forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:52:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zgłoś do moderatora.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zgłoś do moderatora.  (Przeczytany 48040 razy)
toan
Go


Email
Zgłoś do moderatora.
« : 2008-11-14, 07:54:35 »

Każdy Użytkownik i Gość tego Forum ma możliwość powiadamiania Administratora tego Forum, o zaistniałych naruszeniach powszechnie obowiązującej netykiety w Internecie.
Ponieważ jest to Forum OTWARTE, WOLNE, (z nielicznymi wymaganiami Administratora: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3440.msg56743#msg56743) proszę korzystać z tego przywileju tak, aby nie przysparzało to innym kłopotu.

UWAGA!

Właścicielem postu na tym Forum jest jego twórca (autor) i to on ponosi ewentualną odpowiedzialność karną, czy cywilną za naruszenie czyjegoś dobrego imienia.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #1 : 2008-11-14, 16:10:43 »

Oczywiście się dostosuję wedle Twojego życzenia, ale mam pytanie uszczegółowiające.
„K” to oczywiście przesada, mogło to być jednak w zamyśle JK (te literki są koło siebie) i powstała literówka, że J nie wyskoczyło, autor nie zauważył i wysłał.

Z drugiej strony, gdy omawialiśmy historię i obecną działalność byłego prezydenta skrót LW był powszechnie rozumiany i akceptowany bez ujmy dla kogokolwiek.

Czy więc dopuszczasz skrót JK?
(widziałem chyba wczoraj „dr JK” i to chyba wygląda gorzej).
Samo „K” można napiętnować, uznać za błąd, wyedytować do postaci „JK”.

Ja tak z pełnym szacunkiem i po prostu pytam by rozwiać wątpliwości.

PS Nieco humorystycznie by poluzować atmosferę:
Nie wiem, ale gdybyś miał ochotę podzielić się z nami drugim imieniem Pana Jana Kwaśniewskiego to może prawdopodobieństwo niefortunnej literówki spadłoby niezmiernie jak to ma miejsce w podobnym przypadku, chyba najbardziej znanych na Świecie inicjałów:
JFK, żeby nie wspomnieć o cytacie „e-Kartki z JP II” ze strony: http://www.jp2w.pl/

Tak sobie myślę czy nie dopuścić więc formy „JK”, nieszczęsne „K” wyedytować uznając za nieszczęsną literówkę, a nie brak szacunku.


Łączę wyrazy szacunku,
Adam
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #2 : 2008-11-14, 16:57:06 »

Zgoda: JK lub J.K. - dopuszczam.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #3 : 2008-11-24, 01:21:20 »

Zgoda: JK lub J.K. - dopuszczam.
Nie zgadzam sie. Ma byc lek. med. Jan Kwasniewski.
Nicki w odpowiedziach tez wszyscy pisza w pelnej nazwie.
Pozdr
maf
ps. nie pisze m tylko maf
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #4 : 2008-11-24, 01:37:28 »

za pozno
odwolanie wnosi sie w ciagu 7 dni
Zapisane
evosonic
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #5 : 2008-11-26, 22:26:27 »

czyy  nazwisko kwasniewski jest jest dla Ciebie powiazane  z  pijaczek ?
czy moze Doktor ?
zupa ?
dieta ? 
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #6 : 2008-11-26, 23:18:27 »

Dzien dobry,

chcialbym zlozyc konfidencki donosik na uzytkownika tego forum, ktory o lekarzy medycyny doktorze Janie Kwasniewskim napisal per "Janek".

Mam nadzieje, ze milosciwie nam panujacy magister inzynier Admin ukaze wskazana przeze mnie osobe adekwatna do winy sprawiedliwa kara.


LINK

ps.
Dziekuje za zalozenie takiego tematu. W miare mozliwosci bede sie staral uskuteczniac swoje konfidenctwo.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #7 : 2008-11-27, 22:08:53 »

Nie tylko "kary", ale i "nagrody" dla użytkowników

Gdy czasami trafię na merytoryczny wątek[/b] - np. dyskusji, jaka aktualnie rozwinęła się w wątku: PIWO optymalne?
- czuję nieodparty imperatyw wyrażenia wniosków  Wink
Otóż:

1. Taki rodzaj wątków cenię na tym forum najbardziej. Są one (chyba nie tylko dla mnie) "magnesem" przyciągającym uwagę innych "poszukujących i myślących samodzielnie"...  Cool 
Aczkolwiek ubolewam, że w potoku interpersonalnych pogaduszek, są one, niczym... światło latarni morskiej w mroku nocy...  Cool  i...
2. Brakuje mi w tym momencie jakiejś formy wyrażenia uznania dla wkładu określonego użytkownika, w merytoryczną JAKOŚĆ tego forum  Idea

Na przykład na forum kulturystów użytkownicy mają możliwość nagradzania autorów wartościowych postów tzw. sog'ami (Sumą Otrzymanych Głosów)  http://www.sfd.pl/Split_do_oceny_za_pomoc_sogi-t452975.html  -  Idea

- Adminie, może oprócz "kary": "Zgłoś do moderatora",  przydałaby się również jakaś symboliczna forma "nagrody" od użytkowników, (np. Punkt Dla Użytkownika - PDU - ?), ale żeby była widoczna na forum pod info o nagradzanym użytkowniku? Co o tym sądzisz?

P.S. Moim zdaniem takie punkty już dawno należą się Tobie i Zbynkowi !  (Kobietom wysłałabym np. ikonkę kwiatków (gdyby taka była w ofercie forum), ale wam mężczyznom?  - Jaki symbol wyrażałby dla was uniwersalną symboliczną nagrodę? Wink
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #8 : 2008-11-27, 22:13:11 »

Oh.. tak... popieram!
Tym bardziej,  ze zbliza sie  jakze piekny czas obdarowywania prezentami Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #9 : 2008-11-29, 16:28:05 »

"Janek".



Dla mnie piękne zdrobnienie .Moja Babcia,tak mówiła do Dziadka  Cool   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #10 : 2008-12-05, 08:22:29 »


Dla Przyjaciół mój Tata to "Janek" - bardzo mało jest takich osób. Znam zaledwie kilka, a Wolfgang się do nich zalicza.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #11 : 2008-12-30, 23:00:36 »


Dla Przyjaciół mój Tata to "Janek" - bardzo mało jest takich osób. Znam zaledwie kilka, a Wolfgang się do nich zalicza.
 

Mialem kiedys z racji mojej pracy kontakty z dyrektorami znanych polskich hoteli. Z racji mojego adresu i przyzwyczajen czesto zdazalo mi sie mowic do nich per "TY". Jedenz nich, powiedzial mi tak: " Adam, mozemy sobie mowic na Ty, nie ma sprawy, ale wowczas wymagam od Ciebie "przyjacielskiej lojalnosci" a mysle, ze nie o to Ci chodzi!!!

Jasne, ze nie....to byl "tylko bussines" dla mnie

Ale nie radze nikomu wkraczac w te komitywy......nie majac $
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #12 : 2009-05-03, 12:28:55 »

W trosce o ich własne dobro - z uwagi na "Eurowybory", zbanowałem dziś na 40 dni: "ali" i "grizzly".
Proszę o zachowanie umiaru w dyskusji, ponieważ konsekwencje prawne braku wychowania, mogą być dotkliwe w trakcie trawnia Kampanii Wyborczej i Ciszy Wyborczej!
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #13 : 2009-07-27, 10:06:49 »

.............admin mam pytanie, kiedy  skonczy sie  smieszna kara blokowania i tak sladowych ilosci  emotikonkow?.......ludzie tylko prosili cie o wiecej , a ty  zlikwidowales wszystko , teraz  wyglada  lepiej to  forum? jak w  wojsku - szaro i  nic  wiecej..........pozdr.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #14 : 2009-07-27, 10:14:41 »

"Gwidon"
Nie podoba się? A to trudno... Wink
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #15 : 2009-07-27, 10:29:31 »

.....................wyrazam wlasne  zdanie  -  kto nie ma  wlasnego zdania  jest  nikim......................
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #16 : 2009-07-27, 10:44:00 »

I bardzo dobrze mieć własne zdanie!
Z mojej strony składam oświadczenie, że zapoznałem się z twoim zdaniem i jest ono z należytą powagą traktowane w złożonym, kolegialnym procesie decyzyjnym ewentualnego odblokowania emonitków. Jednakże z uwagi na pilniejsze zadania, uchwałę w sprawie emonitków podejmiemy w stosownym, późniejszym okresie. Wink
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #17 : 2009-07-28, 17:50:45 »

"Gwidon"
Nie podoba się? A to trudno... Wink

........... Shocked Laughing Laughing Laughing Wink Cool................ale z ciebie   figlarz  -   jeszcze  musze  sie  duzo  uczyc , ale  zywienie optymalne daje efekty !  Laughing Laughing Laughing Wink Cool.................
Zapisane
fink
Go


Email
Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #18 : 2009-11-22, 10:34:02 »

Chciałbym zaproponować Tomaszowi pewną modyfikację działania i zarządzania tym forum.
Przejdę odrazu do rzeczy, propozycję zmian zawrę w kolejnych punktach:
1. Utworzenie nowego działu forum, który nazywać będzie się "Kosz"
2. W dziale tym, z założenia, będą lądować wiadomości, które są tzw. "wycieczkami osobistymi", oraz informacjami nieprawdziwymi lub innymi wiadomościami, które łamią ogólne zasady pisania na forach internetowych
3. Odblokowanie wszystkich zablokowanych kont i adresów IP - jeśli pewne osoby będą wykazywać zachowanie, o którym mowa w punkcie 2., to ich wiadomości będą lądować w koszu
4. Przydzielenie mi uprawnień moderatora (niekoniecznie administratora). Obiecuję, że będę upominał zachowujących się w niewłaściwy sposób, forumowiczów, i przenosił ich wiadomości łamiące zasady, do kosza.
5. Napisanie nowego, lub zaadoptowanie już istniejącego, regulaminu forum.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #19 : 2009-11-22, 11:45:00 »


4. Przydzielenie mi uprawnień moderatora (niekoniecznie administratora). Obiecuję, że będę upominał zachowujących się w niewłaściwy sposób, forumowiczów, i przenosił ich wiadomości łamiące zasady, do kosza.

Tym wpisem sugerujesz, że nasz obecny Amin sobie nie radzi z prowadzeniem forum. Zrobiłeś tutaj 14 wpisów i uważasz się za lepszego? Lepszego od kogo, że uzurpujesz sobie prawo do upominania innych i decydowania o poprawności naszych wypowiedzi? Może najpierw dasz nam się poznać z pozytywnej strony i określisz swoje kwalifikacje do funkcji, którą chciałbyś otrzymać. Na razie to jedynie masz tupet.

Jak dla mnie idea kosza na forum jest bezwartościowa. Śmieci do niego przenoszone do niczego się nie przydają, a po dłuższym czasie gniją. Każdy w końcu zapomina czego dotyczył wywalony wpis, jakie i z czym miał powiązania. Jedyne co wtedy czuje – to smród. Bezpowrotne usuwanie wpisów określonych w regulaminie, jako niepoprawne – jest dużo lepsze i tutaj praktykowane.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.