forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:00:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658480 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zgłoś do moderatora.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zgłoś do moderatora.  (Przeczytany 48035 razy)
fink
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #20 : 2009-11-22, 12:58:21 »

Tym wpisem sugerujesz, że nasz obecny Amin sobie nie radzi z prowadzeniem forum. Zrobiłeś tutaj 14 wpisów i uważasz się za lepszego? Lepszego od kogo, że uzurpujesz sobie prawo do upominania innych i decydowania o poprawności naszych wypowiedzi? Może najpierw dasz nam się poznać z pozytywnej strony i określisz swoje kwalifikacje do funkcji, którą chciałbyś otrzymać. Na razie to jedynie masz tupet.

Jak dla mnie idea kosza na forum jest bezwartościowa. Śmieci do niego przenoszone do niczego się nie przydają, a po dłuższym czasie gniją. Każdy w końcu zapomina czego dotyczył wywalony wpis, jakie i z czym miał powiązania. Jedyne co wtedy czuje – to smród. Bezpowrotne usuwanie wpisów określonych w regulaminie, jako niepoprawne – jest dużo lepsze i tutaj praktykowane.


Źle zrozumiałaś przesłanie mojej wiadomości. Nie uważam się za kogoś lepszego od pozostałych. Gdybym przenosił wiadomości do kosza, zawsze zaznaczał bym powód. Poza tym każdy mógłby zakwestionować powód przeniesienia wiadomości, i wtedy wywiązałaby się dyskusja. Taka metoda pomaga na głębsze poznanie osoby, tak, że każdy mógłby sobie wyrobić zdanie np. o osobie, której wiadomości są często przenoszone do kosza. Każdy ma swój rozum. To tyle o pomyśle na kosz.

Dlaczego zaproponowałem własną osobę na moderatora ? Chciałem tylko odciążyć od wykonywania tej pracy Tomasza. Podejrzewam, że po odblokowaniu wszystkich kont i adresów IP, pojawiłoby się wiele osób, których wiadomości zasługiwałyby na przeniesienie do kosza.

Opal, czy Ty się przestraszyłaś czegoś. Czyżbyś się przestraszyła o swoje pisanie w "pewnym" wątku ? Odpowiadam z miejsca, że tego typu Twoje pisanie w pewnym wątku nie zostałoby przeze mnie przeniesione do kosza. Możesz spać spokojnie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #21 : 2009-11-22, 13:18:36 »


Chciałem tylko odciążyć od wykonywania tej pracy Tomasza. Podejrzewam, że po odblokowaniu wszystkich kont i adresów IP, pojawiłoby się wiele osób, których wiadomości zasługiwałyby na przeniesienie do kosza.

W takim razie po co odblokowywać, a potem z góry zakładać, że będzie potrzebny kosz? Jeżeli za zablokowanymi IP kryją się wartościowi ludzie, to i po odblokowaniu, ich wypowiedzi nie powinny lądować w koszu, ale stanowić wartość w wątku, w którym te osoby pisały. Zakładanie, że wpuścimy wroga, żeby stać nad nim z kijem i zaraz wywalać - mija się z celem. Dla mnie to brak logiki w postępowaniu. Zapraszając gości do domu nie myślę, żeby zaraz pokazywać im drzwi. Nie zatrudniam też wtedy dodatkowych ochroniarzy, żeby ich gdzieś usuwali.


Opal, czy Ty się przestraszyłaś czegoś. Czyżbyś się przestraszyła o swoje pisanie w "pewnym" wątku ? Odpowiadam z miejsca, że tego typu Twoje pisanie w pewnym wątku nie zostałoby przeze mnie przeniesione do kosza. Możesz spać spokojnie.

Czy darzysz mnie innymi względami? Laughing Ten "pewien wątek" ma swoją nazwę, której nie można się wstydzić. Lubisz poznawać ludzi, to sam tam wejdź i błyśnij humorem, zapraszam.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #22 : 2009-11-22, 14:12:13 »

Chciałbym zaproponować Tomaszowi pewną modyfikację działania i zarządzania tym forum.
Przejdę odrazu do rzeczy, propozycję zmian zawrę w kolejnych punktach:
1. Utworzenie nowego działu forum, który nazywać będzie się "Kosz"
2. W dziale tym, z założenia, będą lądować wiadomości, które są tzw. "wycieczkami osobistymi", oraz informacjami nieprawdziwymi lub innymi wiadomościami, które łamią ogólne zasady pisania na forach internetowych
3. Odblokowanie wszystkich zablokowanych kont i adresów IP - jeśli pewne osoby będą wykazywać zachowanie, o którym mowa w punkcie 2., to ich wiadomości będą lądować w koszu
4. Przydzielenie mi uprawnień moderatora (niekoniecznie administratora). Obiecuję, że będę upominał zachowujących się w niewłaściwy sposób, forumowiczów, i przenosił ich wiadomości łamiące zasady, do kosza.
5. Napisanie nowego, lub zaadoptowanie już istniejącego, regulaminu forum.

Jestem jak najbardziej za, popieram propozycje fink. admin proszę zgódź sie na tę propzycje Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #23 : 2009-11-22, 15:00:01 »

Fink, wiesz czego mi tutaj zabrakło? Szczerości. Jeżeli wyciągasz do kogoś dłoń do zgody (odblokowanie IP), to nie trzymaj w drugiej ręce worka na śmieci. Oczywiście to nasz Admin decyduje, ja jestem najwyraźniej tylko z innego świata. Pozdrawiam Cię.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #24 : 2009-11-22, 15:17:24 »

W takim razie po co odblokowywać, a potem z góry zakładać, że będzie potrzebny kosz? Jeżeli za zablokowanymi IP kryją się wartościowi ludzie, to i po odblokowaniu, ich wypowiedzi nie powinny lądować w koszu, ale stanowić wartość w wątku, w którym te osoby pisały. Zakładanie, że wpuścimy wroga, żeby stać nad nim z kijem i zaraz wywalać - mija się z celem. Dla mnie to brak logiki w postępowaniu. Zapraszając gości do domu nie myślę, żeby zaraz pokazywać im drzwi. Nie zatrudniam też wtedy dodatkowych ochroniarzy, żeby ich gdzieś usuwali.

Fink, wiesz czego mi tutaj zabrakło? Szczerości. Jeżeli wyciągasz do kogoś dłoń do zgody (odblokowanie IP), to nie trzymaj w drugiej ręce worka na śmieci. Oczywiście to nasz Admin decyduje, ja jestem najwyraźniej tylko z innego świata. Pozdrawiam Cię.

No właśnie o to chodzi, że za zablokowanymi kontami i adresami IP kryją się ludzie, których wiadomości były bardzo wartościowe. Już wyjaśniam w jakiej sprawie nie zgadzam się z Tomaszem - ano w takiej, że zablokował wiele osób, których większość lub prawie wszystkie wiadomości były wartościowe, a tylko niektóre ich wiadomości podpadały pod wyrzucenie do kosza. Proszę zwrócić uwagę na to jak jest na http://www.dobradieta.pl/forum/. Tam się nie blokuje osób - tam się wyrzuca do kosza wiadomości, które nie spełniają pewnych określonych zasad. Nieważne czy jest to pierwsza taka wiadomość danej osoby, która to wiadomość zasługuje na wrzucenie do kosza, czy też setna. Śledzę to (znaczy http://forum.dr-kwasniewski.pl/) forum od chyba 2005 roku. Oczywiście zauważyłem, że przewijały się osoby, których większość wiadomości nie spełniała podstawowych zasad - i tego typu wiadomości też by lądowały w koszu. We wniosku można napisać, że trzeba patrzeć na pojedyncze wiadomości, oczywiście w kontekście danego wątku, a nie odrazu blokować osobę. Już jaśniej tej kwestii nie umiem wytłumaczyć.

Opal, czy taka odpowiedź jest wystarczająco szczera dla Ciebie ? Powtórzę jeszcze raz - gdyby Tomasz odblokował wszystkie konta i adresy IP, i mnie uczynił moderatorem, to wrzucałbym do kosza tylko wiadomości niezgodne z przyjętymi zasadami. Jasne, Opal ?

Czy darzysz mnie innymi względami? Laughing

Ale po co odrazu ta kryptoagresja ? Ja tylko napisałem, że toleruję "pewien" wątek. Napisałem to w najbardziej naturalny i niezłośliwy sposób.

Jednocześnie chcę podziękować viola44 za poparcie i zaprosić innych użytkowników do wypowiedzenia zdania o mojej propozycji.
Chcę również zachęcić zarejestrowanych do zakładania nowych wątków, szczególnie na tematy kontrowersyjne.
Ja osobiście chętnie bym ujrzał dyskusję np. o tłustej diecie w Biblii i interpretacji Biblii, pozaziemskich cywilizacjach, duszy i Bogu,
oraz tematach poruszanych w książkach Jana Kwaśniewskiego, które bezpośrednio nie są związane z odżywianiem. Bo o Żywieniu Optymalnym i Diecie Optymalnej zostało już chyba wszystko napisane.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #25 : 2009-11-22, 15:51:18 »

Cyt. fink:
„Proszę zwrócić uwagę na to jak jest na http://www.dobradieta.pl/forum/.”

Zwróciłam i rozumiem, że jesteś zachwycony sposobem prowadzenia tamtego forum, wobec czego chciałbyś z tego uczynić jego siostrzane odbicie.

Cyt. fink:
„Śledzę to (znaczy http://forum.dr-kwasniewski.pl/) forum od chyba 2005 roku.”

Skoro śledzisz tak długo, to dlaczego nie protestowałeś na bieżąco? Ludzie przychodzili i odchodzili, a Ty zrobiłeś przez ten czas tylko kilka wpisów? Może kryłeś się pod innym nick`iem, może dopiero teraz zmieniłeś zdanie?

Cyt. fink:
„Już jaśniej tej kwestii nie umiem wytłumaczyć.”

Wcale tego nie wymagałam, zrozumiałam jasno już za pierwszym razem.

Cyt. fink:
„Powtórzę jeszcze raz - gdyby Tomasz odblokował wszystkie konta i adresy IP, i mnie uczynił moderatorem, to wrzucałbym do kosza tylko wiadomości niezgodne z przyjętymi zasadami. Jasne, Opal ?”

Myślę, że ta ukryta prośba, skierowana jest do Pana Tomasza. Nie ja decyduję, czy będziesz coś wrzucał, czy wyrzucał i na którym forum to zrobisz.

Cyt. fink:
„Ja tylko napisałem, że toleruję "pewien" wątek. Napisałem to w najbardziej naturalny i niezłośliwy sposób.”

Doceniam łaskawco i w zamian obiecuję równie tolerancyjnie się odwdzięczyć.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #26 : 2009-11-22, 17:33:34 »

Cyt. fink:
„Proszę zwrócić uwagę na to jak jest na http://www.dobradieta.pl/forum/.”

Zwróciłam i rozumiem, że jesteś zachwycony sposobem prowadzenia tamtego forum, wobec czego chciałbyś z tego uczynić jego siostrzane odbicie.

Nie przekręcaj moich słów. Zwróciłem tylko uwagę, że to forum mogłoby być trochę bardziej tolerancyjne.

Cyt. fink:
„Śledzę to (znaczy http://forum.dr-kwasniewski.pl/) forum od chyba 2005 roku.”

Skoro śledzisz tak długo, to dlaczego nie protestowałeś na bieżąco? Ludzie przychodzili i odchodzili, a Ty zrobiłeś przez ten czas tylko kilka wpisów? Może kryłeś się pod innym nick`iem, może dopiero teraz zmieniłeś zdanie?

Jak pewnie wiesz człowiek uczy się całe życie. Dopiero niedawno przyszedł mi do głowy taki pomysł. Co w tym złego, że dopiero niedawno ? Poza tym uważam, że to niepoważne używać dwóch lub więcej pseudonimów na forum.

Cyt. fink:
„Już jaśniej tej kwestii nie umiem wytłumaczyć.”

Wcale tego nie wymagałam, zrozumiałam jasno już za pierwszym razem.

No właśnie nie zrozumiałaś jaki jest sens i cel mojej propozycji (co było widać w Twoich komentarzach do mojej wiadomości), dlatego wytłumaczyłem Ci w kolejnych wiadomościach.

Cyt. fink:
„Powtórzę jeszcze raz - gdyby Tomasz odblokował wszystkie konta i adresy IP, i mnie uczynił moderatorem, to wrzucałbym do kosza tylko wiadomości niezgodne z przyjętymi zasadami. Jasne, Opal ?”

Myślę, że ta ukryta prośba, skierowana jest do Pana Tomasza. Nie ja decyduję, czy będziesz coś wrzucał, czy wyrzucał i na którym forum to zrobisz.

Nie żadna ukryta tylko jasna, czytelna i oczywiste, że skierowana do Tomasza - zawarłem ją już w pierwszej wiadomości.

Cyt. fink:
„Ja tylko napisałem, że toleruję "pewien" wątek. Napisałem to w najbardziej naturalny i niezłośliwy sposób.”

Doceniam łaskawco i w zamian obiecuję równie tolerancyjnie się odwdzięczyć.

Twoja wolna wola. Na to już nie mam wpływu. Laughing
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #27 : 2009-11-22, 17:39:09 »

Pogodzę was nim się zaczniecie "mordować internetowo".
Zmian żadnych nie będzie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #28 : 2009-11-22, 17:43:02 »

Jestem jak najbardziej za, popieram propozycje fink. admin proszę zgódź sie na tę propzycje

"Molka"
tym "aferałom" z "Dobre Dzieci" podpowiedz, że wystarczy zresetować konto jeśli się nie można dostać.
Pani "lekarce" - też... możesz, choć jej stadko wyimplantowałem już w całości na DD Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #29 : 2009-11-22, 17:45:03 »

Zmian żadnych nie będzie.

Chwała Bogu Laughing to znaczy - dzięki Adminie Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #30 : 2009-11-22, 17:47:40 »

Jestem jak najbardziej za, popieram propozycje fink. admin proszę zgódź sie na tę propzycje

"Molka"
tym "aferałom" z "Dla Dzieci" podpowiedz, że wystarczy zresetować konto jeśli się nie można dostać.
ja kiedys tez tak mialam , nie moglam sie zalogowac,  ....Smile ale metoda prob i bledow udalo mi sie znaleść przyczyne.... Smile
flo juz napisała.... Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #31 : 2009-11-22, 17:55:01 »

Bardzo często się mylisz przy wprowadzaniu hasła. To samo dotyczy (...) Jeśli są kłotopty z zalogowaniem, zawsze można wcisnąć guziczek "zapomniałem hasła".  Cool

PS
jak oni kochają "aferki", "gierki", "podpuszczanki", normalnie "dobre dieci"  Laughing
Jak oni kochają złe wieści, jak celebrują każdą!  Shocked Dobrze, że ich tu nie ma - ani wieści, ani Dobrych Dzieci!
A u ciebie "Molka" od połowy lipca zauważyłem symptomy zdziecinnienia, choć tak dobrze tu "zaczynałaś".
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #32 : 2009-11-22, 18:13:56 »

Zmian żadnych nie będzie.

Chwała Bogu Laughing to znaczy - dzięki Adminie Wink

Widać jak Ci nie na rękę, aby pisały na tym forum pewne myślące osoby. Czy tego najbardziej się obawiałeś, gdyby jednak moja propozycja doszła do skutku ?

jak oni kochają "aferki", "gierki", "podpuszczanki", normalnie "dobre dieci"  Laughing
Jak oni kochają złe wieści, jak celebrują każdą!  Shocked Dobrze, że ich tu nie ma - ani wieści, ani Dobrych Dzieci!
A u ciebie "Molka" od połowy lipca zauważyłem symptomy zdziecinnienia, choć tak dobrze tu "zaczynałaś".

Przecież wiele osób z forum Dobrej Diety pisało na tym forum bardzo dobre wiadomości. Nie rozumiem Cię admin. Dlaczego ich zablokowałeś ?
Jestem przekonany, że skoro pisali wiadomości niezgodne z zasadami, to gdybyś ich upomniał, to przestali by takie pisać. Wystarczyło upomnieć, a nie odrazu blokować konto i adres IP.
Poza tym, dziwne, że napisałeś o zdziecinnieniu viola44 (Molka), a nie napisałeś o zdziecinnieniu na "pewnym" bezwartościowym, bezsensownym, płytkim i głupim wątku na Twoim forum, który prawie codziennie widać na stronie głównej.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #33 : 2009-11-22, 18:21:57 »

"fink"
o czym ty bełkoczesz od rana? Kto tu ma zablokowane IP, kto tu nie może pisać?
Przestań opowiadać androny siane przez tych "myślących" z Dla Dzieci.  Wink

PS
to syndrom samoodstawienia od cyca jest!  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #34 : 2009-11-22, 18:30:23 »

"fink" - jeżeli Tobie odpowiada forum DD, to nie widzę problemu, żebyś w nim uczestniczył, a to Forum (szczególnie "pewien" wątek) omijał.
Zapisane

fink
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #35 : 2009-11-22, 18:32:32 »

"fink"
o czym ty bełkoczesz od rana? Kto tu ma zablokowane IP, kto tu nie może pisać?
Przestań opowiadać androny siane przez tych "myślących" z Dla Dzieci.  Wink

PS
to syndrom samoodstawienia od cyca jest!  Laughing
Twierdzisz, że osoby, które piszą na http://www.dobradieta.pl/forum/ , że ich konto na http://forum.dr-kwasniewski.pl/ zostało skasowane a adres IP zablokowany, piszą nieprawdę ? Czy po prostu sobie szydzisz ze mnie ? Myślę że z Tobą jest się bardzo ciężko porozumieć. Nie możesz napisać jasno jak wygląda sytuacja z zablokowanymi IP ? Którym użytkownikom zablokowałeś IP ? Czy w ogóle zablokowałeś ? Ja nie oskarżam, ja się pytam.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #36 : 2009-11-22, 18:44:40 »

Tak jest - te osoby kłamią z wyjątkiem: "_flo", "gryzzli" i grupki pani Witoszek, która to grupka się przeniosła do Witka. Te konta (w sumie 5) zlikwidowałem osobiście.
Konta również są likwidowane na tym Forum po trzydziestu dniach od "niebytności" na Forum, jeśli Użytkownik napisał zero wiadomości, a po 120 dniach, gdy napisał choć jedną. Pisałem już o tym, a nie lubię się powtarzać! Nie potrzeba tu 13tys. "martwych dusz".

PS
prawdą jest natomiast, że od dwóch dni nie można dokonać rejestracji konta, bo ją chwilowo wyłączyłem. Ale jeśli ktoś strasznie chce się zarejestrować na to Forum, to znajdzie sposób - jak na dorosłą osobę przystało. Wystarczy tylko skontaktować się z "admin".  Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #37 : 2009-11-22, 19:16:58 »

Bardzo często się mylisz przy wprowadzaniu hasła. To samo dotyczy (...) Jeśli są kłotopty z zalogowaniem, zawsze można wcisnąć guziczek "zapomniałem hasła".  Cool

PS
jak oni kochają "aferki", "gierki", "podpuszczanki", normalnie "dobre dieci"  Laughing
Jak oni kochają złe wieści, jak celebrują każdą!  Shocked Dobrze, że ich tu nie ma - ani wieści, ani Dobrych Dzieci!
A u ciebie "Molka" od połowy lipca zauważyłem symptomy zdziecinnienia, choć tak dobrze tu "zaczynałaś".
admin!
fakt często mylę sie przy wprowadzaniu hasła, znasz już wszystkie moje hasełka Smile pewnie łacznie z kontem bankowym...hihi

Jeśli chodzi  o mnie to owszem od pewnego czasu byłam zmuszona zmienić strategie i myślę że doskonale znasz powody, na początku pisało mi się bardzo dobrze zwłaszcza watki biochemiczne wciągały mnie na maxa. Niestety w pewnym momencie atakowano moje wpisy, początkowo próbowałam wyjaśniać, argumentować iż nie mają racji, niestety bez zrozumienia...poza tym Opal również w nie małym stopniu przyczyniła się do tego iż nie miałam ochoty na pisaniu tutaj atakując mnie bezpodstawnie w sposób mało wyszukany, arogancki skutecznie tłamsząc moje chęci do wyrażania swoich myśli , zresztą nie tylko moich.... znalazłoby się więcej osób które mają podobne zdanie w tej kwestii... pomyślałam, cóż nie ma nic gorszego jak nadgorliwość i uszczęśliwianie na siłę... a jeśli chodzi o DD to przyznaje, czasami przeginam ale bez przesady piszę również merytorycznie, taka przeplatanka, bo mówiąc szczerze jestem kobietą przyjźnie nastawioną do świata, z poczuciem humoru i nie widzę niczego złego w luźnych rozmowach z przesympatycznymi forumowiczami na DD...Smile admin poczucie humoru to nie to samo co zdziecinnienie...poza tym myślę że  maniera Smile którą posiadam dodaje osobistego uroku mojej osobie a to że nie wszystkim to się podoba nie bardzo mnie obchodzi... Smile najważniejsze być sobą ...



Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Interesująca propozycja dla administratora tego forum
« Odpowiedz #38 : 2009-11-22, 19:23:21 »

Czyżbyś się przestraszyła o swoje pisanie w "pewnym" wątku ? Odpowiadam z miejsca, że tego typu Twoje pisanie w pewnym wątku nie zostałoby przeze mnie przeniesione do kosza. Możesz spać spokojnie.

Ja tylko napisałem, że toleruję "pewien" wątek. Napisałem to w najbardziej naturalny i niezłośliwy sposób.


... nie napisałeś o zdziecinnieniu na "pewnym" bezwartościowym, bezsensownym, płytkim i głupim wątku na Twoim forum, który prawie codziennie widać na stronie głównej.

Jeden dzień i jak różne odpowiedzi. Co za brak spójności wypowiadanych myśli Laughing  W dodatku jeszcze to:  cyt. fink:  "Czy tego najbardziej się obawiałeś, gdyby jednak moja propozycja doszła do skutku ?"

Obawiałeś?  Shocked Chciałeś obrazić kobietę?   Evil or Very Mad Rolling Eyes Crying or Very sad  
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zgłoś do moderatora.
« Odpowiedz #39 : 2009-11-22, 19:27:08 »

No patrz "Molka", a "fink" chciałby, abym dokonał (cytyjąc pewne dobre dziecko) - "walki bobra ze złem" i (cytując inne dobre dziecko) "siekierezadą" wyrżnął wszystkich, którzy się "fink" nie podobają...  Normalnie (cytując kolejne dobre dziecko) - "psychopatia" i "toksyczne dzieciństwo" - czy jak?  Shocked
A ja tylko lubię tu spokój i KOCS mi wcale nie przeszkadza, ani nic co nie obraża w powszechnym uznaniu ... Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.