forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 13:42:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660317 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  się "studiuje"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: się "studiuje"  (Przeczytany 20566 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #20 : 2009-08-07, 14:30:00 »

...długości spódniczki..  Wink)

Renia a dziwisz sie? Profesor to nie "samiec"? Smile

Bardzo ladnie ten "problem" pokazano w "WIELKIM filmie" o idiotach -  "Forrest Gump"

Bylo pokazane jak "mamuska kretyna" zalatwia przyjecie do szkoly.
Dlaczego "intaligentna studentka zaoczna" mialaby z tego sposobu nie korzystac?
Jak nie ma w glowie to przynajmniej ma w ........! Smile Smile

 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #21 : 2009-08-07, 15:17:43 »

Ja nie muszę...przynajmniej dotąd zawsze zdałam za pierwszym razem i z dobrą oceną. Ci, co nie zdaja od razu, muszą potem latać po innych uczelniach, żeby dostac wpis. Niektorzy u nas musieli jechać do profesora, aż do Torunia (ok. 250km). Ale dzięki za radę, nigdy nie wiadomo, co może sie w życiu przydać Wink
<żart> "Misiu" - znowu zaczynasz?
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #22 : 2009-08-07, 15:33:44 »

hahaha Renia, powiem Ci, ze Twoja zamaskowana agresja - wsrod zapachu kwiatow, rozkosznych szczeniat i kotkow, i "humoru" o blondynkach - stanowi dla mnie pewna rozrywke.
doprawdy nie pamietam juz, o co tak naprawde sie rozchodzi.
co do 'biegania po innych uczelniach, zeby dostac wpis', bo rozumiem, ze do mnie pijesz, to moge Ci wyjasnic, ze akurat u tego profesora nie mialam nigdy wiekszych problemow, pewnie, ze zdarzaly sie poprawki, wszystkim, nie bylo osoby, ktora by bezbolesnie przebrnela przez to wszystko, fizycznie niemozliwe. Moge Ci na przyklad napisac, ze nie mialam nigdy problemow z rysunkiem, ani z mechanika budowli, ani z "kreska" - za to mega przeprawy przez przedmioty projektowe. dlatego dzis nie jestem w tym zawodzie, i cale szczescie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #23 : 2009-08-07, 15:40:15 »

Tak naprawdę z tego wątku istotne jest tylko to, że "papier" - "papierowi" nierówny. Chodzi mi o to, że jedna osoba z wyższym wykształceniem, czy nawet z tytułem magistra, czy doktora, ma sporą wiedzę, wie jak z niej korzystać, potrafi wyciagać wnioski, analizować, myśleć logicznie i knstruktywnie. Inna osoba z takim samym papierkiem, czy tytułem, jest kompletnym ciołkiem, niekompetentnym w swojej pracy i jeszcze uważającą się za eksperta.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #24 : 2009-08-07, 15:44:04 »

hahaha Renia, powiem Ci, ze Twoja zamaskowana agresja - wsrod zapachu kwiatow, rozkosznych szczeniat i kotkow, i "humoru" o blondynkach - stanowi dla mnie pewna rozrywke.
doprawdy nie pamietam juz, o co tak naprawde sie rozchodzi.
co do 'biegania po innych uczelniach, zeby dostac wpis', bo rozumiem, ze do mnie pijesz, to moge Ci wyjasnic, ze akurat u tego profesora nie mialam nigdy wiekszych problemow, pewnie, ze zdarzaly sie poprawki, wszystkim, nie bylo osoby, ktora by bezbolesnie przebrnela przez to wszystko, fizycznie niemozliwe. Moge Ci na przyklad napisac, ze nie mialam nigdy problemow z rysunkiem, ani z mechanika budowli, ani z "kreska" - za to mega przeprawy przez przedmioty projektowe. dlatego dzis nie jestem w tym zawodzie, i cale szczescie.
Tak myślałam, że będziesz się tłumaczyć. Ja się Ciebie nie czepiam, ani nie mam agresji. Ty "wyrwałaś" mnie "do tablicy", nie ja Ciebie. Po uwagach "admina" widać, że chcesz swoje frustracje przelać na mnie. Jak tak "musisz" trudno..przeżyję...
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #25 : 2009-08-07, 15:46:37 »

Po uwagach "admina" widać, że chcesz swoje frustracje przelać na mnie. Jak tak "musisz" trudno..przeżyję...
??
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #26 : 2009-08-07, 15:49:40 »

W wątku z bieganiem..
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #27 : 2009-08-07, 15:54:44 »

w ogole - o czym ty mowisz!!!??
"wyrwalam do tablicy" - zupelnie niewinnie i bez zlych intencji, odwrotnie niz Ci sie zwykle wydaje. Myslalam, ze wiesz cos, co mnie interesowalo - i ze sie podzielisz. Podobnie jak ja zawsze staram sie merytorycznie napisac, co wiem, jesli zaistnieje taka potrzeba, i jesli wydaje mi sie, ze szczatkowa wiedza ktora posiadam moze komus pomoc. I tyle. No nie mialas "ochoty" napisac - wiec nie ciagne tematu.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #28 : 2009-08-07, 15:59:46 »

renia, czy Ty kobieto, napisalaś tu choć jeden konkretny wniosek wynikający z wiedzy zawartej w ksiażkach dr Kwaśniewskiego? wniosek poparty argumentami a nie jakieś "bełkot" typu; przeczytałam "Jak nie chorować dwa razy i jest pod wrażeniem" hihi przeciez to nie o to chodzi żeby być pod wrażeniem tylko żeby "wyciągnąć" z tej wiedzy tyle aby móc w praktyce zastosować te informacje bez szkody dla samej siebie....

pijesz nie wiadomo do kogo sama będąc totalnym analfabetą jeśli chodzi o głębsze aspekty D.O., skoro tak, bo tak może być ze względu na brak wykształcenia w tej działce  i polotu aby pojąć o co biega....to przynajmniej nie krytykuj ludzi którzy próbują coś zakumać i którym to się udaje, mam na myśli między innymi siebie hihi, czy flo, czy innych...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #29 : 2009-08-07, 16:01:53 »

Cytuj
Ci, ze
hahaha Renia, powiem Ci, ze Twoja zamaskowana agresja - wsrod zapachu kwiatow, rozkosznych szczeniat i kotkow,... a co Ty maskujesz za swoim avatarem, skoro tak uważasz?
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #30 : 2009-08-07, 16:02:59 »

Cytuj
Ci, ze
hahaha Renia, powiem Ci, ze Twoja zamaskowana agresja - wsrod zapachu kwiatow, rozkosznych szczeniat i kotkow,... a co Ty maskujesz za swoim avatarem, skoro tak uważasz?

co to jest? Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #31 : 2009-08-07, 16:03:38 »

renia, czy Ty kobieto, napisalaś tu choć jeden konkretny wniosek wynikający z wiedzy zawartej w ksiażkach dr Kwaśniewskiego? wniosek poparty argumentami a nie jakieś "bełkot" typu; przeczytałam "Jak nie chorować dwa razy i jest pod wrażeniem" hihi przeciez to nie o to chodzi żeby być pod wrażeniem tylko żeby "wyciągnąć" z tej wiedzy tyle aby móc w praktyce zastosować te informacje bez szkody dla samej siebie....

pijesz nie wiadomo do kogo sama będąc totalnym analfabetą jeśli chodzi o głębsze aspekty D.O., skoro tak, bo tak może być ze względu na brak wykształcenia w tej działce  i polotu aby pojąć o co biega....to przynajmniej nie krytykuj ludzi którzy próbują coś zakumać i którym to się udaje, mam na myśli między innymi siebie hihi, czy flo, czy innych...
Na taki post nie warto odpowiadać. Sama sobie wystawiasz świadectwo...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #32 : 2009-08-07, 16:05:01 »

Cytuj
Ci, ze
hahaha Renia, powiem Ci, ze Twoja zamaskowana agresja - wsrod zapachu kwiatow, rozkosznych szczeniat i kotkow,... a co Ty maskujesz za swoim avatarem, skoro tak uważasz?

co to jest? Smile
Główka sałaty...
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #33 : 2009-08-07, 16:05:28 »

renia, czy Ty kobieto, napisalaś tu choć jeden konkretny wniosek wynikający z wiedzy zawartej w ksiażkach dr Kwaśniewskiego? wniosek poparty argumentami a nie jakieś "bełkot" typu; przeczytałam "Jak nie chorować dwa razy i jest pod wrażeniem" hihi przeciez to nie o to chodzi żeby być pod wrażeniem tylko żeby "wyciągnąć" z tej wiedzy tyle aby móc w praktyce zastosować te informacje bez szkody dla samej siebie....

pijesz nie wiadomo do kogo sama będąc totalnym analfabetą jeśli chodzi o głębsze aspekty D.O., skoro tak, bo tak może być ze względu na brak wykształcenia w tej działce  i polotu aby pojąć o co biega....to przynajmniej nie krytykuj ludzi którzy próbują coś zakumać i którym to się udaje, mam na myśli między innymi siebie hihi, czy flo, czy innych...
Na taki post nie warto odpowiadać. Sama sobie wystawiasz świadectwo...

napisałam prawde i tyle...
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #34 : 2009-08-07, 16:06:27 »

a co Ty maskujesz za swoim avatarem, skoro tak uważasz?
Cytuj

ma fanny ;>
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #35 : 2009-08-07, 16:14:33 »



napisałam prawde i tyle...
Ja, o Tobie wolę tutaj prawdy nie pisać..
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #36 : 2009-08-07, 16:19:21 »


Ja, o Tobie wolę tutaj prawdy nie pisać..

brzmi groźnie ...hi , wiesz renia takie dyrdymały to mozesz sobie pisać, nie robią na mnie większego znaczenia ....Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #37 : 2009-08-07, 16:20:53 »

to są dyrdymały w stylu "przeczytałam i jestem pod wrażeniem...." hi
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #38 : 2009-08-07, 16:32:45 »

...wiem, że lubisz takie klimaty...lecz ja nie...
Zapisane

Adam319
Go


Email
Odp: się "studiuje"
« Odpowiedz #39 : 2009-08-07, 16:38:22 »

Renia ma dzieciaki, które na pytanie co chcą na śniadanie – odpowiadają:
„same żółtka”
i co tu zgłębiać, przytaczać, wywoływać do tablicy i przekomarzać?

Tylko pozazdrościć.
Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.