forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:11:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  solarium - jak arszenik.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: solarium - jak arszenik.  (Przeczytany 72633 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #20 : 2009-07-30, 00:25:37 »

...Jednak lepiej być ostożnym z solarium...

Solarium to bardzo niebezpieczna "zabawa".
Moim zdaniem porownywalna do zjadania "markietowych specjalow"
a jesli te dwie sprawy polaczymy razem, to latwo przewidziec jaki bedzie tego final.

Niestety nie jest to dobra wiadomosc
dla wlascicieli "solarium", swiadomosc rosnie,
a "smazalnie" powoli odejda do "lamusa". Smile

Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #21 : 2009-07-30, 02:32:18 »

...Jednak lepiej być ostożnym z solarium...
Solarium to bardzo niebezpieczna "zabawa".
Moim zdaniem porownywalna do zjadania "markietowych specjalow"
(...)

Nie chciałbym być okrutny dla właściciela solarium ale porównałbym go raczej z paleniem, z tym, że palenie opala i naraża nowotworowo od środka, a solarium od zewnątrz.
Sad
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #22 : 2009-07-30, 06:00:41 »

Przecież pisałem , ze celem ogromnej kasiory antyreklamowej jest zniszczenie branzy solaryjnej przez pazernych tego swiata I co najgorsze to się udaje - osobiście jest mi to już obojetne , bo i tak bedę miał co robić.
Dlaczego masz się wylegiwać na słońcu/solarium ,  jak możesz posmarować sie jakimś gównem i udawać południowca. Twoja wola , o panie.
 Z tłuszczu , jajek tez zrobiono WROGA PUBLICZNEGO. Teraz dobierają się do życiodajnej energii - promieni UV. Najgorsze jest to , że się udaje wciskać ludziom ten kit. 35 miliardów dolców rocznie robi swoje.
A trzeci wers Biblii mówi , ze światlo to życie.

Krety tez jakos zyją... przypominam ponownie    www.solarium.pl   leniwi niech przeczytają same tytuły artykułów , może coś się rozjaśni...pod pokrywą Ergoline ... przy okazji.
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #23 : 2009-07-30, 07:07:36 »


>Dlaczego masz się wylegiwać na słońcu/solarium ,  jak możesz posmarować sie jakimś gównem i udawać południowca. Twoja wola , o panie.
*
A dlaczego mam udawać południowca, że niby ma większego w....?
A dlaczego mam cokolwiek udawaC?
A dlaczego mam powodować reakcję obronną skóry?

>>Teraz dobierają się do życiodajnej energii - promieni UV.
**
Życiodajna jak wypalanie trawy.

>>>A trzeci wers Biblii mówi , ze światło to życie.
***
A nie mówi, że UV to życie?
O ile nie jesteś zielony to pozwól roślinkom korzystać ze światła, zwierzątkom zjadać roślinki, a samemu z tak skondensowanej w zwierzątkach energii korzystać.


Fajny podział Świata na miłośników solarium i krety.
Smile

Fajny ten slash:

słońce / solarium.
cukier / słodzik

pełna symetria, proporcje i zależności.
Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #24 : 2009-08-01, 13:22:19 »

Dlaczego masz się wylegiwać na słońcu/solarium , jak możesz posmarować sie jakimś gównem i udawać południowca. Twoja wola , o panie.

Domyślam się, że mowa tutaj o samoopalaczach. Teraz są jeszcze lepsze rozwiązania, bo pomocą mogą służyć minerały. Wystarczy kupić "EGYPTISCHE ERDE" BI-KOR i sprawa załatwiona. Po zastosowaniu na opaloną skórę - to już się wygląda jak mulacik Smile Fajna sprawa. Zaraz uciekam na słońce, między pracami domowymi złapię jeszcze chwilę na opal/anie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #25 : 2009-08-01, 14:37:02 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #26 : 2009-08-01, 16:14:50 »

Jednak solarium też ma swoje zalety - nie chowa się tak, jak słońce. Dzisiaj słoneczko bawi się ze mną w kotka i myszkę. Jak wyjdę na dwór, to ucieka za chmurę Sad  i jak tu się opalać?
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #27 : 2009-08-02, 08:43:58 »

Idąc na plażę , rzekę w pole , nie ma poczucia czasu przebywania na słońcu/czas szybko leci/. Wieczorem tragedia , bo brakło kefiru w sklepie. W solarium takiej opcji nie ma. Ustalony czas przez przeszkoloną obsługe nie ulega zmianom/skin control/.
Profesjonalne kosmetyki do opalania w solarium nie posiadają filtra UV - SĄ ZBĘDNE - NIEPOTRZEBNE !!! Na słońcu są nieodzowne.

Ostatni artykuł na  http://www.solarium.pl/index.php/aktualnosci/0/kategoria-solarium/214/przedwczesny-wyrok-smierci-dla-slonca-i-solarium   wyjaśnia nieco sprawę wystraszonym ostatnimi doniesieniami w mediach.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #28 : 2009-08-03, 11:41:28 »

Tak jak ja się w tym roku opaliłam, to chyba ostatnio, jak miałam naście lat, miałam taki kolor (myślę, żebyście mnie nie poznali Wink). Moi starsi synowie oczom nie wierzą, a mój mąż to już niczemu się nie dziwi Smile W poprzednich latach obawiałam się raka skóry, wysuszenia skóry, wysypki uczuleniowej i na dodatek robiło mi się słabo, przy długim przebywaniu na słońcu. A teraz nic mi się nie robi, nawet cera jest tłuściejsza i ładniejsza, niż przedtem bez opalania i z "odpowiednimi" kremami.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #29 : 2009-08-06, 16:03:48 »

Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #30 : 2009-08-10, 11:53:06 »

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #31 : 2009-08-10, 11:53:50 »

...uważnie czytać...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #32 : 2009-08-10, 12:01:30 »


Renia, zobacz na "post z linka" z dnia  06 sierpnia 2009 16:21  oraz  09 sierpnia 2009 13:32    Smile Smile Smile

I jak tu sie nie smiac? Smile Smile Smile

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #33 : 2009-08-10, 12:24:47 »


Renia, zobacz na "post z linka" z dnia  06 sierpnia 2009 16:21  oraz  09 sierpnia 2009 13:32    Smile Smile Smile

I jak tu sie nie smiac? Smile Smile Smile

zdaje sobie sprawę iż posts kierowany jest do reni, ale skoro nie jest wiadomością prywatną więc pozwoliłam sobie na próbę odnalezienia tych linków, lecz bezskutecznie....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #34 : 2009-08-10, 12:36:01 »


Renia, zobacz na "post z linka" z dnia  06 sierpnia 2009 16:21  oraz  09 sierpnia 2009 13:32    Smile Smile Smile

I jak tu sie nie smiac? Smile Smile Smile


Nie wiem o co Ci chodzi. Myślę, że o to, że wstawiłam link "blade jest piękne", a wcześniej pisalam, że się opalam?
To drugie jest prawdą, a pierwszego ja nie stworzyłam.
PS. Śmiech zawsze jest wskazany, dobrze wpływa na.... zapomniałam..na coś tam...Smile)
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #35 : 2009-08-10, 13:20:01 »


Przeczytałam uważnie - bardzo ciekawe. Bardzo się cieszę, że zrobiłam sobie zapasik wit. D Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #36 : 2009-08-10, 14:45:11 »

Artykuły, na temat solarium, w różnych linkach, są całkowicie sprzeczne ze sobą...
..i bądź tu człowieku mądrym...i pisz.... :/
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #37 : 2009-08-19, 18:29:52 »

Moje motto:  JEDZ OPTYMALNIE I TRWAJ TYLKO W SŁOŃCU , BO NIC  ZDROWEGO I PIĘKNEGO NIE UROŚNIE W CIEMNOŚCI   - kolejny dobry wywiad:     http://www.solarium.pl/index.php/aktualnosci/0/kategoria-solarium/219/witamina-d-–-sloneczny-hormon--klucz-do-prewencji
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #38 : 2014-08-25, 22:12:19 »

"Wiodąca nauka świata" ma we krwi badanych zaniżone poziomy vit. D w stosunku do zalecanych norm, a do tego teraz ta rakowa "panika"!

PS
niski poziom vit. D i pochodnych cholesterolu to zasługa statyn i specjalnie zaniżonej normy poziomu lipidów we krwi, aby każdy (nawet zdrowy) się kwalfikował natychmiast na leczenie "lipidogramu".

Zaś o statynach. Wink  A o wakacjach dla wszystkich było? Very Happy
A jeżeli nie było, to wcale nie znaczy, że ktoś zaraz umarł. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: solarium - jak arszenik.
« Odpowiedz #39 : 2014-08-26, 08:39:40 »

Moje motto:  JEDZ OPTYMALNIE I TRWAJ TYLKO W SŁOŃCU , BO NIC  ZDROWEGO I PIĘKNEGO NIE UROŚNIE W CIEMNOŚCI   - kolejny dobry wywiad:     http://www.solarium.pl/index.php/aktualnosci/0/kategoria-solarium/219/witamina-d-–-sloneczny-hormon--klucz-do-prewencji
Ciekawe te linki kristana do do solarium.pl
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.