forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-30, 16:39:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660738 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???  (Przeczytany 49549 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70562


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #40 : 2009-07-23, 10:16:31 »

Bardzo paskudnie  Sad
Zapisane

Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #41 : 2009-07-23, 11:18:14 »

Typowe moje obawy to byla
- nocna arytmia
- odplyw krwi z nog do glowy w tym momencie goraca glowa
- towarzyszacy strach przed smiercia
Nie mam takich objawów jak pisze Adampio. U mnie objawia się nerwica wyraźnym drżeniem dłoni , szczególnie w obecności innych osób. Im bardziej krępuje się tym objawem , tym bardziej trzęsą mi się ręce. Sad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #42 : 2009-07-23, 12:00:45 »

Typowe moje obawy to byla
- nocna arytmia
- odplyw krwi z nog do glowy w tym momencie goraca glowa
- towarzyszacy strach przed smiercia
Nie mam takich objawów jak pisze Adampio. U mnie objawia się nerwica wyraźnym drżeniem dłoni , szczególnie w obecności innych osób. Im bardziej krępuje się tym objawem , tym bardziej trzęsą mi się ręce. Sad


Może więc dietą da się obecną sytuację opanować zanim rozwinie się arytmia?
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #43 : 2009-07-23, 13:21:08 »

Teresa, żadnej arytmii nie mam i nie będę miał bo serce mam zdrowe. A dietę to trzymam już siedem lat.
Tu chodzi o bezpieczeństwo psychiczne. Poczytaj sobie co to są fobie społeczne i co jest ich przyczyną. Dieta nie ma tu nic do rzeczy.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #44 : 2009-07-23, 13:21:26 »

Paskudnie tak pokazywać zad, nawet animowany Sad

Adam no nie mów że nie jest sympatyczny z tą pupą....zresztą z tą pupą to był żarcik, jest wiele superowych emotionków...hii
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #45 : 2009-07-23, 13:34:36 »

Teresa, żadnej arytmii nie mam i nie będę miał bo serce mam zdrowe. A dietę to trzymam już siedem lat.
Tu chodzi o bezpieczeństwo psychiczne. Poczytaj sobie co to są fobie społeczne i co jest ich przyczyną. Dieta nie ma tu nic do rzeczy.

stachu na tym polega nerwica miedzy innymi, że serce jest anatomicznie zdrowe a czestoskurcze , kołatania tzw. mogą występować niemal codziennie, bo to w psyche siedzi i karze serduszku łomotać...
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #46 : 2009-07-23, 13:44:58 »

(...) Poczytaj sobie co to są fobie społeczne i co jest ich przyczyną. Dieta nie ma tu nic do rzeczy.

Pierwsze zdanie świadczy o szacunku do wiedzy uznanej a nie nowatorskiej.
Drugie zdanie jest nieprawdziwe do bólu, dieta ma wpływ na wszystko – nawet na tzw. fart.
Smile

Chciałbym by ten post był odebrany jako chłodny komentarz bez personalnej krytyki. Znacznie bardziej lubię zwrot „pomyśl, poszukaj” od „poczytaj sobie” – czyli przyjmij bezkrytycznie opinię uznanych autorytetów.
Smile
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #47 : 2009-07-23, 14:01:09 »

stachu na tym polega nerwica miedzy innymi, że serce jest anatomicznie zdrowe a czestoskurcze , kołatania tzw. mogą występować niemal codziennie, bo to w psyche siedzi i karze serduszku łomotać...
Violu, kołatanie serca jest objawem i skutkiem nerwicy a nie przyczyną. Ja szukam przyczyny, ktorą chce usunąć.

Adamie319 , dieta ma wpływ tylko na metabolizm człowieka. Być może w mniejszej części również na jego psychikę ale nigdy nie usunie objawów nerwicy. Tu jest potrzebna terapia z psychologiem a nie zmiana diety Smile
Pozdrawiam:)
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #48 : 2009-07-23, 14:37:18 »

Poszukać za Ciebie mogę, zrozumieć nie pomogę.
Smile

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=775
(...)U stosujących diety niskokaloryczne i niskotłuszczowe prawie zawsze rozwija się ciężka nerwica w typie neurastenii.(...)

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=337
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=87
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #49 : 2009-07-23, 14:47:45 »


Kawał solidnej naukowej Wiedzy - szczególnie ostatni link.
I to już w 1974 zostało opublikowane przez lek. med. Jana Kwaśniewskiego.
Jak ten czas szybko leci, a ludzie i tak nadal muszą chorować... Wink
Zapisane
Chcębyćzdrowy
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #50 : 2009-07-23, 15:13:15 »

Dzięki Smile
Poczytam sobie.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #51 : 2009-07-23, 15:18:53 »



Adamie319 , dieta ma wpływ tylko na metabolizm człowieka. Być może w mniejszej części również na jego psychikę ale nigdy nie usunie objawów nerwicy. Tu jest potrzebna terapia z psychologiem a nie zmiana diety Smile
Pozdrawiam:)

ooo przyczyn nerwic może być tak wiele że szok. piszesz że ręce Ci się trzęsą , od razu zbadałabym poziom T3, T4(HORMONY TARCZYCY), dopiero potem zastanowiła się czemu "boję się ludzi".....pomoć by Ci mógł w tym psycholog, poza tym poważnie Ci mówie jedyną dietą wyciszającą lub pobudzającą w zależności od zapotrzebowania jest D.O. ponieważ wyrównuje układ nerwory....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70562


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #52 : 2009-07-23, 15:53:58 »

Teresa, żadnej arytmii nie mam i nie będę miał bo serce mam zdrowe. A dietę to trzymam już siedem lat.
Tu chodzi o bezpieczeństwo psychiczne. Poczytaj sobie co to s± fobie społeczne i co jest ich przyczyn±. Dieta nie ma tu nic do rzeczy.
"Stachu", uważam, że gdybyś tak do końca wierzył, że najpotrzebniejsza jest Ci pomoc pychologa, to nie szukałbyś pomocy na Forum dr. Kwaśniewskiego. Chyba podświadomość dobrze Ci podpowiada. Ja też miałam nerwicę, chorobę tarczycy i arytmię przy zdrowym sercu (echo serca potwierdziło). Dr. Kania mówił mi, że te wszystkie trzy choroby są ściśle ze sobą powiązane i mają wspólną przyczynę. Chyba domyślasz się jaką?
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #53 : 2014-04-06, 15:24:08 »

Co by nie gadać, dobra dieta tonuje układ nerwowy Very Happy
Z moich obserwacji wynika, że tłuszczówka bardziej na myślenie i wydawanie poleceń wpływa, a węglowodanówka na robotność...
Jak u mrówek Very Happy
Ale mogę się mylić.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55963


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #54 : 2014-04-06, 16:19:59 »

Ciężko stwierdzić. Na nieświadomej wcześniej wysokowęglowodanówce byłem pracoholikiem, a teraz mi się nie chce, ale wtedy byłem młody i nie mieliśmy na starcie nic, teraz to co mam mi (ale nie wiem czy reszcie  Laughing) wystarcza i jestem tez coraz starszy.  Very Happy
Drugi przykład, to Japonia i Niemcy, jedni i drudzy pracowici, a są na różnych dietach...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #55 : 2014-04-06, 16:42:06 »

Ciężko stwierdzić. Na nieświadomej wcześniej wysokowęglowodanówce byłem pracoholikiem, a teraz mi się nie chce, ale wtedy byłem młody i nie mieliśmy na starcie nic, teraz to co mam mi (ale nie wiem czy reszcie  Laughing) wystarcza i jestem tez coraz starszy.  Very Happy
Drugi przykład, to Japonia i Niemcy, jedni i drudzy pracowici, a są na różnych dietach...
Ja akurat Niemców znam z innej strony Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #56 : 2014-04-06, 17:27:52 »

Oczywiście, macie rację. Po prostu znacie innych niemców. Podobno jest ich trochę. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #57 : 2014-04-06, 17:30:37 »

Oczywiście, macie rację. Po prostu znacie innych niemców. Podobno jest ich trochę. Laughing
Bez sensu.
I z Japończykami też tak jest? Shocked
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #58 : 2014-04-06, 17:45:50 »

Nie, tych jest jeszcze więcej.  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55963


Odp: czy ktoś wyleczył się z nerwicy lękowej dzięki DO???
« Odpowiedz #59 : 2014-04-06, 18:14:42 »

Ja akurat Niemców znam z innej strony Very Happy

Porównuje ich gospodarki, obie bardzo wysoko zaawansowane i obie bardzo wydajne.
Pamietam jeszcze moje praktyki w PRLu i pamietam pracę w Niemczech - moim zdaniem różnica była kolosalna.

No dobra z innej beczki:
Szwajcaria - Japonia, inne diety, to samo podejście do punktualności, zero improwizacji w biznesie, restrykcyjne podejście do jakośći (tak jak zresztą Niemcy).
Doszli do tego samego etapu z dwóch różnych stron.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.