forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 01:23:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660339 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Pierwsze dni na DO ...
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pierwsze dni na DO ...  (Przeczytany 6025 razy)
junior
Gość


Email
Pierwsze dni na DO ...
« : 2009-07-25, 15:06:11 »

Witam od 4 dni jestem na DO a to dlatego bo wykryto u mnie refluks ktory bardzo mi szkodzi...w drugim dniu na DO zaczelem miec zawroty głowy odczuwalem zmeczenie i pogorszyl mi sie wzrok stracilem na wadze (kolezanka z pracy ciagle mi o tym mowi Very Happy)a waze i tak bardzo mało 70 kg przy 192 cm wzrostu...wiem ze moje proporcje to BTW to  92 g230-322 g73.6 g (tak podaje kalkulator na tej stronie http://optymalni.info/kalkulator.php ) ale nie mam pojecia jak mam sobie dobrac diete...jem glownie zoltka smalec boczek wędzony cebule i bigos z ziemniakami ...prosil bym o rady jak mam jadac z gory bardzo dziekuje Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #1 : 2009-07-25, 16:52:07 »

U góry strony jest wyszukiwarka, dzięki której można na forum znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Oczywiście artykuły dr Kwaśniewskiego są znane?

Jeśli nie ma potrzeby stracenia nadwagi, to ilość tłuszczu winna zależeć od trybu życia, czyli zużycia energii. Im więcej tym więcej Smile
Dbać o proporcje BTW i jeść do syta. Refluks mija.
Zapisane
junior
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #2 : 2009-07-25, 17:16:40 »

Tak znane :]i wiem ze na poczatku moga wystapic zawroty glowy i zmeczenie ale to trwa juz pare dni :/kiedy to moze minac?bo bardzo mi to przeszkadza w pracy...czytalem duzo na forum ale i tak nie jestem pewien ile mam zjadac jajek i innych produktow a nie chce przesadzic i  dlatego wole zapytac:)zauwarzylem tez ze jak zjem rano jajecznice na smalcu z 1 jajka i 6 zoltek i 10 dag boczku do tego cebula to jestem glodny za pare godzin ...i nie wposmnialem tez o tym ze mam codziennie zatkany nos i katar mysle ze to przez refluks choc gastrolog mowil ze to nie od tego tylko od alergi wiec juz sam nie wiem co sadzic...jesli chodzi o zgage to troche znikla i bol w klatce piersiowej tez ale czasami powraca:) odstawilem leki na refluks wczoraj i niewiem czy zrobilem dobrze...
Zapisane
zilony
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #3 : 2009-07-25, 17:30:01 »

ja tu chyba jestem na bieżąco jeśli chodzi o refluks, także poczytaj moje posty i jak cos to pisz na priv albo tutaj, pytania jakie mi sie narzucają odrazu to: jakie odstawiłeś prochy i jakie miałes badania, i na czym polega twoja praca?
Zapisane
Adam319
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #4 : 2009-07-25, 17:58:27 »

Zapisane
grizzly
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #5 : 2009-07-25, 18:04:58 »

...Może coś wykorzystasz Smile...

Adam lubie Twoj optymizm! Smile

Zapisane
junior
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #6 : 2009-07-25, 19:21:59 »

leki to Sandoz 40 mg i gasprid 10 mg pracuje jako przedstawiciel handlowy kiedys mialem robiona gastroskopie ale to bylo kilka lat wstecz i nic mi nie wykryto(wtedy nie mialem tak silnych objawow) a teraz planuje isc na gastroskopie ale znajac zycie zanim bede mial termin to minie pol roku :] ps jest  jakis lekarz optymalny w krakowie ?wiem ze juz ludzie o to pytali ale nikt nie napisal czy sa czy nie:/czekam na dobre rady od was;)
Zapisane
Adam319
Gość


Email
Odp: Pierwsze dni na DO ...
« Odpowiedz #7 : 2009-07-25, 20:50:16 »

(...) czekam na dobre rady od was;)

Jeżeli dociekliwość przeważa nad oszczędnością czasu i zwątpieniem to warto przejrzeć wskazane liki, zwłaszcza gdy jest ich tak niewiele (jeden).

Smile
Żadne inne dobre rady ogólne nie przychodzą mi do głowy.
Smile
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.