forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 13:34:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660317 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zgłoś do moderatora.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zgłoś do moderatora.  (Przeczytany 48229 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #40 : 2009-11-22, 19:42:05 »

admin ja rozumie ze spokój itd. ale bez przesady, cos musi sie dziać, ostra na poziomie wymiana pogladow to nic zdroznego....forum wtedy żyje....nie można "zapalać i gasic swieczek" bo przeciez nie o to chodzi, prawda? Smile
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #41 : 2009-11-22, 19:47:52 »

No patrz "Molka", a "fink" chciałby, abym dokonał (cytyjąc pewne dobre dziecko) - "walki bobra ze złem" i (cytując inne dobre dziecko) "siekierezadą" wyrżnął wszystkich, którzy się "fink" nie podobają...  Normalnie (cytując kolejne dobre dziecko) - "psychopatia" i "toksyczne dzieciństwo" - czy jak?  Shocked
A ja tylko lubię tu spokój i KOCS mi wcale nie przeszkadza, ani nic co nie obraża w powszechnym uznaniu ... Laughing

No takiego rażącego przekłamywania sensu moich wypowiedzi to się po Tobie nie spodziewałem.
Pisałem wyraźnie, że jako moderator, wrzucałbym do kosza tylko wiadomości, które łamią ustalone zasady.
I Ty jesteś wystarczająco inteligentny aby przychylnie zinterpretować słowo "zasady" - czyli ataki bezpośrednio na osobę,
podawanie nieprawdziwych informacji, agresja i kryptoagresja.

Opal, a nie przyszło Ci do głowy, że to zwykła literówka ?
Co więcej, choć wyraziłem swoje zdanie o "pewnym" wątku, to nadal obstaję za tym, że jako moderator bym go nie skasował,
jeśli zawierałby taką treść jak do tej pory. Gdzie Ty tu widziesz brak spójności w myśleniu ?
Mogłabyś trochę szerzej umysłem ogarnąć moją propozycję, a nie tak płytko.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #42 : 2009-11-22, 19:48:58 »

"Molka"
Powiedzieć można dużo, ale zależy od formy!
Natomiast teksty typu "he, hi, własnie siem mi uwolniło bąka... czy to jeszcze DO, czy już spadające wieko?" - no wybacz!

PS
Są tematy, których nigdy,publicznie nie podejmie dojrzały człowiek. Do nich należy również sposób odżywiania!
Rozumiem, że to specyficzne Forum, ale... pewne zasady obowiązują!
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #43 : 2009-11-22, 19:55:50 »

admin ja rozumie ze spokój itd. ale bez przesady, cos musi sie dziać, ostra na poziomie wymiana pogladow to nic zdroznego....forum wtedy żyje....nie można "zapalać i gasic swieczek" bo przeciez nie o to chodzi, prawda? Smile

Kwestia priorytetów. Tisze jediesz, dalsze budiesz... Smile

W ogóle niech ktoś mi odpowie na pytanie o co ta cała kłótnia? Smile Jeżeli ja się źle czuję w jakimś miejscu, jeśli źle mi w jakimś towarzystwie, to zmieniam środowisko... Co jest potrzebne do tego emocjonalnego masochizmu? Kompleksy? Przecież to Internet tylko... Nikt nie każe czytać wątków osób, których nie lubimy... Smile Proponuję się "wyluzować" i docenić komfort możności - jako goście - bycia obojętnym na tym forum; proponuję zachowywać się tak, jak "na żywo", czyli nie robić przykrości gospodarzowi ani współbiesiadnikom, bo "w realu" nie mielibyście odwagi tak po sobie "jechać". Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #44 : 2009-11-22, 20:04:31 »

No właśnie niektóre "byty internetowe" lubują się w ""masochizmie" internetowym" - czego też kompletnie nie pojmuję!
Doznają wręcz rozkoszy, gdy kogoś pognębią...  Shocked
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #45 : 2009-11-22, 20:15:25 »

"Molka"
Powiedzieć można dużo, ale zależy od formy!
Natomiast teksty typu "he, hi, własnie siem mi uwolniło bąka... czy to jeszcze DO, czy już spadające wieko?" - no wybacz!

PS
Są tematy, których nigdy,publicznie nie podejmie dojrzały człowiek. Do nich należy również sposób odżywiania!
Rozumiem, że to specyficzne Forum, ale... pewne zasady obowiązują!
admin przesadzasz , pisałam ze komus a nie mi, rany boskie ja w towarzystwie nie puszczam bąków....haha
czym różni się haha od emotiona z rozesmianą paszczą? nie mam opcji emotionów więc pozostaje mi hi ha Smile

admin a jesli chodzi o  dojrzałość  to powiem tak:
na tym forum byłam:
głupią babą
mrówkojadem, z długim kinolem
kobietą lekkich obyczajów
wycierającą sobie gębe
manipulantką, robakiem fałszywym, wszą
pewnie jeszcze by się znalazło....nie reagowałam chamstwem na te inwektywy dlatego właśnie że dojrzała jestem ....

pytam gdzie był wówczas admin? Smile ha hi Cię drażni ale ubliżanie innym nie? przykro mi i tyle.... Sad
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #46 : 2009-11-22, 20:22:58 »

Odpowiem tak:
czy to nie dziwne, że niektóre osoby nigdy nie miewają "takich kłopotów"?
Może to nie jest wina "admin", Forum, czy innych, określonych czynników?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #47 : 2009-11-22, 21:00:57 »

Odpowiem tak:
czy to nie dziwne, że niektóre osoby nigdy nie miewają "takich kłopotów"?
Może to nie jest wina "admin", Forum, czy innych, określonych czynników?
wystarczyło napisac czy to jeszcze DO, czy już spadające wieko? milczenie w takich sytuacjach oznacza przyzwolenie na ublizanie innym...
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #48 : 2009-11-22, 22:10:05 »

Tak jest - te osoby kłamią z wyjątkiem: "_flo", "gryzzli" i grupki pani Witoszek, która to grupka się przeniosła do Witka. Te konta (w sumie 5) zlikwidowałem osobiście.
Zaraz, zaraz, chwilę. Teraz zupełnie poważnie pytam, bo chcę mieć jasność całkowitą - zablokowałeś adresy IP: _flo, grizzly, MonikaW i jeszcze dwóm osobym, tak ? Czy mogę dowiedzieć się którym ? Znaczy że np. Tomkiewiczom, Hannibalowi nie blokujesz, tak ?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #49 : 2009-11-23, 06:17:07 »

Zaraz, zaraz, chwilę. Teraz zupełnie poważnie pytam, bo chcę mieć jasność całkowitą - zablokowałeś adresy IP: _flo, grizzly, MonikaW i jeszcze dwóm osobym, tak ? Czy mogę dowiedzieć się którym ? Znaczy że np. Tomkiewiczom, Hannibalowi nie blokujesz, tak ?

Zapytaj sobie "zblokowanych",  gdy odpowiedzą - wyjaśnimy sprawę do końca... Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #50 : 2009-11-23, 06:51:49 »

milczenie w takich sytuacjach oznacza przyzwolenie na ublizanie innym...

"Molka", "Molka"...
nie jestem twoim Tatusiem, abym bronił cię przed ..., bo twoje "wirtualne" sprawy w ogóle mnie nie interesują! To po pierwsze, a po drugie: na jakiej podstawie wnioskujesz, że ten przykładowy "owad" tobie się uwolnił?  Shocked

PS
Ale ponieważ się tłumaczysz na dobrych dzieciach, to jakby coś było na rzeczy?  Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #51 : 2009-11-23, 15:33:50 »

milczenie w takich sytuacjach oznacza przyzwolenie na ublizanie innym...

"Molka", "Molka"...
nie jestem twoim Tatusiem, abym bronił cię przed ..., bo twoje "wirtualne" sprawy w ogóle mnie nie interesują! To po pierwsze, a po drugie: na jakiej podstawie wnioskujesz, że ten przykładowy "owad" tobie się uwolnił?  Shocked

PS
Ale ponieważ się tłumaczysz na dobrych dzieciach, to jakby coś było na rzeczy?  Laughing
admin Smile cyt."własnie siem mi uwolniło bąka"., musiałam wytlumaczyć bo jeszcze ktos pomyśli ze puszczam "awady" i pisze o tym na necie....haha
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Zglos do moderatora.
« Odpowiedz #52 : 2009-11-23, 22:35:44 »

Odpowiem tak:
czy to nie dziwne, ze niektore osoby nigdy nie miewaja "takich klopotow"?

Dzieki, ze  o mnie wspomniales Cool
Bardzo mi milo Smile
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #53 : 2009-11-24, 21:21:40 »

W ogóle niech ktoś mi odpowie na pytanie o co ta cała kłótnia? Smile Jeżeli ja się źle czuję w jakimś miejscu, jeśli źle mi w jakimś towarzystwie, to zmieniam środowisko... Co jest potrzebne do tego emocjonalnego masochizmu? Kompleksy? Przecież to Internet tylko... Nikt nie każe czytać wątków osób, których nie lubimy... Smile Proponuję się "wyluzować" i docenić komfort możności - jako goście - bycia obojętnym na tym forum; proponuję zachowywać się tak, jak "na żywo", czyli nie robić przykrości gospodarzowi ani współbiesiadnikom, bo "w realu" nie mielibyście odwagi tak po sobie "jechać". Smile

Jesteś kolejną osobą, po adminie i Opal, która nie zrozumiała kompletnie sensu i celu mojej propozycji. Moja pierwsza wiadomość była napisana normalnym, ludzkim językiem. Wydaje mi się, że jakbyś trochę pomyślał, to byś zrozumiał jej przesłanie. Nie uprawiałem i nie zamierzam uprawiać żadnego masochizmu - admin odmówił i nie zamierzam go dalej o to prosić. Chciałem tylko aby na forum zaczęły pojawiać się wartościowe, kontrowersyjne wątki, wiadomości, tak jak kiedyś, żeby to forum wróciło do swojej dawnej świetności. Admin pisze, że już nikogo nie blokuje i każdy się może zarejestrować. Skoro dawne osoby tego nie robią, to już ich sprawa. Skoro wolą pisać na sąsiednim forum, to ja też tam będę pisał, razem z nimi. Tutaj, jak uznam skomentować jakąś wiadomość, to ją skomentuję. Może w przyszłości założę wątki o pewnych zagadnieniach, aby sprawdzić jacy myślący i ciekawi świata ludzie tu jeszcze piszą. Czego jeszcze nie rozumiesz ?

Według Ciebie to w którym miejscu zrobiłem przykrość adminowi ? Dość radykalnie pisałem do Opal, ale to ona pierwsza zaczęła, a ja się tylko broniłem - miałem przyjmować z pokorą jej agresywne i kryptoagresywne ciosy ?

Poza tym, dlaczego sugerujesz, że się tu źle czuję ? Znasz moje myśli ? Skąd wiesz, że czytam wątki, które mi nie odpowiadają ?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #54 : 2009-11-24, 22:31:59 »

Jesteś kolejną osobą, po adminie i Opal, która nie zrozumiała kompletnie sensu i celu mojej propozycji. .....
.....Dość radykalnie pisałem do Opal, ale to ona pierwsza zaczęła, a ja się tylko broniłem - miałem przyjmować z pokorą jej agresywne i kryptoagresywne ciosy ?

Co Ty za bzdury wypisujesz!!!  Ja pierwsza zaczęłam, ale normalną rozmowę z Tobą. Byłam ciekawa motywów takiego działania, jednocześnie wyrażając jasno swój sprzeciw przeciwko tworzeniu kosza i dokonywaniu zmian na dobrze prowadzonym forum. Nie było w mojej wypowiedzi żadnej agresji, a jedynie była to zwykła wymiana zdań w celach poznawczych. Najwyraźniej z Tobą trzeba się zgadzać, inaczej zostaje się wrogiem oskarżonym w dodatku o płytkie myślenie, celowo obrażanym. Być może łatwiej było dokopać kobiecie, w dodatku piszącej wesoło w „innym wątku”. To właśnie utwierdza mnie w przekonaniu, że nie nadajesz się na moderatora. Moderator, to osoba, która powinna cieszyć się powszechnym uznaniem i zaufaniem forumowiczów. Ty byłbyś jedynie zarzewiem kolejnych kłótni. Normalnie odechciewa się pisać. Moja prośba – przestań sobie moim nickiem wycierać twarz na tym i na tamtym forum, bo poznasz różnicę  jaka jest między normalną, a złośliwą konwersacją.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora - blokowane adresy IP
« Odpowiedz #55 : 2009-11-25, 19:07:06 »

Oto zrzut ekranu wykonany przez M i T z forum Dobra Dieta:
http://img130.imageshack.us/i/forumjk.jpg/

Oto zrzut ekranu wykonany przez Adam319 z tego samego forum:
http://img198.imageshack.us/img198/1914/57265903.jpg

Admin, Twoje wcześniejsze wypowiedzi wyraźnie wskazywały, że już nikogo nie blokujesz i każdy może przynajmniej czytać to forum.
Admin, to bardzo źle świadczy o administratorze, jeśli niektórym osobom zabrania nawet czytać forum.
Oznacza to, że taki administrator ma poważne problemy psychologiczne i czegoś wyraźnie się boi.
Uważam, że mógłbyś przynajmniej odblokować możliwość czytania tego forum z dowolnego adresu IP.
Znajduje się tu wiele wiedzy (chociaż w większości w latach ubiegłych ta wiedza "napłynęła") i każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z nią.
Czy uważasz że Twój tata byłby przychylny Twojemu postępowaniu, gdyby się dowiedział, że postępujesz w taki sposób ?
Czy Twój tata ogranicza możliwość czytania swoich książek przez jakiekolwiek osoby ?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #56 : 2009-11-25, 19:22:22 »

"fink"
zapytaj się "MiT", czy nie mogą przeglądać tego Forum?
Popatrz sobie na datę zrzutu "adam319" - i zapytaj, czy nie może przeglądać tego Forum?
I zrób to na Dobrej Diecie, bo oskarżasz bezpodstawnie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora - blokowane adresy IP
« Odpowiedz #57 : 2009-11-25, 19:44:32 »

Admin, to bardzo źle świadczy o administratorze, jeśli niektórym osobom zabrania nawet czytać forum.
Oznacza to, że taki administrator ma poważne problemy psychologiczne i czegoś wyraźnie się boi.
Uważam, że mógłbyś przynajmniej odblokować możliwość czytania tego forum z dowolnego adresu IP.
Znajduje się tu wiele wiedzy (chociaż w większości w latach ubiegłych ta wiedza "napłynęła") i każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z nią.
Czy uważasz że Twój tata byłby przychylny Twojemu postępowaniu, gdyby się dowiedział, że postępujesz w taki sposób ?
Czy Twój tata ogranicza możliwość czytania swoich książek przez jakiekolwiek osoby ?

Do tej części wypowiedzi - nie będę się ustosunkowywał, bo uważam to za wybryk osoby, która jest podpuszczana i manipulowana przez sprytniejszych od siebie!
Jednakże bardzo proszę na przyszłość być bardziej powściągliwym w wyrażaniu takich opinii, ponieważ źle świadczą one o ich autorze!
Zapisane
admin
Go


Email
Naiwniaczek?
« Odpowiedz #58 : 2009-11-26, 09:42:50 »

Oto zrzut ekranu wykonany przez M i T z forum Dobra Dieta:
http://img130.imageshack.us/i/forumjk.jpg/

Spreparowanie tego "zrzutu ekranu" - zajęło mi około minuty!
 

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #59 : 2009-11-26, 09:46:00 »

A tego drugiego - jeszcze mniej. Przypuszczam więc, że wprawny grafik komputerowy zrobiłby to w krótszym czasie!

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.