnieniami wciąż rośnie, a ja nie widzę by z niej skreślono kogoś. Lista już istnieje kilka lat, a wiem że kilka osób już nie żyje i wciąż figóruje na tych listach - dlaczego władze tego forum nie widzą, albo nie chcą widzieć bo jest im to na ręke. Jak widać boją się przyznac ile to tak zdrowych - optymalnych - na tak dobrej diecie odeszło z tego świata przedwcześnie, a mieli być tacy zdrowi - nieśmiertelni.
                                           Marnaj Shocked                                                                                                       
                                                       

A co ma wspolnego to forum, tudziez Admin tego forum z odswiezaniem listy lekarzy, doradcow, sklepow, skladnika ciast, chlebow, serow, itd optymalnych.
Dzieki Adminowi mozesz sie poklocic, oj przepraszam, podyskutowac na forum o ZO, powymieniac doswiadczenia, zdjecia, atawary, adresy, zaproszenia itd.

Jeszcze tylko brakuje tu aktualizacji list personelu w Arkadii w Jeleniej, Zielonej tudziez Kalwarii....mam na mysli Gory. Shocked

Ah te kobiety, sa wymagajace!!!!

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #8 : 2008-11-12, 12:23:17 »

Nigdzie sie nie doczytam,ze optymalni sa niesmiertelni!!!Dieta optymalna to nie panaceum na smierc.
I nie doczytasz się dopóki nie zrozumiesz, że człowiek JEST ŚMIERTELNY ale przez sposób odżywiania może wpłynąć na jakość śnierci.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #9 : 2008-11-12, 12:26:14 »

Nigdzie sie nie doczytam,ze optymalni sa niesmiertelni!!!Dieta optymalna to nie panaceum na smierc.
I nie doczytasz się dopóki nie zrozumiesz, że człowiek JEST ŚMIERTELNY ale przez sposób odżywiania może wpłynąć na jakość śnierci.

och... nie zawsze tak wychodzi jakbyśmy tego chcieli  Cool i nie zawsze odzywianie ma wpływ na jakość naszej smierci   Cool
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Certyfikaty
« Odpowiedz #10 : 2008-11-12, 13:03:19 »

Co taki doradca doradzi kiedy oni sami DO nie stosują?  Więcej można się z książek dowiedzieć.
Trzeba tylo czytać i zrozumieć. Wtedy doradca nie potrzebny.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 17 zapytaniami.