forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:50:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ketoza
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ketoza  (Przeczytany 291374 razy)
macek10
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #20 : 2007-09-30, 23:19:55 »

Nie wiem skąd wziąłes te brednie ale to są słowa Mike'a i jego dietetyka:

Tłuszcz i laktoza zostały usunięte a na ich miejsce nie wprowadzono żadnych innych składników. To naprawdę działa, szczególnie na młodych sportowców.
Kolejnym ważnym etapem, o którym opowiada Michale Jordan jest odżywka węglowodanowa zawierajšca cukry złożone, która przed treningiem zaopatrzy twoje mięśnie w niezbędny glikogen opowiada. Według osobistego lekarza CARBO PAK jest dogodnym źródłem węglowodanów, zarówno prostych (fruktoza), jak i złożonych (maltodekstryny, skrobia).

hahahahaha... msieje sie słyszysz Laughing
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #21 : 2007-09-30, 23:29:42 »


hahahahaha... msieje sie słyszysz Laughing
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
Zapisane
macek10
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #22 : 2007-10-01, 01:06:18 »

sport to dziedzina ktora ciagle dokonuje najnowszych odkryć, uwirz mi gdyby okazalo sie ze dieta lowcarb jest rewelacyjna kazdy sportowiec by ja stosował i bił rekordy.

Nie zrozum mnie źle nie chce walczyc na to kto sie bedzie ostatni smiał, poprostu przedstaw mi jakis dowod na tyle wiarygodny bym nie mogl go obalic i przyznac ci racje.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #23 : 2007-10-01, 10:55:56 »

Sportowców, gęsi, trzodę chlewna tuczy sie na specjany uzytek. Ale zeby zaraz to były osiagnięcia dietetyczne? Very Happy))))
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #24 : 2007-10-01, 11:19:54 »

sport to dziedzina ktora ciagle dokonuje najnowszych odkryć, uwirz mi gdyby okazalo sie ze dieta lowcarb jest rewelacyjna kazdy sportowiec by ja stosował i bił rekordy.

Nie zrozum mnie źle nie chce walczyc na to kto sie bedzie ostatni smiał, poprostu przedstaw mi jakis dowod na tyle wiarygodny bym nie mogl go obalic i przyznac ci racje.
Pewnie. Doskonały argument! W sporcie bezustannie dokonuje się nowych odkryć. Szczególne zasługi ma tu zwłaszcza dorobek intelektualny dietetyków sportu z Niemieckiej Republiki Demokratycznej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Sportowcy tych przodujących w nauce światowej państw rzeczywiście osiągali spektakularne wyniki na wszelkiego rodzaju zawodach i olimpiadach. To fajnie, że Amerykanie owocnie kontynuują prace kolegów ze Wschodnich Niemiec i ZSRR. Zapewne uda mi się wynaleźć jeszcze lepsze odżywki i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Wszystko oczywiście jak najbardziej zgodne z "nauką".
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #25 : 2007-10-01, 11:22:20 »

sport to dziedzina ktora ciagle dokonuje najnowszych odkryć, uwirz mi gdyby okazalo sie ze dieta lowcarb jest rewelacyjna kazdy sportowiec by ja stosował i bił rekordy.

Jest takie angielskie powiedzenie: "Check your premises, because contradictions do not exist". Domagasz się dowodów, a sam operujesz jakże infantylnym pojęciem "uwierz mi". Coś tu nie gra, czyż nie?
Zapisane
macek10
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #26 : 2007-10-01, 11:33:25 »


Domagasz się dowodów, a sam operujesz jakże infantylnym pojęciem "uwierz mi". Coś tu nie gra, czyż nie?

Co ja mam ci tu udowadniać tu nie ma czego udowadniac każdy głupi wie że sport to dziedzina ciągłego dążenia do najlepszych wyników i udoskanalania żywienia i treningów. Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem i zaden nawet nie słyszał o diecie low carb. Co ja mam ci szukac stron z wypowiedziami sportowcow o ich dietach? O Jordanie juz napisałem, mam kazdego sportowca tu przedstawiac? ten temat jest na tyle oczywisty iz uwarzam ze slowo "uwierz mi" w zupełności wystarzcy ewentualnie "poszukaj sobie sam". Poza tym odżywki a dieta to dwa rozne tematy. Sportowcy nie funkcjonuja tylko na odżywkach muszą cos jesc i to nie mało bo okolo 5000 kcal minimum, a to jakie jest ich wspomaganie czy to technologie z ZSRR czy NRD to juz calkiem inny temat.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #27 : 2007-10-01, 12:06:53 »


Domagasz się dowodów, a sam operujesz jakże infantylnym pojęciem "uwierz mi". Coś tu nie gra, czyż nie?

Co ja mam ci tu udowadniać tu nie ma czego udowadniac każdy głupi wie że sport to dziedzina ciągłego dążenia do najlepszych wyników i udoskanalania żywienia i treningów. Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem i zaden nawet nie słyszał o diecie low carb. Co ja mam ci szukac stron z wypowiedziami sportowcow o ich dietach? O Jordanie juz napisałem, mam kazdego sportowca tu przedstawiac? ten temat jest na tyle oczywisty iz uwarzam ze slowo "uwierz mi" w zupełności wystarzcy ewentualnie "poszukaj sobie sam". Poza tym odżywki a dieta to dwa rozne tematy. Sportowcy nie funkcjonuja tylko na odżywkach muszą cos jesc i to nie mało bo okolo 5000 kcal minimum, a to jakie jest ich wspomaganie czy to technologie z ZSRR czy NRD to juz calkiem inny temat.

Dam obrazowy przykład. Zawodnicy sumo i ich trenerzy niewątpliwie intensywnie pracują nad polepszeniem treningów i jakości pożywienia tak, by osiągnąć "jeszcze lepsze" efekty. Z pewnością je osiągają. Czy znaczy to jednak, że to, co robią, rzeczywiście jest korzystne dla zdrowia zawodników? Oczywiście nie, gdyż średnia życia zawodników sumo jest znacznie krótsza niż długość życia przeciętnego Japończyka. Logicznie rzecz biorąc, nie ma absolutnie żadnego sensu porównywanie ŻO z "modelami żywienia" stosowanymi w różnych dyscyplinach sportowych, dopóki dopóty nie przeanalizuje się dokładnie długookresowego wpływu takiego "modelu" na zdrowie zawodnika. Nawet jeśli, zakładając czysto hipotetycznie, przyjmiemy, że na "diecie sportowej" przez pewien okres można osiągnąć dobry wynik w zawodach,a nawet lepszy niż na DO, to cóż to za zaleta, jeśli ceną za te wyniki miałoby być skrócone życie lub znaczące pogorszenie jego jakości.
A tak w ogóle to sport powinien służyć zdrowiu i jego ochronie, a nie stanowić element niebezpiecznej gry, w której stawką są "lepsze wyniki". Narażanie zdrowia i życia po to, by przekonać się, kto szybciej przeskoczy płotki na torze lub szybciej objedzie tor formuły 1 jest czystym absurdem i groteską, przejawem skończonej głupoty. Za tego typu działaniem nie ma żadnego racjonalnego celu, jest więc ono niegodne rozumnego człowieka.
Zapisane
macek10
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #28 : 2007-10-01, 12:23:04 »

Dam obrazowy przykład. Zawodnicy sumo i ich trenerzy niewątpliwie intensywnie pracują nad polepszeniem treningów i jakości pożywienia tak, by osiągnąć "jeszcze lepsze" efekty. Z pewnością je osiągają. Czy znaczy to jednak, że to, co robią, rzeczywiście jest korzystne dla zdrowia zawodników? Oczywiście nie, gdyż średnia życia zawodników sumo jest znacznie krótsza niż długość życia przeciętnego Japończyka. Logicznie rzecz biorąc, nie ma absolutnie żadnego sensu porównywanie ŻO z "modelami żywienia" stosowanymi w różnych dyscyplinach sportowych, dopóki dopóty nie przeanalizuje się dokładnie długookresowego wpływu takiego "modelu" na zdrowie zawodnika. Nawet jeśli, zakładając czysto hipotetycznie, przyjmiemy, że na "diecie sportowej" przez pewien okres można osiągnąć dobry wynik w zawodach,a nawet lepszy niż na DO, to cóż to za zaleta, jeśli ceną za te wyniki miałoby być skrócone życie lub znaczące pogorszenie jego jakości.
A tak w ogóle to sport powinien służyć zdrowiu i jego ochronie, a nie stanowić element niebezpiecznej gry, w której stawką są "lepsze wyniki". Narażanie zdrowia i życia po to, by przekonać się, kto szybciej przeskoczy płotki na torze lub szybciej objedzie tor formuły 1 jest czystym absurdem i groteską, przejawem skończonej głupoty. Za tego typu działaniem nie ma żadnego racjonalnego celu, jest więc ono niegodne rozumnego człowieka.


Po pierwsze to oddalamy sie od tematu, nie nam jest decydować jaki cel mają sportowcy i jak długo chcą zyc, problem nie jest w zywieniu tylko w sposobie uprawiania sportu, nikt nie zaleca uprawy sportow wyczynowo to wybor sportowców, a sport rekreacyjny to zupełnie inna sprawa.

Po drugie z czym ty porownujesz sport z sumo?????? Tam góre bierze kultura i tradycja a nie zdrowie, oni specjalnie sie tuczą dla prestizy i kazdy zawodnik jest swiadom tego ze nie dozyje 40 lat. Nawet nie chce mi sie rozwijac tej mysli bo to ma sie nijak do całego obrazu sportu.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #29 : 2007-10-01, 13:29:30 »

Cytuj z: macek
Wystarczy pierwsza lepsza rozmowa ze sportowcem...
A rozmawialeś z kazdym inwalidą sportowcem - emerytem?

Czy wszystkie twoje argumenty będą w rodzaju: "kazdy głupek wie", "wszyscy tak mówią"? Każdy rodzi sie w pewnych warunkach i potem ma nawyki, przywiązania i dla niego pewnikiem jest to co zastaje na tym świecie, tak jak dla ptaszka w klatce pewnikiem jest, ze klatka to cały i bezpieczny świat.

A'propos żywienia sportowców. Widziałeś jakie osiągi mają na speedzie? To moze tak nalezy sie zywić? To musi być zdrowe. Idziesz tym tropem.
A M. Jackson? Widziales, co zrobił ze swoim zdrowiem i wyglądem, żeby zrobić wrażenie na scenie?
No, ale niektórzy rodzą się na niewolników lub gladiatorów. I tak musi być. Widać świat potrzebuje ofiar. Ja wybieram wolność Smile))
Zapisane
macek10
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #30 : 2007-10-01, 22:41:44 »

A rozmawialeś z kazdym inwalidą sportowcem - emerytem?

Czlowieku nie rozumiesz istosty rzeczy sport wyczyniowy wiaze sie ze zmianami zdrowotnymi i zywienie nie ma nic do rzeczy, tzn ma ale niewiele.

A'propos żywienia sportowców. Widziałeś jakie osiągi mają na speedzie? To moze tak nalezy sie zywić? To musi być zdrowe. Idziesz tym tropem.

Nie wiem jak to sie ma do zywienia, juz mowilem dopping to zupełnie inna dziedzina, nie wiem po co wkraczać na ten grunt bo watpie zeby ktos miał tu taka wiedze zeby ciągnąc temat o tym.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #31 : 2007-10-01, 22:51:48 »

macek chciałeś mistrza świata to dam ci całą druzyne.

Jest to dieta strefowa Barry'ego Searsa.

mainowicie na olimpiadzie w Barcelonie pływacy reprezentujacy uniwersytet Stanforda zgarneli mase złotych medali nie chce mi sie teraz pisać szczegółów z ksiazki "dieta strefowa" barry'ego Searsa. przeszli na tą diete by skopać uniwersytecka konkurencje a po kilku miesiacach tej diety nie dość że tego dokonali to wyjechali na limpiadzie taką opcje.I nawet rekordy świata czy USA padły chyba...

Wszystko opisuje Sears w swej książce znanej na cały świat.

pzdr
Marcin
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #32 : 2007-10-02, 08:56:09 »

Cytuj
A tak w ogóle to sport powinien służyć zdrowiu i jego ochronie, a nie stanowić element niebezpiecznej gry, w której stawką są "lepsze wyniki". Narażanie zdrowia i życia po to, by przekonać się, kto szybciej przeskoczy płotki na torze lub szybciej objedzie tor formuły 1 jest czystym absurdem i groteską, przejawem skończonej głupoty. Za tego typu działaniem nie ma żadnego racjonalnego celu, jest więc ono niegodne rozumnego człowieka.

Świetnie powiedziane  Laughing

Szport ist mord. end of story
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #33 : 2007-10-02, 10:06:47 »

A rozmawialeś z kazdym inwalidą sportowcem - emerytem?

Czlowieku nie rozumiesz istosty rzeczy sport wyczyniowy wiaze sie ze zmianami zdrowotnymi i zywienie nie ma nic do rzeczy, tzn ma ale niewiele.

A'propos żywienia sportowców. Widziałeś jakie osiągi mają na speedzie? To moze tak nalezy sie zywić? To musi być zdrowe. Idziesz tym tropem.

Nie wiem jak to sie ma do zywienia, juz mowilem dopping to zupełnie inna dziedzina, nie wiem po co wkraczać na ten grunt bo watpie zeby ktos miał tu taka wiedze zeby ciągnąc temat o tym.

Czlowieku, ty jestes jakis ograniczony. Czy tobie trzeba wszystko palcem wskazac? Przeciez mowimy o zywieniu, wiec wszystko co piszę, dotyczy żywienia. Uruchom, odrobine inteligencji i wiecej empatii.

Regeneracja organizmu, zalezy od zywienia. A wyczynowcy nie daja sobie szans na zdrowie, nie zywiac sie Optymalnie.
Wciskasz tu, że glukoza jest swietna energią, a w takim razie na niej należałoby jechać całe życie, człowieku. A idąc dalej tym tropem, doping byłby najlepszym sposobem na zycie. No nie, człowieku?

Co znowu wymyslisz, zaslepiony, kłótliwy człowieku? Czy zawsze trzeba ci tłumaczyc wszystko? Ty chłopie nie walcz na durne słówka, bo to cie ogłupia, tylko rozmawiaj.

Poza tym mam gdzies autora, ktory zajmowal sie tym tematem i jak znajde w kompie, przekaze ci liste znakomitych sportowców, którzy jechali na tłusczach. Gdzies mi to ugrzęzło.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #34 : 2007-10-18, 18:54:04 »

a co sadza sportowcy,szczegolnie ci plywajacy o diecie Mark Warnecke,jego AM Formula kosztuje tylko 36,60 €??????
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #35 : 2008-10-26, 21:06:23 »

Arguments In Favor Of Ketogenic Diets

http://www.ispub.com/ostia/index.php...ol4n2/diet.xml
Translate google
http://tiny.pl/sfc9
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ketoza
« Odpowiedz #36 : 2014-08-03, 13:35:54 »

To ten osławiony Maciek? Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: ketoza
« Odpowiedz #37 : 2014-08-03, 16:29:15 »

Tja Very Happy Czyli macek z rekompozycji Very Happy

Jest tez watek o nazwie "Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej" w 6 czy 7 kawalkach, bo macek sie zapominal i zamiast kliknac "odpowiedz" klikal "owy temat"
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #38 : 2014-12-05, 07:10:27 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ketoza
« Odpowiedz #39 : 2014-12-05, 09:03:35 »

Umarlbym na tym makro Wink
Here are your personal macros:

2507   kcal Daily Calorie Intake
25   g Carbohydrates (4%, 100 kcal)
100   g Protein (16%, 400 kcal)
223   g Fat (80%, 2007 kcal)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.