forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-07-21, 08:13:10

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczy─ç spo┼╝ytych kalorii, natomiast nale┼╝y liczy─ç kalorie przy kupowaniu ┼╝ywno┼Ťci.
527720 wiadomoÂci w 3965 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jonava51
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  ketoza
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: ketoza  (Przeczytany 111899 razy)
macek10
GoŠ

Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #20 : 2007-09-30, 23:19:55 »

Nie wiem sk─ůd wzi─ů┼ées te brednie ale to s─ů s┼éowa Mike'a i jego dietetyka:

Tłuszcz i laktoza zostały usunięte a na ich miejsce nie wprowadzono żadnych innych składników. To naprawdę działa, szczególnie na młodych sportowców.
Kolejnym wa┼╝nym etapem, o kt├│rym opowiada Michale Jordan jest od┼╝ywka w─Öglowodanowa zawieraj┼íca cukry z┼éo┼╝one, kt├│ra przed treningiem zaopatrzy twoje mi─Ö┼Ťnie w niezb─Ödny glikogen opowiada. Wed┼éug osobistego lekarza CARBO PAK jest dogodnym ┼║r├│d┼éem w─Öglowodan├│w, zar├│wno prostych (fruktoza), jak i z┼éo┼╝onych (maltodekstryny, skrobia).

hahahahaha... msieje sie słyszysz Laughing
fewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2007-09-30, 23:29:42 »

hahahahaha... msieje sie słyszysz Laughing
Ten si─Ö ┼Ťmieje kto si─Ö ┼Ťmieje ostatni.
macek10
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2007-10-01, 01:06:18 »

sport to dziedzina ktora ciagle dokonuje najnowszych odkryć, uwirz mi gdyby okazalo sie ze dieta lowcarb jest rewelacyjna kazdy sportowiec by ja stosował i bił rekordy.

Nie zrozum mnie źle nie chce walczyc na to kto sie bedzie ostatni smiał, poprostu przedstaw mi jakis dowod na tyle wiarygodny bym nie mogl go obalic i przyznac ci racje.
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2007-10-01, 10:55:56 »

Sportowców, gęsi, trzodę chlewna tuczy sie na specjany uzytek. Ale zeby zaraz to były osiagnięcia dietetyczne? Very Happy))))
Hank
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2007-10-01, 11:19:54 »

sport to dziedzina ktora ciagle dokonuje najnowszych odkryć, uwirz mi gdyby okazalo sie ze dieta lowcarb jest rewelacyjna kazdy sportowiec by ja stosował i bił rekordy.

Nie zrozum mnie źle nie chce walczyc na to kto sie bedzie ostatni smiał, poprostu przedstaw mi jakis dowod na tyle wiarygodny bym nie mogl go obalic i przyznac ci racje.
Pewnie. Doskona┼éy argument! W sporcie bezustannie dokonuje si─Ö nowych odkry─ç. Szczeg├│lne zas┼éugi ma tu zw┼éaszcza dorobek intelektualny dietetyk├│w sportu z Niemieckiej Republiki Demokratycznej i Zwi─ůzku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Sportowcy tych przoduj─ůcych w nauce ┼Ťwiatowej pa┼ästw rzeczywi┼Ťcie osi─ůgali spektakularne wyniki na wszelkiego rodzaju zawodach i olimpiadach. To fajnie, ┼╝e Amerykanie owocnie kontynuuj─ů prace koleg├│w ze Wschodnich Niemiec i ZSRR. Zapewne uda mi si─Ö wynale┼║─ç jeszcze lepsze od┼╝ywki i osi─ůgn─ů─ç jeszcze lepsze wyniki. Wszystko oczywi┼Ťcie jak najbardziej zgodne z "nauk─ů".
Hank
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2007-10-01, 11:22:20 »

Jest takie angielskie powiedzenie: "Check your premises, because contradictions do not exist". Domagasz si─Ö dowod├│w, a sam operujesz jak┼╝e infantylnym poj─Öciem "uwierz mi". Co┼Ť tu nie gra, czy┼╝ nie?
macek10
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2007-10-01, 11:33:25 »

Domagasz si─Ö dowod├│w, a sam operujesz jak┼╝e infantylnym poj─Öciem "uwierz mi". Co┼Ť tu nie gra, czy┼╝ nie?

Co ja mam ci tu udowadnia─ç tu nie ma czego udowadniac ka┼╝dy g┼éupi wie ┼╝e sport to dziedzina ci─ůg┼éego d─ů┼╝enia do najlepszych wynik├│w i udoskanalania ┼╝ywienia i trening├│w. Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem i zaden nawet nie s┼éysza┼é o diecie low carb. Co ja mam ci szukac stron z wypowiedziami sportowcow o ich dietach? O Jordanie juz napisa┼éem, mam kazdego sportowca tu przedstawiac? ten temat jest na tyle oczywisty iz uwarzam ze slowo "uwierz mi" w zupe┼éno┼Ťci wystarzcy ewentualnie "poszukaj sobie sam". Poza tym od┼╝ywki a dieta to dwa rozne tematy. Sportowcy nie funkcjonuja tylko na od┼╝ywkach musz─ů cos jesc i to nie ma┼éo bo okolo 5000 kcal minimum, a to jakie jest ich wspomaganie czy to technologie z ZSRR czy NRD to juz calkiem inny temat.
Hank
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2007-10-01, 12:06:53 »

Domagasz si─Ö dowod├│w, a sam operujesz jak┼╝e infantylnym poj─Öciem "uwierz mi". Co┼Ť tu nie gra, czy┼╝ nie?

Co ja mam ci tu udowadnia─ç tu nie ma czego udowadniac ka┼╝dy g┼éupi wie ┼╝e sport to dziedzina ci─ůg┼éego d─ů┼╝enia do najlepszych wynik├│w i udoskanalania ┼╝ywienia i trening├│w. Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem i zaden nawet nie s┼éysza┼é o diecie low carb. Co ja mam ci szukac stron z wypowiedziami sportowcow o ich dietach? O Jordanie juz napisa┼éem, mam kazdego sportowca tu przedstawiac? ten temat jest na tyle oczywisty iz uwarzam ze slowo "uwierz mi" w zupe┼éno┼Ťci wystarzcy ewentualnie "poszukaj sobie sam". Poza tym od┼╝ywki a dieta to dwa rozne tematy. Sportowcy nie funkcjonuja tylko na od┼╝ywkach musz─ů cos jesc i to nie ma┼éo bo okolo 5000 kcal minimum, a to jakie jest ich wspomaganie czy to technologie z ZSRR czy NRD to juz calkiem inny temat.

Dam obrazowy przyk┼éad. Zawodnicy sumo i ich trenerzy niew─ůtpliwie intensywnie pracuj─ů nad polepszeniem trening├│w i jako┼Ťci po┼╝ywienia tak, by osi─ůgn─ů─ç "jeszcze lepsze" efekty. Z pewno┼Ťci─ů je osi─ůgaj─ů. Czy znaczy to jednak, ┼╝e to, co robi─ů, rzeczywi┼Ťcie jest korzystne dla zdrowia zawodnik├│w? Oczywi┼Ťcie nie, gdy┼╝ ┼Ťrednia ┼╝ycia zawodnik├│w sumo jest znacznie kr├│tsza ni┼╝ d┼éugo┼Ť─ç ┼╝ycia przeci─Ötnego Japo┼äczyka. Logicznie rzecz bior─ůc, nie ma absolutnie ┼╝adnego sensu por├│wnywanie ┼╗O z "modelami ┼╝ywienia" stosowanymi w r├│┼╝nych dyscyplinach sportowych, dop├│ki dop├│ty nie przeanalizuje si─Ö dok┼éadnie d┼éugookresowego wp┼éywu takiego "modelu" na zdrowie zawodnika. Nawet je┼Ťli, zak┼éadaj─ůc czysto hipotetycznie, przyjmiemy, ┼╝e na "diecie sportowej" przez pewien okres mo┼╝na osi─ůgn─ů─ç dobry wynik w zawodach,a nawet lepszy ni┼╝ na DO, to c├│┼╝ to za zaleta, je┼Ťli cen─ů za te wyniki mia┼éoby by─ç skr├│cone ┼╝ycie lub znacz─ůce pogorszenie jego jako┼Ťci.
A tak w og├│le to sport powinien s┼éu┼╝y─ç zdrowiu i jego ochronie, a nie stanowi─ç element niebezpiecznej gry, w kt├│rej stawk─ů s─ů "lepsze wyniki". Nara┼╝anie zdrowia i ┼╝ycia po to, by przekona─ç si─Ö, kto szybciej przeskoczy p┼éotki na torze lub szybciej objedzie tor formu┼éy 1 jest czystym absurdem i grotesk─ů, przejawem sko┼äczonej g┼éupoty. Za tego typu dzia┼éaniem nie ma ┼╝adnego racjonalnego celu, jest wi─Öc ono niegodne rozumnego cz┼éowieka.
macek10
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2007-10-01, 12:23:04 »

Dam obrazowy przyk┼éad. Zawodnicy sumo i ich trenerzy niew─ůtpliwie intensywnie pracuj─ů nad polepszeniem trening├│w i jako┼Ťci po┼╝ywienia tak, by osi─ůgn─ů─ç "jeszcze lepsze" efekty. Z pewno┼Ťci─ů je osi─ůgaj─ů. Czy znaczy to jednak, ┼╝e to, co robi─ů, rzeczywi┼Ťcie jest korzystne dla zdrowia zawodnik├│w? Oczywi┼Ťcie nie, gdy┼╝ ┼Ťrednia ┼╝ycia zawodnik├│w sumo jest znacznie kr├│tsza ni┼╝ d┼éugo┼Ť─ç ┼╝ycia przeci─Ötnego Japo┼äczyka. Logicznie rzecz bior─ůc, nie ma absolutnie ┼╝adnego sensu por├│wnywanie ┼╗O z "modelami ┼╝ywienia" stosowanymi w r├│┼╝nych dyscyplinach sportowych, dop├│ki dop├│ty nie przeanalizuje si─Ö dok┼éadnie d┼éugookresowego wp┼éywu takiego "modelu" na zdrowie zawodnika. Nawet je┼Ťli, zak┼éadaj─ůc czysto hipotetycznie, przyjmiemy, ┼╝e na "diecie sportowej" przez pewien okres mo┼╝na osi─ůgn─ů─ç dobry wynik w zawodach,a nawet lepszy ni┼╝ na DO, to c├│┼╝ to za zaleta, je┼Ťli cen─ů za te wyniki mia┼éoby by─ç skr├│cone ┼╝ycie lub znacz─ůce pogorszenie jego jako┼Ťci.
A tak w og├│le to sport powinien s┼éu┼╝y─ç zdrowiu i jego ochronie, a nie stanowi─ç element niebezpiecznej gry, w kt├│rej stawk─ů s─ů "lepsze wyniki". Nara┼╝anie zdrowia i ┼╝ycia po to, by przekona─ç si─Ö, kto szybciej przeskoczy p┼éotki na torze lub szybciej objedzie tor formu┼éy 1 jest czystym absurdem i grotesk─ů, przejawem sko┼äczonej g┼éupoty. Za tego typu dzia┼éaniem nie ma ┼╝adnego racjonalnego celu, jest wi─Öc ono niegodne rozumnego cz┼éowieka.

Po pierwsze to oddalamy sie od tematu, nie nam jest decydowa─ç jaki cel maj─ů sportowcy i jak d┼éugo chc─ů zyc, problem nie jest w zywieniu tylko w sposobie uprawiania sportu, nikt nie zaleca uprawy sportow wyczynowo to wybor sportowc├│w, a sport rekreacyjny to zupe┼énie inna sprawa.

Po drugie z czym ty porownujesz sport z sumo?????? Tam g├│re bierze kultura i tradycja a nie zdrowie, oni specjalnie sie tucz─ů dla prestizy i kazdy zawodnik jest swiadom tego ze nie dozyje 40 lat. Nawet nie chce mi sie rozwijac tej mysli bo to ma sie nijak do ca┼éego obrazu sportu.
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2007-10-01, 13:29:30 »

Cytuj z: macek
Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem...
A rozmawiale┼Ť z kazdym inwalid─ů sportowcem - emerytem?

Czy wszystkie twoje argumenty b─Öd─ů w rodzaju: "kazdy g┼éupek wie", "wszyscy tak m├│wi─ů"? Ka┼╝dy rodzi sie w pewnych warunkach i potem ma nawyki, przywi─ůzania i dla niego pewnikiem jest to co zastaje na tym ┼Ťwiecie, tak jak dla ptaszka w klatce pewnikiem jest, ze klatka to ca┼éy i bezpieczny ┼Ťwiat.

A'propos ┼╝ywienia sportowc├│w. Widzia┼ée┼Ť jakie osi─ůgi maj─ů na speedzie? To moze tak nalezy sie zywi─ç? To musi by─ç zdrowe. Idziesz tym tropem.
A M. Jackson? Widziales, co zrobi┼é ze swoim zdrowiem i wygl─ůdem, ┼╝eby zrobi─ç wra┼╝enie na scenie?
No, ale niekt├│rzy rodz─ů si─Ö na niewolnik├│w lub gladiator├│w. I tak musi by─ç. Wida─ç ┼Ťwiat potrzebuje ofiar. Ja wybieram wolno┼Ť─ç Smile))
macek10
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2007-10-01, 22:41:44 »

Czlowieku nie rozumiesz istosty rzeczy sport wyczyniowy wiaze sie ze zmianami zdrowotnymi i zywienie nie ma nic do rzeczy, tzn ma ale niewiele.

A'propos ┼╝ywienia sportowc├│w. Widzia┼ée┼Ť jakie osi─ůgi maj─ů na speedzie? To moze tak nalezy sie zywi─ç? To musi by─ç zdrowe. Idziesz tym tropem.

Nie wiem jak to sie ma do zywienia, juz mowilem dopping to zupe┼énie inna dziedzina, nie wiem po co wkracza─ç na ten grunt bo watpie zeby ktos mia┼é tu taka wiedze zeby ci─ůgn─ůc temat o tym.
Matti
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2007-10-01, 22:51:48 »

macek chcia┼ée┼Ť mistrza ┼Ťwiata to dam ci ca┼é─ů druzyne.

Jest to dieta strefowa Barry'ego Searsa.

mainowicie na olimpiadzie w Barcelonie p┼éywacy reprezentujacy uniwersytet Stanforda zgarneli mase z┼éotych medali nie chce mi sie teraz pisa─ç szczeg├│┼é├│w z ksiazki "dieta strefowa" barry'ego Searsa. przeszli na t─ů diete by skopa─ç uniwersytecka konkurencje a po kilku miesiacach tej diety nie do┼Ť─ç ┼╝e tego dokonali to wyjechali na limpiadzie tak─ů opcje.I nawet rekordy ┼Ťwiata czy USA pad┼éy chyba...

Wszystko opisuje Sears w swej ksi─ů┼╝ce znanej na ca┼éy ┼Ťwiat.

pzdr
Marcin
Waldek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2007-10-02, 08:56:09 »

┼Üwietnie powiedziane  Laughing

Szport ist mord. end of story
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2007-10-02, 10:06:47 »

Czlowieku nie rozumiesz istosty rzeczy sport wyczyniowy wiaze sie ze zmianami zdrowotnymi i zywienie nie ma nic do rzeczy, tzn ma ale niewiele.

Nie wiem jak to sie ma do zywienia, juz mowilem dopping to zupe┼énie inna dziedzina, nie wiem po co wkracza─ç na ten grunt bo watpie zeby ktos mia┼é tu taka wiedze zeby ci─ůgn─ůc temat o tym.

Czlowieku, ty jestes jakis ograniczony. Czy tobie trzeba wszystko palcem wskazac? Przeciez mowimy o zywieniu, wiec wszystko co pisz─Ö, dotyczy ┼╝ywienia. Uruchom, odrobine inteligencji i wiecej empatii.

Regeneracja organizmu, zalezy od zywienia. A wyczynowcy nie daja sobie szans na zdrowie, nie zywiac sie Optymalnie.
Wciskasz tu, ┼╝e glukoza jest swietna energi─ů, a w takim razie na niej nale┼╝a┼éoby jecha─ç ca┼ée ┼╝ycie, cz┼éowieku. A id─ůc dalej tym tropem, doping by┼éby najlepszym sposobem na zycie. No nie, cz┼éowieku?

Co znowu wymyslisz, zaslepiony, kłótliwy człowieku? Czy zawsze trzeba ci tłumaczyc wszystko? Ty chłopie nie walcz na durne słówka, bo to cie ogłupia, tylko rozmawiaj.

Poza tym mam gdzies autora, ktory zajmowal sie tym tematem i jak znajde w kompie, przekaze ci liste znakomitych sportowców, którzy jechali na tłusczach. Gdzies mi to ugrzęzło.
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2007-10-18, 18:54:04 »

a co sadza sportowcy,szczegolnie ci plywajacy o diecie Mark Warnecke,jego AM Formula kosztuje tylko 36,60 €??????
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2008-10-26, 21:06:23 »

Arguments In Favor Of Ketogenic Diets

http://www.ispub.com/ostia/index.php...ol4n2/diet.xml
Translate google
http://tiny.pl/sfc9
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34710

« Odpowiedz #36 : 2014-08-03, 13:35:54 »

To ten osławiony Maciek? Very Happy
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21746

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #37 : 2014-08-03, 16:29:15 »

Tja Very Happy Czyli macek z rekompozycji Very Happy

Jest tez watek o nazwie "Czemu nikt nie m├│wi o wadach diety optymalnej" w 6 czy 7 kawalkach, bo macek sie zapominal i zamiast kliknac "odpowiedz" klikal "owy temat"

Work Buy Consume Die
chill
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2014-12-05, 07:10:27 »

MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2014-12-05, 09:03:35 »

Umarlbym na tym makro Wink
Here are your personal macros:

2507   kcal Daily Calorie Intake
25   g Carbohydrates (4%, 100 kcal)
100   g Protein (16%, 400 kcal)
223   g Fat (80%, 2007 kcal)
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.